Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 21. 9.
Matúš
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.09.2018, 15:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Potetovaný kňaz Lajcha sa pustil do boja proti celibátu: Otvorene o pedofilných škandáloch!

456 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Dedko7
10.9.2018 23:51 | |
+62 -34
Reagovať
Jednoznacne SUHLASIM s tymto pokrokovym knazom.
bellavita82
11.9.2018 00:31 | |
+24 -21
Z akeho dovodu ludia presyteni materializmom hladaju duc***? Ked nie krestanstvo, tak joga, zajazdy do Indie na ajurvedy a rozne meditacie? Jednoducho clovek je bytost nabozenska a to neprebijete...Aj ateisti, ked je zle, zrazu vyssie mocnosti. Moja profka biologie, zaryta ateistka, ktora cely zivot propagovala ateizmus sa teraz na dochodku dala na vieru v anjelov a na fb pravidelne uverejnuje duchovne fotky. Je to v nas mili ateisti aj neverci, to neprebijete. A vlastne aj ateizmus je iba dalsia forma viery, ze Boh neexistuje, ale dokazat to vedecky neviete...
Darlene111
11.9.2018 04:24 | |
+17 -26
Bellavita musim ta sklamat,poznam vela ateistov ktori umreli ako ateisti az do smrti nepotrebovali verit vo vyssiu moc...zrejme pretoze ze pracovali tam kde sa dostali k informaciam ku ktorym sa obycajny clovek nikdy nedostane....nevedomost robi z ludi veriach v nieco co vlastne nieje
mirandus
11.9.2018 07:44 | |
+17 -8
Darlene ma zaujalo, čo si napísala...myslíš akože u pápeža? :) neviem, kde treba pracovať, aby som si bola na 100 % istá, že Boh je alebo nie je, a keď myslíš vedcov, tak je veľa vecí nevyjasnených, ktoré sa len snažia dokázať a mnoho už aj pripustilo existenciu vyššej moci...
Winnstone11
11.9.2018 08:07 | |
+14 -13
Výrazom "pokrokový kňaz" označovali v minulosti komunisti tých, ktorí boli ochotní kolaborovať s vtedajšou mocou, vrátane udavačstva. Ostatní boli pre nich spiatočnícki a reakční.
Darlene111
11.9.2018 10:41 | |
+2 -11
Mirandus...ET,NASA, tam sa dozvies pravdu kto si,ako si vznikol....a preco vznikly nabozenstva...k comu maju sluzit....kym sme skutocne riadeni...a boh to nieje...nasa planeta nieje jedina obyvana vo vesmire
mirandus
11.9.2018 10:51 | |
+11 -0
nerozumiem, čo s tým má spoločné to že je vo vesmíre život aj inde, moja viera sa s tým stotožňuje a vôbec to existenciu Boha nevylučuje, práve naopak, však Boh tu nie je len pre Zemeguľu :D sme len malým zrnkom...
olo-olo
12.9.2018 17:10 | |
+1 -2
joga je filozofia nie náboženstvo. Naboženský vodcovia majú návod v biblii. Ako Munovci svetové rodiny a iné sekty čo ta privedú k Ježšovi
Makulienka222
10.9.2018 23:44 | |
+59 -19
Reagovať
Do riti, co spravil? Ze ma sakralnu kerku? Ze sportuje, ze ide mladym prikladom? Ze sa stavia proti celibatu! No konecne pokrokovy knaz mili veriaci 🙏🙏🙏! Najvacsim zlocinom je sexualne obtazovanie nevinnych zo strany cirkev.hodnostarov! O vacsom neviem...
Darlene111
11.9.2018 04:25 | |
+28 -10
Pravda,vystrajaju tu nad jeho tetovanim akoby mal na zadku vytetovane milujem Jezisa
Winnstone11
11.9.2018 08:10 | |
+14 -13
Makulienka, citát: "Najvacsim zlocinom je sexualne obtazovanie nevinnych zo strany cirkev.hodnostarov! O vacsom neviem..." O akom sexuálnom obťažovaní nevinných zo strany cirkevných hodnostárov na Slovensku ty VIEŠ? Prosím konkrétne, kedy a kde.
kocianka
10.9.2018 23:03 | |
+21 -17
Reagovať
Celibát dnes jednoducho provokuje. Provokuje hypersexuálov a provokuje aj ženy, ktoré si myslia, že každý muž je samec a bez sexu neprežije. Celibát je niekedy kritizovaný tými, čo nie sú kňazi a niekedy je kritizovaný v periodikách tými kňazmi, ktorí ho porušili. To je však podobné, ako keď sa zlodej vyjadrí k farmárskemu zákonu.
