Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 15. 11.
Leopold
11°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.09.2018, 18:00 | Tip od Vás | Dovolenková inšpekcia

Diskusia: Pavol vyskúšal 2 hotely na Slovensku, ostanete v nemom úžase: Na Orave zažil dokonalú dovolenku za pár eur!

98 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
medovka62
11.9.2018 14:20 | |
+23 -19
Reagovať
ktovie, kto si dovolil v dnešnej dobe na Orave vybudovať taký honosný hotel s honosným vybavením...
benz30
12.9.2018 09:25 | |
+20 -9
Ludia,co sa neboja risknut to a beria, ze aj Slovaci objavia Slovenako. Tiez nie je vela miest pre spprtovcov, takto vybavenych.
antar
11.9.2018 11:22 | |
+54 -29
Reagovať
Na Slovensku pri súčasnej/ dlhodobej/ cenovej politike ubytovacích zariadení, ponuke služieb, a následných nákladov, dovolenku nikdy!!!!! V Rakúsku, Nemecku v rovnako "hviezdičkových" hoteloch ako na Slovensku ceny niekde aj o 50% nižšie . Takže ak zrátam aj náklady na benzín do rezortov , mám dovolenku o 30 až 40% lacnejšie ako na Slovensku a v zime detto pretože nemusím platiť nehorázne drahé Skypasy, mám ich zrátané v ubytovaní, overené , už 7 rokov !!!!!A to nehovorím o ústretovosti personálu, čistote, nielen na hoteloch či penzionoch ale i v okolitej prírode, mestách, mestečkách či dedinkách!!!!!A to nehovorím o kvalite potravín a cien v službách!!!!!U nás iba nehorázne ceny a....nič(ak nerátame hordy otravných cigánov v Tatrách/...a ak tak si poriadne zaplať.!!!!
benz30
11.9.2018 21:18 | |
+40 -12
Prosím poraĎ mi takú lacnú dovolenku. Lebo ja som to skúšal a v Rakúsku ma to stálo teda o veľa viac ako v Jasnej.
bobor5
13.9.2018 10:08 | |
+1 -23
benzíku a čo rozdiel v kvalite služieb - tiež si zarátal?
bbrblo
15.9.2018 19:21 | |
+8 -14
Hotel Alpenhof,cez Zľavomat.Dvaja dospelý jedno 3rocne dieťa.6noci,polpenzia bufetove stoly,520€.Idealne pre rodiny s deťmi.Kolega bol veľmi spokojný.Rakusko-Semmering,Alpy.
PeterVlado
11.9.2018 09:14 | |
+25 -6
Reagovať
Cital si clanok ci naco stracat cas, ze ? Staci sa vyzvracat do diskusie. Takze poporadi : 1.Separuje ten co odpad vyhadzuje - zakaznik, problem je ze nemal k dispozicii prislusne kose - aspon papier, plast a vseobecny bordel zvlast, s minimalnymi nakladmi to nieje nemozne. Zamestnanci potom len nadoby zosypu do velkokapacitnych kontajnerov v zazemi, co im az tak vela prace neprida... 2.Nevidim dovod preco by sa mal nejaky zamestnanec v odpade hrabat, jedine ak by sa svedomito chcel presvedcit ci hostia nahadzali odpad do spravnych nadob 3.Tym pastikarom asi myslis obyvatela bratislavy, vies mi povedat aka mestska cast bratislavy su Klacany ? Aky spoj MHD tam premava ? Z centra je to 78 kilometrov, fuuha to sa ta bratislava poriadne rozrastla, ani som si nestihol vsimnut kedy sa rozsirila az za Trnavu. 4.Jasne ked ide niekto dovolenkovat na Slovensko je podla teba somar, pochval sa nam kam chodi taka celebrita ako ty ?
PeterVlado
11.9.2018 09:14 | |
+6 -1
To bolo pre "Kritik"
benz30
12.9.2018 09:28 | |
+6 -3
Lepsie by som to ani ja nenapisal. :-) Ozaj si to paradne zhrnul. Len tak na okraj. Ozaj mam trvaly pobyt v BA, ale pochadzam z Klacian, kde som tento rok stravil svoju matetsku dovolenku. Tak asi preto to tak v clanku uviedli.
