Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.02.2019, 20:57 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Od soboty je ústavný súd paralyzovaný, odborníci sú znechutení: Najhorší scenár, ktorý môže nastať

243 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Harry_Foter
14.2.2019 21:36 | |
+12 -11
Reagovať
Prestaňte už z toho robiť 10. svetovú vojnu! Platí na SVK nejaká demokracia alebo nie? Alebo diktatúra a totalita sa vrátila v podaní opozície? Čo tu bliakate o paralyzovaní? Ste šľahnutí, ten ústavný úd je fabrika na pečivo, na výrobu tepla, na dodávku elektriny? Prestaňte sa tu už všetci zhovaďovať! Nechcete ešte určovať aj Hamšikovi, že nemá hrať v Číne? Vivat TOTALITA osrialpsychopatoviča
teodorko73
14.2.2019 21:40 | |
+10 -7
Neschopna opozicia , neschopny trolovia !
AlliBaba_Soros
14.2.2019 21:43 | |
+7 -6
Schopný Harry podľa príspevku špinavý Harry, ale bez harakteru a rozumu!
jojo.ano
14.2.2019 21:56 | |
+3 -2
hary..som zvedavy ako by si reagoval na to ze US nemôze rozhodnut o tvojej veci lebo FICKO. to by si tiez reagoval ze je to fabrika na pecivo? a rozhodne az ked budes pochovany? no ja sa stym nestotoznujem. ja chcem aby bol US funkcny. a je my jedno ze nejaky C H U J si mysli ze je nadclovek a cely stat sa bude krutit okolo neho a jeho egu.ten gauner si nezasluzi bit ani v parlamente .co si mysli ze celi stat teraz bude visiet na jeho gatiach? mozno to vyhovuje jeho OVECKAM ale nech do toho nezatahuje celi stat. on nie je stredobodom celeho vesmiru, je to len jeden nezodpovedny H A J Z E L ktory paralizuje spolocnost. to je môj nazor... kvôli jednemu neschopnemu a nenazranemu C H U J O V I ma trpiet cela spolocnost
voloda1511
14.2.2019 21:33 | |
+18 -8
Reagovať
Kazdym dnom co bude hranol na slobode budu vznikat uz len vacsie a vacsie skody.
AlliBaba_Soros
14.2.2019 21:44 | |
+6 -4
Nech je na slobode aspoň 1 rok aby sa jeho tupelá prebrali!
AlliBaba_Soros
14.2.2019 21:31 | |
+14 -9
Reagovať
Začnem takto: je úžasné ako môže prejaviť svoj názor aj totálny blb dzusoblok1000 ! Ateraz k voľbe, dúfam že Sefčovič filcka sa odhlásil z kandidatúry! Fico mu pripravil prehru svojím prízemným trucovaním a snahou sa dostať do rezervácie ÚS! Podrayil ho na celej čiare! Ak do druhého kola postúoi proti nemu mech krumplí alebo môj pes , tak prehrá!! Slovač je prispatá ale verím, že sa v krízovom vývoji preberie!! Pán Fico kopete ako skapínajúci kôň. To nie je výzva to je strach čo vás trápi!!!
teodorko73
14.2.2019 21:39 | |
+2 -5
Co ma s tym Sefcovic ?
AlliBaba_Soros
14.2.2019 21:42 | |
+5 -3
Skús prečítať ešte raz ! Veci a udalosti prebiehajú od minulosti cez prítomnosť do budúcnosti! Napísal som o dopade Filcovho konania na prezidentské voľby. Neubližuje len Slovensku ale aj vlastnému kandidátovi , blbečkovi!
FANUSIKSK
14.2.2019 21:30 | |
+11 -15
Reagovať
Najviac je paralyzovaný MAGORIČ s REMIŠKOU a potkany diskutujúci za opozíciu !!!
AlliBaba_Soros
14.2.2019 21:32 | |
+10 -5
Vždiť ty seš magor!