veronica11
11.9.2018 13:25 | |
+7 -5
celibat ano, ale dobrovolny a nie nanuteny, o co horsi by bol knaz, ktory by mal rodinu a vedel by o com hovori, keby kazal ako zit v manzelstve a vychovavat deti, ako taky knaz, ktory nema priznanu rodinu a je z neho len inseminator, ale o deti sa nestara, lebo ich nesmie alebo nechce priznat?
old-dodo
10.9.2018 22:51 | |
+11 -20
Reagovať
Fuj! Hnusí sa mi táto diskusia a idem radšej preč!!!
old-dodo
10.9.2018 22:21 | |
+16 -26
Reagovať
Celé je hotetovanie je v podstate o tom, že sa chcel ziditelniť a teraz po zviditelní trochu pritvrdil.Taká nenápadná reklama zdarma, alebo si ju zaplatil?
old-dodo
10.9.2018 22:45 | |
+17 -57
Hanbím sa za to,že tento kňaz sa takto zviditeľnuje z môjho rodiska.Pochádzam síce z Horných Hámrov,ale Kľak je len kúsok odtiaľ.
Dedko7
11.9.2018 00:05 | |
+13 -8
oldo,,,zviditelnit?aj za cenu ze ho vyzlecu s rucha?vyzlecu vyzlecu to si pis otazka casu.
Dedko7
11.9.2018 00:06 | |
+14 -9
krestanstvo je taktiez o politike je to vlastne krestanska politika zamysli sa,tvoj nazor respektujem.
old-dodo
10.9.2018 22:17 | |
+15 -24
Reagovať
Mňa. ako neveriaceho tento bezvýznamný náboženský šašo v podstate ani nezaujíma.Cirkev by mala skončiť komplet a nielen tento potetovaný šašo za svoje nové názory,ako by mala cirkev fungovať v budúcnosti.
Turbo100
10.9.2018 22:05 | |
+29 -19
Reagovať
A kňazi kedy pôjdu pracovať? Aha nikdy lebo oviec je ešte stále dosť.
Creizi
10.9.2018 21:53 | |
+45 -7
Reagovať
Bez ohľadu na to, či historický Ježiš naozaj žil alebo nie, či bol ukrižovaný alebo nie, jeho etický kódex zakotvený v Novom Testamente je hodný nasledovania. Ak by sme sme sa všetci podľa neho riadili, tak už dávno máme raj na zemi.
Winnstone11
10.9.2018 21:56 | |
+15 -20
Tak či tak tento kódex prežil 2000 rokov a kresťansko-židovská civilizácia na ňom postavená je najúspešnejšia zo všetkého, čo tu doteraz bolo.
zara127
11.9.2018 21:33 | |
+1 -0
Creizi, máš odo mňa like... ak budeš v tom pokračovať, tak Ho raz uvidíš z tváre do tváre... veď povedal, že: Ja som Cesta, Pravda a Život
1959okuliare
10.9.2018 21:27 | |
+24 -31
Reagovať
A inak som presvedčená, že tento akože farár dlho v cirkvi nebude, bude exkomunikovaný, môžete mínuskovať do bezvedomia, vyhodia ho, lebo majú prečo a pôjde k lopate. Chlapče , to si si mal predtým rozmyslieť !
1959okuliare
10.9.2018 21:22 | |
+20 -39
Reagovať
palino57 ......ale pozri sa na deti vychovávané v katolických rodinách, podĺa cirkevných zásadov a pravidiel a pozri sa na deti vychovávané bezbožnými rodičmi , ateistami , AKÝ JE TO ROZDIEL A ČO Z NICH VYRÁSTLO. Netvrdím , že vždy je to tak, výnimky sa nájdu všade , ale v globále je to tak.
Winnstone11
10.9.2018 21:28 | |
+13 -10
Netreba takto zovšeobecňovať, v reálnom živote je to rôzne...
arzenik74
10.9.2018 21:32 | |
+23 -18
aj Fico bol birmovany a pritom aký to je k....t.
