Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.01.2018, 10:09 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Dojímavá posledná rozlúčka s legendárnym hercom Mariánom Labudom († 73): Rodina v slzách!

97 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petomato
13.1.2018 23:14 | |
+1 -0
Reagovať
pre pánov pisalkov PANDUR1212 KOV3 DRAVEC57 LUCULUS APOFIS a dalšich Važnení kto ste,že tak hovorite už o zosnulom človeku prv sa pozrite do zrkadla a nedohenustujte človeka herva akym bol pán labuda a ešte aj v deň poslednej rozlučky čo je pre rodinu bolestiva píšete taky nezmysly,až sa mi z Vas chce zvracat hanba Vam ja sa hlboko sklaňam pred majstrovstvom pana herva a vyslovujem úprimnú sustrasť rodine pribuzným a znaym jeho hereckým kolegom a ostatným smutiacim Cesť Vašej pamiatke pán Marian Labuda odpočivajte v pokoli
petomato
13.1.2018 22:40 | |
+1 -0
Reagovať
s ľutosťou musim povedat niektorým ľudom tu na diskusii pri poslednej rozlúčke s nezabudnuteľným hercom Marianom Labudom a on aj nim bol čo dehonestuju nie len poslednu rozlučku ale čo som si mohol prečitat aj ostatne pisačky o ňom je to neľudske mie len voči nemu ale i rodine a ostaným smutiacim kolegom prtaľom a ostaným,ktorí prišli dat posledne zbohom
pandur1212
13.1.2018 01:06 | |
+3 -10
Reagovať
Uz mi leziete na nervy s tym uskriekanym spuchnutym podvratakom,aky on bol "maestro"?kolko filmov natocil v hlavnej ulohe?.Ved to bol cesky komparzista a vy sa tu odbavujete.Na slovensku liezol na nervy kazdemu a cesi ho brali ako ***a.Nenazrany z*** to bol a nie maestro,neurazajte Chudika,Pantika,Machatu,Kvietika,Mistríka,Gregora,Jariabka,Kronera,a dalsich,na nich NEMAL!!!,bol len komparzista,aj to nepodareny,uskriekany.
labor1
14.1.2018 00:13 | |
+1 -0
Pandur 1212_takéhoto ***a ako si ty som ešte na svete nevidel... verím tomu, že tento nick je vymyslený a hráš sa tu na pána zloducha, lebo neverím, že by bol niekto taký ***ný a napísal takéto slová.... všetci hrali v Čechách a všetci hovorili po česky a nemali dablérov... ale aj českí herci hovorili po slovensky a nemali dablérov... keby si nebol ty taký ***, tak by všetci vedeli, že klameš a zavádzaš....
duda41
12.1.2018 19:23 | |
+18 -3
Reagovať
Každý pohreb je dojímavý a rodina je v slzách
kov3
12.1.2018 15:19 | |
+31 -48
Reagovať
Keď už tak veľmi tvrdil, že je poctivým kresťanom, tak so mohol v živote odpustiť obžerstvo. V podstate to bol masochista, pretože mal silnú cukrovku a choré srdce. Takže mohol ešte zopá rôčkov v kľude na dôchodku... Ale prachy sú prachy...Ako človek - nič moc....
Marduk6
12.1.2018 15:40 | |
+54 -21
Pán Labuda bol celý život "prisebe". To sa volá genetika a nemá to nič spoločné s obžerstvom. Môj dedo mal totožnú postavu ako pán Labuda a jedol priemerne. Čo sa týka jeho cukrovky. Tak on so svojou cukrovkou účinkoval v rôznych inscenácia v divadle, alebo ako herec vo filme. Aj napriek vážnemu ochoreniu, ktorým cukrovka je. Nebudem asi ďaleko od pravdy, že toto by si ty určite nezvládol ty pacholku . ... Nehaň, neohováraj ľudí ktorí dokázali vo svojom živote viac ako ty !
BMWX3BMW
12.1.2018 17:49 | |
+14 -9
Si hanbou naroda, evidentne neandertacov, z kto vie akej planety!!! Uvedom sa, nevzdelanec!!!
slecnadashwoodova
12.1.2018 15:09 | |
+37 -21
Reagovať
bola to pekna a dostojna rozlucka, smutok a lutost pritomnych boli uprimne, co viac si clovek moze na poslednej ceste priat? ta lepsia a verim, ze ta vacsia cast slovakov smutia za svojim velkym umelcom
slecnadashwoodova
12.1.2018 15:07 | |
+26 -15
Reagovať
ps pre autora reportaze, ta pani s ruzou, smutiaci host, na fotke pred nejakym brajercikom, sa vola zuzana ciganikova a je to slovenska herecka
fplm
12.1.2018 17:18 | |
+23 -1
Pre slečnu Dashwoodovú - podľa mňa to je Zuzana Cigánová...
slecnadashwoodova
13.1.2018 00:29 | |
+4 -1
jezisi, ano, ospravedlnujem sa, pravdaze zuzana ciganova, nastvalo ma, ze nejakeho brajercika redaktor nc pozna a pod foto znamej herecky napise "smutocni hostia sa schadzaju"
dravec57
12.1.2018 15:03 | |
+39 -37
Reagovať
Zomrel človek,treba mu dať úctu. Ale to čo sa robí z úmrtia ,jedného "československého" komedianta,to je už na zamyslenie. Čo také výnimočné urobil tento človek ,pre národ Slovenský? čo urobil tento herec,pre vznik Slovenskej republiky? NIČ! Veľké NIČ. . .Už viac,ako týždeň ,len Labuda a Labuda. I tu je jasne vidieť ,kto vlastní médiá . .
