Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
2°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2019, 12:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Z mamičky Jany robili na Slovensku hypochondra: Rakovinu žalúdka mi odhalili až vo Viedni!

131 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
bohol
21.3.2019 12:01 | |
+10 -0
Reagovať
Na psychiatriu by mali poslať tých lekárov čo ju vyšetrovali .
simeroni
21.3.2019 08:56 | |
+7 -3
Reagovať
Včera som si doma pred zrkadlom vyoperoval slepák pretože ma objednali na operáciu až za dva mesiace a ja som nemohol tak dlho čakať!
Cano30
21.3.2019 08:54
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
21.3.2019 08:33 | |
+19 -1
Reagovať
Tito nevyliecia uz ani Vetry, len vedia kricat, ze maju toho moc a penazi Malo.
73Milan73
21.3.2019 07:21 | |
+18 -2
Reagovať
Jednoznačne sa dá povedať,že tá pani mala smolu predovšetkým preto,že nie je na výslní politiky a nepatrí ani do skupiny Promi.
xBEATAx
21.3.2019 06:59 | |
+14 -1
Reagovať
Aky stat-take zdravotnictvo
Cano30
21.3.2019 08:56
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
juraj_76
21.3.2019 00:25 | |
+41 -1
Reagovať
lajdaci...beru 2000 e mesacne a nie su schopni urobit kvalitne vyšterenie na to musi človek az do rakuska..hanba takym doktorom, a potom kričia ze malo ZARABAJU !!!
Postrachyna
20.3.2019 21:51 | |
+30 -5
Reagovať
Cim to je ze sa tak u nas v zdravotnictve velmi pohorsilo --????-- Kiska--schuster --lasica--ty si veru stazovat nemusia ---okolo tych sa lieta hned ked cosi ako s nasolenou ritou----!!!!-Aj Okolo danka naposledy--toho prednostne hned aj operovali ---mal podobne nieco ako tato pani --ked si teraz nato tak spominam---!!!!---takychto nasi doktori neosdseru --len pracujucich-----!!!!--Takze zase je to o tom slovaci --ze koho si zvolite tak sa budete mat ---a za demokracie kohokolvek velmi zle.....
tak.tik
20.3.2019 21:38 | |
+42 -1
Reagovať
mne sa stalo niečo podobné čo sa však s utrpením tejto panej nedá ani porovnať...po chybnom diagnostikovaní úrazu pesr.nastupujúceho ochorenia som absolvoval niekolko bolestivých procedúr na chirurgii...prišiel som o peniaze na doplatok za zle indikované lieky-ktoré mi ešte zhoršili stav,poplatok na chirurgickom príjme cez víkend,náklady na dopravu stratený čas a bolestivé zákroky ani nerátam...stretol som sa s neochotou,lenivosťou,tupotou a hlúposťou našich ctených vysokoškolsky vzdelaných dobre platených odborníkov...pri treťom a štvrtom zákroku som sa dostal zhodou okolností pod zahraničných lekárov pracujúcich na Slovensku...hlavne ten štvrtý lekár pôvodom z Ukrajiny alebo Ruska bol mimoriadne príjemný človek,zo všetkého čo robil bolo cítiť istotu,nenútené a príjemné chovanie,úsmev...odpovedal mi na všetko čo som chcel vedieť,lieky rady a finty na zlepšie záveru liečby-bol som v šoku-čosi neuritelné...pracoval presne a rýchlo-mal som pocit ,že som vo vnútri hodinu v skutočnosti to bolo len pár minút a stihli sme sa aj trošku porozprávať-vraj-posťažoval sa ,že naše slovenské lekárske združenia nemajú príliš záujem sem vpúšťať pracovať cudzokrajných kolegov-stále vymýšľajú pre záujemcov nové a nové prekážky rôzne testovania a rôzne odborné skúšky napr.aj z jazyka čo stojí týchto záujemcov niekolko stoviek možno tisícok eur čo pre záujemcov napr.z Ukrajiny alebo menej rozvinútých krajín je likvidačná suma ktorá 90% z nich odradí...teda mám skúsenosť takú ,že títo cudzinci v bielych plášťoch daleko prevyšujú chovaním a prístupom našich zdutých a lenivých babrákov v bielych plášťoch a určite sú profesionálne minimálne na tej istej úrovni ak nie na lepšej a zasa naši lekári snažia sa zachovať situáciu takú aby tu bolo málo lekárov a aby im štát neustále ustupoval a vychádzal v ústrety-takýto sú to odborníci na rafinu a falše na všetko možné len nie na medicínu---česť výnimkám...
