Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Dážď so snehom  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.04.2019, 06:00 | Správy | Domáce správy | Bratislava

Diskusia: Koľaje smrti v bratislavskej Petržalke: Traja mŕtvi na jednom mieste za 24 hodín!

100 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
A-N-K
18.10.2019 20:41 | |
+0 -0
Reagovať
Nedá sa opísať dá bolesť čo ostala po mojej rodine navždy budú v našich srdciach
bosak1951
29.4.2019 11:23 | |
+5 -0
Reagovať
Je to smutné! Ale niekedy sú ľudia nepoučiteľný. Viem čo tu píšem! Robil som na železnici 26 rokov, A nech sa na mňa nikto nehnevá, tak sa ponáhľať, že prelezú cez stojaci nákladný vlak..čo je samo o sebe hlúposť..a vbehnúť pod idúci vlak a ani sa nepoobzerať, nehnevajte sa, to mi pripadá ako nezodpovednosť do neba volajúca! Rušňovodič nemá šancu! Ten, čo prebieha pred vlakom, ja mal! Či chodec, či vodič..pri fungujúcej signalizácii a ešte ak sú tam závory nemá kto,čo robiť na koľajách!!!
jana64
28.4.2019 19:11 | |
+3 -0
Reagovať
Nečítala som sice všetko,ale ten pán so psom,nebol pán ale staršia pani.A vyjadrujem sustrasť rodinám 😟 je to velmi smutné 😟😟😟
N-i-k-k-a88
27.4.2019 06:16 | |
+10 -5
Reagovať
Celé som si to prečítala a som nesmierne smutná koľko nenávisti sa tu vo vás ľudia nachádza, brrrr.. všetci sme ľudia - to je jedno či východ, stred, západ - až moc malá krajina sme na to aby sme sa mali takto osočovať. Uvedomte sa, sme jeden národ!!! Haloooo. Koľko z vás, čo tu píšete a odsudzujete východniarov má predkov z východu? ... Väčšina ... A to čo sa stalo je tragédia, mladé životy a takto, česť ich pamiatke!
zuj-muj-chuj
26.4.2019 22:13 | |
+15 -2
Reagovať
To snáď nie... :(( Aj čo sa týka tejto tragédie, aj toho, ako sa tu niektorí prejavujete. Ja ďakujem, že s blížiacim sa piatym krížikom som sa dokázal udržať na tej úrovni, že by ma absolútne nenapadlo vyjadrovať sa sprosto a chrapúňsky na adresu ľudí, ktorí takto smutne skončili. Viem, niekedy tu aj ja nadávam jak pohan, ale to často práve v kontexte s tým, ako sa tu niektorí chovajú jak úplní dementi. To ma dokáže najviac dožrať, keď je niekto tupý nie preto, lebo sa takým narodil, ale preto, lebo jednoducho je to tá najľahšia cesta životom - ale za akú cenu! A najhoršie je, že doplácame na to aj my, čo chceme normálne slušne existovať, žiť pre svoje rodiny a blízkych, proste ten život dôstojne prežiť, a nie preživoriť jak nejaké hovádko božie. Ja za seba som rád, že som dokázal svoj život očistiť od zášte nenávisti a závisti. Ešte nie tak dávno som aj ja bol nabrúsený proti východniarom, čo sem chodia za prácou.. Ale potom som si uvedomil, že toto nie je cesta. Radšej človeka päť krát pochopiť, ako ho raz odsúdiť. Ďakujem za toto tak sebe ako aj tým, ktorí mi za to stoja, za moju krásnu milovanú rodinu, za všetkých tých, ktorí takisto patria do môjho a tým aj nášho života. Je to skutočne oslobodzujúci pocit, keď človek prijme čo najviac pokory, pochopenia, vie si vážiť aj málo, aj ľudí, ktorými iní pohŕdajú, a často neprávom. Nik nevidí, čo ten človek za sebou má, či práve to, že je aký je, nie je tým, že bol sám obeťou zloby, a ešte ho za to ide aj niekto súdiť?!? Súdime často obete, a nie skutočných vinníkov. Tak ako aj v tomto prípade, tí chlapci museli odísť od rodín, a prečo? Lebo nám vládnu pochybné podradné existencie, čo myslia len na seba. Ani to nechcem rozoberať, čo som chcel povedať, je hlavne to, BUĎME ČO NAJVIAC ĽUĎMI, NENIČME SI ŽIVOTY JEDEN DRUHÉMU, DOSŤ NÁM ICH NIČIA POLITICI A INÁ HÁVEĎ. Rodinám a pozostalým vyjadrujem týmto úprimnú sústrasť sám mám slzy v očiach je mi veľmi ľúto ich rodín, hlavne to maličké, že už nebude mať ocina... :´-((
amazing.girl
26.4.2019 22:12 | |
+18 -2
Reagovať
A ked preliezali ten stojaci vlak, nenapadlo ich pozriet ci nieco nejde? A ten hluk nepoculi? Mladi ludia a hluchi, slepi?
