27.05.2018 11:12 | Šport | Futbal

Tréner Realu Madrid Zidane nemohol uveriť vlastným očiam: Čo to ten Bale spravil?

Hrdinom finálového duelu futbalovej Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Liverpoolom bol jednoznačne Gareth Bale. Ten prišiel na ihrisko v 61. minúte a dvomi krásnymi gólmi zabezpečil víťazstvo svojho tímu 3:1.

Walesky reprezentant Gareth Bale strelil v 64. minúte kyjevského duelu úžasný gól, ktorým vrátil vedenie na stranu Realu Madrid. Tento zásah obletel celý svet a hovorí sa o ňom, ako o najkrajšom góle v celej histórii finále Ligy majstrov.

Tomu, čo predviedol Bale, nemohol uveriť ani samotný kouč Realu Madrid Zinedine Zidane, ktorý sa po góle najprv chytil za hlavu a až následne začal oslavovať. Niet sa ani čomu čudovať, tento zásah sa zapíše veľkými písmenami do pamäte všetkých futbalových priaznivcov.