Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 21. 9.
Matúš
25°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 12:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Mamička s malou dcérou zažili hodiny strachu: V osobáku do Trnavy sa z nás stali rukojemníci!

156 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
macheTTe
8.9.2018 13:00 | |
+20 -40
Reagovať
že architektka......zažila hodiny strachu ,drblá sliepka...haha
pavol7
8.9.2018 12:59 | |
+33 -9
Reagovať
...pretože boli na zemi popadané drôty pod napätím niekoľko tisíc voltov ..chapete to ? sme v EU a padaju nam nebezpecne droty vlaky su vacsinou zdevastovane a nikto vo vlakoch nestrazi ludi pred banditmi ! nakupili sme vrtulniky a ine armadne vybavenie v miliardach eur ...nemocnice rozbute ..dochodky na samovrazdu ...ja nemam slov a kedy niekto pochopi slovo nebezpecenstvo ??? kto nam vladne ? nie su to nahodou vzdelani ludia ???
macheTTe
8.9.2018 13:00 | |
+11 -36
ty si tak sprostý ako daleko dovidíš,chnupe....
pavol7
8.9.2018 13:05 | |
+20 -6
..prepac, ale mozes sa mi predstavit slusne ? az taky sprosty nemozes byt, ci ? ;D
macheTTe
8.9.2018 13:39 | |
+8 -9
neplet sem vládu,a naštuduj si o čom chceš písat....nebudeš potom za degeša...takéto poruchy sa odstranujú aj pol dna...a nie je to nič nezvyčajné,ty "devastovač"...haha
pavol7
8.9.2018 16:10 | |
+6 -3
uz si aj deges ? ..tak pocuvaj sem ludia trcali vo vlaku bez informacii a nikto nikoho neinformoval o probleme dokonca ani veduci vlaku ..ok uz chapes ty 0 ..potom sa vypla elektrika vo vlaku ..poruchovy abo skor prepnuty si ? :DDDDDDDDD
Blanche
8.9.2018 12:57 | |
+27 -8
Reagovať
Mne sa stalo niečo podobne vlani 25.08.2017 ked som cestovala z Ba do Košic ... po Puchov to islo ale vo vlaku bolo horuco, klima žiadna a nakoniec... za Puchovom vkak zastavil a ani jeden krat neprišiel vlakveduci informovat čo sa deje .. 40 minutach nevedomosti a unavy niektori cestujuci to vzdali a povychadzali vonku a jeden mlady sa rovno pustil pešo na stan.v Považskej ani sa mu nedivim,nakoniec sa vlak s vyše hodinovym meškanim bez upozor.pohol a ked sme konečne prišli do Žiliny ja som bola vyčerpana z tepla, smadna aj hladna - jednoducho som to vzdala a cesta do Košic sa nekonala,nemala som tam zabezp.ani noclah hoci len na 2 noci neriskovala som už...v Žiline som ubytko našla rychlo a mam tam tam aj znamych keby nie, urobila som dobre lebo som si tam paradne oddychla a ešte som stihla pozriet aj film "Revenant " ktory premierali na namesti v centre.Ta cesta bola neprijemne ukončena ale ja by som už nenašla dalej silu pokrač.v nej až do Košic to mesto nepoznam,Žilinu ano..chcem tym.potvrdit skutočnost že čokolvek sa prihodi nikto cestujucich vobec neinformuje o ničom! Pytam sa ZSK či je toto normalny pristup k cestujucej verejnosti ..?? 😠
macheTTe
8.9.2018 13:41 | |
+10 -12
tak Ty si iná pacientka...aj film si stihla...hmmm...
MIRAGE2000.
