Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
14°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.09.2019, 10:40 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Marek svedkom drámy v rannej špičke v Bratislave: Autobus vliekol školáka 15 metrov!

229 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
samneill
23.9.2019 10:02 | |
+3 -1
Reagovať
Toto zvykli robit Turci ked tahali Europanov za sebo na konoch..
spodke63
20.9.2019 01:09 | |
+52 -3
Reagovať
Neospravedlňujte vodiča, vzorec správania tohto vodiča je neprípustný. Tak isto ako, keď niekto zrazí chodca, alebo cyklistu a z miesta nehody ujde. Či nehodu zavinil on alebo chodec nie je podstatné !!!
spodke63
20.9.2019 00:34 | |
+39 -1
Reagovať
Vysoké nároky na šoférov za nízke mzdy. Preto túto prácu robia často aj ľudia charakterovo a morálne nespôsobilí. Kto za to môže, že máme na Slovensku žobrácke mzdy?
samneill
23.9.2019 09:51 | |
+3 -1
A kto za to moze ze mame bezcharakternych obcanov...?
vindiskreci
20.9.2019 00:31 | |
+24 -22
Reagovať
Sra ť na vas na každej zástavke dobiehate! Vlak vas čaká?alebo lietadlo?A pri nastupovaní mnohí držíte v ruke mobily a ´čumíte do nich ako do jedálneho lístka.Niektorí ste z tych mobilov uplne mimo reality.Začína vám z nich dr bk ať.
20000hrmenych
20.9.2019 00:07
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Aajanka
19.9.2019 22:26 | |
+56 -3
Reagovať
Osobne som nesmierne rada že ešte stále existujú ľudia ktorí nie sú nevsimavi k svojmu okoliu. Ako matka si všímam deti, ktoré cestujú samé, a v prípade potreby som pripravena chrániť ich. Ja ďakujem tým ľuďom ktorí pomohli tomu malému chlapcovi, je to pre mňa znak toho, ze stále su tu dobri ľudia, veď je to ešte dieťa, neviem si ani predstaviť čo musi chlapec prežívať. Dúfam, že je v poriadku ...
Arjen111
20.9.2019 17:40 | |
+8 -0
Aajanka ja som tiez rada za ludi ako si ty, ktorym zalezi aj na inych ludoch, zvlast detoch, keby tak bolo takych ludi viac :-)
leper
19.9.2019 22:06 | |
+8 -40
Reagovať
Neviete ani do autobusov nastupovať ani do vlakov. 26rokov demokracie v modernej europe a slovaci ani nevedia radenie vozňov v rychlikovej súprave. Je až tragicky smiešne ako pobehujú moderní slovaci s kuframi okolo vagónov a hľadajú ten svoj. Tie pravidelne meškania , to nie sú železnice a le vy a vaša neschopnosť.
Arjen111
20.9.2019 17:37 | |
+7 -1
No ty a vsetci co ti dali plusky si uvedomte, ze nikto nevie kde presne ten jeho vozen zastavi, tak preto okolo nich "pobiehaju s kuframi"!!
bubl
19.9.2019 20:36 | |
+65 -13
Reagovať
Bezcitny a arogantny vodič. Tento človek to musel urobit naschval. Vodic autobusu sa pozera automaticky do spätného zrkadla či dverami nieco/niekoho neprivrel. Vozí ludí, dverami nastupujú/vystupujú a preto s tym musi ratat ze môže niekoho privret. Jeho reakcia, že sa na toho chlapca nešiel pozret hovorí za všetko. Chrapúñ!! Dúfam, že ho tento incident bude stát miesto! Taky hñup nemá čo vozit ludí!
zruseny
19.9.2019 19:57 | |
+14 -17
Reagovať
Liberálny vodič?
gigi5
19.9.2019 23:48 | |
+14 -7
Choď už do prdele Ty liberál. Je už na čase sa naučiť ďalšie nové slovo,a netliachat na všetko iba liberál.Aj Tvoji rodičia sú liberáli,keď splodili takého dvoma.