Kritik
11.9.2018 07:23 | |
+15 -50
Reagovať
A kto by ho mal separovať? Zamestnanci robia za almužnu! Kto sa má hrabať v tých vašich sračkách? Paštikári ***ý! Penazí máte ako pliev a idete dovolenkovať na Oravu?
benz30
11.9.2018 21:20 | |
+18 -2
Separovanie myslím to, že tam budú aspoň vonku nádoby na taký odpad. Ja ako hosť si to ako aj doma odesparujem.
kolotocarys
11.9.2018 06:37 | |
+41 -7
Reagovať
ALTIS-dvojlozkova izba classic 99 eur na noc pri obsadeni 2 osobami. takze za 5 noci to mame krasnych 500 eur. dakujem neprosim.
benz30
11.9.2018 21:21 | |
+6 -16
Cena sa takto nevypočítava. Čím viac nocí, tým menej platíš.
pentaligus
16.9.2018 08:59 | |
+6 -0
V tom mas pravdu..Overovala som si to na ich stranke a za takyto hotel pre jednu osobu zaplatis min 70 eur.. Neviem, mozno to bola akcia, avsak to sa prihodi raz za as. Ked som videla tu cenu, tak som nerozumela co robim zle kedze mna vyjde vzdy dovolenka na SK pre 2 osoby na 5 noci min 800 eur
Overitas
11.9.2018 04:49 | |
+41 -5
Reagovať
Ubytovanie za 266€ na 5 nocí je síce lákava info, ale dovolenka nie je iba ubytovanie. Mám niekoľkoročné skúsenosti s Liptovom a toho roku som oovedal DOSŤ! Na osobu dovolenka vyška na 130-140€ ubytovanie, strava, vstupenky,/žiadne rozhadzovanie/. Poľsko, Česko, Maďarsko vychádzajú v pomere ceny a čo zato už lepšie, nebudem viac experimentovat so Slovenskom i keď má čo ponúknuť, tie ceny sa mi nepáčia.
benz30
11.9.2018 21:22 | |
+9 -4
Táto cena je aj s polpenziou pre jednu osobu
cico_mico81
11.9.2018 00:27 | |
+23 -49
Reagovať
Možem osrať celé slovenské dovolenky ... minuloročná dovolenka na Kapverdoch ma presvedčila o tom že si tam kúpim bejvak...narodné heslo salam párky doslova ....nahaňame sa za platením uverov najmov vykurovania.... nehnevajte sa ale srať celé SR a celú EU
Overitas
11.9.2018 04:51 | |
+48 -11
Choď, o jedného tu bude menej!
PeterVlado
11.9.2018 09:17 | |
+2 -6
Overitas mas problem s integritou ? Ved si sa zaprisahaval ze DOST ! bolo slovenskej dovolenky :)
benz30
12.9.2018 09:29 | |
+10 -6
Si bohac. My poctivo zarabajuci a hrdi Slovaci ostaneme radsej tu v nezpeci. :-)
igor___simko
15.9.2018 23:59 | |
+5 -2
cico... tie bludy po dovolenkach a jachtach casom prejdu
slobodomurar63
10.9.2018 23:30 | |
+82 -6
Reagovať
pavol ked pôjde nabudúce na dovolenku,tak nech si zisti kde sa vôbec nachadza!!! Hotel ALTIS nie je v Namestove ale v TRSTENEJ casti Pristav v okrese Tvrdosin!!!! je to sice do Namestova kusok,ale nie je to ani v tom okrese.A pisalek z Nového času ani nevie kde je Orava,tak nech nevypisuje nezmysly a neoblbuje ludi!!!!
benz30
11.9.2018 21:23 | |
+10 -2
Áno, tiež som sa čudoval prečo je adresa hotela Námestovo, ale to je oficiálne aj na ich vizitkách. Preto nemôžem udávať inú adresu, ako je tá oficiálna. Aj google mapy ti to tak ukážu.
