Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2019, 20:41 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Strelec z Halle si svoje vyčíňanie nakrúcal na kameru: 36 minút vraždenia na videu!

35 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Romankokolmanko
10.10.2019 05:36
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
SkenderJana
10.10.2019 18:09 | |
+0 -0
aj teba medzi oci ty dement
Unitedsa888
10.10.2019 01:02
turista218
10.10.2019 00:46 | |
+13 -12
Reagovať
nemecká kotleba toto.
Romankokolmanko
10.10.2019 05:33
Romankokolmanko
10.10.2019 05:34
Unitedsa888
10.10.2019 00:29
LE0PARD111
9.10.2019 22:40
NeokoIonialny-protektorat
9.10.2019 22:43 | |
+39 -28
Ty mu nesiahas ani po clenky, ani po snurky jeho drahych topánok ty neoanacisticky chrachel obhajujuci vrazdenie zo strany bielych krestanov, patris i ty pred sud ty sk/u/rvena cu.rva. a uz idem definitivne spat.
LE0PARD111
9.10.2019 22:46
Dobre.uz.boIo
9.10.2019 22:50 | |
+17 -29
Dzusik bidetowy ty smradľavé *** už ti skončila farma keď už ideš spať?
LE0PARD111
9.10.2019 22:57
LE0PARD111
9.10.2019 23:00
ml6250
9.10.2019 22:19 | |
+23 -37
Reagovať
To sa dalo cakat,ja to hovorim stale ze imigranti moslimskeho povodu nedopadne v nemecku dobre.Ale utok na moslimov je v pohode.Nejako to neuznavam ale ani moc nelutujem pretoze ked si spocitate kolko zabili moslimovia ludi v europe a kolko bolo utokov zo strany europanov na nich tak ten rozdiel je obrovsky.Ked spachali moslimovia atentat v parizi mladi moslimovia to v nemecku este oslavovali.Tesili sa z toho.Strielali z plynovej pistole do vzduchu a kricali.Vsetci tu nadavate na nemcov ako nackov ale ich hnev a utoky na moslimov ktore sa mimochodom stupnuju su jednoznancne pochopitelne.Najhorsie je to citit v sasku kde zijem.Tu par rokov do zadu vyrezali nozom moslimskemu dievcatku do brucha dykou hakovy kriz,potom ked sa obyvatelia Meissenu dozvedeli ze do ich mesta dorazia utecenci preventivne tu ubytovnu podpalili.Tu je najviac rasistou,xenofobov a nackov na meter stvorcovy.Tu moc moslimou neni.Je to citit z pohladu sasanov ako sa divaju na ludi s tmavou pletou-ako na hmyz.....samozrejme nahorsi strach ma nemecka justicia,politici ...nie strach z moslimou.My vieme coho su schopni moslimovia.Ale politici maju strach z nemcou pretoze oni dobre vedia ako to dopadlo v minulosti ked nemci zacali niekoho nenavidiet.Kazdy jeden rasisticky utok v nemecku,kazda co i len drobna poznamka o rasizme vas vyjde neskutocne draho.SKuste napisat nejaky prispevok na FB kde budute hanlivo urazat moslimou a pride vam posta domov.V nemecku existuje velmi pravicovo orientovana politicka strana ktora sa vola Alternativa pre Nemecko(AfD),nemecka policia ju chcu dat zacat sledovat,odpocuvat pretoze ako som videl na zivo ich prejav velmi sa to podobalo na prevaj znameho psychopatyckeho nemca z minulosti.Nemci maju v sebe ohen...ale zatial je to len malicky plamienok....
Monohlas
9.10.2019 22:31 | |
+12 -28
preco ta minuskuju?
9.10.2019 22:33 | |
+30 -19
Monohlas, vies preco ty extremisticky fasisticky cocot? Lebo nie je spravne utocit, strilat a masakrovat nevinnych ludi len preto, ze maju iny povod, vieru a su z iného etnika ty fasoun sku/rveny!
ml6250
9.10.2019 22:35 | |
+22 -27
ja mam ku moslimou neutralny vztah,ale treba pochopit podstatu vecu.Uplne ten zaklad.Jediny dovod preco sem chodia imigranti z vychodu je : v zapadnej europe nemusia pracovat.A co je horsie oni ani nechcu pracovat.
ml6250
9.10.2019 22:37 | |
+20 -25
NeokoIonialny-protektorat: to mas pravdu,bolo mi velmi luto moslimov na novom zelande.Ale tak isto luto mi je aj tich nevinnych ktori moslimovia povrazdili v europe.Na vianocnych trhoch v berline a mohol by som pokracovat...akosi sa na to zabudlo...
9.10.2019 22:39 | |
+30 -20
A nemusite mat vy ubohi mentalni kripli a materialni zobraci a totalna bedac, ani migranti do tejto chudoby na SLovensku nechcu migrovat, i pre vase zaostale, xenofobne, rasisticke, extrremisticke a chore nazory na urovni 19 storocia. Tak tych migrantov ani nemusite riesit vy bedac nenavistna, zaostala.
