Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 8.
Anabela
27°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.09.2018, 12:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Gabriela Drobová ohlásila kandidatúru za prezidentku: Tvrdá reakcia exmanžela aj kolegov

503 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zakazany_chlapec
30.9.2018 01:16 | |
+2 -1
Reagovať
jak moze byt sefka modnej televizie boha prezidentka nech mi toto dakto vysvetli potom sa cudujeme ze tu je taky bordel krista
imatia
24.9.2018 14:52 | |
+6 -2
Reagovať
prečo nedáte možnosť príspevkov aj ku kandidatúre Bugára? už len to chýba, aby Slovensko malo maďarského prezidenta. . . ale sú ľudia, čo ho budú voliť, pane bože ochraňuj nás!
Jerdna
29.9.2018 21:48 | |
+2 -1
Viac hlasov ako by dostala jeho strana most-híd nechytí, takže tých 5-6 %.
Jano_z_budy
23.9.2018 19:07 | |
+6 -1
Reagovať
Zatvorte tú p i č u so blázinca nech jej tam tú kandidatúru vytlčú z hlavy.
majana20
22.9.2018 11:14 | |
+6 -0
Reagovať
vážne...... čo je mimo....?
prisnypan69
20.9.2018 10:50 | |
+18 -1
Reagovať
Vystudovala sociologiu v Trnave a tým sa ide chvalit ze ma vzdelanie robit hlavu statu? :D...boze moj, rozvedena zbohatlicka luza, nestaci, co si nakradla v markize pani dramaturgicka?....co ma sociologia s dramaturgiou?....dnes fakt moze robit nevzdelany clovek aj manazera, ci prezidenta, ak mas dobre znamosti !!! Protekčný štát toto, slušnou a zodpovednou prácou človek dosiahne *** a to aj zarobí !...Hanbím sa za túto krajinu, mrzí ma to, ale je to tak :(
Marek543211
20.9.2018 07:56 | |
+3 -1
Reagovať
Akurát na mestských wc sa môže uchádzať..tuctova....
mirnix-dirnix
19.9.2018 21:50 | |
+11 -3
Reagovať
Ale ved tato zena ma lebku jak KOBYLA. Uz len kvoli tomu by mala byt diskvalifikovana.
pakika
19.9.2018 17:31 | |
+10 -1
Reagovať
Štetka, ktorá vie (možno je tak tupá, že ani nevie), že na to nemá, sa potrebuje len zviditeľniť !!!
venusa1221
19.9.2018 12:00 | |
+18 -3
Reagovať
no tak tu už aj rozum zastáva...
pankral2
19.9.2018 11:23 | |
+16 -4
Reagovať
.....no to by uz vyzeralo,keby takato osoba bola prezidentka......bananova republika
milanin7777
19.9.2018 12:00 | |
+5 -22
O čo je lepší Kistka, či boli Kováč, alebo Gašpi ?! Napíš konkrétne a netáraj všeobecne. Gabika je aspoň osobnosť, bez zlodejskej minulosti.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Kočnerova Threema: Zľakol sa ho aj zať. Ruším ti firmy na Malte Aktuality.sk
Epsteina († 66)
Záhadná smrť finančníka Epsteina: Dva dni pred samovraždou spísal závet
Skalnaté bralo,
Nepríjemné správy pre vodičov: Cestu pod hradom Strečno čiastočne uzatvoria
Sagan
Sagan zažil v lietadle hrôzostrašnú situáciu: Unikajúci olej a núdzové pristátie!
USA otestovali
USA otestovali raketu stredného doletu: Rázna reakcia Ruska
Dopravná nehoda
Hrozivá nehoda v Prievidzi: Zrážka dvoch nákladných a osobného auta si vyžiadala zranených
Woman using
Chatujete s kamošmi bez smajlíkov? Neveští to o vás nič dobré
Šmahelova dcérka
Šmahel má predčasne narodenú dcérku v nemocnici: S partnerkou sa dočkali vytúženého momentu
Adam Jakubech
Dostane konečne poriadnu šancu? Slovenský brankár sa sťahuje z Ligue 1 do Belgicka
Požiar v byte si
Tragédia v Bratislave: Nočný požiar bytu si vyžiadal dva životy
(ilustračné foto)
Aktualizované
Opäť sa rozšíril: Africký mor identifikovali v ďalšom domácom chove
Evelyn nakoniec
Evelyn otehotnela po znásilnení, za spontánny potrat dostala 30 rokov basy: Teraz nastal veľký zvrat
Pogba je terčom
Legenda United sa oprela do Pogbu: Toto nie je v poriadku, si sebecký!