Nový Čas sa na Mirgovú obrátil aj s otázkami týkajúcimi sa jej stretnutia s mužom a chlapcom, na čo reagovala len jednou vetou a viac svoje súkromie odmietla komentovať. „Syn mal v ten deň zápas, a tak sme ho boli všetci ako rodina podporiť,“ povedala k snímkam z nákupného centra Dominika.
Zakopali vojnovú sekeru?
Tá sa pritom o celej afére dozvedela z médií a zlomené srdce si liečila v kruhu svojich najbližších. Dokonca si odbehla do zahraničia, keď absolvovala dovolenku na Zanzibare so synčekom Peťkom a s rodičmi, pričom pôvodne mal ísť aj jej manžel Peter. Z pochopiteľných dôvodov sa ten nakoniec nezúčastnil.
Dnes všetko nasvedčuje tomu, že Mirgová s mužom zakopali vojnovú sekeru a kvôli Peťkovi snažia, aby ich vzťah fungoval aspoň na priateľskej rovine. Speváčka sa totiž netajila tým, že za svoje problémy môžu obaja. „Ľudia robia neustále chyby. Ja tiež nie som dokonalá. V každom vzťahu sú dvaja. A ten náš bol nalomený už nejaký čas,“ priznala otvorene pred pár týždňami.
Pozrite, ako sa Mirgová s manželom a synom objavila v nákupnom centre!