Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
05.09.2018, 16:00 | Správy | Servis

Diskusia: Vláda chce fajčiarom pomôcť so závislosťou: Zvažuje, že im preplatí odvykaciu liečbu

37 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Lubos2222
12.9.2018 20:48 | |
+1 -0
Reagovať
Na zvýšenie platov zdravotných sestier, ktoré hromadne utekajú za prácou do zahraničia, peniaze nie sú, ale ľudom, ktorí nemajú pevnú vôľu a sú závislí na nikotíne, ideme preplácať odvykaciu liečbu ? Kde to žijeme ???
boyanabnce
7.9.2018 05:20 | |
+4 -1
Reagovať
už nevie kde rozhadzovať eurá.....
nightsky
6.9.2018 10:32 | |
+10 -3
Reagovať
Ja som prestal dva krát fajčiť a sám od seba a zo dňa na deň.Ked som to dokázal ja,môžu aj ostatni.Preco by mali ísť moje dane na odvykacky alkoholikov,fetakov a im podobným...Nefajčím od roku 2002 a cítim sa parádne
Dobre_smrdiet
5.9.2018 22:25 | |
+10 -8
Reagovať
Ked podavaju pomocnu ruku pri zavislosti na drogach,Alkohole,automatoch atd.,tak nevidim dovod preco by nemala byt moznost pomoct zavislym na Nikotine.Koniec koncov stat umoznil kupit im si tuto drogu a moze im teda pomahat s tym skoncit ak to naozaj myslia vazne.Je to choroba a treba im teda pomahat sa vyliecit.Nebudeme predsa strielat niekoho za to ze urobil chybu a respective ma aj geneticku preddispoziciu na zavislost.Nechapem vsetky tie negative reakcie.Aby sa nestalo ze raz s Vami nebude mat nikto ziadne zlutovanie ked ho budete potrebovat.
kotelna007
5.9.2018 18:39 | |
+11 -2
Reagovať
A najvacsi prispevok dostane opat Vahostav ..... 😀
Lubos2222
12.9.2018 20:43 | |
+0 -0
A pán Úzky sa poteší ... 😁
CarrieAnne
5.9.2018 18:35 | |
+22 -5
Reagovať
PROTESTUJEM!!!!!!!TAK niet penazi na liečbu onkologicky chorych pacientov a na ich lieky ale tych co si vedome nicia zdravie fajcenim tych budeme podporovat a preplacat im odvykacie liecby!!!!je to ich slobodna volba ze fajcia!!Nik ich nenuti...ak kaslu a maju plucne problemy ci problemy so srdcom -proste všetko co im sposobili cigarety--aj tak by si všetko hradit z vlastneho vrecka lebo si to sposobili fajcenim sami a vedome
bdkv
5.9.2018 18:31 | |
+19 -4
Reagovať
Na lieky život zachraňujúce peniaze nie sú, ale na odvykaciu kúru alkoholikov máme a budeme mať i na fajčiarov. Taktiež nie sú peniaze na domovy opatrovateľskej služby. Nemajú to v hlavách pomýlené predkladatelia tohto návrhu? Myslím že áno!
a258
5.9.2018 18:18 | |
+10 -1
Reagovať
a co alkoholizmus,-?ten pacha este vecsie skody ako zavislost na tabaku.Alkohol je pravy zabijak.Degeneruje mozog,a sposobuje !!!Nezvratny!!!! upadok osobnosti,a jej destrukciu.Co nevidite v tej vlade,-ze alkohol pacha strasne zlo,-na tych najmladsich?S cigarety bude zhuleny,-ale ale hlavu bude mat čistu,-ale s alkoholu nebude vediet o sebe,co robi!!!!Coje pre vas horsie,-tabak alebo alkohol?
