Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
6°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.11.2019, 20:25 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Wisterovej manžel prehovoril! Jeremy sa bojí o svojich synov, o pomoc prosí americkú vládu

236 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ojaks
4.11.2019 18:32 | |
+23 -21
Reagovať
Všade kde sú židia, tam je problém! ...a Ty ryšuľa, tak Ti treba!
Marfia
4.11.2019 18:23 | |
+6 -10
Reagovať
Nuz, novinari sa tu snazia posledne mesiace presviedcat kazdeho, ake skorumpovane mame sudy. Takze Jeremy asi netara a mali by mu pritakat, tak ako novinari uz urobili neraz, ked mohli nakydat na sudy a sudcov. Vlastne aj urobili, kedze jeden z dennikov priznal, ze ich tato novinarka kontaktovala a poskytli jej informacie, ktore po nich chcela. Nuz, teraz chcu novinari tvrdit, ze klamali?
bibka131
4.11.2019 18:10 | |
+28 -8
Reagovať
este zabudol poziadatb CIA a Mossad
romanpt1
4.11.2019 18:05 | |
+40 -3
Reagovať
Minimálne polovica manželstiev a tri štvrtiny všetkých vzťahov skončia rozchodom. Myslite na to, keď si budete chcieť splodiť dieťa s cudzincom alebo cudzinkou. Tie právne tortúry pri boji o deti nechce nikto zažiť.
Marfia
4.11.2019 18:26 | |
+43 -7
Akurat nase zeny pri slovenskych chlapoch nerataju s tym, ze po rozvode bude chciet aj deti. Lebo ten chce iba jedno, platit co najnizsie vyzivne. A takmer kazdy je spokojny aj so standardnym rozhodnutim sudu, ze otcovi staci vidiet deti 1x za dva tyzdne. Pre niektorych je aj to vela, hlavne ked uz maju novu partnerku.
emilka53
4.11.2019 17:57 | |
+6 -13
Reagovať
Preco neprosi izraelsku vladu a rovno aj armadu. Len neviem, ci je pravoverny a este stale caka na prichod mesiasa, alebo nepravoverny. Netusim ktori su pri moci, ci ti ortodoxni,alebo ti vlazni.
tetrev
5.11.2019 12:47 | |
+6 -0
Čo nesleduješ správy? V Izraeli je momentálne bezvládie. Boli tam volby a Bibimu Netanjahuovi sa na 1. krát nepodarilo zostaviť vládu. A Jeremy má asi aj občianstvo USA, tak preto požiadal o pomoc vládu USA.
RIPZ
4.11.2019 17:38 | |
+12 -5
Reagovať
Vere by som dal lizatko do papulky je vybita
robert595
4.11.2019 16:50 | |
+69 -9
Reagovať
Otec ma rovnake pravo na dieta ako matka. Tu je vidiet myslenie sliepky , otca odstrihnut od deti ,ale alimenty su pre nu urgentne . Zrejme aj s takou vidinou si ho brala ,zabezpecit sa prisunom penazi a ma vystarano. Inak ju ta zakernost dobehla ,on pouzil rovnake zbrane ako ona.
007iwb
4.11.2019 17:17 | |
+18 -9
vyzivne treba zrusit. len prinasa problemy. starostlivost o deti kazdy 50%
in.v.v.tas
4.11.2019 16:11 | |
+23 -10
Reagovať
Tu je vidno sko u nas funguje sudnictvo, rodicia su dvsja zak maju narok obaja na deti, co sa tyka matky verim ze sa snazili upozornit viacete advokacke ksncelarie aby otca nezastupovali, ono zijeme na Slovensku a slovaci sa presne takto spravaju ako dotycna pani Wisterova !!! Vyhrazanie zastraivanie arogancia ... aj v zahtsnici sa sorsvame akoby sme boli niekto iny , aloby sa mali vsetci v zahranici mali posrat ze prisiel SLOVAK .... tu sa potrebuju 2 generacie vymenit aby sme ako Slovaci vyzerali inak v zahranici ako vyzerame teraz.... ) a kaslem vam na vas pravopis )😀
007iwb
4.11.2019 17:21 | |
+3 -8
pre cloveka rozhoduje teraz. dnes v eu si skoro kazdy moze uzivat raj na zemi. staci si najst dobry stat.
DnesSkaredo
4.11.2019 20:39 | |
+1 -2
007iwb ja a
DnesSkaredo
4.11.2019 20:46 | |
+5 -1
007iwb ja som si vybrala Slovensko, niet krajšej zeme, zato ty budeš navždy prišelec, ktorý do diskusií píše dookola tie isté nezmysli, ktoré nikoho nezaujímajú
007iwb
4.11.2019 21:14 | |
+2 -2
DnesSkaredo tak sa mi zda, ze citas, co pisem.
strasidlo31
4.11.2019 13:09 | |
+94 -5
Reagovať
Povedzme si úprimne že nám je tá Vera uuuuplne ukradnutá.tak načo tieto komentare? Ako si zariadila,tak ma.kazdy máme svoje problémy.dajre s nou už pokoj
sofinkasimi
4.11.2019 13:06 | |
+31 -56
Reagovať
Nech sa neposere s toho,ako tu vyplakava,ze nevedel čo je so synmi,ved boli so svojov matkov,ktora ich porodila.Keby si bol taky idealny ako piše tak by neutiekla.
sali5000
4.11.2019 16:01 | |
+34 -12
No moja len či je tá Wera taká ideálna ako tu prezentujes. Vieme svoje my muži.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Koľko vynáša
Podvody z 90. rokov sa vracajú. Firmy prichádzajú o obrovské peniaze Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Do Šamorína prišiel na luxusnom aute: Hamšík na zraze prevetral ferrari!
Zrážka vlakov si
Tragická čelná zrážka dvoch rýchlikov: Zomrelo najmenej 15 ľudí
Tatar už pokoril v NHL 300-bodovú métu: Teší ma dôvera, hnevajú vylúčenia!
Z Dávida urobila
Hviezda šou Tvoja tvár znie povedome Dávid Hartl: Za víťazstvo nový flek v Markíze
Vyúčtovanie pre poslancov za posledné dva roky: Na kávu a chlebíčky minuli 78 000 €!
Kristína Ledajová
Iba 15-ročná Kristínka zmizla bez stopy: Ušla školáčka za starším priateľom?
Vysoké Tatry:
Svoj sľub splnil, ale veľa miest nenavštívil: Kam zavítal Martin na bielom koni
Plávajúci dom bol
Akcia aktivistov na Temži v Londýne: Sused, tam vám pláva dom!
Ján Koleník
Sexi herec Ján Koleník oslavuje: Toto telo, že má 40?!
Do vesmíru
Do vesmíru vyslali 60 minisatelitov: Na naplnenie cieľa Elona Muska ich treba ešte stovky
Krvavý rituál
Masaker počas zábavného prestavenia: Neznámy muž pobodal troch účinkujúcich!
Srbská premiérka
Ďalšia krajina zrušila uznanie nezávislosti Kosova: Srbská premiérka je nadmieru spokojná