Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 19. 11.
Alžbeta
3°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 21:09 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Astronaut po tom, čo z vesmíru videl hurikán Florence, varuje Američanov: Rúti sa na vás nočná mora!

68 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Lubos2222
13.9.2018 14:23 | |
+5 -15
Reagovať
Jeden trochu silnejší hurikán, a celé Slovensko padne na kolená ...
aamater
13.9.2018 17:38 | |
+8 -5
Lubos2222 Ty si ale kus vola. Kde na tie sprostosti chodíš? to ta nimi doma kŕmia či ako?
zaphod
13.9.2018 19:05 | |
+7 -1
aamater, to ze v diskusii opakujes myslienky inych je evidentne. Ale ze si ani nedokazes vlastnu nadavku poskladat, to je uz na zaplakanie. Mimochodom - nie je tomu tak davno ked v Bratislave sprchlo a uz sme sa clnkovali na sidliskach. Bol si sa posmievat aj tym ludom, co im vytopilo domy?
linkindigitt
13.9.2018 13:28 | |
+26 -3
Reagovať
Tu píšete o tejto búročke už pár dní... božeeeee na Amíkov sa valí hurikán 3 kategórie... No to že na Filípiny sa rúti supertajfún 5 kategórie ktorý má uz teraz vo vnútri minimálny centrálny tlak 905hap a je doprevadzany vetrami o sile 290km/h a má ešte zosilnieť, keďže pôjde cez územie kde voda dosahuje teraz 30°C a na Filipíny má udrieť s rýchlosťou 340km v piatok v našich večerných hodinách, tak to netreba zverejňovať... Lebo chudáci Amíci, však? O problémoch tých na druhej strane pologuli budeme písať, ked sa to tade prezenie... Však Amerika je marketingove slovo...
RuskaPravda
13.9.2018 15:58 | |
+4 -8
Hovädo zabučalo...
zaphod
13.9.2018 16:23 | |
+4 -4
linkindigitt a ked tych Filipincov hurikan zasiahne, tak to budu zase ti lenivi Amici co im poslu pomoc. My na Slovensku im posleme akurat tak odkaz, ze nam tiez nikto nepomaha.
linkindigitt
13.9.2018 18:53 | |
+5 -0
Vy dvaja čo ste reagovali... Mne je u tri bodky(lebo by tento koment neuverejnili inak) celá politika. Či národná, alebo svetová. Vy sa tu kľudne hadajte s inými a ptm šúchajte svoje sviece po nociach, ako ste tu dakoho vytočili... Mne išlo len o to že o niekom tu napíšu xyz správ a čo sa na nich chystá ale ďalšie trebars živelné pohromy netreba hovoriť, lebo kalifornia usa privedie viac čitateľov ako nejaké zpardené miesto na ostrovoch, ktoré 80% čitateľov nevie kde ležia... Mňa tu neťahajte do vašich proruskych/amerických šarád. Aj tak raz matička zem povie dosť a bezte zas tri bodky. Niesom tri bodky slniečkar ak mi to tu budes chcieť písať. Niesom nič!!! Ani pesimista,ani optimista. Som apolitický realista a na Vaše bohapuste škriepky kašlem.
zaphod
13.9.2018 19:01 | |
+5 -3
Linkindigitt, uz si si vyliat svoje frustracie a teraz chvilku pocuvaj: nikto tu o politike nepise a ani ju nespomenul. Teda okrem Teba. Nikto ti do slnieckarov nenadava. Ale po zemetraseni zachranovali Filipincov prevazne Americania, aj po burkach je to tak. Celosvetovo na humanitarnu pomoc dava v absolutnych cislach najviac USA. Len My zo Slovenska sucitime na dialku so vsetkymi ostatnymi, ale ked dojde na lamanie chleba a bude treba pomoct, takze zase budeme skucat, ze nemozeme, lebo sami sme chudobni. Momentalne evakuuju ludi, milion uz muselo opustit domovy v USA. To maju ostat doma a nechat sa zabit, lebo na Filipinach bude este horsie. Opakujem ti, ze ak sa na Filipinach nieco stane, opat to budu USA co im najviac pomozu a od Slovaka, ktory nikdy nikomu nepomoze (myslene vseobecne) su take reci ako vedies (myslene konkretne) totalne nefer.
