Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 22. 9.
Móric
12°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.09.2018, 19:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Eva doplatila na extrémne hlúpu zábavu vandalov: Odparkovala auto, o chvíľu bolo celé rozbité!

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Nikol15219982
13.9.2018 10:42 | |
+4 -0
Reagovať
Reálny obraz toho ako vypadá výchova detí na Slovensku. Ak by tie deti, čo to spravili (ak to boli deti/pubertiaci), dostali občas výchovné zaucho, tak by sa správali úplne inak.
Winnstone11
13.9.2018 10:57 | |
+0 -0
No môj otec bol dosť mierumilovný človek, ale keby som bol býval ja súčasť partie, ktorá takéto niečo vyvedie, tak ma asi roztrhne!
Winnstone11
13.9.2018 09:48 | |
+4 -0
Reagovať
Na to by stačil návrat k dvom veciam: 1. pešie policajné hliadky, ktoré vidia a počujú neporovnateľne viac, než pri rozvážaní sa v aute, 2. povinnosť rodiča nahradiť škodu, ktorú úmyselne spôsobí jeho maloleté dieťa. Je predsa jeho zákonným zástupcom. A neprijať výhovorku, že on predsa nemôže za to, čo jeho nepodarený potomok vystrája.
stary_sviniar
13.9.2018 08:17 | |
+5 -0
Reagovať
Poye8ane deti
dotiahnutysifon
13.9.2018 07:30 | |
+13 -0
Reagovať
Nedaľeko je totiž cigánske geto takzvana kolonia. Tam nechat na ulici auto,.....???! Mali by tam dat znacku zakaz státia. Aby tak ochranili aj cigánov.
73Milan73
14.9.2018 08:51 | |
+0 -0
Dnes som čítal o tom,že obce vyžadujú poplatky za smeti aj od detí a ak ich rodičia za ne neplatia,tak tie poplatky sa stávajú dlžobou,ktorú po dosiahnutí dospelosti môžu obce od tých bývalých detí vymáhať.Za prvé je korunovaná hlúposť požadovať poplatky za smeti od detí a po druhé ešte väčšia hlúposť je požadovať od bývalých detí po dosiahnutí dospelosti voľakedajšie poplatky,ktoré neuhradili rodičia.To je dôsledok zákona,ktorý nejaký "mudrc" v parlamente navrhol a parlament prijal o zániku zodpovednosti rodičov za prečiny a trestné činy neplnoletých detí.A pokiaľ ide o tie poplatky za smeti,zaujímalo by ma,prečo za smeti neplatia nielen deti cigánov,ale ani dospelí z tohto etnika.Na základe čoho majú výnimky?Obyčajne sa to robí tak,že im privezú veľkoobjemový kontajner a po naplnení v tichosti vyvezú.
m.y514
12.9.2018 23:10 | |
+13 -2
Reagovať
Auto bolo cele rozbité... Nadpis hodný písalka zo ZŠ to by auto muselo byt s papiera a ten kontajner by nebol plastový ale kovový...
Weisseengel
12.9.2018 21:43 | |
+31 -2
Reagovať
No slovenska nastavajuca generacia ma vskutku velmi zaujmavu zabavu
venza
12.9.2018 22:28 | |
+29 -3
Na slovensku nam bohuzial vyrasta generacia arogantnych nevzdelanych tupcov vacsinou bud ozratych alebo nadrogovanych...preto stale nosim sebou pistol...istota..
leri33
12.9.2018 23:35 | |
+31 -2
tak samo od seba taká generácia nevyrastá, veľký podiel skor na tom má generácia čo ju vychováva
nepobozkany69
12.9.2018 23:45 | |
+29 -3
dDeti sú obrazom svojích rodičov.
minoblaho123
12.9.2018 20:58 | |
+19 -3
Reagovať
ten Bardy je riadny k.oko.t.
minoblaho123
12.9.2018 21:01 | |
+17 -3
pán Bardy príd si zobrať ten poplatok osobne Ty magor.
1dracica710
12.9.2018 20:25 | |
+32 -13
Reagovať
vy v tej redakcii ste tiez retardovani!!!! toto je cele rozbite auto ???? netvrdim ze je to banalita ale keby bolo cele rozbite tak vyzera trochu inak
andreas1370
12.9.2018 19:28 | |
+43 -7
Reagovať
Ak to bolo za bieleho dňa, tak nejakí svedkovia by sa mohli nájsť...
recitor3
12.9.2018 19:26 | |
+47 -23
Reagovať
horšie ako v Rusku. nech to zaplatia mestský policajti so zelenými. nech pomáhajú a chránia. nebránime im v Tom.
RoseBowl
12.9.2018 20:55 | |
+13 -36
daj si facku hlupana
  • «
  • 1
  • »
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ako reštaurácie klamú zákazníkov: So syrmi, pivom či tatarákom Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 44 min
Alkohol zabije ročne vo svete tri milióny ľudí Aktuality.sk
Svetová zdravotnícka organizácia zverejnila najnovšiu správu.
09:31
V Bratislave vrazilo auto do verejného osvetlenia a rodinného domu Aktuality.sk
Nehoda sa stala v mestskej časti Dúbravka na križovatke ulíc Žatevná a Štepná.
08:43
Lavrov pricestoval na pracovnú návštevu Bosny a Hercegoviny Aktuality.sk
Šéf ruskej diplomacie prišiel na rokovania s bosnianskymi predstaviteľmi v Sarajeve a lídrami Republiky srbskej v meste Banja Luka.
Djokovič
Foto
Djokovič a Federer hrali premiérovo spolu: Moc to nevyšlo, ostreľovali sa loptičkami
Bašternák
Foto
Obžalovaný Bašternák si pred súdom užíva luxus: Pozrite, na akom aute sa vyváža
Gombitová to
Foto
Marika Gombitová hviezdou Cien SOZA: Slzy dojatia zapila vínkom
Martin Marinčin.
Toronto s Marinčinom zdolalo Buffalo: Dvoma gólmi sa blysol Tavares
Jaroslav D. (32)
Popradčan obvinený z prípravy vraždy spoločníka: Vzal sudca Jaroslava do väzby?
Pálenčiar musí
Domáca výroba pálenky dostala zelenú: Má to však háčik, čo musí spĺňať pálenčiar?
Marek Bakoš
Foto
Kuriózna stávka: Kedy prezident Spartaka odnesie na chrbte Bakoša?
Exkriminalista
Lieta v problémoch! Exkriminalista Matej Snopko čelí žalobe: Nezaplatil za kúpu domu?
21. september
Facka od počasia na konci leta: Na Slovensku sa ochladí o 10 °C, vráti sa ešte teplo?
Jaro Slávik si
Jaro Slávik sa obul do speváčky Veroniky: Pri drsnej kázni jej zamrzol úsmev na tvári
Turisti viseli
Dráma vo Vysokých Tatrách: Na lanovke uviazlo 30 nešťastných turistov
Takto si ich
Veľké prekvapenie v Susedoch: Deti sú späť! Čo robili posledných 10 rokov?