Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.09.2018, 13:50 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Obľúbená moderátorka prehrala boj s rakovinou: Pred smrťou pripravila pre syna prekvapenia, z ktorých vám stisne srdce

41 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
mi.ka22
6.9.2018 15:06 | |
+49 -2
Reagovať
Ach 😭😭😭😭😭ťažko sa mi to číta je to smutné ....
Lothus
5.9.2018 21:45 | |
+28 -48
Reagovať
Nuz smrt si radsej mala zobrat Fica, to on mal dostat tu rakovinu!!!
OGO.OGO
6.9.2018 08:11 | |
+17 -15
No a teraz ju dostaneš ty ! Však vieš, "kto druhému jamu kope, tak sa z hory ozýva" !
lilaman
7.9.2018 13:41 | |
+1 -6
poznáš to,do roka a do dne,to je výrok jedného vážneho občana českého a splnilo sa mu to,jemu to tiež prial taký hlupák ako ty.
Kristinka7777
5.9.2018 21:00 | |
+133 -1
Reagovať
Smutné... keď umierajú deťom mamy a také mladé.
poluciana
5.9.2018 19:14 | |
+11 -53
Reagovať
Ešte dobre že na slovensku sa zatial rakovina nevyskytuje
pavol.kumpan
5.9.2018 19:08 | |
+117 -3
Reagovať
Dojímavé a veľmi smutné. Česť jej pamiatke
zvon
5.9.2018 18:35 | |
+75 -3
Reagovať
Bohužiaľ poznám viaceré ženy, ktoré bojujú s rakovinou a bohužiaľ aj viaceré, ktoré som poznala na ňu zomreli... A tiež mladé.
CarrieAnne
5.9.2018 18:17 | |
+148 -3
Reagovať
az mi vyhrkli slzy.....velmi smutny pribeh...dakujem niekomu TAM hore zato ze sme v rodine všetci spolu a zdraví
ZOLLINO69
5.9.2018 17:06 | |
+125 -3
Reagovať
nehovorim to casto, ale BRUTAL
poluciana
5.9.2018 19:05 | |
+3 -81
Čo si mäkký?
2787
5.9.2018 16:53 | |
+104 -22
Reagovať
Lekari nevedia liecit rakovinu, predpisu ti len to co su nauceny.... farmaceuticky priemysel musi profitovat, preto nepotrebuju zdravych, potrebuju chorych...
Jerry_BA
5.9.2018 17:19 | |
+29 -94
keby nebolo farmaceutickeho priemyslu dozivame sa 30 rokov. Tak tu velmi nevyskakuj proti farmacii
poluciana
5.9.2018 19:08 | |
+25 -39
Lekari daju chemoterapiuticke lieky čo ešte viac naruši rovnovahu a rakovina sa rozširi. A pritom by stačila soda bikarbona na zmenu kysleho prostredia to už viacero vedcov potvrdilo. Ale farmamafia je silná. Vymyvaju ludom mozog
Alpacream
5.9.2018 16:45 | |
+63 -25
Reagovať
redaktori noveho casu posadnuti smrtou a vsetkym tym, co s tym suvisi....neustale citame clanky o smrti, uz je to nudne..konca sa docka kazdy z nas, aj vy, hoci to vyzera, ze sa uz neviete dockat.Mna dajaka pani z BBC, ktora zomrela na rakovinu vobec nezaujima aom si ista, ze vacsinu vasich citatelov tiez nie. nedokazete pisat clanky vo flexibilne realite, pretoze pisanim takychto clankov mi pridete ako kompletne out.napriklad pri zatopeni bratislavy ste sice dolozili dajake 'funny'fotky, ale citatel sa nedozvedel, ci sa dostane na letisko, ako a kade ma obchadzat tie kaluze vody...aka je tam situacia teraz?? trosku zivota do toho umierania, ked sa vam uz tak naramne paci.
Alpacream
5.9.2018 16:46 | |
+22 -7
ja si myslim, ze ste lenivi...
GlobalRadar
5.9.2018 16:49 | |
+42 -3
Alpacream - zblaznila si sa? :D :D :D :D Vsak to by museli nieco aktivne robit ak by mali prinasat taketo informacie a nebodaj by museli aj vyrazit do terenu. Takto si natukaju stranky The sun, Daily Mirror alebo Daily Express, hodia to do google translate - obcas sa stane, ze to potom este trosku upravia, aby to davalo aspon aky taky zmysel a robota je hotova :D
Alpacream
5.9.2018 16:51 | |
+34 -6
ved hovorim - lenivi a pysni su. pravdepodobne vsetci s vysokymi skolami,ale vystudovani za domace kacice.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Génius žije
Vyriešil som matematický problém za milión dolárov, tvrdí 90-ročný vedec Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Vyriešil som matematický problém za milión dolárov, tvrdí 90-ročný vedec Aktuality.sk
Britský matematik Sir Michael Atiyah predstavil dôkaz slávneho matematického problému známeho ako Riemannova hypotéza. Moderná matematika ju radí medzi najväčšie záhady. Na vyriešenie sa čakalo 160 rokov.
pred 18 min
Pápež: Sexuálne škandály v cirkvi odrádzajú ľudí Aktuality.sk
Pápež počas návštevy Estónska priznal, že cirkev sa musí zmeniť, aby si udržala budúce generácie.
pred 28 min
Slováci cestujú na jeseň najmä do Egypta, záujem je aj o Omán Aktuality.sk
Dopyt po dovolenkách stále rastie. Slováci na jeseň najčastejšie dovolenkujú v Egypte, Turecku a tento rok je veľmi obľúbený aj Omán či Kapverdy.
Prokuratúra
EXKLUZÍVNY rozhovor s mužom z identikitu: Kde som bol v čase popravy!
bmw samojazdiaca
Táto motorka vodiča nepotrebuje, jazdí úplne sama: Ak si ju však chcete kúpiť, nepochodíte!
Pápež František
Pápež František sa vyjadril k sexuálnym škandálom kňazov: Odvážne slová o cirkvi
Saido Berahino sa
Foto
Futbalista Stoke City je poriadny kanec: Tri deti za šesť týždňov a to ešte nie je všetko!
V historickej
Opera SND má nového riaditeľa: Kto sa ním stal?
Umelkyňa zomrela
Jana Kocianová († 72) prehrala boj so zákernou chorobou: Rakovina udrela znova po 4 rokoch
Keď dva prsníky
Foto
Hostia na milánskom Fashion Weeku sa nestihli diviť: Keď vyšli modelky, všetci sa pozerali len na ich hruď
Stumpel
Foto
Športový obojživelník Jozef Stümpel hral v sobotu hokej, v nedeľu futbal: Víťazný debut v 7. lige!
Sagan
Foto
Fanúšikovia sa pustili do Sagana: TOTO sa im na Peťovi nepáči
(ilustračné foto).
Aktualizované
Vlak zrazil Máriu: Zranenú dôchodkyňu previezli do nemocnice, je v kritickom stave
Pýtali sme sa,
Kandidáti na bratislavského primátora: Ako by vyriešili zápchy a parkovanie?
Derren Millard
Bývalého milionára odsúdili za vraždu otca: Kým spal, chladnokrvne ho zastrelil