Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 17. 7.
Bohuslav
15°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.09.2018, 13:30 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Katarína uvidela, čo sa k nej na letisku blíži, stuhla od hrôzy: Uverili by ste, že TOTO bol kufor? Strašné fotky!

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
30.9.2018 11:44 | |
+0 -0
Reagovať
no teeda..katastrofa! to je v tomto týždni už druhý príspevok so zničeným kufrom, ktorý na mňa vyskočil. Beriem to ako upozornenie pred odletom do Nórska.
Sonula2712
29.9.2018 21:05 | |
+2 -3
Reagovať
Drbete sa s krásneho Slovenska medzi špinavých a hnusných arabov a inú háveď,tak čo sa čudujete.Koľko arabov sem do Európy chodí na dovolenky ? Skoro nikto.Ale sprostá slovač musí tam ísť.Tak si kúp nový kufor a nebedákaj.
janoPRG
28.9.2018 15:48 | |
+10 -7
Reagovať
Podľa poškodenia kufor padol pod traktor, alebo vozík na prepravu batožiny, kde sa zasekol o nápravu a tak sa vlieklo po letišti. Podľa mňa to nebol nikoho úmysel poškodiť ho, ale stane sa.
Myidea
28.9.2018 15:48 | |
+27 -1
Reagovať
Takze ak niekto nema poistenu batozinu, nema narok na nahradu sposobenej skody? To teda znamena, ze poistenim batoziny si platime to, aby boli taki laskavi a previezli nam ju bez ujmy... a co tak este zaviest poistenie poistenia?
fundovanyhejt
28.9.2018 14:53 | |
+47 -2
Reagovať
To je nič,ja keď som letel do Paríža s Airfrance,stál som pri batožinovom páse po prílete na CDG,a zrazu na páse košela,potom vrecko s hyg.potrebami,teniska...Ja že nejaké známe veci.A to moje:-) Roz dr baný kufor vyšiel posledný.Môžete sa sťažovať na lampárni.Nič vám nikto nenahradí.Z letiska som išiel s igelitovým vrecom ako bezďák:-)
medovka62
28.9.2018 16:49 | |
+11 -3
:-) mal si si poistiť kufor a veci v ňom :-) bezďák :-) :-) ja som raz vychádzala z letiska a tam stál pracovník s dvoma polovicami (oddelenými) kufra a čakal, kto sa k nemu bude priznávať...:-) tiež dobrá situácia :-)
gigi5
28.9.2018 19:08 | |
+7 -2
fundovany..., uz davno som sa tak s chuti nezasmial. Mas dar to opisat tak, ze aj ked Teba mozno triafal slak, lusi si popisom rozosmial. Dakujem.
MASTERWOODO
28.9.2018 14:41 | |
+20 -2
Reagovať
Letel som len dva krát. Do Anglicka a späť. V Bratislave to bolo v pohode. Ale keď som videl čo v Anglicku, konkrétne na letisku v Birmingham robili s kuframi, až ma zamrazilo. Som bol dokonca rád, že moju batožinu som mohol mať zo sebou, pri sebe.
gigi5
28.9.2018 19:17 | |
+7 -5
V BA je primale ltisko, take provincne, preto niet divu, ze batozina je v phode. Horsie je to na vacsich letiskach, kde pristava a odlieta viac lietadiel. Tam to jednoducho sa da ocakavat. Tu pracu robia ludia, a nie stroje, a neda sa ocakavat, ze s kazdym kufrom budu jednat "v rukavickach". Tlaci ich cas, ved kazde lietadlo treba vylozit...nalozit...a pritom ide nie o jedno lietadlo. Zvlast v dnesnej dobe, ked je cely svet v pohybe, a su lacne letenky. Je prave preto nezmyslom kupovat znackove kufre do lietadla. Tym nechcem povedat, ze by clovek mal mat stare. Postaci zlaty priemer, ale hlavne, aby kufor bol pevny.
Matador723
28.9.2018 14:40 | |
+51 -6
Reagovať
Najprv nás to pobavilo,ale ked sme zistili že je to náš kufor....škodoradosť sa im vratila....
kocianka
28.9.2018 14:27 | |
+19 -1
Reagovať
Nám tak zničili kufor v Tel Avive v Izraeli. Strašne čosi. Veľa sme museli reklamovať. Úplne ho zničili.
Kyril
28.9.2018 15:22 | |
+6 -9
A aj si niečo v Azraeli vyreklamovala? 12 šekelov? ☻☻☻ Alebo nevar´ 33 strieborných...
Intermedary
28.9.2018 14:12 | |
+32 -11
Reagovať
Tak to bude vyzerat vsetko,ak migrantski arabi budu vytvarat v eu ekonomiku!!!
bobor10
28.9.2018 14:17 | |
+5 -9
jasné bedary, prvý zničený kufor, preskakuje ti ako vždy
Intermediary
28.9.2018 14:43 | |
+10 -5
Interbedáry ved ty ani nemáš kufor! Bezdomovci ako ty nosia iba igelitky.
bobor5
28.9.2018 14:55 | |
+4 -8
alebo inak, načo by bol bedarymu kufor..on je spokojný pri Ficovi a spol.
regio1
28.9.2018 14:07 | |
+27 -12
Reagovať
Aspon ze sa jej to stalo po navrate z dovolenky. Nemusi preprdene oblecenie prat.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
More
Kde v EÚ je kvalitná voda na kúpanie v mori? Eurostat zverejnil rebríček Aktuality.sk
Safa a Marwa boli
Stovke lekárov sa podaril zázrak: Po 50 hodinovej operácii oddelili siamské dvojčatá
Zaľúbený párik sa
Foto
Baby boom v slovenskom šoubiznise: Známa kráska je už mamičkou!
Novozvolená
Foto
Lídri frakcií v Európskom parlamente vysvetľujú: Prečo volili či nevolili von der Leyenovú?
Matteo Salvini.
Matteo Salvini o pomoci polícii: Som šťastný, že som bol užitočný pri hľadaní rakety
Vodička nehodu
Foto
Vodička z Krupiny odignorovala červenú a vošla na priecestie: Vlak aj napriek brzdeniu do nej narazil
Bývalý peruánsky
Foto
Bývalého peruánskeho prezidenta Alejandra Toleda zatkli v USA: Odmieta akékoľvek previnenia
Annegret
Foto
Nemecko bude mať novú ministerku obrany: Funkciu prevezme Annegret Krampová-Karrenbauerová
Geraint Thomas
Francúzi sa sťažujú, že technológie zabíjajú romantiku na Tour: Drsný odkaz tímu Ineos
59-ročná americká
Dvakrát ju prešiel autom, potom ju znásilnil a uškrtil: K vražde vedkyne sa priznal syn kňaza!
Gloria nedáva
Mama Gloria čelí tvrdej kritike: Odpadnete, čím kŕmi svojho 2-ročného syna
Tomáš Tatar.
Inšpiroval sa v zámorí: Tatar si vlastným fitness centrom splnil sen
Americký
Trump obhajuje svoje nechutné poznámky na adresu štyroch kongresmaniek: Mnohým ľuďom sa to páči