Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.03.2019, 03:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Manžel nezvestnej Nadeždy: Deti sa snažím pripraviť na najhoršie

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Rodina33
25.3.2019 17:56 | |
+5 -3
Reagovať
Poprosim Vas aby ste sa zdrzali nemiestnych komentarov na ucet mojej rodiny. pre vysvetlenie moja manzelka navstevovala psychiatra na zaklade poporodnej depresie a ja som jej nic neurobil co by som z toho mal..dakujem ze sa zdrzite nemiestnych komentarov ublizijeto nasej rodine.ak mate nejake otazky rad vam odpoviem.
rivalka30
25.3.2019 19:31 | |
+6 -0
niekde pri bezdomovcoch ste hladali? tam nepozeraju televizor, nevedia co sa deje vo svete, na slovensku, nemaju internet...... nemusia vediet, ze je to nadka, ktoru hladaju.
abvydavatelstvi
25.3.2019 06:32 | |
+44 -17
Reagovať
Jeste jeden pripad ..to jsem zazila minuly rok na podzim ...z Prahy jsem jela dalkovym autobusem do Nemecka ...kdyz je plny autobus, tak byvaji kontroly hned za hranicema ... predemnou sedel mlady vychudly cigan a toho proverili hodne poradne, ale nic na neho nenasli ...neumel nemecky, tak jsem mu trochu pomohla s prekladem ... potom jsme se dali do reci ...byl z detskeho domova, po propusteni z domova nemel kam jit ...tak se vratil do osady, kde mel problemy a nedostatek jidla ...Odesel do Bratislavy a tam to bylo jeste horsi ...jednou se seznamil s clovekem, ktery ho nasmeroval na lidi v Nemecku, kteri zamestnavaji takove decka z detskych domovu v nemeckych skladech ...jenom za jidlo a ubytovani ...rekla jsem mu, ze to je sproste zneuzivani a otroctvi ...rekl, ze mu to nevadi, ze je to urcite lepsi nez znasilnovani v detskych domovech ...a hlad na ulici ...Ze to zkusi, prace mu nevadi .. Nevim jak dopadl, ale realita je desiva .... Clovek to musi videt a slyset na vlastni oci a usi, aby zjistil, jaky je skutecny svet ...
kendi00
25.3.2019 07:04 | |
+17 -26
Rozpravkarka si.
abvydavatelstvi
25.3.2019 07:35 | |
+17 -10
Mam na ne tel cislo, dal mi ho ten kluk ....jestli chces, muzes se u nich zamestnat ...Chtela jsem to nejdriv oznamit na policii, ale ten kluk mi rekl, ze tak ma alespon nadeji na zmenu ...a ti dva, kteri pro neho prisli ... vypadali normalne ...Snad se ma dobre ...
abvydavatelstvi
25.3.2019 07:42 | |
+23 -13
Nikdy jsem nelhala, nelzu a lhat nebudu....protoze kazda lez a svinstvo driv nebo pozdeji vyjde na povrch jako olej ....ODSTRASUJICI PRIKLAD MATE U POLITIKU ... co ma clovek z toho kdyz si vymysli a lze ... nakonec se do lzi zamota tak, ze stejne pravda vyjde najevo ...Me moje mati me ucila byt slusna, poctiva a nikdy nelhat ...Lepsi je skareda pravda, nez hezka lez ... toho se drzim a tak jsem vychovala i svoje decka ...
