Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.07.2019, 21:22 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Žena porodila dcérku svojmu bratovi: Keď bude dostatočne stará, vysvetlíme jej to

157 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
ardos
24.7.2019 07:23 | |
+8 -18
Reagovať
Rovnako neštandardný postup ako pri neplodných hetero pároch, keď je vajíčko (vlastné, alebo od darkyne) oplodnené spermiami otca, alebo darcu a vložené do tela matky.
JozefSVK
24.7.2019 07:50 | |
+45 -6
Je empiricky dokázané, že dieťa potrebuje pre zdravý mentálny vývoj vzor OTCA a MATKY teda upresním MUŽA a ŽENY.
ardos
24.7.2019 08:08 | |
+12 -10
Ja len píšem, že rovnako ako nedokážu prirodzene splodiť dieťa dve osoby rovnakého pohlavia, tak isto to nedokážu neplodné hetero páry. Keď posudzujeme etiku takéhoto konania, mali by sme používať rovnaký meter bez výnimky aj pri neplodných pároch. Tie by sa tiež mali zmieriť s tým, že príroda to zariadila tak, že nemôžu mať deti. Ok, pre dieťa je ideálne, ak má oboch a hlavne milujúcich rodičov, ale čo deti z neúplných rodín?
talkman111
24.7.2019 08:39 | |
+16 -13
Takze, podla teba ardos, maju mat teplosi rovnake prava, ako hetero pary?Si chory clovek a mas obrovske stastie, ze si taku sra cku nezapotil pred par storociami, lebo by si uz visel.
ardos
24.7.2019 08:45 | |
+9 -9
Chorý si akurát ty talkman, nikde nepíšem o rovnakých právach. Len uvádzam, že aj v prípade neplodných hetero párov je umelé oplodnenie neprirodzený spôsob počatia.
talkman111
24.7.2019 08:49 | |
+21 -9
Tak prepac ardos.Cely svet je chory, ludom uz tak zaje bava, ze to speje k zahube.Presne kvoli takymto veciam v minulosti zanikali civilizacie, totalny rozpad moralnych hodnot, znamena rozpad spolocnosti.Teplosi nemaju pravo vychovavat deti a basta.
Al1965
24.7.2019 09:14 | |
+9 -6
Jozef SVK - dieťa potrebuje hlavne lásku. Poznám toľko hetero vzťahov, kde je v rodine psychoteror..... Hmmmm
mata320
24.7.2019 09:41 | |
+11 -6
Mily ardos - neplet jablka s hruskami, tu nerozoberame techniku oplodnenia, tu rozoberame naslednu vychovu, teda koho bude mat to decko na ociach. V pripade neplodneho heteroparu bude mat otca a mamu, v pripade dvoch "oteckov" bude mat dvoch teplych milujúcich vseobjimajucu lasku, "chlapov"... co na tom je nepochopitelne? U ktorej dvojice dostane dieta vacsi sok?
ardos
24.7.2019 10:32 | |
+4 -5
mata, článok je o umelom oplodnení a o tom, ako sestra vynosila dieťa pre svojho brata a jeho partnera, o výchove dieťaťa sa tam nepíše. To či výchova detí pármi rovnakého pohlavia vhodná, alebo nie, na tom nech si urobí každý svoj vlastný názor. Ja to ani neschvaľujem, ani neodsudzujem, nijako sa ma to netýka a preto to neriešim.
UrsulaUprkova
24.7.2019 07:11 | |
+46 -12
Reagovať
Hej dcerke vsetko vysvetlia,bude stastna,ze je z novej,modernej rodiny,mama je vlastne teta,otec č.1 je otec,otec c.2 je mama,ale vlastne to mama nie je je to jej ujo,no chuda snad sa po tom "vysvetleni" v tom zorientuje a bude stastna,ze je z novej doby.Ale jedno je iste oteckovia ju nebudu obstastnovat,lebo nie je chlapcek,aspon v tomto ma vyhodu.
talkman111
24.7.2019 08:53 | |
+16 -6
Ti dvaja tepli idio ti, si vobec neuvedomuju, co to moze urobit so psychikou toho dievcatka.Vsetko naopak, vsetko chore.
takvampoviem
24.7.2019 06:52 | |
+64 -12
Reagovať
Vy ste načisto chorí v tom NČ! Denno denne tu podsúvate články o ľuďoch, ktorí potrebujú psychologickú liečbu a snažíte sa nás presvedčiť o tom, že to tak nie je, že to my sme tí chorí. Vnímam to tak, že je to neslušné, neférové, neúprimne, proti zdravému rozumu i prírode. Také Čaputovské.
Sobul77
24.7.2019 06:46 | |
+45 -8
Reagovať
Chore na hlavu
hirog
24.7.2019 06:32 | |
+37 -6
Reagovať
o chvílu bude realita aj akože zatial blbost - Otázka: Kto to je? Odpoved: STAREHO OTCA KOŇOV BRAT
hunter888
24.7.2019 06:21 | |
+34 -10
Reagovať
Vám to už j*be v tom NČ! NČ zamestnáva len teplých ľudí, či čo, keď toto dokážu propagovať? Kto má čítať furt tieto s*ačky...Dobre, že mu to neporodela krava alebo koza! Ja som na vojenčine nebol, ale hneď by som ju zaviedol, tam by sa prebrali z toho sna...
