Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.04.2019, 05:50 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Adrianu († 39) z Nových Zámkov zabil šialenec s kyselinou: Zachytila útok pred panelákom kamera?

116 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
blavak666
16.4.2019 01:19 | |
+0 -0
Reagovať
Nechcem si predstavit jej tvar. Dost kxkxt co to takto riesi, na druhej strane mu musela strasne ublizit asi.
greenbaret
16.4.2019 00:10 | |
+4 -3
Reagovať
Inak v roku 2014 zmyzla v Nitre na mostnej ulici 21rocna zena Ludmila Klementova konecne by ste mohli venovat aj jej pozornost a nielen Kuciakovi pan Lucansku nieje normalne aby o tretej rano zmyzla zena a 5rokov ste ju nevedeli najst co robite na policii???Vymyslate kolko pokut vyberete kazdy mesiac???Mate v Nitre nezvestnu zenu 21rocnu 5rokov a pravdepodobne nebola jedina lebo aj v Bratislave zmyzla dalsia zda sa ze sa na Slovensku pohybuje nejaky sadisticky deviant bolo by fajn keby sa zacnete venovat nezvestnym mladym zenam co miznu v noci na Slovensku a nie vypisovat ze intenzivne patrate tak intenzivne patrate ze o 100rokov nezisti policia kde je???Stavim sa ze ju niekto znasilnil zabil a zakopal neni normalne toto a vy to nechate len tak co si myslite ze sa vam nejaky deviant sam prihlasy na stanicu ze pride ze sa v nom pohne svedomie???
666444
16.4.2019 00:45
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
blavak666
16.4.2019 01:17 | |
+1 -1
Garantujem ti ze po precitani tvojho prispevku ma policia hned o jedneho podozriveho naviac ... mozno zaroven jedineho. :)
greenbaret
15.4.2019 21:23 | |
+2 -4
Reagovať
KYSELINA je chemicka zbran tu sa nejedna o zabitie ale o pouzitie chemickej zbrane pani policajti zobudte sa
poluciana
15.4.2019 22:32 | |
+0 -0
Takový paragraf není. Zákon nepozna pojem chemická zbraň.
old-debo
15.4.2019 22:37 | |
+2 -4
čiže ten,čo nedávno polieval ľudí močom, tak je vlastne podľa Teba terorista, lebo použil kyselinu močovú, ako chemickú zbraň?
greenbaret
15.4.2019 23:56 | |
+1 -2
old-dedo ty si dobry imbecil najpr sa nauc chemiu ak chces tarat nezmysli podla toho co si napisal existuje aj kyselina sodna aj kyselina vapenna vsak si jednoducho *** co nerozozna polievkovu lizicku od cinskej palicky skoda sa s tebou bavit viac
greenbaret
16.4.2019 00:02 | |
+5 -1
najhorsie je ze na diskusie prispievaju retardovani ludia nema zmysel sa s vami cvobec bavit ste vacsina hlupaci
poluciana
16.4.2019 00:38 | |
+0 -3
Ano aj močovinu. A ten fekal tiež lebo použil bakterie koli a možno aj salmonelu. Hahaa
old-debo
16.4.2019 06:23 | |
+0 -0
§§§greenbaret-Si predstav, že ja pracujem v chemickom priemysle už vyše 40 rokov.To je dobrééé!
greenbaret
15.4.2019 21:20 | |
+4 -2
Reagovať
TOKOLY je nejaky mudry dneska som kupoval peroxid vodika a jeden pan cca.50nik kupoval kyselinu ani nevedel aku len ze potrebuje kyselinu tak mu dali dva litre ja si myslim ze pokial pachatel nedostane dozivotie ale par rokov tak inspiruje dalsich ludia sa maju coho obavat za taketo veci by sa mali davat dozivotne tresty je to zneuzitie chemikalie ako biologicka zbran toto neni ze zabitie s nozom toto je strasna vec taky clovek co to prezije tak ma ukrutne bolesti to neni ze operacia a vylieci sa to su poskodene slachy nervy svali ludia sa maju coho obavat male tresty davaju za utok kyselinou treba davat dozivotia
poluciana
15.4.2019 22:35 | |
+0 -0
A co si spravil pre to aby za toto bolo doživotie? Že sem anonymne pišeš že Treba tak to je málo. Urob niečo realne
greenbaret
16.4.2019 00:01 | |
+1 -1
napisal som ze pouzil chemicku zbran a to je fakt lebo utok na cloveka s chemikaliu pri ktorej hrozi cloveku trvala ujma dozivotna je jedno ci smrt alebo totalne zmrzacenie urcitej casti tela je utok chemickou zbranou len tie sposobuju trvale nasledky ani sarin nezabije vsetkych casto preziju ale maju do smrti trvale nasledky a ver ze keby prezila tak by stalo jej liecenie miliony euro+trvala dozivotna invalidita z poskodenia dychacich ciest pluc mozno slepota takze toto je jednoznacne chemicky utok to sa neda nijako spochybnit a ja som to spravil ze som na to upozornil ze pouzitie silnej kyseliny je pouzitie chemickej zbrane akosi sa to nik doteraz nedovtipil ze on nepouzil nejaku riedenu lebo presne o to mu islo totalna destrukcia cloveka a to je utok chemickou zbranou
666444
15.4.2019 19:23
666444
15.4.2019 19:26
666444
15.4.2019 19:37
greenbaret
15.4.2019 21:23 | |
+4 -3
dufam ze mu daju dozivotie ze nebude sudca pokakany toto bol chemicky utok normalne ako terorizmus to treba kvalifikovat biologicka zbran kyselina je biologicka zbran proti cloveku jake zabitie stihaju policajti co su drbnuty sak normalne chemicku zbran pouzil pachatel
lynch
15.4.2019 18:19 | |
+19 -4
Reagovať
Páchateľa chytiť, vyzliecť, obrátiť dole hlavou, roztiahnuť nohy, do zadku strčiť kovový lievik a naliať doň rozpálený olej z fritézy. Tak 5 litrov aspoň.