MiestnyKing
14.2.2019 21:35 | |
+9 -4
zaloz si vlastnu stranu a vladni ty nespoliehaj sa na Fica ani Matovica dokaz ze na to mas
Jurosik97
14.2.2019 22:21 | |
+6 -2
Strat sa fanusik.Toto je normalna vlada podla teba.Ide s teba len zloba.Nenavidis slusnych ludi fuj.
jofko1111
14.2.2019 21:27 | |
+8 -10
Reagovať
kde boli odborníci ked ustavny sud paralyzoval Kiska pred rokom
retardo_SK1
14.2.2019 21:42 | |
+4 -1
ako paralyzoval?
dzusoblok1000
14.2.2019 21:24
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
MiestnyKing
14.2.2019 21:28 | |
+8 -4
tych 22percent fico a 4percenta bugarove a klesajuceho danka s chabimi 10percentami ty veris ze budu vladnut sak zradoslav prochazka uz nema koho zradit stranu uz nema
Esperanza
14.2.2019 21:33 | |
+7 -2
dzusoblok radšej vysvetli, prečo Ficovi odrazu vadia Sorosove mimovládky, keď ich doteraz šťavnato financoval tiež.
Esperanza
14.2.2019 21:37 | |
+7 -2
BTW - to Ficovi nič nevychádza :) Prepadol vo voľbe prezidenta a teraz musí robiť obštrukcie, aby sa dotiahol aspoň na ÚS. :-/
Levandula21
14.2.2019 21:23 | |
+26 -2
Reagovať
Esteze mame Petru Vlhovu, ktora nam spravila dnes radost.
dzusoblok1000
14.2.2019 21:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Esperanza
14.2.2019 21:21 | |
+32 -9
Reagovať
Znechutenie je slabý výraz. Fico by ako dlhoročný politik nemal mať nárok ani na funkciu okresného sudcu nieže ústavného (!) Ale tento večne otravujúci element tu bude terorizovať a rozdeľovať spoločnosť asi donemoty...
MiestnyKing
14.2.2019 21:20 | |
+21 -5
Reagovať
dlazobnych kociek sa bal fico lebo nema ciuste svedomie tak sa boji dlazby
kotelna007
14.2.2019 21:19 | |
+20 -4
Reagovať
Hlavne ze Fico je spokojny ... 🤮 .... ten patri do ⚰️⚰️⚰️
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Odhŕňanie snehu na horskom priechode Šturec
Donovaly nebudú chemicky posýpať, vodiči môžu rátať s komplikáciami Aktuality.sk
Dobré fondy EÚ - Starý most v Bratislave
Zelenskyj označil otvorenie nového mosta za
Zelenskyj otvoril na východe Ukrajiny nový most: Považuje to za víťazstvo zdravého rozumu
Záber z pohrebu zavraždených malijských vojakov.
Masaker v africkom Mali: K zavraždeniu 30 vojakov sa prihlásil Islamský štát
Nový predseda Európskej ľudovej strany (EPP) Donald Tusk
Nový predseda Európskej ľudovej strany Donald Tusk: Som pripravený na boj
Bývalý predseda Slobodnej strany Rakúska (FPÖ) Heinz-Christian Strache
Kauza škandalózneho videa, ktoré Stracheho stálo krk: Zadržali tri osoby
Výbuch v sicílskom meste Barcellona Pozzo di Gotto si vyžiadal ľudské životy.
Sicíliou otriasla explózia v sklade s pyrotechnikou: Zomrela žena majiteľa a 3 zamestnanci
Známa herečka sa nahoty evidentne nebojí ani v pokročilom veku.
Carol z Krok za Krokom a jej 83-ročný muž sexujú ako diví: Nadržaní vďaka tomu, čo si pichajú do zadku
Coutinho sa trafil ozaj excelentne.
Excelentný priamy kop: Znovuzrodený Coutinho trafil ozaj parádne
Patrick Frazee strávi zvyšok svojho života vo väzení.
Foto
Patrick umučil a brutálne zavraždil svoju snúbenicu († 29): Strašné, kto sa tomu peklu prizeral
Princovi uškodilo priateľstvo s kontroverzným Epsteinom († 66).
Svetové médiá reagujú na najnovší krok princa Andrewa: Toto nemá v britskej monarchii obdoby
Kanadský premiér Justin Trudeau
Kanadský premiér Trudeau predstavil novú vládu, došlo v nej k viacerým zmenám
Michal Čajkovský.
Foto
Slováci v KHL o sebe dali vedieť: Čajkovský pozbieral 3 body, Hudáček vychytal víťazstvo