Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
02.12.2019, 22:38 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Zuzana Čaputová získala významné ocenenie: Toto sa ešte žiadnemu prezidentovi nepodarilo

210 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ParlevuFrance
dnes 13:29 | |
+0 -0
Reagovať
Pripomina to stare casy ked sem dosli sudruhovia z ostatnych komunistickych krajin tiez dostali ocenenia ani nevedeli zaco. Vobec nic sa nezmenilo vtedy sa tiez na tom odbavovali.
majcekn
dnes 12:26 | |
+4 -0
Reagovať
Dnes sa dávajú ocenenia vybraným ľudom ako na bežiacom páse - naša enviro prezidentka dostala enviromentálnu cenu aj za to , že odpad z Pezinka sa objavuje na skládke v obci Dubová - a to nemusela ani čarovať aby sa odpad vyparil - stačilo len správne agitovať za " správne" názory bez riešenia a už sa Vám ceny hrnú ako na pása...napr. aj za najkrajšiu čipku na nohavičkách
santaclause1
dnes 08:51 | |
+7 -2
Reagovať
Aspon vieme kto prispel na kampan.
vladimirnovotny
4.12.2019 12:48 | |
+14 -5
Reagovať
Smiešne a zároveň trápne! Čo by si zaslúžila? Titul "Vzorná cestovateľka" !!!
Vialavor
4.12.2019 08:30 | |
+16 -5
Reagovať
tak ako boli zmanipulované prezidentské voľby prostredníctvom prieskumných agentúr hokus pokus, tak isto aj toto je len marketingový ťah dedka sorosa, čo už takého významného urobila, no aspoň sa zapíše do dejín, keď nechala vysvietiť prezidentský palác dúhovými farbami, zrejme namiesto detí by v prezidentskom paláci vítala ***....
scotts
dnes 06:34 | |
+3 -8
nejako nerozumiem. v state, kde komunisti ovladaju policiu, prokuraturu, sudnictvo a statnu spravu, vo volebnej komisii maju zastupenie, obetovali dokonca aj svojho skoroprezidenta sefcofica - absolventa kgb vyssieho odborneho ucilista mgimo moskva - vsetci tito zmanipulovali volby, aby vyhrala - caputova? 😂😂😂 to ja svojim nevyvinutym rozumcekom akosi neviem pochopit, moja hlava to neberie. nevysvetlili by ste mi, preco to komunisti s estebakmi urobili? 😂😂😂
jozo1004
3.12.2019 22:59 | |
+20 -4
Reagovať
Ocenenia za ziskavaju tak ako sa ovplyvnia ludia mediami.... a toto sa nepodarilo este ziadnemu prezidentovi, lebo Kiska bol aky bol toho nemohla amerika pretlacit kvoli jeho kauzam. A Caputova okrem skladky nema ziadnu kauzu, preto si ju dovolia tlacit a tlacit nazor medzi ludi. Drviva vacsina obyvatelstva ju nevolila resp nebola volit. Tak potrebuju ju pretlacit aspon cez media. A ak si niekto namysla ze rozhoduje bezny lud, tak je dost naivny. Staci si pozriet clanky ako a co sa tlaci a par dni je to realita.
koruny
3.12.2019 19:57 | |
+20 -3
Reagovať
Forbes založil Rotschild
Jerdna
3.12.2019 18:46 | |
+12 -27
Reagovať
Žiadnemu prezidentovi sa u nás ešte nepodarilo tak nasierať slovenskú spodinu. To značí , že máme fakt dobrú Pani Prezidentku.
winnstone12
3.12.2019 19:36 | |
+24 -8
Jasné, tých cca 76% obyvateľov Slovenska, ktorí ju nevolili, je spodina. To je taký typicky liberálny názor, plný komplexu nadradenosti.
prespurak
3.12.2019 19:56 | |
+6 -14
winnstone, oprav svoje pocty a radikalne. ti ci chceli volit prisli, ti co NECHCELI prezidenta N E V O L I L I takze bude taky laskavy a ich N E P O C I T A J !!!!!