blavak666
15.4.2019 18:51 | |
+17 -1
Sudy dokonca pomahaju gaunerom, stracaju sa spisy, rozhodnutia padaju podla objednavky, notari osvedcia cokolvek, bezny clovek sa nedovola spravodlivosti, a politici celu tuto zumpu zivia a drzia pokope.
greenbaret
15.4.2019 21:25 | |
+1 -4
najlepsia smrt je zakopat po krk do zemi nemozes sa ani vykadit a postupne ti zacnu kozu zrat cerviky v zemi umieras dni a v strasnych bolestiach horsia smrt uz neexistuje ver mi
poluciana
15.4.2019 22:40 | |
+2 -3
Existuje. Zviazať a púšťať mu dokola elán a müllera
blavak666
15.4.2019 18:09 | |
+7 -6
Reagovať
Slovensky zachrannari - no comment. Kebyze namiesto do sanitky uteka do bytu a poriadne to zo seba odprchuje mozno prezije. Inac toto sa bude diat stale castejsie. Pravo, zakony a spravodlivost sa uplne vytratili zo spolocnosti, sudy nekonaju, policia len vybera pokuty, nikto vam nepomoze. Koniec civilizacie prichadza.
Dalibor1185
15.4.2019 21:17 | |
+3 -1
Vdychla to ty mudrlant
greenbaret
16.4.2019 00:06 | |
+1 -0
treba davat za to dozivotie a budu sa bat zlocinci ze do smrti budu v cele 2-3metre o chlebe a vode raz za den 1hodina okno sa budu divat na oblohu bez kontaktu s niekym mali by mu dat jednoznacne dozivotie nechapem co sa s tym hraju policajti ze kvalifikuju to ako zabitie dokonca mozno neumyselne vsak???srandisti toto sa mi nepaci na policajtoch ze aj jednoznacny kriminalnik co ma na svedomi pokus o vrazdu tak z neho budu robit chudacika ze on to tak nechcel ale chcel keby nechce tak nepouzije kyselinu moze ist aj s objajcom do zadku nech mu daju dozivotie a nech neotravuje tento svet a dalsi ked to urobi rovnako dozivotie
RandyR
15.4.2019 18:06 | |
+4 -2
Reagovať
Hajzel jeden bezchlpový.
tcpip
15.4.2019 17:09 | |
+12 -1
Reagovať
"Podľa zistení Nového Času však na záberoch vidno len tmavé postavy, keďže v tom čase bola ešte tma. Kamera nad vchodom, pred ktorým sa tragédia odohrala, útok nezachytila." Uvedomuje si prazdna "investigativna" hlava, ktora zverejnila tieto vety, ze nimi napomaha utocnikovi?
old-debo
15.4.2019 10:21 | |
+6 -23
Reagovať
ja osobne si myslím,že ak sú dve verzie,že dáky nahnevaný atipsíčkar, alebo to bolo na objednávku niekoho, tak som skôr za to druhé.Jedno je isté, že ak tak chodila pravidelne so psom, tak ju niekto čakal na isto.Len pochybujem, že by si nevšimol tú kameru.Musel teda vedieť, že prd sníma, keď mu to bolo jedno a urobil to rovno pod ňou.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Slovenská mafia: Sýkorovci možno chceli zabiť Kočnera (podcast) Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Andrej Sekera (v strede) proti Ottawe nebodoval.
Sekera a Chára asistovali, Halák sedel iba na striedačke
Princ sa vzdal ofi ciálnych povinností. Mal tak urobiť na pokyn kráľovnej Alžbety.
Princ Andrew po škandále s Epsteinom († 66) končí: Pre kamoša pedofila prišiel o kráľovský plat
Claudia Sheinbaumová je primátorkou metropoly Mexika.
Brutálne násilie na ženách: Mesto Mexiko vyhlásilo výnimočný stav
Mali celý život pred sebou.
Smrť krásnej Violy († 34) oživila bolestivé spomienky: Beštiálne vraždy mladých žien, ktoré otriasli Slovenskom
Venus si za svoj výkon medzi čirlíderkami Lakers vyslúžila veľký potlesk.
Foto
Venus ukradla basketbalistom šou: Všetci sa dívali len na slávnu tenistku
Herec Andy Hryc
Podvod s narodeninovou oslavou Hryca má dohru: Nové trestné oznámenie na vicestarostu Karlovej Vsi
Politické strany sa nedohodli na spoločnom postupe do volieb
Opozičnú koalíciu pochoval Kiska: Exprezident uprednostnil ambicióznu predstavu pred dohodou
Nicole Scherzinger
Foto
Speváčka Nicole Scherzinger zbalila ďalšieho športovca: Fešák sa snaží preraziť aj v šoubiznise
2019: Takýto bol  príchod do Lúrd.
Príbuzný Gombitovej zabehol do Lúrd za 14 dní: Košický kňaz zvládol 2 400-kilometrový štafetový beh bez prestávky
Psík má pre chorobu veľa zdravotných problémov.
Dvojročný Ranger stále vyzerá ako šteňa: Rozkošné fotky nemeckého ovčiaka vám vyčaria úsmev na tvári
Americký prezident Donald Trump.
Američania sa vyhli veľkým problémom: Trump podpísal dôležitý dokument
Obyvatelia odpadky vyhadzujú von oknom.
Siahnu hlboko do vrecka: Za čistenie Luníka IX zaplatia Košičania vyše 60-tisíc €