abvydavatelstvi
25.3.2019 06:12 | |
+33 -16
Reagovať
Hodne cestuji ruznymi vlaky a dalkovymi autobusy ....jednou jsem jela nocnim vlakem ze Slovenska a v kupe jsem byla s jednou pani ...nejdriv jsme lehli na sedacky a trochu pospaly ...nad ranem jsme si zacali trochu povidat ....ptala jsem se ji kam jede, rekla ze do Prahy ..ptala jsem se jestli tam pracuje, rekla ze ne ...chvili mlcela a potom rekla, ze odesla z domu ...rikam ji ...jak odesla z domu, to jste nikomu nic nerekla a jenom sedla na vlak a odjela od rodiny ...rekla ze ano ....Ptala jsem se ji jestli potrebuje nejak pomoct, ze jsem z Prahy a mam tam jeste zname ...rekla ze ne, ze se ma s nekym sejit, ze se seznamili pres internet ...Rekla jsem ji, at neblbne, at je opatrna, v dnesni dobe se neda nikomu verit ...at se radeji vrati domu ....rekla a co doma, stale to dokola ...ze nevi jestli se vrati domu ...Snazila jsem se z ni dostat co nejvic ...ale uz mi nechtela nic vic rict, bylo na ni videt, jak bojuje sama se sebou ...jenom mi jeste rekla, ze ma manzela i deti ... Vsimla jsem si, ze na tak dalekou cestu nemela zadnou tasku ani kufr ...mela jenom vetsi kabelku ...V DNESNI DOBE SE DA RYCHLE ZTRATIT, KDYZ SE CLOVEK ZTRATIT CHCE ...
Alpacream
25.3.2019 06:25 | |
+2 -15
ja sa chcem stratit a nedari sa mi, psychopati maju na mna nos. Uz som podala trestne oznamenie na policiu.
Anonymný nick
25.3.2019 06:01 | |
+58 -3
Reagovať
Veľmi smutné...a čo sa v tých detských hlávkach musí odohrávať.
paslakone
25.3.2019 06:03 | |
+6 -46
nic sa neodohrava ,take male deti to nevnimaju ako dospeli
paslakone
25.3.2019 06:17 | |
+6 -19
smrt malemu dietatu nevysvetlis,nema dostatok poznatkov,aby to vedelo spracovat,je to tak, a nie inak
blavak666
25.3.2019 06:21 | |
+8 -97
Odohrava sa tam nasledovne : huraaaa konecne mi ziadna *** nebude vypinat vecer XBOX ...
blavak666
25.3.2019 05:58 | |
+20 -28
Reagovať
V takychto pripadoch je za tym vacsinou manzel ... viz Irena Neffova ... viz Nina Reiser ... atd ..
Threate
25.3.2019 03:11 | |
+70 -5
Reagovať
nechapem ako moze niekto zmiznut a nik ho nevie najst
Darlene111
25.3.2019 03:55 | |
+50 -14
Lebo jeho telo niekto dobre schoval alebo zakopal...telo samovraha sa vzdy najde a netrva to tak dlho...ta druha mamicka jej telo rieka vyplavila a do tyzdna sa naslo...
abvydavatelstvi
25.3.2019 05:52 | |
+39 -14
Nepiste nesmysly ....trpela poporodni depresi a mohlo se stat cokoliv ...Deprese jsou strasna nemoc, ktera muze skoncit i tragicky ...
Darlene111
25.3.2019 06:33 | |
+28 -11
Ziaden lekar sa nevyjadril ze trpela depresiou,to hovori len jej manzel...v den zmiznutia bola u detskej lekarky,ktora vypovedala ze sa chovala uplne normalne....a o hodinu nato sa ide zabit?????
abvydavatelstvi
25.3.2019 06:36 | |
+14 -12
KDO NEVI CO JE POPORODNI DEPRESE, TAK SI TO ZJISTETE ....MUZE TO POSTIHNOUT KTEROUKOLIV ZENU PO PORODU ...SOUVISI TO S TVORBOU MLEKA ...
Darlene111
25.3.2019 06:41 | |
+28 -11
Lenze ona ju mala preto ze to on hovoril....aby si ludia mysleli ze si to isla hodit kvoli poporodnej depresii.....nikto nevie ci ju mala lebo k lekarovi tohoto druhu nechodila tak tu neopakujte to co sa snazi ludom nahovorit jej muz.....sebevrahovo telo sa vzdy najde...jej sa.nenaslo napriek 2 mesacnemu patraniu...sama sa dakde zahrabala?asi tazko....
abvydavatelstvi
25.3.2019 06:43 | |
+16 -10
Asi jsi necetla predchazejici clanky ....Trpela poporodni depresi a byla pod kontrolou psychiatricky ....kdyz odesla z domu, bylo to ve dne, nechala dum otevreny a dite v postylce ....Tak se o tom psalo hned na zacatku ...asi jsi to necetla ....Ja doufam, ze nekde zije ...pro rodinu je to strasne ...
