Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Kráska si dala urobiť silikóny netušiac, ako jej zničia život: Obrovský výkričník pre všetky ženy!

18 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
nechtik1
13.6.2019 00:05 | |
+9 -2
Reagovať
muz ktory ma radsej umele silikony ako prave srdce si nezasluzi ani jedno ani druhe..
visitorba
12.6.2019 22:00 | |
+4 -1
Reagovať
seriózne vedecké výsledky z imunolóģie (protilátkovej i bunkovej-protinádorovej typu NK-buniek a i.) ukazujú, že ženy, ktoré si dali implantovať silikony a majú ich už niekoľko rokov, sa ohrozujú zvýšeným nádorovým ochorením prsníkov, maternice, vaječníkov...
Jozko.74
12.6.2019 18:48 | |
+34 -3
Reagovať
Nakopal by som do ri ti každého muža, ktorý svoju frajerku alebo manželku na toto svinstvo naviedol. A ženám by som odporúčal,aby žiadali po mužoch nech si dajú prerobiť penis alebo varlatá a budú sú kvit. Ľudia majte rozum. Rovnako chirurgovia zneužívajú svoje povolanie, ktoré má chrániť zdravie a v prípade vážnej nehody majú napravovať opravovať. Ale krášliace chirurgické zákroky - sa rovná dať sa zhovadiť a za každou narkózou číha nebezpečenstvo smrti, môže zlyhať srdce, nejaká alergia alebo prepytujem smrť neznámeho pôvodu, kde sa schovajú spackaná operácia a zvalí sa to na pacient.
andronicvs
12.6.2019 18:48 | |
+23 -1
Reagovať
Pritom mensie pevne, prirodou tvarovane prsia su krajsie, ako silikony...
nechtik1
12.6.2019 18:41 | |
+21 -2
Reagovať
kila umelej hmoty do tela nepatria je to zdraviu nebezpecne, dost mame umelin v jedlach, vzduchu a drogerii to chape aj dieta v materskej skolke, zaujimave ze to nechapu dospele zeny..bohuzial vysledkom je zniceny zivot.
Majo86
12.6.2019 18:21 | |
+10 -4
Reagovať
Tak jej treba keď je sprostá...To sú tí čo nie sú spokojní so svojím telom...Majú čo chceli
anavika
12.6.2019 18:18 | |
+17 -7
Reagovať
Taketo slepice nelutujem
13andrew13
12.6.2019 18:16 | |
+16 -6
Reagovať
Kraska? Nech pride na Slovensko a Cesko uvidi co su to krasky
Trubadur0001
12.6.2019 18:09 | |
+12 -7
Reagovať
Čo majú ženy s tými úpravami aj moja žena chcela ísť na zväčšenie pier no to som jej vyhovoril to je podľa mňa otras ona že len trošku hovorím jej žiadne trošku to je des tak potom že na úpravu pŕs ide povedal som jej ok choď s tým nemám problém ale nešla bojí sa hahaha a tak si dala aspoň permanentné obočie to je myslím tetovanie obočia a z času na čas si dáva niečo vytetovať ( brucho,bok,noha či prst na ruke s tým nemám problém ja len tie nafúknuté pery nemôžem )
anavika
12.6.2019 18:19 | |
+20 -3
No to si si nasiel
Jozko.74
12.6.2019 18:50 | |
+16 -2
Tá si koleduje. Farba jej v mikročasticiach putuje celým telom a ukladá sa lymfatických uzlinách, skrz omaľovanky na telo si koleduje o rakovinu, žltačku, poškodenie kože. Nehovoriac o tom ako bude starnúť a meniť sa telo bude sa hanbiť za čarbanice a zhovadené krásnu ľudskú kožu.
MihaiL
12.6.2019 17:54 | |
+5 -0
Reagovať
o dva týždne tu bude kráska opäť, zrejme novinár z nč má v nej zaľúbenie....,
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Následky
ONLINE: Po tragickej nehode pri Nitre hlásia viac ako 10 mŕtvych Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Súdna rada prišla o jedného člena:  Michal Mišík sa vzdal svojho mandátu
Bratislavský
Foto
Fanúšikovia ostali po trpkej správe slovenského rapera v šoku: Lepší pár sme nepoznali!
Nehoda si
Extrémne nebezpečný úsek posiaty krížmi: Cesta smrti medzi pri Nitre si vyžiadala ďalších najmenej 12 mŕtvych!
Albert Rusnák
Foto
Rusnák s Berom vedia, že jeden bod v Rijeke veľa nerieši: Pokúsia sa o veľké prekvapenie
Premiér Peter
Nehoda s najmenej 12 obeťami pri Nitre otriasla aj premiérom: Pellegrini sa predčasne vracia z Cypru
Benátky zasiahli
Foto
Benátky ochromili rozsiahle záplavy: Vyhlásili núdzový stav
Novú knižku
Foto
Dusno na krste Lehotského knihy: Slávni súrodenci sú stále na nože, ich správanie hovorí za všetko
Brankár Patrik Le
Prehre nezabránil, ale po hlavičke súpera predviedol nádherný zákrok
ZUŠ Miloša Ruppeldta Bratislava vs. ZUŠ Zvolen: 100-ročné jubilantky sa hádajú, ktorá je staršia
Foto
TOP 10 záberov, na ktoré sa budete musieť pozrieť dvakrát: Z fotky č. 6 behá mráz po chrbte
Zrážka autobusu
Aktualizované Foto
Tragická zrážka autobusu plného školákov s kamiónom pri Nitre: Zomrelo najmenej 12 ľudí
Slovenský
Zomrel bývalý cyklista Raymond Poulidor († 83): Za večne druhým smúti aj Peter Sagan