Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 14. 12.
Branislava, Bronislava
3°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.06.2019, 10:08 | Šport | Šport mix

Diskusia: Veľké prekvapenie v Oktagone: Stačilo pár úderov a Végh išiel k zemi

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonymný nick
10.6.2019 00:14 | |
+1 -1
Reagovať
Kolko bolo na americana ze vegh padne v prvom kole???Dufam ze si Nitrianska mafia na cele s Bodorovcami zatipovali a kurz bol aspom 100nasobok vkladu moze Mecar darovat rodine ten zabitej co by mal pomahat jej rodine ked dcera im uz nepomoze lebo im ju odpalil na krizovatke naduty chrapun nevie dodrziavat rychlost lebo ma mercedes tak sa vsetci poser.me z neho
Anonymný nick
10.6.2019 00:12 | |
+1 -2
Reagovať
nepaci sa mi ze tam boxuju holimy rukami akoze velky drsnaci ale keby sa naozaj boxuju holimi rukami a len to nehraju tak jeden z nich zomre lebo dospely clovek ma uplne inu silu v rukach ako dieta a cele to ich zapasenie je ako wrestlink realne keby sa biju tak kazdy druhy zapas je nejaky mrtvy
Epericolososporgersi
9.6.2019 23:47 | |
+1 -1
Reagovať
niekto sa nabalil, no čo pustil zápas zarobil pár eur, nič nové na Slovensku...
Anonymný nick
10.6.2019 00:09 | |
+1 -1
Nitra z poslednych 15 zapasov 14 prehry remizy akoze nevyhrat z 15 zapasov aspom dva cista korupcia vladne svetu 5 remiz po sebe nitra je najskorumpovanejsia na slovensku ti hraju tak ako im povedia bookmakery vo fortune
Maja221
9.6.2019 11:40 | |
+19 -19
Reagovať
Primitivny sport pre primitivov, nic viac!
Maco300
9.6.2019 11:58 | |
+10 -7
To neni len o úderoch ale aj hlave!!!!
HorstSS
9.6.2019 15:12 | |
+6 -6
Maja ty sa nevyjadruj a padluj so kuchyne, tu sa bavia chlapi
Maja221
9.6.2019 16:09 | |
+9 -7
Ale co ja tu ziadnych chlapov nevidim, len anonymne obtlstle decka od pocitacov tak padaj ty von nech nemas plet ako upir!!!
Anonymný nick
9.6.2019 16:12 | |
+2 -6
Horst ty jedna nacisticka spina, ty padaj a vies kam, ty soplos bez fotky a profilu, aby sme vas nezacali vesat ako po vojne
Domingez83
10.6.2019 10:33 | |
+0 -2
chod za komp it
toomtoom
9.6.2019 10:43 | |
+15 -5
Reagovať
Žiaľ takýto je oktagon nedáš ranu tak dostaneš , dobrý bol aj Pirát aj Boráros ale aj Klien ale aj ostatný bol to super večer , hlavne naživo
balancer
9.6.2019 10:31 | |
+24 -8
Reagovať
Indián ho vyprášil ako koberec....
antonspelec81
9.6.2019 10:30 | |
+23 -15
Reagovať
Végh načo tam išiel,totálna bieda.Dva údery a konec v prvom kole,to má bradu z porcelánu?
HorstSS
9.6.2019 15:16 | |
+7 -3
Nebol psychicky vpohode to bolo už pri nástupe vidno. Nezvláda ten tlak. Už mal v hlave zápas s Vemolou a preto mi prišiel nesústredený a pohyb mal ťažkopádny. Inak to čo si napísal že brada z porcelánu... ty si určite nikdy nerobil kontaktný šport, a nikdy si nebol v ringu. Komentáre typu ľudí ako si ty preto beriem z rezervou
Anonymný nick
10.6.2019 00:10 | |
+1 -0
Z toho kurzu ze ak prehra kolko prachov zarobi z toho urcite v pohode nebol ked dal 10.000euro kolko mu vyplatia 200.000e za to si v Komarne moze kupit vilu
kapustovy_prd
9.6.2019 10:29 | |
+20 -15
Reagovať
Že zápas zápas storočia? Dávno som sa takto nenarehotal, aj ten zápas bola čistá komédia...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Polícia pátra po Sandre Soskovej
Polícia pátra po dievčati z Kežmarku, môže byť zadržiavané kriminálnikom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Umar Bašír.
Pral špinavé peniaze: Exprezidenta Sudánu Bašíra odsúdili na dva roky väzenia
Talianka Sofia Goggia oslavuje svoje víťazstvo v slalome žien svetového pohára
V Super-G pred Shiffrinovou dve Talianky, slalom mužov zrušili!
Kto je to?
Foto
Uhádnete, kto je na fotke? Z usmievavého chlapčeka sa stal obľúbenec najmenších
V súčasnosti je produkcia zameraná na výrobu najmodernejších LCD televízorov s LED technológiou.
Galantský Samsung v problémoch, za 17 rokov dostal stimuly 131 miliónov eur: O prácu prídu stovky ľudí!
Patrícia vytvorila s mamou vynikajúci tandem a utužili svoj vzťah.
Foto
Slovenka Patrícia s mamou odleteli pomáhať do Afriky: V Ugande sme opravili školu a makali aj na plantáži
Predseda SNS a predseda Národnej rady SR Andrej Danko.
Andrej Danko: Na rozdiel od väčšiny lídrov viem preukázať, že som pre ľudí niečo urobil
Švédsky hokejista Oskar Lindblom sa takto tešil po góle na MS hráčov do 20 rokov.
Zvádza najťažší zápas svojho života: Lindblomovi diagnostikovali zriedkavý druh rakoviny!
Poľadovica v Bratislave.
SHMÚ radí jazdiť opatrne: Varuje pred hmlou, poľadovicou aj vetrom na horách
V hale hrávajú zápasy extraligové HC Košice.
Foto
Pôsobenie HC Košice v domácom stánku ohrozuje dlh 200 000€: Zachránia Steel arénu predajom hotela?
Hrdina zápasu s Maďarskom Róbert Boženík.
Skúsený tréner prehovoril o Boženíkovi: Pripadá mi ako otrok, ktorého predávajú na trhu!
Zuzana Kanócz a Juraj Loj.
Herec Juraj Loj o láske Kanócz: Pracovné ponuky musí Zuzka schváliť
Korupcia rozhodcov je aj na Slovensku.
Pozadie ovplyvňovania zápasov odhalené: Takto fungujú futbalové úplatky na Slovensku!