8.9.2018 14:51 | |
+5 -14
Si na omyle, oni informujú, ale nebudú za každým cestujúcim a to aj z Veľkej Británie behať a hovoriť, čo sa stalo? Oni samí ešte nevedia, čo sa deje. Raz je to zver, raz je to, človek, občas sú to stromy, občas sú to troleje, sem tam nepravidelne auto na priecestí. Dobrú radu ti dám, buď v blízkosti reštauračného vozňa a nebudeš mať komplexy. Film si si pozrela super. Ono mala si si zdvihnúť ten zadoček a ísť za vlakvedúcim, že, čo sa deje a bolo by pekné, ak bude vedieť viac, aby informoval cestujúcich. Tiež nie sú na špagátiku ako Tvoj muž z V.B. Či? A Tvoj čas 40 min je, že ešte ani sám najvyšší nevie, čo sa deje. A postupne sa to rieši. Ak je pod kolesami telo človeka, tak doba meškania je aj cca 100 min t.j. štrekárska hodina. Čakanie na policajtov, doktora, obhliadača a tam to je všetko zdržiavané. Spodok vlaku je prehladávaný a hľadajú sa jeho osobné veci... V tme je to balada (sneh,fujavica, nepriaznivé podmienky počasia). Hlavná vec, že si stihla film a našla si ubytovanie. Mala si sa, kde ukryť. Dala si červené alebo biele, cigu k tomu a papka.
stani
+22 -17
Reagovať
Že rukojemníci 😂😄😆
Ipecacuanha
8.9.2018 12:43 | |
+25 -15
Reagovať
Chapem ludi, mne sa to raz stalo tiez ze sme 4,5 hodiny stali v Malackach, pretoze sme zrazili cloveka a vlaky okolo nas pustali, ale nam nedovolili prestupit do vlaku ktory isiel rovnakym smerom. ale na druhu stranu, osobaky nemaju restauracne vozne, ako im mal dat sprievodca vodu a jedlo, do najblizsieho Lidla kupit? sak on tam sedel s nimi, nemohol za to.
Feroo338-1
8.9.2018 12:47 | |
+39 -10
Nikto nechcel aby sprievodca isiel na nakup do Lidlu. Jeho miesto je vo vlaku pri cestujucich! Zial sprievodca odflakol svoje povinnosti a cestujucich vo vlaku o nicom neinformoval.
Ipecacuanha
8.9.2018 12:51 | |
+17 -13
nenarazam na konkretne tuto mamicku, ale boli tu clanky, kde sa ludia stazovali ze im nedali ani jedlo a pitie. ale zas tiez ti ludia mali nohy, mohli sa postavit a pohladat sprievodcu a opytat sa ho a nie cakat ci a co im pride povedat.
Feroo338-1
8.9.2018 13:05 | |
+29 -10
Kde ho mali hladat ked zaliezol do priestoru kam sa cestujuci nedostanu?! Ten sprievodca mal byt stale medzi cestujucimi!
Ipecacuanha
8.9.2018 13:11 | |
+7 -16
Kam sa vo vlaku cestujuci nedostane? len do rusna. a tam pochybujem ze sprievodca siel. Ved aj do tej jeho kutice maju pristup. teoreticky, ak sa zamkol, nepredpokladam, ze je vazne az taky chrapun, ze keby si mu tam zaklopal, ze by neotvoril a nepovedal ti nic k danej situacii a vo vacsine vlakov su dvaja sprievodcovia. A dalsia teoreticka vec, mozno by to urobil jeden z 10, ale nie v kazdom vlaku obaja sprievodcovia.
videoalbum86
8.9.2018 12:36 | |
+50 -16
Reagovať
To čo tu tliachajú za blbosti hovorca železníc spolu s maďarským šermiarom Arpádom,vlakvedúci mal automaticky zistiť čo sa stalo a informovať cestujúcich,určite zmizol zo súpravy ako smrad z gatí,tri hodiny ich držali v nevedomosti o hlade,smäde v uzavretom priestore.Treba si najať fundovaného právnika a ZSSK dobre podojiť,zachovali sa ako špinaví chrapúni,keby to bolo niekde v poli,budiš svetlo, ale súprava sa nachádzala kúsok od bratislavského skvostu"železničnej stanice"!
Jerdna
8.9.2018 12:28 | |
+30 -6
Reagovať
To nevedeli poň poslať nejakú hocakú dieselovú lokomotívu , čo by tú súpravu dotiahla naspäť do stanice ? Cestujúci tam mohli hneď vystúpiť a ísť na iné spoje.
Feroo338-1
8.9.2018 12:40 | |
+26 -8
V tv bolo, ze lokomotivu nakoniec aj poslali, ale nevedeli ju pripojit ku tej suprave. Nechapem co su to za vlaky ked maju rozdielne systemy pripojenia.
