Melánia
03.05.2022 08:52 | Šport | Hokej
Video

Hokejové umenie v podaní Connora McDavida: Súperov vycvičil ako malé deti

Los Angeles zvíťazilo v Edmontone 4:3, v 55. minúte o tom rozhodol obranca Sean Durzi.

Hokejisti Edmontonu začali štvrťfinále play off v NHL domácou prehrou. V prvom zápase nestačili na Los Angeles, keď rozhodujúci gól hostí strelil v 55. minúte obranca Sean Durzi.

V súboji potvrdil opäť svoje obrovské hokejové umenie domáci útočník Connor McDavid.

V poslednej minúte prvej tretiny si prebral puk medzi kruhmi vo vlastnom obrannom pásme. Nabral rýchlosť a po pravom krídle unikal všetkým súperovým hráčom, ktorí sa ho snažili zastaviť. Potom urobil kľučku a strelou švihom prekvapil Quicka.