Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.03.2019, 08:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Po hádzanárkach a futbalistoch hviezdami aj hokejisti: Michalovce dávajú športovcom 1 milión €

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kveci
26.3.2019 14:48 | |
+3 -2
Reagovať
...a potom, že na Východe nič nie je... :)))))))))))))
Ardo67
26.3.2019 11:18 | |
+4 -2
Reagovať
Už by bolo dobre, aby ste prestali škatulkovať a deliť na : náš - váš. Žijeme v jednej republike a berme to tak, že to ide na prospech slov. športu. Keď som bol v roku 2016 v BA, akurát prebiehali LOH.Sedeli sme v reštaurácii,arény Nepelu. (Myslim, že sa lúčil Lubo Višňovský), takže bolo plno. Škantárovci vtedy získali zlato a každý im fandil. Nikomu nevadilo, že sú z východu! Tak sa už spamätajte s tými príspevkami.
MihaiL
26.3.2019 10:57 | |
+18 -2
Reagovať
ako slovanista prajem michalovčanom, abý žili svoj hokejový sen ďalej, abý sa im lige darilo, je dobré že v tak malom mestečku sa našli ľudia, ktorí hokej podporili a dajú tak príležitosť výrásť ďalším mladým hokejovým talentom...., ja sa poteším každému dobrému výsledku športového mužstva či športovca zo slovenska..., je mi úplne jedno odkiaľ pochádza...., nič krajšieho som nezažil ako keď v televízií ukazovali Vlhovú ako výhrala a videli to so mnou aj moji nemeckí kolegovia v práci a ja som mohol povedať ona je od nás zo slovenska....,
sitovny41
26.3.2019 09:18 | |
+32 -4
Reagovať
...myslim si ,ked sa hra pre fanusikov so srdcom,vtedy to ludia ocenia a radi pridu na taky sport vo vacsom pocte aj v malom meste,protipolom moze byt priklad Sovana v khl a jeho neslavne vysledky,kde urobil hanbu pre cele Slovensko...
Ardo67
26.3.2019 09:34 | |
+15 -3
Ciglfeld. Už som ti písal v inej diskusii, že si hanbou Bratislavy. Nazvať svojich dobrých hokejistov, že sú lúzri,len preto, lebo boli na ZVS v MI dokáže iba vyslovený d e b i l. Ja nie som z BA, no vážim si a ctim všetkých športovcov, ktorí zviditeľňujú svoje mesto, región, republiku. Zalez radšej do diery, a nevychádzaj von ako potkan!
Logika
26.3.2019 10:12 | |
+2 -8
Takze na postup do slovenskej extraligy treba srdiecko a hrat v KHL je hanba? Citas to po sebe? Slovenska pralesna liga je o 3 urovne nizsie pod KHL, akekolvek muzstvo z KHL by vyhralo nasu extraligu bez brankara a s 3 hracmi v poli, taky obrovsky je ten rozdiel. Ved nasi majstri maju horsie vysledky v Europe ako anglicke a rakuske muzstva, to je skutocna hanba a nie Slovan, ktory superi s najlepsimi muzstvami Europy.
kockafej
26.3.2019 10:23 | |
+5 -2
Logika Ty magor však sme videli ten tvoj paštekarský slovan o hovne a už niekolko rokov takže si vyblakuj tie tvoje sproste uvahy...však ste vyhrali už 10sezonu po sebe že Vas odtial ešte nevykopli....
s.mx
26.3.2019 11:12 | |
+3 -2
Vegetovať v KHL je naozaj hanba.
Ciglfeld1948
26.3.2019 09:08 | |
+6 -30
Reagovať
A Fekisovce kedy postupia?Uz len tie chýbajú v tejto dedinskej pralesnej lige
skajo3000
26.3.2019 09:23 | |
+18 -5
Ciglfeld1948 - a Ty si z kerej p.i.t.c.h.y. vyšiel?!
s.mx
26.3.2019 11:13 | |
+2 -1
Neprezradí. Asi z hájovne.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Komentár Daga Daniša: Kočner dvakrát podviedol Haščáka Aktuality.sk
Pri požiari
Pýcha v Ožďanoch po ničivom požiari: Kaštieľ bude ratovať aj ministerstvo kultúry
Americký
Trump schválil sankcie voči Turecku: Som plne pripravený zničiť turecké hospodárstvo
Ľudia stojaci
Severovýchod Sýrie potrebuje pomoc: Úrady obnovili svoju podriadenosť Damasku
Poľskí voliči
Vládna PiS získala v Sejme nadpolovičnú väčšinu: Najlepší výsledok od roku 1989
Futbalista
Angličania nadelili Bulharsku poriadny debakel, Ukrajina postúpila na šampionát
Zomrelo 12
Líbyjská metropola sa spamätáva z náletu: O život prišli tri bezmocné deti
Dcéra Nelly Sofia
Fotky, ako sa Ivana lúči s Karlom pri kontajneri, pobúrili fanúšikov: Krematórium reaguje!
muž za mrežami
Afganec dobodal dvoch amerických turistov: Verdikt je jasný, odsedí si viac ako 26 rokov
Boston Bruins
Halák pomohol k výhre Bostonu Bruins, Pastrňák sa blysol štyrmi gólmi
close-up of man
Krvavý útok v Tunisku: Zomrel občan Francúzska, vojak utrpel zranenie na krku
Česko podľahlo
Ako zo zlého sna: Česká reprezentácia vyrovnala najhorší prvý polčas v samostatnej histórii
November 2011:
Už niekoľko dní ho nikto nevidel: Ruské sociálne siete špekulujú o smrti Putinovho "kuchára"