Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 22. 8.
Tichomír
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.06.2019, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Stredoškoláčku Lenku mali týrať jej najbližší: Kopance a facky na dennom poriadku, sviatky prežila takmer o hlade!

150 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
s.mx
16.6.2019 14:16 | |
+2 -1
Reagovať
Mali ju týrať? Na čí príkaz ju mali týrať? Ved vy pisálkovia máte horšiu slovnú zásobu ako valasi zo salaša
peterpopo74
16.6.2019 17:37 | |
+3 -0
Ziadna matka netyra dieta tym, ze musi doma pomahat...dnesna doma je zvratena
Darlene111
16.6.2019 13:20 | |
+4 -2
Reagovať
Oboch rodicov do basy,decka do decaku
mh7400
16.6.2019 10:10 | |
+15 -3
Reagovať
Mám s tým isté skúsenosti, ale toto sú fakt už extrémne zážitky. Ale i také nebolestivé, ktoré zanechajú iba ranu na srdci dokážu spôsobiť rodičia, či partneri. Ťažko sa chápe, keď príbuzní, známi, spolužiaci, sa “nemiešajú” do rodinných vzťahov, ale radšej prikývnu manipulatívnej nevlastnej mame..., ktorá svoju politiku ovláda tak, že i otec robí užitočného blbca. (Mrazík) Nechcú si to s ňou rozhádzať. Väčšina v diskusii je na strane dievčaťa, no bohužiaľ iba konštatovaním, že by dokázala páchať ešte väčšie krutosti, samozrejme v mene spravodlivosti tomu zlému človeku. Potom sa niet čo diviť, že i najbližšie okolie sa správa tak ako my. Pokvákajú, no nepomôžu. Mne sa aspoň ponúkli krstní rodičia, že ma vezmú k sebe... Niekedy stačí, keď dieťaťu aspoň niekto dá za pravdu, vysvetlí mu problém, nenechá ho celú večnosť žiť s pocitom zlého človeka. Tá komunikácia je viac ako peniaze. Pocit, že ti niekto rozumie a dá za pravdu sa nedá zaplatiť. Vzťahy medzi ľuďmi sú zložitý problém. Neučí to škola, nezvládajú rodičia, hoci by boli trebárs i v prezidentskom paláci.
Darlene111
16.6.2019 13:25 | |
+7 -2
Su rodicia divni povahou decko tyraju a pred rodinou a cudzimi sa robia ako najlepsi rodicia,nikto nevie co sa skutocne doma deje az sa raz stane nieco strasne a potom sa vsetci divia,nielen muzi tyraju deti,aj zeny su take,vacsinou su mentalne chore normalny clovek sa takto k decku chovat nebude...fuj az sa mi chce zvracat z takych ludi
enniio
16.6.2019 09:49 | |
+11 -3
Reagovať
kedy sa uz zmeni zakon a konecne sprisnia zakony a primerane nastavia k cinnom ved to je na smiech.. a mater zavriet tiez a fajne prefackat...
nicoise
16.6.2019 08:50 | |
+18 -3
Reagovať
dokedy budú stále tak nízke tresty pre takéto beštie,tak potom to tu bude stále takto vyzerať
stesvine
16.6.2019 06:24 | |
+10 -7
Reagovať
Kým tento sprostý národ nevyhynie,dobre tu nebude.
dajtringelt
16.6.2019 06:21 | |
+11 -15
Reagovať
Lenka mala zobrať najostrejší nôž a tých skvelých rodičov v spánku podrezať.
mariazvm
16.6.2019 12:44 | |
+2 -1
No, tým by si veľmi nepomohla, ale nemala mlčky znášať všetko to týranie. Zveriť sa učiteľke, alebo spolužiačke a nemuselo to zájsť tak ďaleko.
pustny
16.6.2019 01:12 | |
+28 -3
Reagovať
DAJTE FOTKU JEJ RODICOV KONECNE
igor.yebuchin
15.6.2019 20:51 | |
+8 -18
Reagovať
klidek, normalne slavianske tradicie... :))))
PeterVlado
16.6.2019 12:21 | |
+3 -0
Klidek normalna obet neliecenej encefalitidy, tekvica zaplavena hnisom...smutnu existenciu mas "igorko"...
