Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.10.2019, 14:20 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Gottova dcéra Dominika o finančných problémoch pred pohrebom otca: Ako sa zachovala vdova Ivana!

83 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
karina726
10.10.2019 13:54 | |
+5 -1
Reagovať
dajme mu už všetci pokoj - z každých novín na mňa vyskakuje Gott. zaslúžil by si už konečne kľud, dúfam, že po pohrebe sa to už ukľudní.
Vasniia
10.10.2019 12:56 | |
+3 -7
Reagovať
Aj tantiemy bude prechlastavat,nema pracovne navyky,len ine navyky.A teraz po dedeni detto,Vili sice dostala Ivana a ostatne,ale tantiemy sa pohrnu vsetkym 4 detom a vnukom aj pravnukom.Cize zas nebude robit,len davat rozhovory.
Hjurem
10.10.2019 10:03 | |
+11 -3
Reagovať
Tak len dufat, ze Dominika nepríde do Ciech ožratá ako naposledy, ked ju na letisku cakala mama. A ze neurobí nebohému otcovi ako aj svojím sestrám hanbu.
karina726
10.10.2019 13:51 | |
+4 -3
a odkiaľ vieš, že bola ožratá ? z rečí JJP - jedna pani povedala ? bol si tam ? nechcem ju zastávať, ale nemám rada také reči, keď niekto naisto trepe blbosti - zamysli sa nad sebou
Tininka123
10.10.2019 09:23 | |
+17 -1
Reagovať
Neviem či to je všetko pravdou tak ako je opísané v článku, ale ak áno, tak p. Dominika je pekná hyena. Bez ohľadu na to, že má psychické problémy, má dostatok rozumu aby si cez média a sociálne siete vylievala srdiečko, ako nemá na letenku a čaká kedy jej "macocha" podá pomocnú ruku. Čo teda aj Ivana našťastie spravila bez toho aby o tom informovala média. Lebo keby sa tak nestalo a nepošle jej peniaze alebo letenky, tak by zase bola najhoršia, že jej nevie pomôcť. P. Dominika, by mala byť skôr nápomocná "macoche" a svojim dvom malým sestrám a nie ich zaťažovať (nepriamo) s takýmito blbinami.
Vasniia
10.10.2019 12:57 | |
+2 -3
A kde dala prachy,co ju otec vyplatil?
Metelescu-Blescu
10.10.2019 07:43 | |
+5 -1
Reagovať
a preco neuviedli aj cislo uctu? kolko ludi by jej s radostou poslalo pat korun. aby netrela biedu.
Aajanka
9.10.2019 22:10 | |
+27 -3
Reagovať
Až sa to ťažko číta, človek by normálne takýmto veciam ani neuveril, osudy ľudí sú rôzne..ako sa stane že človek ktorý má úplne všetko klesne na úplné dno? To je až neuveriteľné ...
popradskymato
10.10.2019 13:23 | |
+1 -2
Treba sa spýtať Zlodeja, Podvodníka, Udavača a psychopata Matoviča. Tento milionár o sebe tvrdí, že je žobrák a obyčajný človek, ale tomuto zmdrovi a klamárovi patrí polka Trnavy...
DobresipremysIi
9.10.2019 20:05 | |
+23 -11
Reagovať
darthik .... predpokladám, že Gott určite svoju dcéru Dominiku nevydedil, ale vzal do úvahy, akú má nepodarenú dcéru. A Dominika aj zdedené peniaze velmi rýchlo preebe, to je všetkým múdrym ĺudom jasné, jasnejšie, jak facka, i ked i ja som preebala uz desattisice na chlast.
Dobresipremysli
9.10.2019 20:23 | |
+8 -9
TAJ TOTO SOM JA NEPÍSALA. Kto zneužíva môj nick ?
Romansmonoklom
9.10.2019 21:48 | |
+10 -4
Inak máš fakt "dobry" slovnicek.Ludia čo sa vyjadrujú ako ty sú aj tak to isté ako alkoholici alebo fetaci lebo keď otvoria ústa tak sú ako žumpy.
wallersee
9.10.2019 19:08 | |
+27 -12
Reagovať
Bože, to sú debiliny. Gottova dcéra nemá 175 € . Hnus, tento židovský bulvár.
vanns
9.10.2019 19:07 | |
+35 -3
Reagovať
Na oslavách Gottovej sedemdesiatky sedela s otcom, jeho manželkou a malou Carlotkou aj krásna Dominika. Škoda, preškoda, čo sa za 10 rokov zmenilo.
cododat1
9.10.2019 17:51 | |
+32 -11
Reagovať
Komentár Petra Bárdyho: Zneužívanie smrti Karla Gotta,,,to je ozaj krasne ked Bardy ,,co zneuzil smrt Kuciaka ,a zacal zarabat na ludoch co pisu svoj nazor ,moc pekne ...
moja1131
9.10.2019 18:03 | |
+23 -6
každá smrť sa dá zneužiť, osobne som čakala humbung okolo K.Gotta ale to všetko čo sa deje je už prehnané, obyčajní ľudia to berú ako smutný fakt ale bulvár to sa ani nedá komentovať...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Komentár Daga Daniša: Pozor na triky Smeru s prokuratúrou Aktuality.sk
Gottove
Ivana Gottová s dcérami dostanú mesačne mastnú sumu: O milionárky sa postará aj štát
Nový prístroj
Onkologickí pacienti v Košiciach ako prví u nás dostali unikátny prístroj: Urýchľovač ožiari nádor s presnosťou do milimetra
Premiér Johnson
Britský premiér sa nevzdáva: Boris Johnson chce zákon o brexite za tri dni
(ilustračné foto).
Novinka z dielne EÚ: Koniec kazítkam v domácich spotrebičoch
Americkí vojaci
Turecko sa vyjadrilo: Ofenzívu v Sýrii nie je potrebné obnoviť
Bloodhound
Toto auto sa chystá na rýchlostný rekord: Pokorí magickú hranicu?
Brexit with UK
Tvrdý postoj Francúzska: Je ochotné zvážiť iba krátky odklad brexitu
Pezidentka
Foto
Japonský cisár zasadol na trón, Čaputová sa na ceremónii dopustila faux pas: Pozrite, čo ukázala slovenská prezidentka
Ukraine. City Day
USA chcú zaradiť ukrajinský pluk Azov na zoznam teroristov: Ide o informačnú vojnu?
Tureckom
Lákavá ponuka pre Turecko: USA im zrušia sankcie, ak budú rešpektovať prímerie
Predseda
Tusk odporučí ďalší odklad brexitu: Prijme Európska únia tento návrh?
Son Heung-min
Foto
Liga majstrov v znamení debaklov: Činili sa Tottenham, PSG aj Citizens