1959okuliare
10.9.2018 21:35 | |
+11 -25
Winstone11 ......áno, veď vravím , že výninky sa nájdu, ale poznám veĺa aj kresťanských rodín , aj rodiny ateistov a môžem povedať, že v globále tie deti vychovávané vo viere dostali lepší základ do života, ako tí druhí. Uvediem príklad. Naši susedia majú 5 detí. Obaja sú inžinieri. Deti majú vychované excelentne, sú šikovné, múdre, vedia sa chovať a sú veĺmi nadané. Nepijú, nefajčia, nedrogujú, nie sú z nich vandali, ani kriminálnici , sú veĺmi poriadni. Radosť mať takéto deti.
old-dodo
10.9.2018 22:42 | |
+20 -13
???1959okuliare-Čo si to do riti poje--banej dovoluješ hodnotiť deti ateistov, že sú horšie vychované, ako deti ateistov? Moje decko mi je vdačné za to, že som ho, ako ateista, ochránil v detstve pred náboženským vplyvom i keď bolo v škole za to odsudzované.Teraz v dospelosti to vie oceniť.
old-dodo
10.9.2018 22:48 | |
+6 -8
Samozrejme, že Tvoj komentár ma tak vytočil,že v tej rýchlosti, ako som to písal,tak som v rozčúlení urobil preklep.Inteligent pochopí, ako som to myslel a deb---ilovi to budem zbytočne vysvetlovať.
zaneta.knizna
11.9.2018 06:48 | |
+4 -10
1959 100 bodov za príspevok.
veronica11
11.9.2018 13:43 | |
+4 -4
od malicka ma nutili chodit do kostola, je zo mna ateista...syn chcel chodit na nabozenstvo, lebo tam chodili vsetky deti v triede, nechala som ho a nezakazala som mu to, ale vychovavala som ho tak, aby vedel logicky mysliet, v 17tich ked prisla rec na vieru a opytala som sa ho ci veri, tak povedal, ze nie a na otazku preco, poveda: "zamyslel som sa a tak mi to vyslo" a je slusne vychovany, je nadany, vystudoval, pracuje, nepije, nefajci a do kostola nechodi, takze vychova nie je o viere alebo ateizme, je to o tom dieta vychovat slusne a viest ho k tomu, aby vedelo aj logicky rozmyslat a nie len ist za stadom ako ovca...
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Na Európu sa ženie silná búrka, ovplyvní aj Slovensko Aktuality.sk
Rýchle správy
13:42
Rusko v kauze zostrelenia lietadla IL-20 neakceptovalo zistenia Izraela Aktuality.sk
Rusko neakceptovalo doterajšie zistenia izraelských vyšetrovateľov, ktorí skúmali okolnosti incidentu z pondelka, keď sýrska protivzdušná obrana omylom zostrelila ruské špionážne lietadlo s 15 vojakmi na palube.
13:22
Muž zo Sačurova mal udrieť svojho suseda dreveným kolom Aktuality.sk
Polícia rieši prípad, kedy 42-ročný muž z obce Sačurov vo Vranovskom okrese mal udrieť svojho 29-ročného suseda dreveným kolom. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva.
13:12
Zatvorili múzeum venované životu Pabla Escobara, vraj propaguje mafiánsku kultúru Aktuality.sk
Kolumbijská polícia zatvorila provizórne múzeum zasvätené životu narkobaróna Pabla Escobara. Zdôvodnila to tým, že jeho vedenie nemalo povolenie potrebné na prevádzkovanie takejto inštitúcie, informovala v piatok agentúra AP.
Slovensko
Dramatická zmena počasia na Slovensku: Cez víkend sa ochladí, v pondelok to už udrie naplno!
Anthony nechcel
Muža prichytili na stanici robiť to, čo chlapi zvyknú iba doma: Tieto zábery obleteli celý svet!
Plavidlo bolo
Foto
Skaza trajektu na Viktóriinom jazere: Hlásia už 136 mŕtvych, prezident Tanzánie urobil rázne rozhodnutie
Luis Suarez
Messi a spol. si v Miami nezahrajú: Vedenie La Ligy však neskladá zbrane
Miloš Zeman
Miloš Zeman neveril vlastným ušiam: Angela Merkelová naňho prehovorila po česky
TOTO je
TOTO je najhľadanejší muž v Austrálii: Nenávidí ho už celý svet!
Practicing
Kvíz
Dávali ste v škole pozor? Vyskúšajte sa z matematiky pre deviatakov
Odstavená električková trať: Z Dúbravky sa nedalo dostať
Šťastný pár
Foto
Veronika Velez-Zuzulová vyšla s pravdou von: Naše prvé bábo je na svete!
Americký
Kontroverzné rozhodnutie prezidenta USA: Trump stopol vlastné rozhodnutie
Finalistky
Niektoré krásky z Miss leta počas prázdnin relaxovali, iné tvrdo pracovali: Ktoré z dievčat muselo kydať hnoj?
Zdrojom farby je
Foto
Žena kreslí obrazy krvou: Keď zistíte, odkiaľ ju berie, asi vás napne