Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 25. 9.
Vladislav
8°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2018, 07:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Exmanželka herca Batthyányho prehovorila: Pravda o deťoch a finančných suchotách

33 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
DanielsDan
9.9.2018 19:20 | |
+10 -30
Reagovať
Totalna pi(a ked toto prepriera na verejnosti a este proti otcovi svojho dietata nech uz je aky je a ci je to vobec pravda toto nema co vynasat do bulvaru chudera trapna.
elpresidente
9.9.2018 18:15 | |
+11 -2
Reagovať
nevedeli gazdovat s peniazmi.
airski
9.9.2018 11:22 | |
+28 -8
Reagovať
..vela vztahov rozbili peniaze..
bancia
9.9.2018 14:04 | |
+29 -4
a ešte viac nedostatok peňazí
karolina322
9.9.2018 11:16 | |
+54 -15
Reagovať
Ťažko ja niekedy pochopím, čo vedie takýchto ľudí k tomu, že majú potrebu , informovať verejnosť o svojom súkromí. Navyše, pani ho dobre natrela,že bol zlý otec, že ho musela živiť.Hádam, niečo spolu aj prežili a teraz verejne vyťahovať veci, ktoré patria len ich životom, sa mi zdá doslova úbohé. Skor mám pocit, že dáma sa chce len zviditelniť
abvydavatelstvi
9.9.2018 10:37 | |
+24 -13
Reagovať
Chce natocit film ...tak aby nedopadl jako Jirka Ppmeje ...zadluzeny na 100 let ...Da se zivit ruzne, ale ne tak, aby si clovek zkomplikoval zivot a zadluzil se ...
mariaeva
9.9.2018 09:54 | |
+47 -5
Reagovať
Konečne začnem dobre spávať,keď viem ako to bolo.
renton25
9.9.2018 09:52 | |
+48 -29
Reagovať
Nuž Peťko to je tak keď si nájdeš dominantné ženské a navyše majú lásku predovšetkým k peniazom k čomu vedú aj svoje deti, nie je tomu tak dávno čo ťa vlastná dcéra žalovala pre zvýšenie výživného! To už ako rozhodol súd neviem.. ale od vlastnej dcéry.. tak to je silné kafe.. myslím, že v podobnom duchu je to aj s druhou ženou a viem, že nie si chudák, ktorý trpí nejakými suchotami.. dobre si urobil, že si s nimi prerušil kontakty - sám dobre vieš prečo a ja ti dávam za pravdu.. držím ti palce a nenechávaj sa využívať!
Rockerinka
9.9.2018 10:20 | |
+59 -21
renton25 Vy muzi si co myslite,ze si budete platit len minimum?Veru nie.V Mafstory zarabal vela a preto dcera mala pravo poziadat o vyzivne,nakolko deti maju zo zakana narok na rovnaky zivotny standard ako rodicia.A kedze vtedy mal vysoke prijmy,deti mali narok na vysoke vyzivne.To nie je vyuzivanie.Ale jeho vlastna krv.Manzelstvo je pravny zvazok pol na pol,cize o ziadne vyuzivanie nejde.Tak si drz palce,ty u b o z i a k ako ostatni muzi co narobia deti,ale platit malinko.Chyba Drzim palce vsetkym zenam.Na milenky ti muzi maju a na vlastne deti nie?
renton25
9.9.2018 11:00 | |
+19 -36
A ty čo, bola to to študentka VŚ, tak si mohla aj sama prilepšiť. Trepeš kraviny a zalez do búdy.. pome miesto!
1959okuliare
9.9.2018 11:04 | |
+32 -9
Rockerinka .......tak tak, pravdu máš, kto má na ku * r .vu , nech má aj na vlastné deti. A v podstate neviem , čo @ renton 25 rieši , pretože súdy vždy vychádzajú z finančných možností oboch rodičov. Inak on píše aj dobré príspevky, len pri tejto téme mu akosi zadr .áva .
1959okuliare
9.9.2018 11:08 | |
+32 -12
renton 25 .......to je jedno, ......ale stále je to študentka, ktorá má na alimenty od otca právo, ......zákonné právo (!) a jeho psiou povinnosťou je platiť. To je celé, ....podĺa zákona.
renton25
9.9.2018 11:15 | |
+14 -15
No veď on aj platil, myslím že to bolo okolo 600€ (!) mesačne a slečinke sa málilo... preto ho dala na súd..
