Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 6.
Alfréd
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.09.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Z toho, čo prezradil vodič bratislavskej MHD, ostanete prekvapení: Toto robím tesne predtým, než sadnem za volant!

58 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Bany1
19.9.2018 15:52 | |
+55 -36
Reagovať
Hmmmmm. To je všetko super. Nepohŕdam žiadnym povolaním a vážim si prácu vodičov. Ale čo si mám myslieť o vodičovi autobusu, ktorý pred nosom zavrel dvere dvom malým asi 8 ročným detičkám? Bolo to ráno , asi sa ponáhľali do školy. Bolo to v BA Petržalke pred Technolom a deti na autobus utekali. A zrazu Buch , pred nosom im zavrel dvere. Myslím si , že čisté svinstvo. A nech mi žiadny šofér netvrdí, že musí dodržiavať harmonogram. Bola to otázka Cca 3 sekúnd. Tomuto šoférovi chýbalo jediné-ĽUDSKOSŤ.
Rockhopper
19.9.2018 17:47 | |
+34 -22
no skus sa posadit za volant autobusu a uvidis ake to je
Duff01
19.9.2018 18:11 | |
+46 -15
Vážená (ý), výhľad zo zrkadlá na strane dverí z autobusu, je len dozadu.Takže vodič nevidí do strán. Je možné, že tie deti nevidel. Bude deň otvorených dverí v DP, príďte si to vyskúšať.
SECMO1
24.9.2018 06:48 | |
+0 -0
Môže sa stať a stáva sa ale potom je tu aj druhý pohľad a to je z pozície šoféra keď zatvára dvere už sa pozerá do spetné zrkadla či má volný výjazd a tie deti nemusel vôbec vidieť.Aj mne to vadí´keď niekto niekoho nepočká ale vždy sa to veru nedá.
15miro01
19.9.2018 15:34 | |
+19 -13
Reagovať
a vsetko vysokoškolský vzdelaný...
elena21
19.9.2018 15:39 | |
+24 -9
To bolo niekedy. Teraz? Jedine ak studovali v Sladkovicove
morskykonik1
19.9.2018 15:48 | |
+58 -14
Dnes som zažil v obchode zaujimavu situaciu...staršia "noblesna" pani povedala mlademu chlapcovi,že vyzera strašne s tým čo ma na hlave.Ked sa chlapec ohradil tak pani vysvetlovala ,že to je len jej názor...Pamatam si ked pan Miloš Kopecky prišiel hrat do jedneho mesta divadlo a po predstavení mu povedala manželka predsedu MNV,že je tučný a že by mal strošku schudnut...a pan Kopecky odpovedal...a vy máte nasrane v hlave,čo s tým urobime?...Prečo si myslia niektorí ludia že možu povedat neznamemu človeku čo ich napadne a obhajovat sa tým ,že to je ich názor...Je normalne ked povieme svoj názor ked sa nas niekto nan spýta a nie len tak ako nas napadne...ako by to vyzeralo na ulici keby ludia si vraveli len tak čo ich napadne hocikomu a branili sa,že to je ich názor?...Su naozaj niektorí slovaci tak hlupy,že to nechapu?...
SVKmike
19.9.2018 15:50 | |
+13 -12
Jj, slovaci... Vsetci ostatni na sveta su osvieteni nadludia..
scotts
19.9.2018 15:59 | |
+30 -5
chlapec bol asi hanblivy. ja by som jej odpovedal, ze ona je zase stara a mlandrava rozkysnuta helikoptera a ak by nemala usi, smeje sa dookola hlavy. s tym, ze na konci by som jej tiez vysvetlil, ze je to tiez len moj nazor. :-)
gigi5
19.9.2018 16:49 | |
+10 -7
morskykonik, a aky to ma suvis so soferom MHD????
15miro01
19.9.2018 15:33 | |
+8 -32
Reagovať
V mediach je to všetko butatot...
SVKmike
19.9.2018 15:35 | |
+32 -5
Madar, v madarsku Je to potom Co? Sami attila ktory ked dostane po hlave tak sa sypu piliny?
luky032
19.9.2018 15:14 | |
+53 -10
Reagovať
O podstatných veciach diskusia je zakázaná a na prkotinky diskusia je predostrená,aký to ma zmysel?! ..najlepšie túto stránku opustiť..!!!
Matador723
19.9.2018 15:27 | |
+44 -9
Suhlas vážne veci blokujú hlavne tie politické...boja sa
Rockhopper
19.9.2018 17:43 | |
+8 -10
a coho ze sa to boja?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Si frajer, úžasný, moja modla. Colník písal hlave drogovej mafie Aktuality.sk
Malú fanúšičku
Malú fanúšičku objal slávny americký raper: Jej reakcia vás rozosmeje, aj zahreje pri srdci
(ilustračné foto)
Poslanci rozhodli: Podnikatelia nebudú pokutovaní za nezavedenie eKasy
(ilustračné foto).
Žena 23 rokov žila v ukrutných bolestiach: Šialené, čo v nej lekári nechali po cisárskom reze
Peter Sagan
Sagan nezvládol záverečný finiš: Viviani mu v piatej etape ukázal chrbát
Ulice Prešova
Hrôza na východe Slovenska: Levočou sa prehnala supercela
Enrique by
V bojoch o šampionát im už nepomôže: Luis Enrique končí ako tréner Španielska
Vojenský vrtuľník
Vojenský vrtuľník v Česku musel vynútene pristáť: Lety tohto typu pozastavili
Zuzana Fialová
Dzúriková prezradila, z čoho má strach: Na zážitok z Kanady len tak nezabudne
(ilustračné foto).
Počet úmrtí na encefalitídu v Indii stúpa: Podľahlo jej 114 detí
Prezident
Kohút by ako svojho nástupcu rád videl Šatana: Chce prevziať zodpovednosť za slovenský hokej
(ilustračné foto).
Poslanca parlamentu našli doma mŕtveho: Podľahol strelnému zraneniu hlavy
(ilustračné foto).
Prírodné repelenty proti nepríjemnému hmyzu: Ako poraziť komáre bez chémie?