Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 4.
Ervín
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.09.2018, 12:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Gabriela Drobová ohlásila kandidatúru za prezidentku: Tvrdá reakcia exmanžela aj kolegov

503 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zakazany_chlapec
30.9.2018 01:16 | |
+2 -1
Reagovať
jak moze byt sefka modnej televizie boha prezidentka nech mi toto dakto vysvetli potom sa cudujeme ze tu je taky bordel krista
imatia
24.9.2018 14:52 | |
+6 -2
Reagovať
prečo nedáte možnosť príspevkov aj ku kandidatúre Bugára? už len to chýba, aby Slovensko malo maďarského prezidenta. . . ale sú ľudia, čo ho budú voliť, pane bože ochraňuj nás!
Jerdna
29.9.2018 21:48 | |
+2 -1
Viac hlasov ako by dostala jeho strana most-híd nechytí, takže tých 5-6 %.
Jano_z_budy
23.9.2018 19:07 | |
+5 -1
Reagovať
Zatvorte tú p i č u so blázinca nech jej tam tú kandidatúru vytlčú z hlavy.
majana20
22.9.2018 11:14 | |
+6 -0
Reagovať
vážne...... čo je mimo....?
prisnypan69
20.9.2018 10:50 | |
+18 -1
Reagovať
Vystudovala sociologiu v Trnave a tým sa ide chvalit ze ma vzdelanie robit hlavu statu? :D...boze moj, rozvedena zbohatlicka luza, nestaci, co si nakradla v markize pani dramaturgicka?....co ma sociologia s dramaturgiou?....dnes fakt moze robit nevzdelany clovek aj manazera, ci prezidenta, ak mas dobre znamosti !!! Protekčný štát toto, slušnou a zodpovednou prácou človek dosiahne *** a to aj zarobí !...Hanbím sa za túto krajinu, mrzí ma to, ale je to tak :(
Marek543211
20.9.2018 07:56 | |
+3 -1
Reagovať
Akurát na mestských wc sa môže uchádzať..tuctova....
mirnix-dirnix
19.9.2018 21:50 | |
+11 -3
Reagovať
Ale ved tato zena ma lebku jak KOBYLA. Uz len kvoli tomu by mala byt diskvalifikovana.
pakika
19.9.2018 17:31 | |
+10 -1
Reagovať
Štetka, ktorá vie (možno je tak tupá, že ani nevie), že na to nemá, sa potrebuje len zviditeľniť !!!
venusa1221
19.9.2018 12:00 | |
+18 -3
Reagovať
no tak tu už aj rozum zastáva...
pankral2
19.9.2018 11:23 | |
+16 -4
Reagovať
.....no to by uz vyzeralo,keby takato osoba bola prezidentka......bananova republika
milanin7777
19.9.2018 12:00 | |
+5 -22
O čo je lepší Kistka, či boli Kováč, alebo Gašpi ?! Napíš konkrétne a netáraj všeobecne. Gabika je aspoň osobnosť, bez zlodejskej minulosti.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Volodymyr
Zo seriálu do funkcie prezidenta. Prečo vyhral Volodymyr Zelenskyj? Aktuality.sk
Prezidentský
Komik Volodymyr Zelenskyj sa mal stať prezidentom Ukrajiny: Získal neuveriteľné množstvo hlasov
Voštinár projekt
Voštinár prezradil, čo vie potrápiť účinkujúcich v Inkognite: Nie je to také jednoduché, ako to vyzerá
Stovky ľudí
V súvislosti s útokmi na Srí Lanke zadržali osem osôb: Všetci sú občanmi tejto krajiny
Cibulková
Cibulkovej rozlúčka ako z rozprávky: Slovenská jednotka so slzami v očiach
United prehral
Červení diabli schytali poriadny debakel: Everton nemal zľutovanie
Malej Lilien (2)
Foto 685
Také kraslice, ako majú na námestí v Brezne, ste ešte nevideli: Vyzdobené vajíčka vážia 100 kíl!
Kemal
Na lídra opozičnej strany v Turecku zaútočili: Hrôza priamo na pohrebe
V New Yorku bolo
V New Yorku bolo odhalené luxusné elektrické auto, vzhľad a rýchlosť vám vyrazí dych: Ale tá cena!
Slovan neprestáva
Foto
Slovan ostáva naďalej neporazený: Šporar si zastrieľal aj proti Ružomberku
Peter Sagan
Veľké trápenie Petra Sagana: Tourminatorovi to nevyšlo ani v Holandsku
Glider
Informácie od turistov neboli pravdivé: Vetroň sa pri Žiari nad Hronom nezrútil
Barani sa tešia
Majstrovskú Bystricu čakajú veľké zmeny: Slovenskí mladíci namiesto legionárov?