linkindigitt
13.9.2018 19:24 | |
+1 -1
Po prvé ja som si tu srdiečko nevylieval, mne je toto celé tu ukradnuté. Nájdi ma reagovať, alebo komentovať niekde inde pod iným článkom. Nenájdeš... A ja som to v poslednom mojom príspevku myslel tak ze mne sú ukradnuté celé spojené štáty,venezuela, kambodža ,alžírsko, rusko( áno nahodne preto aby to pochopil každý že mne je jedno ktorá krajina)... Nezijem na Slovensku, takže ak mi tu chces dávať o tom aky je slovenský štát, a jeho občania je mi to ukradnuté a aj preto som práve stadial odišiel. Ja nehovorim nic zlé proti Amerike... Viva la America, viva la france (daj si tam čo len chceš). Bože veď fajn nech evakuuku, to je normálne a pochopiteľné. To má v sebe každý človek (teda emočne vyspelý) pud sebazáchovy, keby nemal tak nasleduje deevolucia a vytratí sa z nás základný inštinkt..Mne išlo len o to poukázať, že o hurikane ktorý sa tam blíži popísali x správ (osobne neviem kolko 3,4,5....8), ale o tom čo sa robí na druhej strane pologule , to neinformuju. Lebo kde by si ľudia čítali x správ ze sa blíži nejaký tajfun na filipíny, indoneziu halabala hocikde... Chápeš? Ak nie nwm ti to uz vysvetliť, len slovickom marketing a len na to sa snažím poukázať... na tento platok, nie na zle usa alebo ze niekto iný je zlý. Ja sa držím známym heslom rob to, ako chceš aby sa k tebe chovali iný... Mne je každý iný človek "ukradnutý" , dúfam že chápeš tým uvodzovkam, proste začína sa od seba...
zaphod
13.9.2018 20:20 | |
+1 -1
nesuhlasim sice s Tebou, ale chapem co sa snazis povedat. Problem je, ze sa stale niekto snazi povedat o com maju pisat noviny. Ked napisu o vlakovej nehode, hned sa niekto pyta, preco nenapisali o pade lietadla. Ked napisu o znasilneni Indky, okamzite niekto pozaduje spravy o nasili v Afganistane. Ked pisu o uspechu cyklistu, hned padne otazka preco nepisu o vodnom pole. Jednoducho, USA robi masovu evakuaciu (1.7 miliona ludi bolo vyzvanych presunut sa) a preto sa o tom pise. Je to dostatocne zaujimava tema a pisanie o nej nijako neznizuje nebezpecenstvo hurikanov v inych castiach sveta, Z titulku je jasne o com bude clanok, mas moznost sa jeho citaniu vyhnut. Ak Ta to nezaujima, necitaj a hlavne nepis do diskusii, ze Ta to nezaujima. A este k tomu hned takym ukrivdenym tonom ak Ti niekto povie opak.
medialna.cenzura
13.9.2018 08:30 | |
+23 -6
Reagovať
nočnú moru už majú.....v bielom dome.
aamater
13.9.2018 09:26 | |
+24 -2
Nočná mola už z Bieleho domu vyletela. Teraz tam prišla svetlá budúcnosť. Ha, ha, ha ...
DRDAMDIDAM
13.9.2018 20:45 | |
+0 -0
hahaha, slepáň aamater. Mora - mola hahaha
aamater
13.9.2018 05:56 | |
+1 -12
Reagovať
Kedy bol naposled u očného? Mali by mu pripomenúť, že šírenie poplašných správ je trestné, ha, ha, ha ...
zaphod
13.9.2018 08:03 | |
+11 -1
Hmmm... Americania uz evakuovali milion ludi, asi vedia coho sa boja. Myslim, ze miesto ocneho by skor pomohol psychiater. A stacila by mu ordinacia v Suranoch.
aamater
13.9.2018 09:13 | |
+7 -4
Modré trubky už v ďalšom článku predsa píšu, že slabne. Tak načo tá panika?
zaphod
13.9.2018 10:47 | |
+8 -0
to naozaj je potrebne politiku miesat este aj do clanku o pocasi? Pajat modre trubky s fukanim vetra je naozaj konstrukcia, ktorej by pomohla odborna konzultacia
Lubos2222
13.9.2018 14:26 | |
+4 -1
Bože , aamater , ty si ale kus vola. Kraviny si písal do diskusií v Aktualitách, a pokračuješ v tom aj tu ...
aamater
13.9.2018 17:37 | |
+2 -2
Lubos2222 Kus vola ta robil a ty si celý on. Ty chudáčik sprostučký.
zaphod
13.9.2018 19:03 | |
+1 -1
aamater, inteligencia a argumentacna sila akou dokazes reagovat zlomi kazdy protiargument.
Zlodejska_Republika
13.9.2018 05:49 | |
+34 -6
Reagovať
nám tu už fúka hurikán 30 rokov a volá sa Zlodejská vláda
aamater
13.9.2018 05:59 | |
+28 -3
Zlodejska_Republika Tak nejako. A ešte tu bude fúkať veľmi dlho. To za bývalého režimu to povieval iba taký mierny vánok, len aby bolo jasné. Nik sa nemusel báť o strechu nad hlavou, ha, ha, ha ... To je ono, to je ono. Cililing. Utvorte koridor ...
peterson7777
13.9.2018 07:08 | |
+13 -1
dávam ti plus aamater
Nihilnovi
13.9.2018 03:19 | |
+26 -38
Reagovať
Keby sa taký hurikán prehnal cez Slovensko,aby z neho odfúkol konečne ten sprostý národ.
