Utorok 5. 7.
Cyril a Metod
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.05.2022 10:00 | Nové Časy
Sponzorované

Nový blockchain Ultron je lákavý pre užívateľov aj vývojárov

V ostatných rokoch sa spoločnosť mení nevídaným tempom.

Technologický pokrok v digitalizácii a nové technológie, ako sú cloud computing, kvantové výpočty, umelá inteligencia, blockchain, Web 3.0, virtuálna realita a metaverse formujú nový svet bohatý na nové príležitosti a obchodné modely, ktoré narúšajú tradičnú centralizovanú ekonomiku a finančné služby.

Ultron – nový blockchain, ktorý bude už onedlho spustený, má za cieľ riešiť technické a ekonomické problémy postupnou implementáciou mosta medzi centralizovanými a decentralizovanými riešeniami. Riešenie Ultronu je nákladovo efektívne, ľahko pochopiteľné a schopné splniť očakávania pasívneho generovania zisku širokého a neustále rastúceho fondu držiteľov digitálnych aktív a zároveň znižovať riziká s tým spojené. Bez ohľadu na ekonomické pozadie a technologické znalosti sa bude môcť každý podieľať na budúcnosti trhu s digitálnymi aktívami.

Používaním natívnej ULX mince majú používatelia prístup k širokému spektru služieb decentralizovanej správy digitálnych aktív a zároveň môžu udržiavať tempo v súlade s neustále rastúcimi zdrojmi rozvoja IT vo veľmi stimulujúcom ekosystéme. Zainteresovaní užívatelia nielenže dostanú veľmi príťažlivú RPMN, ale stanú sa aj súčasťou rýchlo sa vyvíjajúceho trhu digitálnych aktív s vždy aktuálnymi informáciami.

Pre vývojárov decentralizovaných aplikácií poskytuje Ultron modernú pôdu s možnosťou získania grantov na podporu vývoja. Vývojári tak majú možnosť spustiť svoje projekty na sieti Ultron, a to nielen na vrstve 2 s vlastným tokenom, ale priamo na vrstve 1. Aktívna podpora natívnych dApps, ktorá bude funkčná od prvého dňa je inováciou, ktorá sieti prinesie stabilnejšiu kapitalizáciu a oveľa väčší priestor pre fungovanie deflačných nástrojov. 
Nehovoríme v teoretickej rovine, pretože už v prvom mesiaci bude na sieti Ultron spustených 6 decentralizovaných aplikácií, ktoré budú svojimi službami lákať množstvo užívateľov.

Pre bežných užívateľov bude najzaujímavejší Staking a Farming protokol, kedy Ultron prináša ďalšiu inováciu implementáciou unikátneho riešenia Staking Hub NFT, ktorý vedia užívatelia získať už dnes.

Informácie a technickú dokumentáciu môžete nájsť priamo na stránkach Ultron.foundation. O možnostiach využitia či už ako užívateľ, alebo ako vývojár sa môžete dozvedieť od partnerskej firmy MaVie alebo od ambasádora pre Slovensko Jakuba Kraľovanského, majiteľa platformy Trader 2.0.

Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Pripomíname si slovanských vierozvestcov sv. Cyrila a Metoda: Kto boli a prečo je "ich" deň štátnym sviatkom?
Foto
Katastrofa v priamom prenose! Austráliu sužujú mohutné extrémy počasia: Obrovské záplavy všetko ničia
Prezident Joe Biden si nedával servítku pred ústa: Vyzerá to, akoby sa USA hýbali dozadu
Vojnou zničená Ukrajina sa musí začať obnovovať čo najskôr, tvrdí Zelenskyj: Zo slov prezidenta mrazí
Na prahu NATO: Švédsko a Fínsko podpíšu so spojencami prístupové protokoly
Foto
Namiesto osláv najväčšieho dňa to bola krvavá katastrofa: Niekoľkí mŕtvi a desiatky zranených
Dojímavé vyznanie Štefana Margitu manželke Hanke Zagorovej: Slová, ktoré vás chytia za srdce!
Foto
Slovenka v Los Angeles: Ako sa o seba stará Katarina Van Derham? Kyseline sa nevyhýba, toto je však základ
Foto
Tenisová legenda Chris Evertová priznala: Smrť sestry mi zachránila život!
Nové záhady Marsu odhalené: Toto dokázala čínska sonda ako vôbec prvá na svete!
Foto
Liečenie v galérii: Na východe rozbehli netradičnú pomoc, psychiatrickí pacienti metódu chvália
Foto
Vedci odhalili najväčšiu baktériu na svete: Tomu nebudete veriť, zaskočení sú i odborníci