abvydavatelstvi
20.3.2019 21:54 | |
+39 -3
Presne tak .... Kdyz detska doktorka nerozezna ZAPAL MOZKOVYCH BLAN od Anginy ....tak to uz je fakt co rict ... nebo dlouhotrvajici zvysenou cinnost stitne zlazy posle doktorka na psychiatrii ( mate spatnou krev, ale pujdete si lehnout na psychiatrii ... dalsi ... rakovinu mozku lecili jako mozkovou porazku ....nebo nedavny pripad kdy v Dolnom Kubine dali malemu diteti 6 klystyru a dite zemrelo ...do nemocnice slo se zacpou a uz se domu nevratilo ... casto na ten pripad musim myslet, uplne zbytecna smrt, diky ***ite personalu ...A tak muzeme pokracovat hodne dlouho ..
poluciana
20.3.2019 20:54 | |
+5 -22
Reagovať
Rakovina je sposobená kyslym ph a v žaludku je to najkyslejšie. Práve takáto rakovina sa da lahko liečit sodou bikarbónou 5x denne malú lyžičku do vody a vypiť. Nejesť maso a mlieko syry ktore podporuju kyslosť.
abvydavatelstvi
20.3.2019 21:20 | |
+11 -9
NE 5 krat denne ale 3 krat ... a ne casto ...
abvydavatelstvi
20.3.2019 22:09 | |
+11 -8
Kdyz jsou problemy ....tak mala lzicka jedle sody se rozmicha ve sklenicce s vodou a uziva se hodinu po jidle 3 krat denne ... mezi uzivanim delat i nekolikadenni pauzy ... KDYZ SE NEKDO ZACNE LECIT PRIRODNE, TAK MUSI VEDET JAKOU DAVKU CEHO SI MUZE DAT ...S PRIRODNI LECBOU SE TO TAKY NEMUZE PREHANET, NEKTERE BYLINY VE VETSIM MNOZSTVI MUZOU VIC SKODIT NEZ POMAHAT ...SE SODOU JE TO TAKY TAK ...
jamur
21.3.2019 09:00 | |
+8 -2
Dievcata, jeden takto rozmyslajuci kamarat zomrel pred 2 rokmi na rakovinu hrubeho creva. Liecil sa zasadne oreganovym olejom, pil zdrave oleje, bylinkove caje, jedol semiacka, sodu bikarbonu mal doma ako ini ludia maju muku a cukor. Pravidelne si odkysloval organizmus, lebo veril, ze zakyslenie je hlavna pricina chorob. Myslim, ze to je zlozitjsie
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Rudolf Vasky a Martin Daňo
NAKA obvinila Daňa a Vaského za prečin výtržníctva Aktuality.sk
Oboch zadržala polícia.
Posun v prípade Daňa a Vaského: Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie!
Corbyn po odvolení v parlamentných voľbách.
Corbynovi synovia mu naďalej veria: Jeho čas podľa nich ešte len príde
Češky stratili zápas aj vytúžené finále behom chvíle.
Češky ešte 102 sekúnd pred koncom viedli o štyri góly: Famózny obrat, do finále idú Švajčiarky
Protesty počas klimatického sumitu OSN v Madride.
Neveria v úspech klimatických rokovaní "Voňavý odkaz" demonštrantov v Madride
Slovenský futbalista Herthy Berlín Ondrej Duda.
Nekompromisné rozhodnutie nového trénera Herty: Dudovi a Pekaríkovi sa skrátia sviatky!
Boris Johnson.
Johnson uisťuje voličov: Svoju dôveru v nás neoľutujete
Na protestoch v Iraku pálili vlajky USA.
V Iraku sa protestovalo: Na námestí pálili vlajky aj fotky Trumpa
Dead sea salt shore
Mŕtve more stratilo prvenstvo: Toto je najnižšie miesto na svete
V Tatrách odchytili jelene, ktoré boli príliš zvyknuté na kontakt s ľuďmi.
Foto
Tatranské jelene skončia v Česku: Odchytili ich, lebo už neboli plaché
Windy day
V nedeľu pozor na silný vietor: Pre tieto okresy platí výstraha
Vľavo bývalý minister vnútra SR Tomáš Drucker a vpravo premiér Peter Pellegrini.
Drucker sa tvrdo pustil do Pellegriniho: Je to iba papierový rečník!
Picture of a sunny day overlooking Charles Bridge in Prague
Foto
Zrážka vozidla MHD s autom v Prahe: Hasiči hlásia zranených