Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 21. 11.
Elvíra
5°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2018, 06:00 | Šport

Diskusia: Policajné zábery Pánikovho zatknutia inak: VŠETKO, čo ste ešte nevideli!

22 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
124lolo124
8.9.2018 07:05 | |
+21 -5
Reagovať
co poviete na spoplatnenie kometarov na Aktualitach ,zevraj demokracia a clovek si moze povedat svoj nazor ,media zneuziju este aj niecu smrt aby sa nahrabali !!
Gejza666
8.9.2018 07:21 | |
+21 -3
Nova doba kto nezaplati ,nema pravo na svoj nazor ((-:
73Milan73
8.9.2018 07:31 | |
+23 -3
Divím sa ti,že čítaš Aktuality.Odkedy šéfredaktor zastavil debatu,urobil som to isté,čo s tlačou pred časom,keď niektoré denníky vstúpili do tzv. spolku s názvom Piano,a vyžadovali poplatky ešte aj za to,aby si niekto mohol prečítať ich často hlúpe a tendenčné články a komentáre.Jediné riešenie je ignorovať celé Aktuality.Bárdy s celým spolkom si ich môžu čítať navzájom,aby vykázali aspoň nejakú čítanosť toho plátku.
124lolo124
8.9.2018 07:59 | |
+14 -2
73Milan73 ..Aktuality su ukazka ,kam dospela demokracia na Slovesku ...
Feroo338-1
8.9.2018 08:13 | |
+11 -3
Coskoro budu pytat prachy aj za citanie a diskusie v tomto zidoplatku.
Ondro3103
8.9.2018 08:54 | |
+7 -1
asi dochádzajú peneži .povedz mi kolko ludí si to zaplatí ? :D iba blázon. iba blázon . alebo platiť za obsah ? :D to by musel byť kvalitný . radšej počitačovu hru a prečo ? lebo pri nej sa za tie peniaze zabavíš . jednoducho ich odfiltrovať a uprimne ? na aktualitách som si pozrel iba šport . keď sa jedná o správy ktoré ma skutočne zaujmaju , tak si rozkliknem hlavne spravy , ac24 , topky , čas a pre overenie neaké zahraničné (mainstream a alt) a spravím si vlastný názor , ale samozrejme len so správami ktoré ma skutočne zaujmaju a nie nadziganý pánik alebo mastný vlas v osade . a inak , to sa mi cekom páči že v usa maju totalne u prdele kto si , ked niečo poserkaš tak dostaneš na budku . (teda väčšinou , určite su aj tam prípady ako "náš človek" )
heavy
8.9.2018 10:46 | |
+1 -4
Slovac, zadara mozete svoje skvele nazory rozpravat v krcme... s demokraciou to nema nic spolocne... alebo bezte na Hlavne srajdy...
124lolo124
8.9.2018 11:52 | |
+1 -0
este aj ked chce niekto pluskovat ci minuskovat na Aktualitach musi mat PLUSKO ...totalne sa zhovadili !!!
norja
8.9.2018 06:50 | |
+19 -2
Reagovať
Snažím sa predstaviť si, že by to bolo na SK. Tolko fantázie veru nemám...
buffalo89
8.9.2018 08:10 | |
+9 -2
ja to vidim presne odfotili by sa s panikom a menezerisovi by vyp...li co ich otravuje s takymi blbostami :)
Aktuality.sk Globálny pakt o migrácii Prezidentské voľby 2019 Komentáre Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko
ONLINE: Viem, že to nie je vedecká práca, ale pozrite si práce Sulíka a Kisku, tvrdí Danko Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 18 min
Most-Híd sa nezúčastní na hlasovaní o Dankovi Aktuality.sk
Koaličný Most-Híd sa nezúčastní na hlasovaní o návrhu na odvolanie predsedu Národnej rady SR Andreja Danka z funkcie. TASR to potvrdila hovorkyňa strany Klára Debnár.
pred 38 min
Názor: Prečo Fico ukradol KDH dvadsať eur Aktuality.sk
Mesiac dozadu predseda vládnej strany Smer-SD Robert Fico v rozhovore pre český portál Echo24.cz povedal, že sa mu pozdáva nápad, aby ľudia mohli dve percentá zo zaplatenej dane z príjmu venovať svojim rodičom.
pred 48 min
Sulík v reakcii na Dankove slová ukázal svoju diplomovú prácu Aktuality.sk
Predseda opozičnej strany SaS Richard Sulík ukázal počas mimoriadneho stredajšieho brífingu kópiu originálu svojej diplomovej práce.
Richard Sulík
Sulík vyvracia pochybnosti o svojej diplomovke: Moja práca má všetky potrebné náležitosti
OBROVSKÁ RADOSŤ:
Slovensko spoznalo možných súperov v kvalifikácii: Vieme, s ktorými štátmi sa nestretneme!
22.10.2012:
Zrážka štyroch áut v Bratislave: Hasiči zasahujú, polícia o búračke nevie
Tréner Francúzska
PSG má hlavu v smútku: Po nebezpečnom páde sa im zranila jedna z hviezd!
Čo spôsobuje,
Čo spôsobuje, že je v noci tma? Odpoveď tejto ženy musí zaskočiť každého
Boris Kollár
Boris Kollár poslancom bez servítky: Danko je najneslušnejší v tomto parlamente
Rozkošný
Rozkošný šimpanzík neberie hygienu na ľahkú váhu: Pozrite, ako si užíva kúpeľ!
Na snímke vpravo
Srdcervúce gesto pre chorého kamaráta: TOTO urobili slovenské futbalové hviezdy!
Touching his
Foto
Mužská brada má nové využitie: Na novom trende pre hipsterov sa dobre pobavíte
Ruiny mesta
Foto
Sodoma a Gomora v Pompejach: Pri pohľade na nájdené fresky sa budete červenať
Depression
Šéf brigádnikov sa na stavbe pokúsil zneužiť dvoch chlapcov: Súd mu už vymeral trest
Nemecká
Merkelová obhajuje pakt OSN o migrácii: Chcem zlepšiť podmienky utečencov na celom svete