Darlene111
25.3.2019 06:46 | |
+15 -10
On zistoval k akym doktorom chodila.nevedel to....nechceli mu dat ziadne info....on tvrdil ze mala poporodnu depresiu....sebevrahovo telo sa vzdy najde a za kratku dobu....na to treba pamatat....niet tela,sposob smrti je neisty...
XCSKING
25.3.2019 06:52 | |
+29 -2
...Darlene, pár prípadov poznám, čo nikto nevedel, že dotyčný sa ide za hodinu zabiť...posedenie s kamarátmi, listy na rozlúčku už napísané...vrátená kniha, úsmev, a...nikdy nevieš, čo druhému sedí v hlave...
abvydavatelstvi
25.3.2019 08:05 | |
+14 -4
Darlene ...tvoje naivita je do nebe volajici ... Muj manzel pracoval jako horar ve Velke Fatre ... asi pred 28 lety nasel hluboko v horahch dal od svaznice, po ktere se svazi drevo OBESENEHO MUZE ..uz byl uplne zmumifikovany ... manzel kracel po uzkem lesnim chodnicku na hreben hory, dival se dole na zem a najednou mu tuklo neco do klobouku ...podiva se nahoru a spicka boty se mu objevila pred ocima ...skoro zkolaboval ...u stromu lezela nedopita litrova flaska s rumem ... Musel sejit dole do doliny, zavolat policii, zachranku ..az potom mohli prijet pohrebaci, kdyz ho doktor vyhlasil za mrtveho ... Auta se tam nedostali, vsichni se museli na to misto dostat pesky ... nez vsechno nafotili a snesli ho, uz byla tma ...Po case zjistili, ze to byl muz, ktery byl z Bratislavy, mel dve deti ...proc se jel zabit tak hluboko do hor nikdo nevi ...ale osud chtel, aby se nasel ...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
ONLINE: Po tragickej nehode pri Nitre hlásia 12 mŕtvych Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bývalý prezident
Tragédia pri Nitre zasiahla aj exprezidenta Schustera: Slová plné ľútosti a žiaľu
Premiér Peter
Premiér Pellegrini zvažuje pre tragickú nehodu pri Nitre štátny smútok
Stane sa Arsene
Je rozhodnuté: Padla definitíva Wengerovho nového pôsobiska
Keď Max hodil
Foto
Pred 9 rokmi hodil do mora fľašu s odkazom: Z odpovede, ktorá mu teraz prišla, sa nevie spamätať
Ján Mečiar (48),
Jojkár Mečiar na maratóne v Aténach: Moderátor sa prekonal
Ministerka vnútra
Cesta smrti si vzala ďalších 12 životov: Ministerka Saková povedala vetu, ktorej sa všetci obávali
Bernardo Silva
Za jeden príspevok pokuta 50-tisíc libier, Silva sa bráni: Bol to len žart!
Na snímke
Aktualizované
Smrť na koľajniciach: Z Bratislavy nejazdia vlaky do Komárna, nehoda ovplyvnila aj MHD v hlavnom meste
Autobus sa
Na mieste nešťastia zasahovali aj vrtuľníky: Leteckí záchranári ratovali chlapca (15) s vážnymi zraneniami a muža (61)
Zidane sa
Foto
Črtá sa megaprestup leta: Real Madrid pripravuje 400 miliónov eur na jediného hráča
Diabetom trpí 380-tisíc pacientov: Ako rozpoznať cukrovku u dieťaťa?
Zaľúbená: Karin
Moderátorka Karin Majtánová priznala svoj najväčší prehrešok: V jej slovách sa nájde nejedna žena