9.10.2019 22:41 | |
+27 -17
A bolo ti ty blb luto i tych 16000000 krestanskymi americkými vojakmi pozabijanych moslimov v Iraku, ci státisíce v Syrii, Libyi, Afganistane a inde?!!! Co myslis, preco nas nenavidia a vracaju nam to?! Zobud sa a popremyslaj. Ja neschvalujem nasilie na ziadnej strane, no moslimovia to nezacali, to si uvedom a bude objektivny. Ja idem spat, je to tu samy extremisticky nacista, fuj, hnus!
LE0PARD111
9.10.2019 22:45
Unitedsa888
10.10.2019 01:00
AngeIus
10.10.2019 08:52 | |
+1 -1
pluskuje a mínuskuje majiteľ veľa nikov teraz momentálne je to NeokoIonialny-protektorat, pozmenený nick Peter.VIado , .......................
Peter.VIado
9.10.2019 21:51 | |
+68 -32
Reagovať
Neonacisticku cu:rvu-strelca z Halle, ako aj tu vo volnom vybehu sa pohybujuceho nacistu s nickom "Dobre.uz.bolo" treba postavit k muru. Je mi z toho zle, ked sa ublizuje mensinam, preto aj idem z diskusie.
Dobre.uz.boIo
9.10.2019 21:57 | |
+25 -58
Ťahaj a nevracaj sa ty funebrak antisemitský!!!
Monohlas
9.10.2019 22:28 | |
+17 -29
jakim mensinam tvoje zmyslanie aj takych ako si ty privadza nas domacich europanou ku strachu sa pohybovat vonku chod do nogo zony a pochopis ze k muru by si sa mal postavit ty sam za tvoje nazori. Obkresli sa na zemi ...
9.10.2019 22:37 | |
+25 -16
Monohlas, ty neonacisticky cu/rva, ty extremisticky exkrement, aj s de/bilom a nackom "Dobre.uz.bolo", lubi sa vam strielat, zabijat, extremisticky utocit uplne nevinnych ludi len pre ich odlisny povod, etnikum a nabozenstvo?! Patrite obaja do basy a ja len dufam, ze si to tu niekto kompetentny vsimne a bude vas riesit. A vies co Monohlas, i ty bas/tard extremisticky patris do lochu, aky si ty cocot povodny Europan, ked i tvoji predkovia nezili na tomto uzemi, ale privandrovali, primigrovali na toto uzemie?!!!! Ty xuj blby, radsej mlc, ty tu verejne sku/rveny nacista obhajujes a propagujes zabijanie a ataky na uplne nevinnych ludi!!!! Za taketo prispevky by si uz v Nemecku, Svedsku, Holandsku a inde isiel pred sud ty niemand vypatlany!!
molon.labe
9.10.2019 20:55 | |
+54 -65
Reagovať
Akosi tým v EP nedochádza, že obyvateľstvo krajín ako Nemecko dostávajú postupne do stavu občianskej vojny. Krajná pravica, krajná ľavica, radikálny islam, radikálni zelení, je to veľmi nebezpečná kombinácia v krajine s 80 mil. obyvateľmi...
tzv.fakenick
9.10.2019 20:54
Angelus
9.10.2019 20:48
Dobre.uz.boIo
9.10.2019 20:53 | |
+89 -100
Tvoj dedo?
Angelus
9.10.2019 20:55
Dobre.uz.boIo
9.10.2019 20:56 | |
+63 -79
Komunista bolsevik?
AngeIus
9.10.2019 21:20 | |
+17 -7
Nie je som komunista
AngeIus
9.10.2019 21:22 | |
+25 -8
a ja som horší ako terorista a fašista ja som Róm
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Komentár Daga Daniša: Pozor na triky Smeru s prokuratúrou Aktuality.sk
Nový prístroj
Onkologickí pacienti v Košiciach ako prví u nás dostali unikátny prístroj: Urýchľovač ožiari nádor s presnosťou do milimetra
Premiér Johnson
Britský premiér sa nevzdáva: Boris Johnson chce zákon o brexite za tri dni
(ilustračné foto).
Novinka z dielne EÚ: Koniec kazítkam v domácich spotrebičoch
Americkí vojaci
Turecko sa vyjadrilo: Ofenzívu v Sýrii nie je potrebné obnoviť
Bloodhound
Toto auto sa chystá na rýchlostný rekord: Pokorí magickú hranicu?
Brexit with UK
Tvrdý postoj Francúzska: Je ochotné zvážiť iba krátky odklad brexitu
Pezidentka
Foto
Japonský cisár zasadol na trón, Čaputová sa na ceremónii dopustila faux pas: Pozrite, čo ukázala slovenská prezidentka
Ukraine. City Day
USA chcú zaradiť ukrajinský pluk Azov na zoznam teroristov: Ide o informačnú vojnu?
Tureckom
Lákavá ponuka pre Turecko: USA im zrušia sankcie, ak budú rešpektovať prímerie
Predseda
Tusk odporučí ďalší odklad brexitu: Prijme Európska únia tento návrh?
Son Heung-min
Foto
Liga majstrov v znamení debaklov: Činili sa Tottenham, PSG aj Citizens
Zranenia utrpelo
Prípad ukradnutej sanitky v Osle: Incident nemá súvisieť s terorizmom