Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.07.2019, 21:22 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena porodila dcérku svojmu bratovi: Keď bude dostatočne stará, vysvetlíme jej to

157 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Winnstone11
24.7.2019 12:24 | |
+20 -6
Reagovať
A čo s tým dieťaťom jej brat? Je jeho strýkom - cez sestru, ktorá je jeho matkou, nič viac. Jeho jediným otcom je ten jeho teplý kamarát, a nik iný.
igor___simko
24.7.2019 12:38 | |
+3 -5
experiment, co ty vies, mozno sa aklimatizuju zivotom na marse, tam ina sanca rozmnozovania nebude
SVKmike
24.7.2019 10:42 | |
+40 -12
Reagovať
Choré a zvrátené... Chudák to dieťa... Boha, nechcel by som byť v jeho kozi.... Celý život v prdeli a ešte sa ani nezačal... Vďaka Bohu že mám normálnych rodičov... Radšej sirota ako dieťa buz3r4ntov poredene vlastnou sestrou
ardos
24.7.2019 11:09 | |
+13 -16
To aký život to dieťa skutočne bude mať nevie nikto z nás. Relevantnú odpoveď na túto otázku bude mať v budúcnosti len dieťa samotné. To čo tvrdíš ty sú len tvoje dohady.
SVKmike
24.7.2019 11:15 | |
+13 -8
Áno také dohady ako napríklad, dieťa sa narodí slepé, poviem ze chudák dieťa, v živote neuvidí východ slnka... A ty zapotis že to sú len moje dohady... Tak asi toľko...
ardos
24.7.2019 11:33 | |
+9 -9
Potíš akurát ty, ja sa neodvažujem posúdiť aký život v skutočnosti bude mať,nie som veštec. Tak asi toľko ...
SVKmike
24.7.2019 11:43 | |
+7 -5
Ani ja, konštatujem... Na to nemusím byť veštec.
ardos
24.7.2019 12:06 | |
+5 -8
Porovnávaš dve odlišné veci, ak sa dieťa narodí slepé je to nemenný stav na celý život. Ale to aký bude prídavný dopad na dieťa to, že ho budú vychovávať rodičia rovnakého pohlavia je len tvoj dohad nie fakt. A odpoveď na túto otázku v budúcnosti bude poznať najlepšie ono samo.
Winnstone11
24.7.2019 12:25 | |
+13 -5
Ardos, dieťa nie je pokusný pes, aby si s ním experimentoval. Je to človek, a má právo na otca a matku.
SVKmike
24.7.2019 12:29 | |
+4 -6
Keď sa dieťa "narodí" dvom otcom a jeho biologická mama bude zároveň aj jeho teta tak to je snáď menný stav? Je to taky istý odhad, ako to, že to dieťa v živote neuvidí východ slnka
ardos
24.7.2019 12:37 | |
+5 -7
Ja s nikým neexperimentujem, len popisujem tento konkrétný prípad. Bohužiaľ ani deti v tradičných rodinách nemajú vždy dvoch rodičov. Nikto z nás nemá právo sa do nich starať. Bolo to ich rozhodnutie. Ak to dieťa bude zanedbávané, týrané a pod. potom je to na sociálke, aby to riešila. Tebe by sa tiež nepáčilo, ak by sa ti niekto staral do výchovy tvojich detí, ak k tomu nemá pádny dôvod.
SVKmike
24.7.2019 12:50 | |
+6 -5
Máš pravdu... Ale, mať za rodičov dvoch pupusov, je dosť padny dôvod =)
Winnstone11
24.7.2019 12:53 | |
+10 -6
Ardos, ak s dieťaťom niečo robíš, pričom netušíš, aký to môže mať na neho dopad, tak je to experiment. Dieťa v tradičnej rodine oboch rodičov má, inak to nie je tradičná rodina. Usporiadanie rodiny určuje rodinné právo, existuje aj listina práv dieťaťa, takže štát má nielenže právo, ale aj povinnosť sa do týchto vecí starať. Takže bolo by dobre aj rozmýšľať pred tým, ako niečo napíšeš.
ardos
24.7.2019 13:26 | |
+4 -6
Premýšľať by si mal najskôr ty a potom písať. Ak to dieťa nie je zanedbané ani týrané nie je dôvod, aby štát zasahoval do jeho výchovu.To že je to neštandardný vzor rodiny nie je pádny argument. Aj keď sa nám sa to páčiť nemusí. V konečnom dôsledku svojich biologických rodičov predsa má. To čo som chcel k tejto téme som napísal. Končím diskusiu.
