Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 16. 7.
Drahomír
23°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.05.2019, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Posledné prípravy tehotnej Vajdovej pred pôrodom: Na luxus zabudnite, Petra ušetrí tisíce eur!

60 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonymný nick
27.5.2019 09:53 | |
+1 -0
Reagovať
Indivíduá na zdravie!!!alkoholoci
Anonymný nick
27.5.2019 09:54 | |
+1 -0
Pardon alkoholici obidvaja
tukkan
27.5.2019 07:09 | |
+3 -0
Reagovať
dajte jej uz svaty pokoj,.. kolki tzv herci, komedianti a dalsi maju problemy - a zdaleka nie len s alkoholom...ale s kadejakymi praskami, co si fukaju do rypakov a bohvie akym este svinstvom.. tych tu vylepujete ako akesi vzory,celevriity ..a ked niekto podlahne viac, tak ho idete kamenovat, sledujete ho na kazdom kroku.. ako hyeny.
TeplyEskimak
27.5.2019 05:08 | |
+2 -0
Reagovať
Ušetrí??? Aha, takže ja by som si mohol kúpiť Mercedes za 40mil. korún, ale nekúpim si, tak som ušetril 40mil. korún? 😄🤣
Jozko.74
25.5.2019 22:06 | |
+7 -2
Reagovať
Je jedna talentovaná a mimoriadne pekná herečka. Z môjho pohľadu jedna z najlepších, nezamestnaný ožrala a ešte sa aj rozviedol nie je bohviečo do jej dosť známej a prominentnej rodiny. Brala si ho z lásky, on je vypočítavý prostitút, nechať manželku a deti a ísť za inou ženy - zrada akej sa normálny muž nedopustí.
popradskymato
25.5.2019 22:04 | |
+5 -10
Reagovať
Milý Nový čas, prestaň nás otravovať alkoholičkou Vajdovou...
blonda.609
25.5.2019 17:40 | |
+5 -6
Reagovať
Že mamička.. čoskoro?Vyzerá staro a pripita.Dieta vyžaduje zodpovednosť,zas zodpovednosť a ešte raz zodpovednosť.Neni náplasťou v liečbe alkoholizmu.
wallersee
25.5.2019 17:36 | |
+15 -2
Reagovať
Z čoho platí prenájom vily, keď ona je tehotná, predtým na liečení, a on kamionista ??
ivetafilipakova
26.5.2019 22:18 | |
+1 -0
Myslíš, že poradia nejakému sockárovi? Alebo sa podelia? Takí ľudia majú úspory, vedia v tom chodiť. Keď bola na liečení, platila sociálka, aj on mal isto nejaké úspory. Veď to je normálne
trulo88
27.5.2019 01:51 | |
+0 -0
No a co vas je do toho?O tom clanok predsa nie je..
Makulienka222
23.5.2019 13:09 | |
+17 -6
Reagovať
Co tu hadzete za chore sumy za porod?! Tritisic eur by som nevysolila, ani keby som prachy lopatou prehadzovala! Ridila som v statnej nemocnici, flasa primarivi, flasa anesteziologovi,kava a cokolada sestre - vybavene! Ziadna ujma ani mame, detom sa tiez dari. Tu sme! Tento komercny, zhyckany svet moja palica uz neberie, sorry....
absolen3110
24.5.2019 12:45 | |
+5 -15
Radšej vysoliť ako rodiť v statnej
Jerdna
23.5.2019 07:25 | |
+32 -7
Reagovať
Rodenie v štátnej nemocnici sa pre tzv. celebrity stáva odvahou hodnou obdivu ? Zvláštne.
Al1965
23.5.2019 08:41 | |
+18 -0
To je len pre pisálkov.... Všetci vieme, že bezproblémový pôrod sa dá zvládnuť "aj doma"...... Ak nastane problém, tak je lepšia štátna nemocnica, lebo tak sú na to podmienky (prístrojové a pod). Zo súkromných to tiež postupujú do štátnej....a čaasto ide o čas...
Ucholak60
23.5.2019 09:39 | |
+24 -4
Prečo?Aj v štátnych nemocniciach máš odborníkov,stačí zaplatiť a príde.Nemusis utrácať tisíce.Ten lekár to za tú ženu nevytlaci ani v súkromnej nemocnici....
milan5321
22.5.2019 21:54 | |
+40 -0
Reagovať
Pani Vajdova sa dobre rozhodla. A prominentky tiez nevyjdu s prazdnymi rukami. Budu mat temu na klebetenie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
More
Kde v EÚ je kvalitná voda na kúpanie v mori? Eurostat zverejnil rebríček Aktuality.sk
Elizabeth Hurley
Foto
Elizabeth Hurley ukázala svoje prsia v plnej paráde: Šteklivá fotka hore bez
Novozvolená
Foto
Dobrý výsledok pre Európu, skvelý pre Nemecko: Osobnosti reagujú na novú šéfku Európskej komisie
Float Plane
V Kanade sa zrútil hydroplán so 7 ľuďmi na palube: Tragická bilancia
Hráč Sharks Joe
Viaceré hviezdy a legendy v NHL stále bez zmlúv: Na kontrakt čaká aj Daňo
Londýnsky
V Londýne mal vyrásť nový mrakodrap: Starosta výstavbu zakázal
Dieťa pohrýzol
Nevídaná rodinná tragédia! Husky napadol novorodenca: Dieťatko († 3 týž.) prehralo boj o život
Kittel
Veľký rival poriadne prekvapil: Nečakané slová na adresu Petra Sagana
Zákazníčka sa
Žena sa pokúsila zaplatiť hračkárskymi kreditkami: Skolabujete, keď uvidíte jej telefón!
Ursula von der
Je to definitívne: Ursula von der Leyenová sa stane prvou ženou na čele Európskej komisie
Gabrielle si
Foto
Diváci si mysleli, že je to súčasť programu: Krásna cirkusová akrobatka sa zrútila z 11 metrov!
Poznáte hity
Kvíz
Kvíz len pre skutočných fanúšikov: Otestujte sa, ako dobre poznáte TOP hity kapely IMT Smile
Andrej Danko
Danko sa zúčastní na pochode Hrdí za rodinu: Rázne vyjadrenie o adopcii detí homosexuálmi