slobodomurar63
12.9.2018 07:46 | |
+5 -4
zapol som so google maps Trstena a vidim tam JASNE ohranicenu cast ktora patri pod mesto Trstena v ktorej sa nachadza aj tento spomenuty hotel
benz30
12.9.2018 09:31 | |
+8 -3
Pozri si google mapy Hotel Altis a najdes tam tuto adresu: Nábrežie Oravskej priehrady, 029 01 Námestovo
slobodomurar63
12.9.2018 22:42 | |
+5 -4
tak asi tam maju sidlo firmy,ktora zastresuje aj tento hotel,ale to neznamena ze je v namestove, to je ako ked Oravska priehrada takisto spada do povodia vahu ktorého sidlo je v piestanoch, ale nie je predsa v piestanoch je na Orave a medzi recov som rodákom odtialto,takze to tu velmi dobre poznam,namestovo by si v ramci svojej propagacie uz najradsej privlastnilo aj vzduch ktory du dychame
benz30
13.9.2018 22:02 | |
+7 -2
slobodomurar63 Nuž dôvody som vysvetlil. Viac nemôžem k tomu dodať. Ja som to nevymyslel. Volal som do hotela a oni tvrdili, že to tak bolo historicky a že po novom, keď sa to prerozdeľovalo už to neriešili
slobodomurar63
23.9.2018 23:03 | |
+0 -0
benz 30 velmi si vazim tvoje prispevky,ktore prezentujes a ak by si cital este raz tento clanok,ktory myslim ty pises,co nepokladaj za zle,som ,velmi rad,ze taketo clanky sa pisu,velmi rad to citam,ale trha ma za srdce ked nieco si priclenuje niekto co nie je jeho!!! rad ti dam moje telefonne cislo a ked budes chciet,prid a ja ti oravu poukazujem a nebudem chciet za to nic ,hoci tam uz dlhe roky nezijem a ked ti niekto tvrdil,ze to niekomu historicky patrilo,tak sa musim z toho nie smiat ale sa skoro posra...vzdy to patrilo pod okres TRSTENA,do 1960,teraz pod okres TVRDOSIN,dediny kore boli zatopene v tom uzemi nikdy pod namestovo nepatrili a ten co ti o tej historii rozpraval sa asi narodil v Bratislave-petrzalke
Lopusik
10.9.2018 21:42 | |
+14 -9
Reagovať
zase to tu je sami velky cestovatel, hehe
greenhorse
10.9.2018 21:40 | |
+45 -4
Reagovať
tak schvalne, komu patria tie hotely ? ;)
benz30
11.9.2018 21:24 | |
+3 -2
Altis, prevádzkujú dvaja Slováci.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Igor Štefanov
Prelomový rozsudok: Dvaja bývalí ministri národniarov idú do väzenia Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 2 min
Leteckí záchranári vo štvrtok pomáhali pri kolapse aj páde zo strechy Aktuality.sk
Leteckí záchranári zasahoval v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
pred 22 min
Turecku nestačí vysvetlenie Rijádu k vražde novinára Chášukdžího Aktuality.sk
Podľa prokurátora bol novinár Džamál Chášukdží nadrogovaný a následne rozštvrtený na pôde saudskoarabského konzulátu v Istanbule.
pred 32 min
Macedónskeho expremiéra v Maďarsku vypočuli v rámci azylového procesu Aktuality.sk
Bývalý macedónsky premiér Nikola Gruevski čelí v rodnej vlasti obvineniam z korupcie.
Predseda
Orbán si chváli vzťahy so Slovenskom či Chorvátskom: Storočné obdobie osamelosti Maďarov sa skončilo
Saudskoarabský
Novinára Chášukdžího nadrogovali a rozštvrtili: Prokurátor žiada pre páchateľov trest smrti
Vľavo Marián
Najvyšší súd rozhodol: Tvrdé tresty pre exministrov Janušeka a Štefanova
Toto naštve!
Foto
TOP 11 banálnych vecí, pri ktorých strácate nervy: Fotka z toalety vyhráva
Tomáš Hubočan
Foto
Čo všetko vedia spoluhráči o Martinovi Škrtelovi? Odpovede Hubočana vás rozosmejú
Braňo a Daniela
Manželka Braňa Záhradníka vie dosiahnuť svoje: Lekcia, ako ísť na muža, aby jej splnil po čom túži!
Clover je
Foto
Študentka vďaka randeniu zarába tisíce: Otvorene priznala, že s niektorými staršími mužmi aj spáva
Lídri koaličných
Koaliční partneri reagujú na Dankov škandál: Veľavravný odkaz Mosta-Híd
Martžin Vaculík
Plochodrážnik Martin Vaculík zmenil v Poľsku klubové farby: Prestúpil k rivalovi a predáva motorku
Syn Adreja Babiša
Babišov syn sa už naštval a odhalil, ako sa veci majú: Týmto otec prekročil červenú čiaru!
Dominika Grecová
Foto
Dominika Grecová na súťaži Miss World: Foto č. 4 hovorí jasne, naša kráska vytŕča z davu už teraz!
Nový primátor
Pražským primátorom sa stal Zdeněk Hříb z pirátskej strany: Strieda bratislavskú rodáčku Krnáčovú