DnesSkaredo
3.12.2019 20:00 | |
+11 -5
Prečo by memal počítať? Percentá sedia.Si uvedom prečo vlastne tí ostatný neboli voliť, žeby apatia?
winnstone12
3.12.2019 20:01 | |
+10 -4
Jasné, tí čo chceli za prezidentku Čaputovú, neprišli voliť. Liberálna logika.
prespurak
3.12.2019 20:03 | |
+4 -7
ale nesedia, nemozes pocitat tych, ktori NEPRISLI volit alebo ty vies, ci poznas ich nazor ? takze vychadzaj z toho poctu volicov, ktori volili akokolvek
winnstone12
3.12.2019 20:07 | |
+8 -3
Tí, čo neprišli voliť, môžu mať rôzny názor, okrem názoru, že chcú Čaputovú za prezidentku. Bláznov do štatistiky nerátam.
prespurak
3.12.2019 20:11 | |
+4 -4
nevedel som, ze sa rozhodovalo iba o jednom kandidatovi, skus nieco ine, mozno sa uz neztrapnis
DnesSkaredo
3.12.2019 20:16 | |
+5 -3
prespurak píšeš v štýle vyhrala tí čo neboli voliť môžu lutovať. To práve ty píšeš ako by bola jediná kandidátka. Nebola a ak by si nečítal len denník n tak prídeš na to že nevoliaci boli poväčšinou zhnusený kampaňou alebo proste to mali celé v prdeli
winnstone12
3.12.2019 20:17 | |
+4 -4
Čo to s tým má spoločné? Kto neprišiel voliť, nechcel nikoho z kandidátov vrátane Čaputovej. Keby ju bol chcel, tak ide a volí ju. Logika nepustí.
prespurak
3.12.2019 20:21 | |
+2 -3
dnes, mne je jedno co ti kde vidis, alebo co si domyslal. inac uplne rovnako ako tuto win. ja len tvrdim, ze do poctu kto je proti komu NERATAJTE nevolicov, lebo ti NEPRISLI vyjadrit svoj nazor, to je vsetko
prespurak
3.12.2019 20:22 | |
+3 -3
win, doslova si napisal ...Jasné, tých cca 76% obyvateľov Slovenska, ktorí ju nevolili,... to ale NIE JE P R A V D A ze ju nevolili, lebo nevolili vobec !!!!!! pochopil
winnstone12
3.12.2019 20:24 | |
+2 -3
Prespurak, je jedno proti komu a za koho je v skutočnosti ten, kto neprišiel voliť. Ale jedno je isté: za Čaputovú nie je, inak by prišiel a volil ju. Je to už jasnejšie?
winnstone12
3.12.2019 20:25 | |
+1 -3
Nie je pravda, že ju nevolili, lebo nevolili vôbec... Super veta, čistá logika.
prespurak
3.12.2019 20:27 | |
+1 -4
ja uz neviem ako ti to mam napisat, naposledy ti co chceli prezidenta P R I S L I volit z tych poctov vychadzaj, lebo ti co N E P R I S L I im je jedno kto ne/bude prezident, pochopil konecne ?
winnstone12
3.12.2019 20:28 | |
+4 -2
Prespurak, keby som tvrdil napríklad nezmysel typu, že kto nevolil Čaputovú, ten v skutočnosti volil Šefčoviča, či niekoho iného, tak je to hlúposť. Ale teraz je to o niečom inom. Čaputová mala podporu 21%, zvyšok je nepodporil, a ten zvyšok si mohol myslieť čo len chcel, ale určite nie to, že si ju želá za prezidentku.
winnstone12
3.12.2019 20:28 | |
+2 -2
Pardon 24%, aby to bolo presne.
winnstone12
3.12.2019 20:34 | |
+2 -2
Tí, čo chceli Čaputovú, voliť prišli a volili. Tí čo ju nechceli, alebo nechceli nikoho, alebo im to bolo jedno, buď volili Šefčoviča, alebo voliť neprišli vôbec. Pretože keby tú Čaputovú za prezidentku chceli, tak voliť prídu. Napísal som, že bláznov do štatistiky nerátam, a za nich považujem aj tých, čo ju tam chceli a aj tak voliť neprišli. Takí buď neexistujú, alebo sú blázni. Je to už jasnejšie?
prespurak
3.12.2019 20:38 | |
+2 -2
v principe absolutne teraz nechapem co tu riesime ? vyhrala ? vyhrala ! ci sa ti to paci, alebo nie, je mne uplne jedno , ja som spokojny a volil som ju a doteraz ma nesklamala
winnstone12
3.12.2019 20:54 | |
+4 -4
76% ľudí ju nechcelo. Inak by ju boli volili. To je všetko, čo som chcel povedať. Zvolená bola regulárne, to nespochybňujem. A nespochybňujem ani to, že medzi tými 76% boli ľudia rôznych názorov a motivácií, ale nie tí, čo by ju za prezidentku chceli.
