Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
6°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.09.2018, 16:00 | Správy | Servis

Diskusia: Vláda chce fajčiarom pomôcť so závislosťou: Zvažuje, že im preplatí odvykaciu liečbu

37 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Lubos2222
12.9.2018 20:48 | |
+1 -0
Reagovať
Na zvýšenie platov zdravotných sestier, ktoré hromadne utekajú za prácou do zahraničia, peniaze nie sú, ale ľudom, ktorí nemajú pevnú vôľu a sú závislí na nikotíne, ideme preplácať odvykaciu liečbu ? Kde to žijeme ???
boyanabnce
7.9.2018 05:20 | |
+4 -1
Reagovať
už nevie kde rozhadzovať eurá.....
nightsky
6.9.2018 10:32 | |
+10 -3
Reagovať
Ja som prestal dva krát fajčiť a sám od seba a zo dňa na deň.Ked som to dokázal ja,môžu aj ostatni.Preco by mali ísť moje dane na odvykacky alkoholikov,fetakov a im podobným...Nefajčím od roku 2002 a cítim sa parádne
Dobre_smrdiet
5.9.2018 22:25 | |
+10 -8
Reagovať
Ked podavaju pomocnu ruku pri zavislosti na drogach,Alkohole,automatoch atd.,tak nevidim dovod preco by nemala byt moznost pomoct zavislym na Nikotine.Koniec koncov stat umoznil kupit im si tuto drogu a moze im teda pomahat s tym skoncit ak to naozaj myslia vazne.Je to choroba a treba im teda pomahat sa vyliecit.Nebudeme predsa strielat niekoho za to ze urobil chybu a respective ma aj geneticku preddispoziciu na zavislost.Nechapem vsetky tie negative reakcie.Aby sa nestalo ze raz s Vami nebude mat nikto ziadne zlutovanie ked ho budete potrebovat.
kotelna007
5.9.2018 18:39 | |
+11 -2
Reagovať
A najvacsi prispevok dostane opat Vahostav ..... 😀
Lubos2222
12.9.2018 20:43 | |
+0 -0
A pán Úzky sa poteší ... 😁
CarrieAnne
5.9.2018 18:35 | |
+22 -5
Reagovať
PROTESTUJEM!!!!!!!TAK niet penazi na liečbu onkologicky chorych pacientov a na ich lieky ale tych co si vedome nicia zdravie fajcenim tych budeme podporovat a preplacat im odvykacie liecby!!!!je to ich slobodna volba ze fajcia!!Nik ich nenuti...ak kaslu a maju plucne problemy ci problemy so srdcom -proste všetko co im sposobili cigarety--aj tak by si všetko hradit z vlastneho vrecka lebo si to sposobili fajcenim sami a vedome
bdkv
5.9.2018 18:31 | |
+19 -4
Reagovať
Na lieky život zachraňujúce peniaze nie sú, ale na odvykaciu kúru alkoholikov máme a budeme mať i na fajčiarov. Taktiež nie sú peniaze na domovy opatrovateľskej služby. Nemajú to v hlavách pomýlené predkladatelia tohto návrhu? Myslím že áno!
a258
5.9.2018 18:18 | |
+10 -1
Reagovať
a co alkoholizmus,-?ten pacha este vecsie skody ako zavislost na tabaku.Alkohol je pravy zabijak.Degeneruje mozog,a sposobuje !!!Nezvratny!!!! upadok osobnosti,a jej destrukciu.Co nevidite v tej vlade,-ze alkohol pacha strasne zlo,-na tych najmladsich?S cigarety bude zhuleny,-ale ale hlavu bude mat čistu,-ale s alkoholu nebude vediet o sebe,co robi!!!!Coje pre vas horsie,-tabak alebo alkohol?
