Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
10°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.09.2019, 10:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Obrovský strach speváčky Barbory Balúchovej: Streľba v jej dome!

34 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
molon.labe
12.9.2019 08:12 | |
+5 -2
Reagovať
Na jednej strane robia opäť z komára somára, kedže ide prakticky o hračku s energiou strely okolo 2 Jouly, kým bežne najpoužívanejšia ráž u pilície aj v civilnej držbe 9mm Luger má energiu okolo 400-500 Jouleov v závislosti od druhu streliva, dĺžky hlavne a pod., vzduchovka môže mať do 15 Jouleov (nad 15 J nieje voľne predajná od 18 r. ako zbraň kategórie D), Flobertka tak 7.5 J. Na strane druhej airsoftové zbrane sú väčšinou vernou kópiou ostrých zbraní a podľa Trestného zákona ak je priestupok či trestný čin spáchaný napodobeninou zbrane, berie sa to akoby tá zbraň bola ostrá. Rovnako ak na mňa niekto namieri airsoftovú zbraň a ja voči nemu použijem svoju ostrú, som podľa zákona prakticky nepostihnuteľný, kedže obrana bola primeraná útoku, lebo ja by som nemal skade vedieť, že zbraň protivníka je len hračka či atrapa a nehrozí mi reálne nebezpečenstvo. Takže z môjho pohľadu ak niekto "vyčíňa" s hračkárskou zbraňou mimo na to určených priestorov, riskuje život...
citatel72
12.9.2019 07:58 | |
+4 -2
Reagovať
dalsia co sa mojkala s multikulti oteckom. Alimenty plati??
Rastosa
11.9.2019 17:01 | |
+11 -1
Reagovať
Boris Kollár si z mafianmi drnka pero ďalej 🤔
ks.cekop
11.9.2019 12:57 | |
+60 -6
Reagovať
...čím sa líšia tieto zlatokopky od tých neprisôsobivých, keď ich tiež živia deti?!
lofr2
11.9.2019 12:31 | |
+58 -18
Reagovať
Prakticky kazdy, kto ma airsoftovu zbran, si aspon raz vystrelil (minimalne do holuba) alebo na nejakeho magora a potom rychlo zavrel okno, alebo sa skryl z balkona. Koho by to nelakalo? Neviem, kto je to Barbora Baluchova (ani nechcem vediet), ale ked nejaka hus z toho robi detektivku a boji sa o zivot, tak patri na psychiatriu. Ja strielanie po ludoch neschvalujem ani s airsoftovej zbrane, z toho dovodu, ze dokaze vystrelit oko, je to nebezpecne. Ale bavia sa tym bezne teenageri. Ale robit z toho strach o zivot a hlavne ked niekto da listok do schranok, ze sa to vysetruje na policii (co je preto, aby dotycnych pravdepodobne teenagerov vystrasil), tak to mi pripada uz moc. A napisat o tom takyto medialny hnoj s titulom "OBROVSKY STRACH.. STRELBA V JEJ DOME", to je cisty odraz zumpy noveho casu. Tymto clankom ste sa zdiskreditovali este viac, a urobili s tej spevacky uplnu hus a nanu. Mozno to bol zamer, pospinit ju, ktovie. Ste absolutna spodina (spolu s aktuality.sk) medialneho bulvaru na slovensku, novy cas. Takymyto clankami a s tym svet podla kucharenko, ktorym otravujete kazdeho cislo dennika, sa dostavate na vrchol medialnej zumpy na slovensku.
ZuzkaFK
11.9.2019 12:30 | |
+73 -4
Reagovať
Speváčka??? A kde spieva, doma v sprche??? Kollárov matrac č. XY, ktovie kolký v poradi
Jerdna
11.9.2019 13:27 | |
+24 -4
Možno svojmu decku a keď chce aby zaspalo tak prestane.
xBEATAx
11.9.2019 12:28 | |
+59 -5
Reagovať
ona sama sa boji?! myslim ze nieje jedina co tam byva s deckom... spevacka? karaoke slapka 🙄
renes1
11.9.2019 12:17 | |
+46 -5
Reagovať
blabolenie nuly
judrxyz
11.9.2019 12:10 | |
+48 -5
Reagovať
kva už dlho nebola v novinách ?
antireklama
11.9.2019 12:13 | |
+33 -5
Veru nebola, písalkovia z N.Č. to museli rýchlo napraviť za cenu vytiahnutia starej správy !
ks.cekop
11.9.2019 12:58 | |
+2 -17
...a ty si na to musel rýchlo kliknúť!
Milan5001
11.9.2019 11:55 | |
+53 -5
Reagovať
Boris urýchlene jej kúp nejakú vilu.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na snímke brankár
Brankár Minnesoty ukázal srdce: Krásne gesto pre fanúšika súpera
V Barcelone vyšlo
Foto
V Barcelone vyšlo do ulíc vyše 500-tisíc ľudí: Pokojný protest sa zvrhol na besnenie výtržníkov
Radosť hráčov
Rázny krok UEFA: Rusko si proti tomuto súperovi tak skoro nezahrá
Travel the Globe
Kvíz
Na tento kvíz nepotrebujete encyklopedické vedomosti: Otestujte sa z geografie!
Predávajú sa
Majitelia si nevedia poradiť s nelegálnymi zberačmi: Z lesa miznú bukvice a žalude
Robert Fico počas
Publicista Hrabko o Ficovi: Ak by TOTO povedal priamo, bola by to už iná káva
Sýrsky prezident
Sýrsky prezident Asad prijal ruskú delegáciu: Hlavným bodom programu turecká operácia v krajine
Severská príroda
Dominikovo video vás zláka na objavovanie magického severu: Nad tou krásou krátko po 2. minúte zatajíte dych!
svedčí im
Foto
Vlhovej priateľ sa ukázal v plnej kráse: Tento pohľad môžu Petre závidieť mnohé
Masa ľudí prišla
Aktualizované Foto
Opäť v uliciach! Ľudia protestovali Za spravodlivé Slovensko: Nemôžeme mlčať!
Spevák Dalibor
Dalibor Janda to povedal bez obalu: Pravda o tom, prečo nikdy nespolupracoval s Gottom († 80)!
Gábor Gál (42),
Podľa Threemy mal Kočner dobrý vzťah so sudcom Lindtnerom: Minister Gál už robí poriadky