SVKmike
24.7.2019 13:36 | |
+6 -4
Byt nútený počúvať dvoch pupusov, ktorý ťa majú akože vychovať... Žiť s nimi bez možnosti výberu, považujem za dosť dobré týranie... Ehm, ukončujes diskusiu? :D wow :D tak z toho som si skoro cvrkol :D
Winnstone11
24.7.2019 15:10 | |
+4 -3
Ardos, táraš nezmysly. A vieš to aj sám, preto utekáš z diskusie.
ardos
25.7.2019 07:24 | |
+0 -0
Neutekám z diskusie ty primitív, len viem využiť čas zmysluplnejšie ako tu celý deň trčať a reagovať na tvoje nezmysly.
sssddfff
24.7.2019 10:21 | |
+14 -3
Reagovať
tieto sofistikovane umele metody sa az napadne podobaju na medody nasich osadnikov
nanapek88
24.7.2019 10:18 | |
+23 -6
Reagovať
3x fuj
matrix201
24.7.2019 10:14 | |
+58 -8
Reagovať
Sústavne sa snažíte podsúvať tejto sprostej slovači, že tieto veci čo tu vypisujete je normálne. No nie je to normálne je to zvrátené a úchylné. Neviem či vás platia progresivci ale aby denno denne ste písali o buznách, lgbt, tranzvestitoch a ostatnej spodine včetne dieťaťa medzi súrodencami je choré. Dajte sa vážení redaktori vyšetriť ak toto považujete za normálne.
sickwokmove
24.7.2019 10:10 | |
+26 -6
Reagovať
Presne taketo pojazdne inkubatory by mali zakazat. Fuj absolutne nechutne a scestne.
alljanla
24.7.2019 10:03 | |
+22 -5
Reagovať
od volieb ak niektory den nepribudne clanok o Caputovej tak urcite pribudne o homosexualoch LGBTI ci transgender , to su mi ale nahody
talkman111
24.7.2019 09:02 | |
+32 -16
Reagovať
Nuz, nieco take, co urobila ta zena, moze urobit len rovnako chora, ako je jej brat.Ti traja idi oti si vobec neuvedomuju, co to moze urobit so psychikou dievcatka, ked jej to povedia.Dufam, ze ich vsetkych znenavidi, lebo bude mat preco.Kazde dieta potrebuje v prvom rade matku a nie otca a uz vobec nie tepleho ri to strka.
nesmely33
24.7.2019 08:48 | |
+14 -6
Reagovať
A co je na tom? Ved nasi spoluobstania, teda ti opalenejsi, na Luniku, take plodia uplne bezne...
DjJomi925
24.7.2019 07:29 | |
+47 -9
Reagovať
V novom čase je minimálne polovica ľudí LGBT a ta druha sú psychicki labilni jedinci....
Darlene111
24.7.2019 07:55 | |
+26 -11
LGBT Su psychicky labilni jedinci...2 in 1
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Komentár Daga Daniša: Kočner si myslel, že po ňom ide organizovaná skupina Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Elephant Charge
Trápenie slonov v Afrike nemá konca: Desiatky z nich sa v krátkom čase vyhladovali na smrť
K nešťastiu došlo
Nešťastie v dome v Skalici: Chlapček (1) spadol z dvoch metrov do pivnice
Krvavý rituál
Muž zavraždil manželku pred očami ich dcéry: Súd rozhodol o jeho osude
(ilustračná fotka)
Vo Francúzsku prebieha súd s mimoriadne krutou vrahyňou: Svoju kolegyňu rozštvrtila a hodila do vody
Názory britského
Britskí poslanci to budú mať v najbližších dňoch ťažké: Zákon o brexite musia prijať za veľmi krátky čas
Desiatky
Amerika chce odoberať vzorky DNA nelegálnym migrantom: Koniec práva na súkromie?!
Maďarský premiér
Orbán o škandále primátora Győru: Je choré, ak si niekto natáča svoj sexuálny život
Ruský prezident
Putin odvolal šéfa poradného orgánu Kremľa: Dôvod mnohých zaskočí
Bývalý ukrajinský
Pri havárii vlastného vrtuľníka zahynul bývalý ukrajinský minister († 43)
Bojovníci
Historický moment pre Severné Írsko: Úderom polnoci sa zmenia dlho odmietané zákony
Brankár Keith
Famózny zákrok brankára Montrealu: Aha, ako zneškodnil gólovú šancu útočníka Minnesoty Wild
Stala sa treťou
Ďalší vzťah v troskách: Lady Gaga je opäť single