pjum
24.7.2019 06:11 | |
+42 -14
Reagovať
Nadpis je zavadzajuci. Zena porodila dieta priatelovi svojho brata cize ho vlastne podviedli. Niezeby boli chlapici pochopili ze ked im to spolu neslo splodiy je to proti prirodzenosti.zaujimave ze zrazu potrebovali aj zenu. Ludia chrante si prirodzenu moralku vo svojich rodinach mame na to aby toto k nam neprislo. Nie kvpli nenavisti ale kvoli nestastiu tych ktorych sa to bude tykat. Ja neverim ani v to ze ti gayovia su stastni. Nie su vnutorne spokojni a vyrovnani. Keby ano vedeli by sa darovat opacnemu pohlaviu
ardos
24.7.2019 08:27 | |
+6 -6
Podľa tvojej logiky pri umelom oplodnení dochádza k nevere pri použití iných spermií ako partnerových. Ale takýto postup je pri umelom oplodnení bežný, rovnako ako keď je vajíčko darkyne oplodnené spermiami partnera neplodnej ženy. Ak už sa v tomto konkrétnom prípade zúčastnení rozhodli pre takýto postup, radšej mohli zvoliť vajíčko od darkyne.
blbey.honza
24.7.2019 06:07 | |
+36 -8
Reagovať
No hotovo Sodoma Gomora.
igor___simko
24.7.2019 05:49 | |
+26 -15
Reagovať
Poj.ebe vlastnu sestru len aby mal s buz.erantom decko.. CHORE!
ardos
24.7.2019 07:28 | |
+8 -15
Vajíčko bolo od darkyne a bolo oplodnené spermiami brata, sestra prevzala úlohu náhradnej matky. Síce neštandardný postup, ale rovnaký, aký sa využíva pri neplodných hetero pároch.Takže tvrdenia, že splodil dieťa s vlastnou sestrou je blbosť.
igor___simko
24.7.2019 07:46 | |
+8 -4
to su bul***y pre media, poj.ebal vlastnu sestru aby usetril
igor___simko
24.7.2019 07:46 | |
+3 -2
bul.shi.ty
igor___simko
24.7.2019 07:48 | |
+5 -4
a aby este nesiel do basy za incest, to je tusim este trestne aj v krajinach bu.zeran.tov
ardos
24.7.2019 08:18 | |
+6 -7
V článku je jasne napísané, že bola oplodnená spermiami bratovho partnera. Bul.shi.ty sú len tvoje tvrdenia bez dôkazov. Netvrdím, že s takýmto postupom súhlasím, len narozdiel od teba sa držím faktov. Zároveň si myslím, že rovnaký meter by sa mal používať aj pri posudzovaní neplodných hetero pároch. Tie predsa tiež nemôžu počať dieťa prirodzenou cestou.
igor___simko
24.7.2019 10:50 | |
+5 -4
v clanku je napisane.... hahaha... BULSH.ITY. poj.ebal vlastnu sestru!!.. to ma zadarmo.. ty buzer.ant vy.jeban.y
ardos
24.7.2019 13:34 | |
+2 -3
V článku je jasné napísané, že bola umelo oplodnená spermiami partnerovho brata, nie bratom samotným. Čítaj s porozumením, dement.
igor___simko
24.7.2019 14:55 | |
+2 -1
taky clanok moze napisat kde jaky bu.zerant ako ty aby zakril vlastny incest aby nesiel do basy a k tomu i usetril ty h0vn0 jasne teple
igor___simko
24.7.2019 14:58 | |
+1 -2
ze toto s porozumenim, ha ty tepla bu-zna, toto nema porozumenie ale kopnutie do tvojho tepleho anusu az ti tam zostanu topanky celej modrej ustrice i s tvojou sestrou, materou a fotrom
ardos
24.7.2019 16:52 | |
+2 -4
Nie som gay ako sa mylne domnievaš. Len sa nestarám do životov iných. Úbožiak ako ty ma nedokáže uraziť, na to máš príliš nízke IQ. A zotri si penu z papule.:D
igor___simko
24.7.2019 17:14 | |
+0 -3
pocuj nekukaj tolko do svojho zrkadla a zotri si to geň0 z papule
MihaiL
24.7.2019 05:16 | |
+56 -8
Reagovať
je to smutné, ale pre homosexuálov je dieťa niečo ako psík....,
JozefSVK
24.7.2019 07:52 | |
+12 -3
Konečne trefný komentár!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Advokát Kvasnica: Prokurátor Trnka zosobňoval nízke morálne hodnoty Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Lenka Oravkinová
Poznáme najlepšie nemocnice na Slovensku: Vyhrala Banská Bystrica a Šaca
Americký
Reakcia na inváziu do Sýrie: USA uvalili sankcie na tureckých ministrov a ministerstvá
V tejto budove
Minister financií Kamenický ukázal rozpočet na rok 2020: Takto rozdelí miliardy
Konzervatívny
Tunisania si zvolili prezidenta: Jednoznačné víťazstvo Saída
Tréner nešetril kritikou, zápas s Azerbajdžanom na Tehelnom poli je v ohrození: Čo má Hapal proti trávniku na Slovane?!
Gott podľahol
Po smrti Karla Gotta († 80) prišli dohady: Kde bude miesto posledného odpočinku?
Referentka
Láska starostu a referentky sa skončila vojnou: Drsný boj sa stále zostruje
Jazdu v ťažkom
Ján Hanko si splnil svoj sen: Vláčil som kontajnery, dnes šoférujem mercedes
Pestovateľ jahôd,
Zima je predo dvermi, čerstvé ovocie zoženiete aj teraz: Samozber neskorých malín je hitom
Začiatok lodnej
Veľkolepá regata v Terstskom zálive: More zaplnilo 2 000 lodí
Herec Liam
Foto
Liam Hemsworth v objatí s mladučkou blondínkou: Už má náhradu za Miley
Na šelmy zabávači
Slovenka prevážala tigrie mláďatá do Hainburgu: Rakúsky súd rozhodol o jej vine