Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.09.2023 15:40 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy
FotoVáš Tip

Hrycová vytočená do vývrtky Majerského pliagou: Urobila rázny krok! Trestné oznámenie

Wanda Adamyk Hrycová sa rozhodla, že výroky konzervatívneho predsedu KDH Milana Majerského nenechá len tak. Jeho pofidérne ospravedlnenie jej nestačí. Podáva trestné oznámenie.

Producentka Wanda Adamyk Hrycová neskrýva rozhorčenie, ktoré v nej vyvolal výrok Milana Majerského v relácii Na telo v televízii Markíza. V nedeľnom prenose sa predseda KDH vyjadril o LGBTI+, že je to pliaga. Hneď na to sa naňho spustila vlna kritiky od osobností, ale aj obyčajných ľudí a tiež odborníkov a politikov. 

Fotogaléria
8
fotiek v galérii

"Obidve sú nešťastím ktorejkoľvek krajiny, nielen Slovenska - aj korupcia, aj LGBTI. Sú to pliagy, ktoré ničia krajinu. Ktorúkoľvek. Aj korupcia, aj LGBTI+ môžu zlikvidovať národ ako taký,“ nechal sa počuť v nedeľu Majerský v relácii Na telo. Jeho vyjadrenie sa dotklo nielen samotnej skupiny obyvateľstva, o ktorej sa takto verejne vyslovil, ale tiež ostatných ľudí z rôznych sfér Slovenska.

Napriek tomu, že si po kritike Majerský začal sypať popol na hlavu a ospravedlnil sa, pohoršenie to nezmiernilo. "Keď som dnes použil slovo ,nešťastie‘ či ,pliaga‘, mal som na mysli ideológiu, vonkoncom nie konkrétnych ľudí. Toto nedorozumenie ma mrzí a ospravedlňujem sa, ak bolo nesprávne pochopené, resp. ak som sa tým niekoho dotkol,“ povedal Majerský.

pokračovanie
Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas, dus

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Štefan Kvietik.
Takýto bol život hereckého velikána Štefana Kvietika († 90): Prečo prvýkrát v divadle srdcervúco nariekal?
Každé zvýšenie minimálnej mzdy pomôže najmenej zarábajúcim.
Erik Tomáš chce pomôcť jednorodičom: Takáto by mala byť SUMA minimálneho výživného! Aké zmeny ešte chystá?
Futbalista Cristiano Ronaldo
Foto
Partnerka portugalského futbalistu Ronalda: TAKTO sa   predvádzala v Alpách!
Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko
Dankovi sa nepozdáva, ako sa vyriešila koaličná kríza: Obavy z ďalšieho fungovania a varovný prst pre Fica?
Po Štefanovi zdedil talent aj vnuk Matúš.
Herecká legenda Štefan Kvietik (†90) navždy odišla: Prvé slová trúchliaceho vnuka Matúša!
Na snímke prezident SR Peter Pellegrini.
Prezident Pellegrini reaguje na správu o smrti hereckej legendy Kvietika († 90): Dojemné slová hlavy štátu
Známy muzikant bol hosťom v relácii u Braňa Mojseja.
Foto
Priznanie muzikanta Henryho Tótha: Ako ho poznačili omamné látky! TOTO je obrovský mýtus
Vo veku 90 rokov zomrel herec Štefan Kvietik.
Aktualizované
Slovensko zasiahla smutná správa: Navždy nás opustil velikán divadelného umenia Štefan Kvietik († 90)
S partnerom Danielom Fisherom vychovávajú dcérku Maiu.
Z herečky Kavaschovej je už dvojnásobná mamička! Po pôrode má pre mužov tento ODKAZ
Slovenským celebritám sme sa pozreli na chrup!
Foto
Slovenské celebrity prezradili svoje triky: Takto má vyzerať starostlivosť o zuby!
Pri streľbe prišiel o život 48-ročný Marek.
Zvrat v prípade tragickej streľby pri Bratislave: Polícia začala trestne stíhanie pre vraždu!
Hliadka Finančnej správy SR na hraničnom priechode Komárno - Komárom.
Krízový štáb napokon rozhodol: V okrese Dunajská Streda vyhlásili mimoriadnu situáciu