scotts
dnes 06:41 | |
+1 -0
ale sudruh... to iste predsa mozem ja tvrdit o vasej komunistickej strane. ktora v parlamentnych volbach ziskala 16,6% hlasov opravnenych volicov. co znamena len tolko, ze akehosi pobirmovaneho ma viac ako 83% volicov kdesi v pate. a to do 28% boli len ukradnute NEhlasy NEvolicov, ktore im nikto nedal. v prezidentskych volbach to neexistuje, tam sa nic neprerozdeluje. kedze sa cez NEhlasy NEvolicov neda tunelovat statna kasa. pocitaj, stvrtacka trojclenka: Počet voličov zapísaných v zoznamoch voličov 4 426 760 SMER - sociálna demokracia 737 481. mimochodom, je to o 400 tisic menej ako vo volbach predtym. zato kotlebovi pribudlo 200 tisic. no odkial asi? cesticek, cestiiicek! 😂😂😂
kalioskop
3.12.2019 17:48 | |
+3 -8
Reagovať
tak ona si to ocenenie zaslúži, lebo toľko toho dobrého už urobila pre Slovensko, ale najmä Slovákov, že to by žiadny ficovec za celý ľudský život nedokázal. Darmo je, zásluhy sú zásluhy
kalioskop
3.12.2019 17:50 | |
+11 -4
verím, že ringieri aj sereši už majú pre ňu ďalšie ocenenia svetového významu pripravení v zásuvke na budúci rok aj ten ďalší, a možno aj ten ešte ďalší
Jerdna
3.12.2019 18:47 | |
+3 -6
Kalimu si už pozrel zlatú žilu ?
DnesSkaredo
3.12.2019 19:57 | |
+4 -1
Ako vlastne dokážete popísať toľko somarín?
winnstone12
3.12.2019 17:20 | |
+9 -4
Reagovať
Obmedzení liberáli asi nikdy nebudú mentálne spôsobilí pochopiť, že niekto môže byť rovnako proti Ficovi a Kotlebovi ako aj proti nim a ich posvätným kravám. Či už pod tým kravami myslím idey alebo osoby.
prespurak
3.12.2019 20:07 | |
+3 -5
nemusel si byt az taky sebakriticky
DnesSkaredo
3.12.2019 20:08 | |
+6 -1
Horšie je pochopiť čo takýchto tiežobčanov vlastne núti veriť takýmto ideám
slnkoluna
4.12.2019 09:18 | |
+1 -0
DnesSkaredo liberáli veria všelikým ideám, potom aj ten ich život tak vypadá. Ľudia majú len pozemské idei.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Výbuch plynu v prešovskej bytovke
V prešovskom paneláku vybuchol plyn Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Classroom of school
Poplach na učilišti: Žiak zaútočil počas vyučovania na učiteľku nožom
Telo ženy našli v jarku na Fajgalskej ceste. Pomoci jej už nebolo.
Policajti objasnili prípad vraždy v Pezinku: Obvinený už dokonca sedí vo väzbe
Vo Francúzsku pokračuje rozsiahly štrajk proti dôchodkovej reforme: V krajine vládne dopravný chaos
futbal
Foto
Speňažia Boženíka už v zime? TAKTO dopadli iní mladí Žilinčania
Prezident Andrej Kiska
Exprezident Kiska o svojom obvinení: Je to špinavá politická kampaň
Robert Fico ako premiér skončil a vrátil sa  do parlamentu.
Fica obvinila NAKA, hrozí mu až 5 rokov v base: Čo bude nasledovať teraz?!
Hrozný čin otriasol krajinou: Policajti zastrelili štyroch podozrivých zo znásilnenia a vraždy ženy
Nad Tatrou sa blýska zaspieva zajtra s Ingrid
Trio La Gioia poteší fanúšikov vianočným koncertom s Evou Urbanovou: Neuveríte, k čomu sa po 11-tich rokoch priznali!
Pep Guardiola.
Tréner Pep Guardiola pobavil novinárov: Koho to vlastne trénuje?
Líder strany Za ľudí Andrej Kiska.
Exprezident má na krku políciu: Kisku obvinili v súvislosti s KTAG
Malachovský priznal krízu v manželstve.
Foto
Sväťo Malachovský nechal manželku Petru s deťmi samu: Útek do zahraničia?!
Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková.
Slovenka Podmaníková do semifinále, za vlastným rekordom zaostala o 74 stotín