nedeľa 18. 2.
Jaromír
0°C  Sneženie  |  Bratislava
20.09.2017, 22:50 | Šport | Futbal

Hamšík opäť zažiaril za Neapol: Dokonalou prihrávkou sa podieľal na víťaznom góle

Slovenský futbalista Marek Hamšík (30) v službách talianskeho SSC Neapol sa skvelým výkonom podieľal na víťazstve svojho tímu v pomere 3:1 nad Laziom Rím.

Neapolčania nezačali práve najlepšie, keďže už od 30. minúty prehrávali zásluhou de Vrija 1:0. V druhom polčase však prišiel na ihrisko úplne iný tím a začalo to prinášať svoje ovocie.

Hostia nabudení začali z ostra a už 54. minúte Koulibaly vyrovnal stav stretnutia. O ďalšie minúty aj zásluhou nášho reprezentanta už Neapol otočil výsledok stretnutia. Poistku pridal Belgičan Mertens v 59. minúte. V závere ešte dokončil skazu domácich premenenou penaltou Jorginho.

Lazio Rím - SSC Neapol 1:4 (1:0)

Góly: 30. Vrij - 54. Koulibaly, 56. Callejon, 59. Mertens, 90.+ Jorginho

Juventus Turín - Fiorentina 1:0 (0:0)

Góly: 52. Mandzukic

Benevento - AS Rím 0:4 (0:2)

Góly: 22. a 52. Džeko, 35. Lucioni (vl.), 74. Venuti (vl.)