a258
5.9.2018 18:13 | |
+6 -2
Reagovať
sam som prestal s tym svinstvom,bol to boj a nebolo to hned-a mozem kazdemu odporucit,sa toho zbavit,uz len tym ze si uvedomite ze ste od tabaku zavisli.Ked sa pozrete na seba,-ste otrokom tabakoveho priemyslu a drogy menom nikotin.Na kazdej drogovej zavislosti su zavesene taktiez zle duchovne moci a sily,-ale nie o tom by som chcel hovorit.Mozem pomoct radou,-najprv skuste postupne obmedzit -to znamena,ze jednu cigaretu skuste fajcit na 3-4 x.teda dvakrat-trikrat si potiahnete,a zahasite ju.A potom zas az pride chut.Tymto znizujete postupne zavislost.Mne,-osobne a odporucam kazdemu,pomohla motlitba a Jezis.Verte,neverte.Nic nezaberalo,-i raz som si sadol - povedal motlitbu,-zapalil som si cigu,-vyfajcil som tak 1 cm,-a naraz som ju zahasil celu v popolniku.A odvtedy nefajcim.Kto by chcel tu motlitbu je tu,-knaz hovori,-slova --A Jezis zbavuje fajcenia osobu xx.--Je to motlitba oslobodenia.https://www.youtube.com/watch?v=5Qw1LHBN5zk
GlobalRadar
5.9.2018 18:19 | |
+8 -1
Proste si nahradil jednu zavislost druhou...to je uplne normalne.
dotiahnutysifon
5.9.2018 18:10 | |
+10 -3
Reagovať
A mne lieky na tlak nepreplati. Pritom 38 rokov platim dane a odvody.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Ilustračné foto
Ako funguje agentúra, ktorá rozdeľuje milióny pre vedu Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 39 min
Úplné odstránenie jadrových zbraní je jedným z najstarších cieľov OSN Aktuality.sk
Medzi hlavné ciele OSN patrí úplné odstránenie jadrových zbraní. Minuloročný schválený dohovor o zákaze jadrových zbraní bude účinný až vtedy, keď ho schváli 50 štátov.
pred 59 min
Hlavné pojednávanie s Baštenákom bude 7. novembra Aktuality.sk
Bašternák je obvinený z neodvedenia dane a poistného vo výške dvoch miliónov eur.
10:50
Razia NAKA: Úplatok skryli za reklamnú zmluvu Aktuality.sk
Dvoch mužov obvinili z korupcie po zásahu NAKA v Nitre.
Pápež František
Pápež František sa vyjadril k sexuálnym škandálom kňazov: Odvážne slová o cirkvi
Sagan
Foto
Fanúšikovia sa pustili do Sagana: TOTO sa im na Peťovi nepáči
(ilustračné foto).
Aktualizované
Vlak zrazil Máriu: Zranenú dôchodkyňu previezli do nemocnice, je v kritickom stave
Pýtali sme sa,
Kandidáti na bratislavského primátora: Ako by vyriešili zápchy a parkovanie?
Derren Millard
Bývalého milionára odsúdili za vraždu otca: Kým spal, chladnokrvne ho zastrelil
Divé kačky
Ojedinelý jav: Na Štrbskom Plese už napadol prvý sneh
Michael Phelps
Slávny plavec Phelps prehovoril o svojej depresii: Štyri dni som sedel v izbe a chcel som zomrieť!
Alex predvádzala
Foto
Vulgárna účastníčka Bratislavských módnych dní: Pohľad medzi jej nohy prítomných šokoval
V Saudskej Arábii
Futbalový zápas v Saudskej Arábii je hitom internetu: To najlepšie príde na záver
(ilustračné foto)
Bizarná krádež v Bratislave: Neuveríte, čo si zlodeji odniesli od prokurátora
Foto
Poriadne sa odviazali: Muži sa vyhrali so svojím bujným ochlpením, teraz sa z nich smeje celý internet
Dvojica sa
Jediný muž jej života: Kocianová († 72) prežila s Josefom takmer polstoročie