Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 22. 10.
Sergej
13°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
11.07.2019, 21:47 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Prekvapenie! Supermodelka Heidi Klum sa vydala: Svadba č. 3 so sexi zajačikom

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
13.7.2019 08:35 | |
+9 -1
Reagovať
Keď si rozumejú, niet čo riešiť....a vlastne, tu nemé nikto čo riešiť, veď to je ich život. Ale ľudia sú najmúdrejší, keď ide o druhého, aj keď vlastný život je v troskách. Minule som si to zas všimla pri rozhovore s dávnou priatelkou, ktorá je samý problém, nereflektuje na žiadne rady, ale keĎ hovorila o druhých, tak stále" mala by robiť to a to...a ja som povedala: Aj ty by si mala robiť to a to, aby si konečne bola zdravá a mala sa lepšie...a prečo to nerobíš?
horakova.anna
13.7.2019 00:00 | |
+4 -4
Reagovať
Upravené foto,inak už vyžitá žena...na smiech...
Olijanka
12.7.2019 18:16 | |
+4 -7
Reagovať
ježiško aky nesympaticky chlap ( zajačik) este zlatokop
dar311
12.7.2019 08:13 | |
+14 -9
Reagovať
V počte svadieb a dokonca aj s miestom činu si môžu s Anetkou podať ruky. Táto si ale priplatila a zapriahla do chomúta mladého tĺka...
jamur
12.7.2019 15:02 | |
+4 -5
Akurat som si pomyslela, ze je to taka nemecka Anetka Parizkova
renes1
12.7.2019 07:06 | |
+7 -10
Reagovať
Heody Heidy uz mas len gajdy
Lignum
12.7.2019 07:09 | |
+0 -9
.....a mal som aj Heidy Klum......ten druhý prázdnu makovicu...
Nihilnovi
12.7.2019 05:55 | |
+9 -16
Reagovať
Musí dobre húliť vtákov,keď si ju zajačik bez peňazí zobral,prečo iné by to robil?🤣😁😎😀
Hjurem
12.7.2019 11:38 | |
+6 -1
Mozno preto, ze ona tie peniaze ma nie??
felicitee
13.7.2019 08:31 | |
+6 -0
...a on, hudobník známej kapely, ich vari nemá?
SlnecnaCalifornia
11.7.2019 22:08 | |
+44 -22
Reagovať
A teraz čo slovenskí pri * mitívi ? Aj táto je podĺa Vás zlatokopka ? Veď sama má toĺko miliónov, že keby si s nimi dennodenne zadok vytierala, tak by ich nemala šancu do konca svojho života minúť .
SlnecnaCalifornia
12.7.2019 09:41 | |
+13 -4
Nuž mìnuskári, aj Vaše mínusky jasne hovoria o Vašom ťažkom pri * mitivizme a to sa len tak vyliečiť nedá. Kto raz nemá rozum , v apotéke ho len tak nekoupí .Táto žena je bohatá a to bohatstvo jej zaisťuje dokonalú slobodu , že si môže doživotne robiť čo len chce, kedy chce a s kým chce.
Hjurem
12.7.2019 11:39 | |
+4 -6
Až také nesmierne ružové to s jej bohatstvom nebude.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Ján Richter
Nižší trest za prípravu vraždy: Andruskó chce vypovedať o Jánovi Richterovi a Denise Sakovej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Kráľovná Alžbeta
Rebríček pracháčov z kráľovského rodu: Alžbeta II. je bohatšia než zvyšok rodiny
Americký
Trump chce aj naďalej v Sýrii amerických vojakov: Pred kým budú chrániť ropné polia?
Nemecká
Nemecká ministerka má návrh bezpečnostnej zóny v Sýrii: Merkelová s ním súhlasí
Elephant Charge
Trápenie slonov v Afrike nemá konca: Desiatky z nich sa v krátkom čase vyhladovali na smrť
K nešťastiu došlo
Nešťastie v dome v Skalici: Chlapček (1) spadol z dvoch metrov do pivnice
Krvavý rituál
Muž zavraždil manželku pred očami ich dcéry: Súd rozhodol o jeho osude
(ilustračná fotka)
Vo Francúzsku prebieha súd s mimoriadne krutou vrahyňou: Svoju kolegyňu rozštvrtila a hodila do vody
Názory britského
Britskí poslanci to budú mať v najbližších dňoch ťažké: Zákon o brexite musia prijať za veľmi krátky čas
Desiatky
Amerika chce odoberať vzorky DNA nelegálnym migrantom: Koniec práva na súkromie?!
Maďarský premiér
Orbán o škandále primátora Győru: Je choré, ak si niekto natáča svoj sexuálny život
Ruský prezident
Putin odvolal šéfa poradného orgánu Kremľa: Dôvod mnohých zaskočí
Bývalý ukrajinský
Pri havárii vlastného vrtuľníka zahynul bývalý ukrajinský minister († 43)