Marduk6
12.1.2018 15:52 | |
+33 -30
A čo si urobil ty pre svoje okolie, obec, mesto, alebo pre cudzích ľudí ? Ak chceš niekoho súdiť mal by si najprv začať sebou ! A ešte k tomu keď chceš vynášať klamlivé a neúctivé prednesy. Ktoré ale s realitou nemajú nič spoločné. Vo mne tento Pán divadelník a herec zanechal veľkú stopu a za to som mu vďačný. A čím som bol ja preňho ? Cudzím človekom . ... Ale aj napriek tomu šíril vo mne kultúrne a morálne zmýšľanie.
BMWX3BMW
12.1.2018 17:52 | |
+16 -9
Uvedom sa, pobuda!! Este aj tu smrt mu zaavidis???!!!
natalia524
12.1.2018 14:44 | |
+32 -40
Reagovať
Nebol to dobry clovek.https://zpravy.idnes.cz/labuda-dostal-podminku-za-tragickou-nehodu-na-d1-f5d-/krimi­.aspx?c=A060925_104651_domaci_ton
Marduk6
12.1.2018 15:25 | |
+41 -25
po nehode svojho auta sedeli dve ženy z vnútornej strany diaľnice D1 na zvodidlách . ... Nonsens na NTÚ ! Pán Labuda dostal na zľadovatenej vozovke D1 šmyk a nad autom stratil kontrolu. Sprosto, špinavo a s obrovskou neúctou útočíš v deň pohrebu na človeka ktorý pre kultúru a rozvoj filmu, herectva urobil neskutočne veľa. A k tomu sa skrývaš za anonym. Neverím že toto by si napísala zo svojim menom, priezviskom a fotkou.
luculus
12.1.2018 14:22 | |
+33 -11
Reagovať
Ta truhla tam bola asi len prazdna rekvizita ked ju z auta vykladali tak lahko len dvaja pohrebaci.
apofis30
12.1.2018 14:47 | |
+21 -34
Musel na pitvu, aby mohol byť spálený v krematóriu. Pri pitve mu odobrali sadlo, aby sa nezničili jeho prudkým horením pece v krematóriu. Tak preto bola rakva už ľahká, bol bez sadla.
Marduk6
12.1.2018 15:55 | |
+35 -20
obaja ste neúctiví ko ko ti . ... Nič viac nič menej "
luculus
12.1.2018 16:04 | |
+10 -6
Pošuk6, pesnicka venovana iba tebe :D https://www.youtube.com/watch?v=YdIMOferO3k
Marduk6
12.1.2018 16:16 | |
+9 -18
lucufalus - Tá skladba vznika k Silvestru 68. Je super. A bratia Česi nám ju Slovákom závidia. Urobiť totiž takúto skladbu v takej dobe . ... Neskutočná odvaha. Okrem toho kto povedal že vulgarizmu nepatrí do života ? Všetci ju dennodenne používame. Ale určite nie ak má niekto smútočný obrat - pohreb.
petomato
13.1.2018 22:52 | |
+1 -0
si nechutný,neľudský ked aj v deň pohrebu takto dehonestuješ ťloveka a legendarneho herca akyým pan Labuda bol nič take ako uta a uprimna sustrať rodine Ti asi nic nehovori že
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Slovenská mafia: Sýkorovci možno chceli zabiť Kočnera (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V stredu sa prišiel pozrieť na Michela Miklíka vypredaný topoľčiansky zimák.
Vicemajster sveta zažiaril v prvej lige: Miklík si nás všetkých získal
Pápež František.
Japonskí aktivisti využijú pápežovu návštevu: Stretnutie s mužom, ktorý strávil 50 rokov v cele smrti?
V období druhej svetovej vojny počas SNP pracovala vo vojenskej záložnej nemocnici v Banskej Bystrici.
Neobyčajný život slovenskej veteránky: Elena (100) pomáhala raneným vojakom aj partizánom
Jake Burton Carpenter podľahol rakovine.
Zomrel jeden z vynálezcov snoubordu: Jake Burton Carpenter († 60) podľahol rakovine
Andrej Sekera (v strede) proti Ottawe nebodoval.
Sekera a Chára asistovali, Halák sedel iba na striedačke
Princ sa vzdal ofi ciálnych povinností. Mal tak urobiť na pokyn kráľovnej Alžbety.
Princ Andrew po škandále s Epsteinom († 66) končí: Pre kamoša pedofila prišiel o kráľovský plat
Claudia Sheinbaumová je primátorkou metropoly Mexika.
Brutálne násilie na ženách: Mesto Mexiko vyhlásilo výnimočný stav
Venus si za svoj výkon medzi čirlíderkami Lakers vyslúžila veľký potlesk.
Foto
Venus ukradla basketbalistom šou: Všetci sa dívali len na slávnu tenistku
Mali celý život pred sebou.
Smrť krásnej Violy († 34) oživila bolestivé spomienky: Beštiálne vraždy mladých žien, ktoré otriasli Slovenskom
Herec Andy Hryc
Podvod s narodeninovou oslavou Hryca má dohru: Nové trestné oznámenie na vicestarostu Karlovej Vsi
Politické strany sa nedohodli na spoločnom postupe do volieb
Opozičnú koalíciu pochoval Kiska: Exprezident uprednostnil ambicióznu predstavu pred dohodou
Nicole Scherzinger
Foto
Speváčka Nicole Scherzinger zbalila ďalšieho športovca: Fešák sa snaží preraziť aj v šoubiznise