Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.05.2019, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Posledné prípravy tehotnej Vajdovej pred pôrodom: Na luxus zabudnite, Petra ušetrí tisíce eur!

60 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonymný nick
27.5.2019 09:53 | |
+1 -0
Reagovať
Indivíduá na zdravie!!!alkoholoci
Anonymný nick
27.5.2019 09:54 | |
+1 -0
Pardon alkoholici obidvaja
tukkan
27.5.2019 07:09 | |
+3 -0
Reagovať
dajte jej uz svaty pokoj,.. kolki tzv herci, komedianti a dalsi maju problemy - a zdaleka nie len s alkoholom...ale s kadejakymi praskami, co si fukaju do rypakov a bohvie akym este svinstvom.. tych tu vylepujete ako akesi vzory,celevriity ..a ked niekto podlahne viac, tak ho idete kamenovat, sledujete ho na kazdom kroku.. ako hyeny.
TeplyEskimak
27.5.2019 05:08 | |
+2 -0
Reagovať
Ušetrí??? Aha, takže ja by som si mohol kúpiť Mercedes za 40mil. korún, ale nekúpim si, tak som ušetril 40mil. korún? 😄🤣
Jozko.74
25.5.2019 22:06 | |
+7 -2
Reagovať
Je jedna talentovaná a mimoriadne pekná herečka. Z môjho pohľadu jedna z najlepších, nezamestnaný ožrala a ešte sa aj rozviedol nie je bohviečo do jej dosť známej a prominentnej rodiny. Brala si ho z lásky, on je vypočítavý prostitút, nechať manželku a deti a ísť za inou ženy - zrada akej sa normálny muž nedopustí.
popradskymato
25.5.2019 22:04
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
blonda.609
25.5.2019 17:40 | |
+5 -6
Reagovať
Že mamička.. čoskoro?Vyzerá staro a pripita.Dieta vyžaduje zodpovednosť,zas zodpovednosť a ešte raz zodpovednosť.Neni náplasťou v liečbe alkoholizmu.
wallersee
25.5.2019 17:36 | |
+15 -2
Reagovať
Z čoho platí prenájom vily, keď ona je tehotná, predtým na liečení, a on kamionista ??
ivetafilipakova
26.5.2019 22:18 | |
+1 -0
Myslíš, že poradia nejakému sockárovi? Alebo sa podelia? Takí ľudia majú úspory, vedia v tom chodiť. Keď bola na liečení, platila sociálka, aj on mal isto nejaké úspory. Veď to je normálne
trulo88
27.5.2019 01:51 | |
+0 -0
No a co vas je do toho?O tom clanok predsa nie je..
Makulienka222
23.5.2019 13:09 | |
+17 -6
Reagovať
Co tu hadzete za chore sumy za porod?! Tritisic eur by som nevysolila, ani keby som prachy lopatou prehadzovala! Ridila som v statnej nemocnici, flasa primarivi, flasa anesteziologovi,kava a cokolada sestre - vybavene! Ziadna ujma ani mame, detom sa tiez dari. Tu sme! Tento komercny, zhyckany svet moja palica uz neberie, sorry....
absolen3110
24.5.2019 12:45 | |
+5 -15
Radšej vysoliť ako rodiť v statnej
Jerdna
23.5.2019 07:25 | |
+32 -7
Reagovať
Rodenie v štátnej nemocnici sa pre tzv. celebrity stáva odvahou hodnou obdivu ? Zvláštne.
Al1965
23.5.2019 08:41 | |
+18 -0
To je len pre pisálkov.... Všetci vieme, že bezproblémový pôrod sa dá zvládnuť "aj doma"...... Ak nastane problém, tak je lepšia štátna nemocnica, lebo tak sú na to podmienky (prístrojové a pod). Zo súkromných to tiež postupujú do štátnej....a čaasto ide o čas...
Ucholak60
23.5.2019 09:39 | |
+24 -4
Prečo?Aj v štátnych nemocniciach máš odborníkov,stačí zaplatiť a príde.Nemusis utrácať tisíce.Ten lekár to za tú ženu nevytlaci ani v súkromnej nemocnici....
milan5321
22.5.2019 21:54 | |
+40 -0
Reagovať
Pani Vajdova sa dobre rozhodla. A prominentky tiez nevyjdu s prazdnymi rukami. Budu mat temu na klebetenie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
Tragická nehoda pri Nitre má 12 obetí. Primátor Hattas povedal, že cesta bola dlho problémová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Záchranné zložky
Foto
Ministerstvo obrany poskytlo pozostalým obetí nehody vojenských psychológov
Chára po zápase
Chára strelil gól, ale po zbabranom stretnutí zúril: Tieto zápasy musíme udržať
Alena Zsuzsová
Foto
Alena Zsuzsová zostáva vo väzbe, jej obhajca sľubuje zvrat: Na povrch toho vyjde viac!
Situácia v obci
Foto
Príroda ukázala svoju silu: Na Liptove zaplavilo domy aj cesty! SHMÚ nemá dobré správy
Tatran Prešov je
Mali zabojovať, ale dostali debakel: Prešovčania už nemajú nádej na postup
Pri pohľade
Pri pohľade na túto krkavčiu matku vám príde zle: Nepochopiteľné, čo robila vlastnej dcére
Český prezident
Aktualizované
Tragédia pri Nitre: Rodinným príslušníkom obetí kondolujú aj prezidenti z Česka a Maďarska
(ilustračné foto).
Mužovi v Hlohovci začala od suseda tiecť voda: Privolaným policajtom sa naskytol hrozný pohľad
Poznáte tieto
Foto Kvíz
Spoznáte na fotkách TOP 10 filmov z 90. rokov? Otestujte sa v kvíze
(ilustračné foto).
Bratislavská MHD kolabuje: Extrémne meškanie autobusov a trolejbusov, autá trčia v kolónach
Fínsky
Kakko bol postrachom Slovákov na MS: Konečne sa rozbieha aj v NHL!
Prezidentka
Prezidentka Čaputová podpísala novelu o peňažných príspevkoch ŤZP