Overitas
13.9.2018 02:11 | |
+30 -5
Reagovať
Len aby to Donaldovi vlasy nerozcuchalo, nik by ho nespoznal. Do úkrytu s ním! Tam možno vymyslí sankcie aj na Svätého Petra za "nedemokratické" správanie sa a diktát s počasím.
trumpetar
13.9.2018 00:42 | |
+5 -18
Reagovať
nemali by sme spravit zbierku zameranu na humanitarnu pomoc ono potom to bude pre nich obzvlašt tažke ... predpokladam že sa US army da do pohybu dostatočne skoro ... ohnu a vode neujdeš darmo pravidlo starej matere ale pravdive ... je my luto tých ludi ... v BA nakvapkalo a plakali ako by sa vylial dunaj ale tam bude hurikan a prietrž mračien kde ma udajne spadnut 1150 ou ... mohli by použit bombarder b52 a aspon skusit to neakou tou bombou ochromit lebo to bude prišerna katastrofa ...
teodor7373731
13.9.2018 00:44 | |
+12 -9
Napr. atomovku ? hehehehe
teodor7373731
13.9.2018 00:52 | |
+13 -7
Alebo dve - tri ? Majú ich dosť , ne ?!
teodor7373731
13.9.2018 01:16 | |
+14 -5
Keď sa náhodou minú Rusi a Čína im radosťou nejaké požičajú ?! hehehe
cpt_price1
12.9.2018 23:45 | |
+30 -34
Reagovať
to je bozia pomsta zato ze si zvolili trumpa no globalne oteplovanie mali by sa americania zamysliet ked odstupili od klimatickej dohody ci im to stoji za tie ludske zivoty
Esperanza
12.9.2018 23:55 | |
+34 -15
Celá tá vaša "klimatická dohoda" je jeden veľký a trápny podvod, ktorým bude onedlho mať vyplieskanú držku každý, kto sa nechal uplatiť aby podporoval túto megablbosť :DD
pitr239
12.9.2018 23:56 | |
+15 -5
A ty si Gabriel archanjel, že nám to zvestuješ priamo z neba.
uspo
12.9.2018 23:38 | |
+8 -6
Reagovať
NO ty koky
Aktuality.sk Marián Kočner Správy Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Andrej Danko
Slovenská akadémia vied reaguje na plagiátorstvo politikov Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Lajčák: Dohoda o brexite je z pohľadu Slovenska dobrá, netreba ju meniť Aktuality.sk
Lajčák tiež zdôraznil, že vyriešenie írskej hranice je najlepšia možná záruka pre férové vzťahy medzi EÚ a Britániou v budúcnosti.
pred 18 min
Mladík, ktorý vlani prebehol zo Severnej Kórey, je synom generála Aktuality.sk
Vojak v rozhovore poprel medializované správy, že ušiel na Juh, pretože na Severe bol stíhaný pre podozrenie z vraždy.
pred 38 min
Kosík je stále vo väzení, tvrdia zástupcovia malijskej polície Aktuality.sk
Kosík bol právoplatne pôvodne odsúdený na 14 rokov odňatia slobody a na peňažný trest vo výške 100 000 eur.
Novinárka zomrela
Brutálna vražda maltskej novinárky: Vyšetrovatelia už poznajú strojcov
Aleksandar
Srbský futbalista Mitrovič kopal jedenástku: Chcel byť frajerom, je ale za babráka
Yasmina Tatyová
Foto
Sexi tanečnica z Tvojej tváre mala stužkovú: Taký výber šiat by nečakal nikto!
Foto
Honza sa stal slávnym vďaka fotkám so svojím psíkom: S verným kamarátom sa chystá aj na Slovensko
Minister
Prezidentské voľby by podľa prieskumu vyhral Lajčák: Ako dopadol Bugár, Harabin či Kotleba?
Ľuboš Kosík má
Polícia zverejnila nečakanú informáciu: Ľuboš Kosík má byť stále vo väzení v Mali
futbal
Foto
Slovenskí futbalisti pred posledným zápasom v roku: Čo im bude stačiť na záchranu v B-divízii Ligy národov?
Ondrejková sa
Foto
Tajný džob Bibiany Ondrejkovej: Medzi drogovo závislými!
Romanova ulica
Tragédia na severe Slovenska: Zo šachty vytiahli dvoch mužov, jeden mrazivú noc neprežil
Sopka Volcán de
Guatemalská sopka Fuego sa prebúdza k životu: Úrady prosia ľudí, aby okamžite odišli
Tomi Kid Kovács
Foto
Tomi "Kid" triumfoval pri návrate do ringu nad Sulákom, Vémola zdolal v Bratislave Moisa Rimbona
Príjem - 4 600 €.
Foto
Manželka Roberta Fica si môže užívať luxus, o akom sa väčšine ani nesníva: Prichytená s obedovým menu za 4,50 €!