Nakopatdo..
15.6.2019 20:11 | |
+52 -5
Reagovať
Keď si niečo také všimnete, treba to okamžite nahlasovať, na sociálku, na políciu, všade kde sa dá, a neprestať kým to nevyriešia. U nás v paneláku sused bil manželku, zavolala som políciu, ktorá prišla, bohužiaľ manželka bola jednou z tých extrémne submisívnych žien, namiesto výpovede zaliezla a povedala, že je všetko v poriadku. Polícia nemohla konať iba na základe mojej výpovede a podarený sused povedal, že ešte raz sa budem do nich starať, tak rozbije hubu aj mne. Na druhý deň opäť bitka, tak som sa vyzbrojila slzným sprejom, zazvonila a keď vyliezol a začal si dovoľovať aj mňa, dostal do xichtu plnú dávku. Manželke som povedala nech okamžite volá políciu, príde aj lekár, zdokumentuje zranenia ktoré jej spôsobil, pôjde sedieť za ublíženie na zdraví a za týranie. Taktež som jej povedala, že ak sa bojí, môže sa obrátiť na centrá, ktoré se starajú o týrané ženy a poradia so všetkým, aj s právnou pomocou. Ešte šťastie, že nemali deti. Niekedy treba tretiu osobu ktorá zasiahne, lebo obeť sa často veľmi bojí.
mpmpmp
16.6.2019 06:21 | |
+15 -1
Aj zvieratá sa o svoje mláďatá starajú príkladne, niektorí ľudia si nezaslúžia byt rodičmi. Veď detí sú najväčšou radosťou v živote ,,človeka", sú jeho pokračovaním.
felicitee
16.6.2019 07:36 | |
+14 -1
si odvážna žena...také konanie, je skôr výnimka ako pravidlo, hlavne pre to, ako si povedala, že týrané ženy majú veľký strach a násilie zatlkaju. Ale kedď ide o deti, tak dospelí nesmú byť hluchí a slepí-ani susedia, lebo to je potom na ich svedomí, že to vidia a toleruju. Samozrejme, že vykonávanie domácich prác je na mieste-ale všetko má svoje hranice. A sociálka-hlavne, keď príde neohlásené, by už mala vedieť posúdiť nakoľko sú tie hranice prekročené, či je o deti postarané alebo naopak.
nicoise
16.6.2019 08:51 | |
+9 -1
tak dolu klobúk pred Tebou !!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Fico reaguje na informácie o Pellegriniho odchode zo Smeru Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
Viete, čo pijete? Podľa čoho vyberať ovocný nápoj!
Hráč Olympiakosu
Olympiakos Pireus i Dinamo Záhreb využili domáce prostredie, Crvena zvezda strelila na ihrisku súpera dva góly
Brexit
Odchod Británie z EÚ: Takto vyzerá najpravdepodobnejší scenár brexitu
Migranti z lode
Už je známe, kam pôjdu: Migrantov z lode Open Arms si rozdelí 5 európskych štátov
Nemecká
Merkelová a Johnson sa zhodli: Na návrat Ruska do G7 nie je vhodný čas
V Afganistane
Príbuzní ich už nikdy neuvidia: V Afganistane zabili dvoch amerických vojakov
Na snímke
Stoch je zvedavý na Tehelné pole i kulisu: Dúfajme, že sa nám tam bude dariť
Americký
Dánska premiérka totálne rozhodila Trumpa: Bolo to hnusné, posťažoval sa Donald
Jedno
Siamské dvojčatá, ktorým po 33 hodinách oddelili lebky a mozgy: Na toto lekári čakali celé týždne
Na snímke
Dánsky golfista pred súdom: Obvinenie zo sexuálneho útoku a násilia v lietadle
Do chaty advokáta
Vlámačka v chate miliónového advokáta Bžána: Toto nik nečakal! Odpadnete, čo odtiaľ zmizlo
Alarmujúce zábery
Foto
Amazonský prales ničia mohutné požiare: Z týchto záberov vám bude do plaču