Piatok 27. 5.
Iveta
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
31.12.2011 16:00 | Správy | Servis

Prajte do nového roku len to najlepšie: 20 najoriginálnejších SMS!

Do nového roku zvesela! A ideálne tak, aby pozitívna nálada k vašim blízkym cez esemesku letela.

Ku koncu roka patria totiž nielen bilancovanie či predsavzatia, ale aj novoročné priania a vinše. Ak však nie ste vo veršovaní zbehlí alebo vám došli originálne nápady, zbystrite pozornosť! Nový Čas pre potešenie i pobavenie vás i vášho okolia vybral 20 najoriginálnejších novoročných prianí.

1. Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od alkoholu veľmi zle, až ohňostroj ti v rukách vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

2. Silvestrovský prípitok nech ti je na úžitok, nech sa smútky a trápenia na radosti premenia. Nech ťa bolesť nezraní, to je mojím želaním. Šťastný nový rok!

3. Nech nový rok splní tvoje tajné priania, anjeli nech tvoje cesty chránia a problémy nech sa ťa stránia. Všetko dobré ti praje...

4. V novom roku radosť v oku, úsmev v tvári, nech sa darí dôjsť vždy k cieľom v roku celom. Zdravia, šťastia veľa zo srdca ti želá…

5. Lyžičku hrdosti, hrnček radosti, kotlík úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky ti želá v novom roku...

6. Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z vodky, piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok.

7. V novom roku veľa pohody, šťastné náhody, žiadne nehody, významné dohody, úsmevné príhody a ďalšie života výhody. To všetko praje...

8. Fujavicu šťastia, víchricu pohod , závej radosti, len malú vločku všedných starostí, a hlavne lavínu zdravia a lásky v novom roku praje...

9. Nech čerti od vás smolu odnesú a choroby stratia vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane počas celého roku praje...

10. Prajem vám do nového roku to, čo človek najviac potrebuje - zdravie, to, čo márne hľadá - šťastie a to, čo mu najviac chýba - lásku.

11. Keď sa budeš v noci báť, skús si niečo pekné priať. Tvoj anjelik o tom vie, sud piva ti prinesie. Dáš si glg a potom zasa, opiješ sa ako prasa. PF 2012.

12. VVššeettkkoo nnaajjlleeppššiiee ddoo nnoovvééhhoo rrookkaa.. AA nneeppii!! Uužž vviiddííšš ddvvaakkrráátt..

13. Posielam ti esemes, opite sa ešte dnes. Zdravie, šťastie, dobrý mok, nech ste šťastní celý rok!

14. Alkohol je náš najväčší nepriateľ, ale na Silvestra sa človek musí zmieriť aj so svojím najväčším nepriateľom. PF 2012.

15. Do vašej srdcovej banky na číslo účtu 2012 vám vložíme 366 dní. Vráťte ich za zdravie, lásku a šťastie. Šťastný nový rok.

16. V novom roku všetko naj, všetko, po čom túžiš, maj, šťastie, úspech, lásku aj smiech, niekedy aj kľud, no a hlavne po celý rok v dobrom zdraví buď!

17. Nech nový rok splní tvoje tajné priania, nech anjeli tvoje cesty chránia. A problémy nech sa z teba strasú, nech stále nájdeš tú správnu trasu. Šťastlivý nový rok ti zo srdca praje...

18. Posielam toľko pusiniek, koľko je v tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny. Želám aj šťastný nový rok, aby bol úspešný každý váš ďalší krok.

19. V novoročnom mojom vinši nemôže byť pozdrav inší ako: Nech sa vám vyplní, po čom srdce túži, radosť a láska vstúpia na váš prah. Prajem tiež, nech zdravíčko slúži, a žite krásne ako v rozprávkach.

20. Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Toto lietadlo vydrží vo vzduchu celé mesiace
PR článok
Spoločnosť Lexus predstaví úplne nový model RX
Slnečná energia by mohla nahradiť jadrový reaktor
Foto
Umelecké nebo opäť plače! Svet opustil obľúbený herec: Poznáte ho z legendárnych Mafiánov
Smútia s komunitou: Biden s manželkou navštívia mesto Uvalde, kde došlo ku krviprelievaniu
Najdôveryhodnejšou inštitúciou na Slovensku sú Ozbrojené sily: Politické orgány si dobre nevedú
Opičie kiahne evidujú už v 20 krajinách: WHO predpokladá, že nové prípady budú pribúdať
Švajčiarsky sen o zisku medaily sa rozplynul: Američania o postupe rozhodli v prvej tretine
Poľskí poslanci schválili zrušenie senátu Najvyššieho súdu, ktorý kritizovala EÚ
Foto
Kapitán Tomáš Tatar: Som hrdý na tím! TOTO nám chýbalo na postup
Súd nariadil moldavskému exprezidentovi Dodonovi domáce väzenie: Podozrenie z vlastizrady a korupcie
Foto
Prekvapenie sa nekonalo: Slováci napriek obetavému výkonu nestačili na domáceho favorita a na MS končia