1959okuliare
9.9.2018 12:14 | |
+21 -9
renton25 .....ale my obyčajní ĺudia, vrárane Teba uvažuheme v iných číslach. A ver mi, 600 Eur ani nie je veĺa, ak niekto na obrazovke za tie pi * čo .viny zarobí NIEKOĹKO TISÍC ........ ( EUR MESAČNE). Tebe sa zdá 600 Eur akože veĺký peniaz , ale u mnohých dobre zarábajúcich je 600 Eur nič.
poludnica26
9.9.2018 14:13 | |
+24 -7
600 € nie je v žiadnom prípade málo. Tak isto by sa mala podieľať aj matka. Zo 600 € dnes u nás na Slovensku žije rodinka s dvoma deťmi a matkou na materskej!
1959okuliare
9.9.2018 20:35 | |
+12 -5
poludnica 26 ..... to je fakt, ale nemôže platiť 600 Eur alimenty chlap ktorý zarába mesačne niekoĺko tisíc.Z takého uhla pohĺadu sa na to treba pozrieť, NIE Z POHĹADU ČLOVEKA, KTORÝ ZARÁBA MINIMÁLNU MZDU.
slecnadashwoodova
9.9.2018 20:40 | |
+9 -2
co od vlastnej dcery?! je toto vobec mozne? a cakala to ona od "vlastneho otca", ze sa na nu vykasle?! ty chuumaj!
lynch
9.9.2018 09:47 | |
+33 -4
Reagovať
To sú informácie, ktoré zásadne zmenili môj život.
Nutrak
9.9.2018 09:41 | |
+29 -5
Reagovať
A teraz mi čo mame robiť ...
jakubcik11
9.9.2018 09:29 | |
+43 -3
Reagovať
konečne je to vonku.tak na toto som dlho čakal.mohla by mi poslať adresu lebo ja hľadám takú ženu tisícich remesiel,lebo ja som tiež jeden z milióna slovenských mužov čo su zakomplexovaný povaľači,alkoholik z malým penisom,a prázdnym kontom.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Čo je nové vo vražde Jána Kuciaka a obťažovaní detí slovenskými kňazmi (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
00:10
Modlitby a policajné hliadky. Báli sa, že Mečiar zmanipuluje voľby Aktuality.sk
Obavy o bezpečnosť volieb ilustrovala aj reportáž na Markíze. Za ich korektný priebeh sa modlili aj mnísi.
24.9. 22:30
Polícia preveruje viacero osôb v súvislosti s vraždou Jána Kuciaka Aktuality.sk
Polícia preveruje viacero osôb, ktoré spoznali občania v identikite zverejnenom Úradom špeciálnej prokuratúry.
24.9. 22:00
Kriminalisti z Čiernej Hory už poznajú identitu muža, ktorý postrelil novinárku Aktuality.sk
Čiernohorským kriminalistom sa pri vyšetrovaní májového útoku na novinárku denníka Vijesti podarilo učiniť krok vpred zásadného významu.
Solisko - Lucku
Počasie si s nami robí, čo samo chce: V Tatrách už úraduje Perinbaba
Britská premiérka
Britská vláda podporuje plán brexitu: Odchod z Európskej únie však môže spôsobiť aj problémy s prevádzkovaním letov
Pohraničné
Protesty na hranici medzi pásmom Gazy a Izraelom pokračujú: Zranených bolo najmenej 90 ľudí
(ilustračné foto)
Duševne chorý muž zaútočil horľavinou na troch ľudí: Po útoku vyskočil z okna
Tisíce ľudí sa
Irán po útoku sľubuje USA a Izraelu ničivú pomstu: Budete ľutovať toho, čo ste urobili!
O vražde Jána
Šéf policajtov pár dní po odhalení identikitu v prípade vraždy Kuciaka: Ozvalo sa nám viacero občanov
Ruské špionážne
Rusi už majú dôkazy: Vieme, kto môže za zostrelenie nášho lietadla
Kim Čong-un
Kim Čong-un odkázal Trumpovi, že dúfa v skoré stretnutie: Líder KĽDR na odpoveď dlho nečakal
Luka Modrič.
Foto
Ronaldo sa radšej ani neukázal: Najlepším futbalistom sa stal Luka Modrič
V Slovinsku zadržali počas víkendu viac ako 100 migrantov, časť z nich vrátili do Chorvátska
Unikátne zviera
V USA našli hada s dvomi hlavami: Zdieľajú spoločné srdce i pľúca a človeku dokážu riadne zavariť
Ukrajinský filmár
Jednomyseľné rozhodnutie: Odsúdený ukrajinský filmár Sencov sa stal čestným občanom Paríža