Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 19. 9.
Konštantín
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.09.2018, 13:45 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Boháčka Varholíková po prepustení z basy začína nový život: Odtajnila, čo bude na slobode robiť!

93 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
PETRA170
12.9.2018 11:27 | |
+0 -2
Reagovať
DAJTE JEJ POKOJ.BOH JE SPRAVODLIVY ABY SME V TOM PEKLE NEBOLI MI VŠETCI.
Marek543211
7.9.2018 15:37 | |
+1 -1
Reagovať
Bude sa chodiť modliť do kostola za tých ktorých zabila ožratý na aute...
karin700
7.9.2018 14:24 | |
+2 -2
Reagovať
Zrejme bude šiť, kedze to bol jeden z dovodov prepustenie neskorumpovanej justicie.
judrxyz
6.9.2018 09:10 | |
+13 -7
Reagovať
dufajme že v pekle jej už kúria pod kotlom
alpenelfe
6.9.2018 08:23 | |
+26 -8
Reagovať
Bez ohladu nato, co sa jej stalo..nech si robi co chce. Je to jej vec...niektori ako komentuju co by mala a nemala robit dufam, ze maju vo svojom zivote upratane, ked ich robi stastnym starat sa do veci druhych...
venusa1221
6.9.2018 07:55 | |
+21 -5
Reagovať
podnikať...však doteraz nič nerobila, len pila a žúrovala, žeby v base mali kurzy manažmentu? A dať jej do ruky vodičák a vedľa na sedačku položiť fľasu...
MariaEuro
6.9.2018 07:50 | |
+38 -0
Reagovať
Že robiť 😂😂😂 Veď ona nikdy nerobila 😃iba si užívala ( ako celá rodina) nakradnuté peniaze!!! Tam nech sa stará o svoje deti, ktoré si narobila.Človek sa čuduje, že sú zdravé, keď bola len sfetovana alebo ožrata.
Ucettucet
6.9.2018 07:04 | |
+36 -0
Reagovať
Co bude robit? No nic predsa.iba uzivay si more casu a nakradnute peniaza ,ktore umoznil Rezesovi nakradnut Meciar. Alebo pojde robit na plny uvazok?
Weisseengel
5.9.2018 21:38 | |
+55 -5
Reagovať
Ake su hnusne tie zlodejki....bleeeeee--no na grc....cela slovenska privatizacka smotanka..!--Su to len zlodeji a zlodejki ..!--okradli vsetkych pracujucich slovakov a predoslu generaciu nasich otcov a dedov co sa narobili ako kone za par supov na VSZ a v nej...!!!!--Som zato aby sa tieto krivdy a nespravodlivo nakradnute podniky vratili statu..!!!!!!
sexibabina
5.9.2018 22:07 | |
+8 -9
pticabelaja alias putina, ty si môžeš dať akýkoľvek nick, uviesť akýkoľvek vek a mesto, aj tak ťa tu všetci spoznajú. Takže ty si za to, aby sa krivdy vrátili štátu? To by sme si dali!
Weisseengel
6.9.2018 09:22 | |
+4 -2
sexibabina --napisem vam to takto-(aby ste porozumeli aj vy starsi o co tu ide v novom nicku!)---ked kritizujete slovensko--slovenskych politikov- korupciu --uplatky- a i ctenych zlodejskych podnikatelov typu--rezesa--kocner-kollar---a dalsi --TAK vam pracovnici noveho casu -tzv.--azetazi nezverejnia vas nazor--(na ktory mame vsetci pravo kedze zijeme v demokracii a slobode!)---tak si musite zmenit svoj nick..!--Nerobim to rada --sama ste ma spoznala --ale ak chcem napisat svoj nazor musim si zmenit svoju identitu..!!!!--vy nic nekritizujete--ste spokojna so vsetkym co sa tam deje tak vy ste stale v tom istom.......---takze len tolko sexibabina pre objasnenie preco som pod novym nickom...!!!!!!!------
sexibabina
6.9.2018 09:56 | |
+3 -2
Ach Weisseengel, alias putina, pokojne mi tykaj, veď sme takmer rovesníčky, i keď si si teraz nahodila ten mladistvý imidž. Ja s mnohými vecami vôbec nie som spokojná, a sem tam mi pár týždňov neuverejnia žiaden príspevok - ani k životu morského koníka. Rozdiel je však v tom, že moja kritika je založená na vedomostiach a podložená faktami, a ty živíš len nenávisť k hercom, Židom a osočuješ všetkých vzdelanejších, múdrejších a úspešnejších ako si ty. A tých je dosť.
sexibabina
5.9.2018 21:32 | |
+33 -9
Reagovať
To, čo urobila, je neospravedlniteľné, ale svetský súd ju odsúdil, zákonné si odpykala a ak má nejaké svedomie, predtým neutečie do smrti. Je načase dať jej pokoj.
Weisseengel
5.9.2018 21:41 | |
+23 -6
takato osoba si pokoj nezasluzi osoba..!!!--ta v opilosti a velkej rychlosti (lebo nevedela co so sebou ako tela !)--- zabila 4 nevinnych ludi..!!!!
teplejhnis
6.9.2018 14:31 | |
+2 -0
ona ich najprv upiekla za živa,potom umreli
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračná foto
Mýtus o mlieku a hlienoch je vyvrátený Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 4 min
V Ľvovskej oblasti na Ukrajine zakázali filmy či piesne v ruštine Aktuality.sk
Oblastní zákonodarcovia v rade schválili "zavedenie moratória na verejné šírenie a používanie ruskojazyčného obsahu".
pred 20 min
Parlament mení podmienky názvu politických strán Aktuality.sk
Pozmeňujúci návrh má tiež prikázať stranám mať sídlo a nie iba nejakú schránku.
pred 28 min
Draghi: Eurozóna sa musí deliť o riziká Aktuality.sk
Draghi si myslí, že len veľký krok smerom k ďalšej integrácii môže podporiť rast a produktivitu.
Gabriella Windsor
Britská kráľovská rodina vyšla s pravdou von: Buckinghamský palác chystá ďalšiu svadbu!
Tisíce ľudí sa
V sýrskom Idlibe utíchlo bombardovanie, tisíce obyvateľov sa vracajú do svojich domov
Dejan Lovren
Známy chorvátsky futbalista má na krku veľký problém: Obvinenie z krivej výpovede?!
Prezývajú ju Miss
Prezývajú ju Miss Železný zadok: Z jej stehien vám padne sánka!
Kelly po strate
Foto
Žena schudla dve tretiny váhy netušiac, čo to s ňou spraví: Nepochopiteľný skrat!
Maďarský premiér
Rázna odpoveď Maďarska Európskej komisii: Protiimigračné zákony zrušiť nemienime!
Musel skrečovať
Lepí sa mu smola na päty: Ďalšie zranenie tenisovej hviezdy
Beautiful young
Foto Kvíz
Pri tomto kvíze budú skórovať iba praví gurmáni: Spoznáte ingrediencie na fotkách?
Vladyka Milan
Škandál v gréckokatolíckej cirkvi: Žena obvinila duchovného z Košíc zo sexuálneho obťažovania
Najnovšia kniha
Kontroverzná kniha o Trumpovi je absolútny hit: Za týždeň sa predal už milión výtlačkov
Finalistky Miss
Foto
Dievčatá z Miss leta sú nielen krásne, ale aj odvážne: V bazéne sa ocitli spolu so žralokmi!
Na snímke zľava
Na Trnavu čaká krst ohňom: Slová trénera hovoria za všetko