Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 8.
Anabela
25°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.09.2018, 11:00 | TOP Čas

Diskusia: Učiteľke dávali lekári už len pár týždňov života: Zachránila sa vďaka jednej veci

8 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
TeZo11
19.9.2018 15:13 | |
+2 -0
Reagovať
Zobudiť sa ráno vedľa takého strašidla, ma iste porazí:-))
stastnablcha
19.9.2018 14:25 | |
+8 -1
Reagovať
No tazko sa vyrovnavala s nejakym zialom ked aj ako anorekticka si furt robila selficka pred zrkadlom a robi si ich aj teraz. Je len posadnuta sama sebou, o staru mamu jej nikdy neslo.
ckronos
19.9.2018 12:20 | |
+3 -1
Reagovať
rozmazľovali to stale a teraz je z toho v pi....kopec ludi nema vodu jedlo....
2.-2
19.9.2018 11:36 | |
+15 -6
Reagovať
Mne tiež zomrela stará mama, mama , otec a nebojujem s anorexiou. So žialom sa treba vyrovnať a ísť ďalej. Život sa nekončí. Aj ja som schudla od žialu nejaké to kilo. Ale toto ? Tieto anorektičky to asi v hlave nemajú všetko v poriadku keď sa takto ničia. Čo tým dosiahla ? Prípad pre psychiatra.
Matador723
19.9.2018 11:37 | |
+9 -4
nie asi ,ale v hlave čistý bordel,slabý nevyrovnaný jedinci
Matador723
19.9.2018 11:25 | |
+12 -3
Reagovať
inak spravna otazka akou chorobou trpí Drobová...hm asi ich má viac...zlatokovka,čo rada líže gule za majetky a teraz ked čitam že kandidátka na prezidentku tak z toho som naozaj v pixi...Slovensko je v pixi ale to vieme už nejaký čas....
revilo2000
19.9.2018 11:08 | |
+16 -2
Reagovať
A akou chorobou trpí Drobová? ....čo by ste jej odporúčali, aby sa "vyliečila"? 💩🚾👅
TeZo11
19.9.2018 15:10 | |
+1 -0
Zubadlo by jej pristalo.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Kočnerova Threema: Zľakol sa ho aj zať. Ruším ti firmy na Malte Aktuality.sk
Evelyn nakoniec
Evelyn otehotnela po znásilnení, za spontánny potrat dostala 30 rokov basy: Teraz nastal veľký zvrat
Pogba je terčom
Legenda United sa oprela do Pogbu: Toto nie je v poriadku, si sebecký!
Kalavská počas
Slovenská lekárska komora si o stratifikácii myslí svoje: Kalavskej poslali tvrdý odkaz
Nezvestná Bianka
Polícia hľadá nezvestnú Bianku (15): Odišla z domu, odvtedy sa rodičom neozvala
O pár dní sa
Vyšetrovanie vraždy Kuciaka († 27) a Kušnírovej († 27) sa chýli ku koncu: Nečakaná výzva prokurátorov
Barcelona
Situácia v Barcelone začína byť kritická: Ku Messimu a Suarezovi sa pridal ďalší zranený útočník
Miroslav Číž
Foto
Prekvapený čitateľ nafotil bizarné manévre smeráka Číža: Europoslanec skončil v jarku!
Požiar lesa
Hasiči stále likvidujú požiar lesa pri Spišskej Novej Vsi: S ohňom bojujú od pondelka
Dopravná nehoda
Doprava v Bratislave preverí trpezlivosť vodičov: Pri Slovenskom rozhlase sa zrazili 4 autá
Paul Pogba
Man United zlyhal už v druhom kole: Pogba nepremenil penaltu a de Gea dostal neuveriteľný gól
(ilustračné foto).
Tragická havária autobusu: Zomrelo 13 turistov
Celeste Buckingham
FOTOhádanka: Kto je táto malá kvetinárka? Stala sa z nej hviezdna speváčka