zuj-muj-chuj
26.4.2019 22:17 | |
+3 -2
Prečítaj si hore čo som písal prosím, nechcem Ti už nadávať, ako predtým, aj preto, lebo ma toto dosť vzalo. Dúfam, že si z toho aspoň niečo vezmeš, sprav to pre seba, a nielen pre seba. Ďakujem...
Thrall886
26.4.2019 17:43 | |
+29 -12
Reagovať
Koľaje smrti? Nie, traja ***i
Pr0t3st
29.4.2019 13:32 | |
+1 -1
Trosku sa krot!
blavak666
26.4.2019 16:35 | |
+13 -7
Reagovať
Zapamatajte si den 25.4.2019 - nastal maly ropny zlom, odteraz budu naklady na tazbu a rafinovanie ropy exponencialne rast. Lahko vytazitelne loziska boli prave vycerpane.
yokoono123
26.4.2019 23:42 | |
+2 -0
žiadné zvýšenie benzínu
Pr0t3st
26.4.2019 15:35 | |
+21 -7
Reagovať
Konspiratori HALOOOO, zachovajte trosku ucty. Melete dve na tri. Stat sa moze cokolvek komukolvek. A mozete mat zmysli jak spiderman a nepomoze vam to. Tak este raz TROSKU UCTY
Gobeliny
26.4.2019 14:55
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Jaroslav Naď po výsluchu na NAKA: V spise som videl evidentné klamstvá Aktuality.sk
ilustračné foto
Poplach v nemeckom útulku pre utečencov: Keď to policajt zbadal v okne, ihneď začal konať
Explózia v mešite zabila štyroch ľudí (ilustračné foto)..
Firmou na výrobu zábavnej pyrotechniky otriasol výbuch: Zomrelo päť ľudí
Najvyšší súd Slovenskej republiky
Nástenková kauza: Referentka Kudláčová dostala trest, musí tiež zaplatiť 6000 eur
Hustý dym zakryl svetoznámu panorámu v Sydney.
Austráliu bičujú požiare: Sydney zahaľuje už tretí deň mrak hustého dymu
Migranti plavbou po mori často riskujú vlastné životy (ilustračné foto).
Polícia na Cypre zadržala 120 sýrskych migrantov: Priplavili sa na člne
Železničná stanica v Partizánskom
Hrôza na stanici v Partizánskom: Sedemkrát trestaný muž napadol mladú ženu
Haščák
Foto
Takmer prekonal staručký rekord: Haščáka podpichujú, že má formu na NHL!
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
(ilustračné foto).
Výrobcovia biopalív jasne vyhlasujú: Nový benzín neškodí motorom
Preschool Education
Foto
Učiteľka zbiera výroky svojich malých žiakov: TOP 10 hlášok, ktoré vám zlepšia deň
Oliver si po rokoch na výslní užíva zaslúžený oddych.
Humorista a scenárista Oliver Andrásy: Telky mu dali košom
Hamuliakovo, 20.11.2019 o 11.45 hod.: Trnka si v stredu odbehol na nákup banánov.
Bývalý generálny prokurátor Trnka má problém: Disciplinárka za rozhovor v televízii