Maya373
8.9.2018 12:25 | |
+20 -23
Reagovať
Preco stvete narod ? Anketova otazka mate nejaku dobru skusenost so slovenskymi vlakmi? Ze vam neni hamba.
devgru_10
8.9.2018 12:32 | |
+20 -18
Ti uplne prepina v tej gebuli? Ake stvanie naroda? Ty hamba. Preco kazdy hejslovak pise haMba? Chod naspat na Vysoku skolu zivota.
Maya373
8.9.2018 12:54 | |
+10 -18
Ty si urcite sulokovec . Takto sa mo zez bavit s s muzatkou remisovou. Ty inteligent.
astov
+12 -6
Tuponi. Novinarsky. To co su za anketove otazky?.
Feroo338-1
8.9.2018 12:21 | |
+48 -6
Reagovať
Ja tu vidim najma zlyhanie vlakoveho sprievodcu ktory mal niekolko krat obist cely vlak a informovat vsetkych cestujucich o vzniknutej poruche a informovat ako sa vyvija situacia. Zial nasi sprievodcovia len max skontroluju listky a o cestujucich sa uz vobec nestaraju. Vela krat som videl sprievodcu/kynu ktory sa uz vecer ani len neunuvali zajst skontrolovat listky medzi cestujucich.
presto
8.9.2018 12:19 | |
+16 -5
Reagovať
Tuponi to co je za anketovu otazku vy zapredanci .
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Týždeň v kocke Daga Daniša: Máme tu konflikt Fico - Pellegrini Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 16 min
Rusko v kauze zostrelenia lietadla IL-20 neakceptovalo zistenia Izraela Aktuality.sk
Rusko neakceptovalo doterajšie zistenia izraelských vyšetrovateľov, ktorí skúmali okolnosti incidentu z pondelka, keď sýrska protivzdušná obrana omylom zostrelila ruské špionážne lietadlo s 15 vojakmi na palube.
pred 36 min
Muž zo Sačurova mal udrieť svojho suseda dreveným kolom Aktuality.sk
Polícia rieši prípad, kedy 42-ročný muž z obce Sačurov vo Vranovskom okrese mal udrieť svojho 29-ročného suseda dreveným kolom. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu ublíženia na zdraví a prečinu výtržníctva.
pred 46 min
Zatvorili múzeum venované životu Pabla Escobara, vraj propaguje mafiánsku kultúru Aktuality.sk
Kolumbijská polícia zatvorila provizórne múzeum zasvätené životu narkobaróna Pabla Escobara. Zdôvodnila to tým, že jeho vedenie nemalo povolenie potrebné na prevádzkovanie takejto inštitúcie, informovala v piatok agentúra AP.
HC Slovan
Zápas ako na hojdačke: Po gólovej prestrelke sa tešil Slovan
Kollár si vzal na mušku slovenské poľnohospodárstvo: V priamom prenose sledujeme, ako upadá naša krajina
Herec Ashton
Herec Ashton Kutcher zrazil mladíka na skútri: Od hollywoodskej hviezdy chcel kuriózne bolestné
Polícia dala hlasovať za novú skratku pre EVČ áut z Bratislavy: Na výber sú štyri možnosti
Bývalí šéfovia
Foto
SOV oslávi 25 rokov existencie s olympionikmi i zahraničnými hosťami
Peter Kažimír.
Minister financií Kažimír o blízkej budúcnosti: Čo čaká Slovákov do troch rokov
Lenin zomrel
V jednej obci v Peru žije Lenín Vladimir: Odpadnete, keď zistíte, kto tam chce byť starostom
Joseph Kiprono
Horor na polmaratóne v Kolumbii: Pokus o vraždu a tragický koniec!
Ako rozoznať ten
Tragédia pri Komárne: Dôchodca Imro zomrel kvôli burčiaku
Foto
Párik zostal pri preberaní pošty v nemom úžase: To, čo im doručili, k nim putovalo 35 rokov
Marek Hovorka je
Marek Hovorka má nový džob: Z Košíc zamieril na Ďaleký východ
Pri prevrátení
Mimoriadne tragická nehoda trajektu v Tanzánii: Počet obetí sa zvýšil na 86