DONDIEGOS
19.9.2019 19:10 | |
+47 -4
Reagovať
Vodici MHD, cest vynimkam, su zial drzi a nevychovani, nemaju elementarne navyky slusnosti a moralky!!!! raz som nestihol nastupit, vodic predomnou zavrel dvere, stacila sekunda a vodic mi ukazal zdvinuty prst - co znamena fakju!!! toto je moralka!!!! a potom stal na cervenu 2 minuty!!!! ukazal som mu na prechode ze patri do blazinca!!!! a nie do MHD!!!!
sinkanzen
19.9.2019 19:20 | |
+13 -33
Každý autobus má časový harmonogram a je sledovaný cez GPS , či ho dodržuje . Im sa sťahujú prémie a hodnotenia za meškanie alebo nadbiehanie .......
gigi5
19.9.2019 23:57 | |
+23 -6
sinkanzen,lenže nejeden z nich sa výživa v tom,že zavrie dvere pred nosom,ako tomu chlapcatu. Keď sú sledovaní GPS tak mi vysvetli potom prečo nejdu,ale zastanú a dávajú prednosť autám z vedľajšej cesty,keď sú na hlavnej? Napríklad pred Slovnaftom je to doslova bežný jav. Že autobusár ešte aj sám zdržuje premávku,pretoze kolóna za ním tiahnuca sa až po prístavný most vďaka nemu stojí,lebo on dáva prednosť osobnému autu z vedľajšej cesty,ktoré práve sa priblíži k hlavnej,a nestalo ani minútu. Toto je bežný jav u autobusarov idúcich na P.Biskupice.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
ONLINE: Do ulíc vyšli stovky ľudí, pripomínajú si 30 rokov od Nežnej revolúcie Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prehliadky sa zúčastnil aj sám vodca Kim Čong-un.
USA a Južná Kórea zrušili spoločné manévre: Akt dobrej vôle voči KĽDR?
Adams počas cesty neposlúchol varovanie hlavnej letušky.
Foto
Will.i.am má na krku problém: Hudobníka privítala na letisku polícia
Rady: Stálo sa na všetko. Doviezli desať bicyklov, päť sa rozchytalo
Slovensko si pripomína Nežnú revolúciu: Čo chýba ľuďom z čias socializmu najviac?
Karolína upozorňuje, aby to dievčatá neprehnali
Foto
Chomisteková poriadne dráždi mužskú fantáziu: Úplne nahá na Instagrame?
Bratia Marcus a Alex Lewisovci
Po strate pamäti žil Alex z radostných spomienok brata: Keď sa po rokoch dozvedel o hrôzach z detstva, zlomilo ho to!
Celý rok chodil naboso a býval v malom domčeku so záhradou.
Američan sa rozhodol žiť vo veľkomeste iba z prírody: Z jednej veci, ku ktorej sa uchýlil, vás napne
Hráč Liverpoolu Sadio Mane  (uprostred dole) oslavuje s Robertom Firminom úvodný gól do bránky Salzburgu v zápase
Sláva mu nestúpla do hlavy: Hviezdny futbalista nemá problém nosiť balíky s vodou z autobusu
Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Pavel Hapal.
Foto
Ako vyzerá Hapalove pôsobenie na lavičke Slovenska? Nevyrovnané výkony a málo výhier
Zatiaľ nie je možné určiť presný rozsah škôd na lietadlách (ilustračné foto).
Dramatické chvíle na letisku vo Frankfurte: Na pristávacej dráhe sa zrazili lietadlá
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Prekročila hranicu nepriateľských štátov: Pakistanci ju odpratali neuveriteľným spôsobom
Na spoločnej tlačovej konferencii to oznámili ministri obrany oboch krajín.
USA a Južná Kórea odložili spoločné vojenské cvičenia: Ide o gesto dobrej vôle?
Diváci sa rozutekali na všetky strany.
Chvíle hrôzy na zápase v Amerike: Muž v hľadisku začal strieľať do davu!