a258
5.9.2018 18:13 | |
+6 -2
Reagovať
sam som prestal s tym svinstvom,bol to boj a nebolo to hned-a mozem kazdemu odporucit,sa toho zbavit,uz len tym ze si uvedomite ze ste od tabaku zavisli.Ked sa pozrete na seba,-ste otrokom tabakoveho priemyslu a drogy menom nikotin.Na kazdej drogovej zavislosti su zavesene taktiez zle duchovne moci a sily,-ale nie o tom by som chcel hovorit.Mozem pomoct radou,-najprv skuste postupne obmedzit -to znamena,ze jednu cigaretu skuste fajcit na 3-4 x.teda dvakrat-trikrat si potiahnete,a zahasite ju.A potom zas az pride chut.Tymto znizujete postupne zavislost.Mne,-osobne a odporucam kazdemu,pomohla motlitba a Jezis.Verte,neverte.Nic nezaberalo,-i raz som si sadol - povedal motlitbu,-zapalil som si cigu,-vyfajcil som tak 1 cm,-a naraz som ju zahasil celu v popolniku.A odvtedy nefajcim.Kto by chcel tu motlitbu je tu,-knaz hovori,-slova --A Jezis zbavuje fajcenia osobu xx.--Je to motlitba oslobodenia.https://www.youtube.com/watch?v=5Qw1LHBN5zk
GlobalRadar
5.9.2018 18:19 | |
+8 -1
Proste si nahradil jednu zavislost druhou...to je uplne normalne.
dotiahnutysifon
5.9.2018 18:10 | |
+10 -3
Reagovať
A mne lieky na tlak nepreplati. Pritom 38 rokov platim dane a odvody.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Marián Kočner
Kauza zmenky: Obvinili aj Kočnerovho známeho Štefana Ágha Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 15 min
Francúzi sa pripravujú aj na scenár brexitu bez dohody Aktuality.sk
Francúzska vláda už vypracovala návrh zákona, aby v prípade takéhoto scenára mohla prijať všetky potrebné opatrenia.
pred 35 min
Slovensko chce, aby Európsky úrade práce sídlil v Bratislave Aktuality.sk
Slovensko sa bude uchádzať o sídlo Európskeho úradu práce.
pred 45 min
Kauza zmenky: Obvinili aj Kočnerovho známeho Štefana Ágha Aktuality.sk
Ágh s Kočnerom figurujú vo viacerých kauzách.
Nicholsonovú
Nicholsonová reaguje na Dankovo vyhlásenie: Ukázal, ako vyzerá politický suterén, jeho plán je jasný!
Tento pľuvanec
Mladý predavač napľul zákazníkovi do pizze: Takýto trest nečakal ani v najhoršom sne!
Mladá žena si
Mladá žena si prešla ozajstným peklom: Z jej náreku idú zimomriavky!
Známa moderátorka
Foto
Keď čitateľka uvidela foto moderátorky Telerána, napadlo jej jediné: Adriana, zmena profesie?
Nový kouč
Tajnosti okolo nominácie: Hapal je pred zápasom s Ukrajinou skúpy na slovo
Návrhárka
Trump nominoval na post veľvyslankyne návrhárku luxusných kabeliek: Odpadnete, aký jazyk ovláda
(ilustračné foto)
Žena si ako dieťa prešla peklom: Do 16 rokov ju zneužívali, sex mala so stovkou mužov
Slovenský
Foto
Sagan po príchode do Číny neskrýval dojatie: Búrlivé privítanie v exotike
Šéf parlamentu
Aktualizované
Opozícia sa chce pokúsiť odvolať Andreja Danka: Šokujúca reakcia jeho strany!
Zora
Známe osobnosti o fitneske Zore Czoborovej: Takáto je v skutočnosti!
Rozhodcovia sa
Koniec simulovaniu v Premier League: Chystá sa prevratná novinka
Thomas Haldenwang
Nový šéf nemeckého Spolkového úradu pre ochranu ústavy: Najväčšou hrozbou sú teroristi