Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 19. 2.
Vlasta
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.09.2018, 18:30 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Slobodná matka prišla na výnosný biznis: Do práce nechodí, no za hodinu berie vyše 100 eur

72 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
chocholous
3.9.2018 18:45 | |
+27 -8
Reagovať
akože chodit v tych šatach ako saso nie je praca? a kolko uz len tych super jobov ma mesacne...?
Andrej196845
3.9.2018 18:42 | |
+41 -12
Reagovať
Rachelle sa oblieka za Disney princezné a baví tak malé deti na oslavách. Za hodinu berie táto blondínka až 100 libier (111 eur). ČERTA NEHLEDAJÚ? To sa ani prezliekať či maskovať nemusím. A keď sa ožeriem som ako činka.
jaguar77
3.9.2018 18:46 | |
+16 -11
Ja by som mohol robit princa to viac vynaša
chochlik.p
3.9.2018 18:41 | |
+51 -15
Reagovať
Keď to robí pre deti je to super. A navyše je úplne že krásna. Objal by som ju hneď.
jaguar77
3.9.2018 18:40 | |
+37 -22
Reagovať
Uzasna zena , slovenky berte si priklad aj u nas to zaberie , nie robit len deda mraza .
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Andrej Danko.
Komentár Daga Daniša: Ako si ministerka kopla do Danka Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 7 min
16 amerických štátov zažalovalo Trumpovo vyhlásenie stavu núdze Aktuality.sk
Šestnásť amerických štátov podalo žalobu na vládu prezidenta USA Donalda Trumpa v súvislosti s jeho rozhodnutím vyhlásiť stav núdze a zaistiť tým financie na výstavbu múru na americko-mexickej hranici.
pred 17 min
Nemecká polícia bude môcť používať telové kamery Aktuality.sk
Príslušníci nemeckej spolkovej polície budú môcť nosiť na telách kamery slúžiace na dokumentovanie zásahov obrazovým i zvukovým záznamom.
pred 47 min
Pri ostrove Jáva zaznamenali silné zemetrasenie Aktuality.sk
Zemetrasenie s magnitúdou 5,9 zaznamenali v utorok pri indonézskom ostrove Jáva. Obete na životoch ani materiálne škody zatiaľ hlásené neboli, varovanie pred cunami úrady nevydali.
Medardo Mairena
Tvrdá odplata: Aktivista organizoval protesty proti prezidentovi, dostal tri doživotné tresty
Prezident Donald
Americkým štátom došla trpezlivosť: Žaloba na prezidenta Trumpa kvôli múru
Martina Navrátilová si servítku pred ústa nedávala: Transsexuáli v športe? Šialené!
Jirásková († 81)
Šesť rokov po smrti herečky Jiřiny Jiráskovej († 81): Problémy s dedičstvom
Kristián
Lekári mali pre prababku chorého Kristiánka zdrvujúcu správu: Zúfalá Eva sa pripravuje na najhoršie
K farmárom sa
Nespokojní farmári spustili novú protestnú jazdu: Štyri hlavné požiadavky hospodárov
Na trati sa
Vykoľajené vozne pri Krompachoch odstraňovali aj tanky: Železnice čaká ešte jedna náročná úloha
David a Victoria
Victoria Beckham predstavila svoju novú kolekciu na prehliadke: Veľká podpora od rodiny
Malá čakala, kým
Väzni zachránili dievčatko zamknuté v aute: Stačil jeden bežný predmet a vlámali sa do vozidla
Tohtoročnou témou
V Benátkach začala najväčšia európska slávnosť: Karneval poslednýkrát bez vstupného
Venezuela and
Trump vyzval venezuelskú armádu, aby sa pridala k opozícii: Nemáte iné východisko
Výbuch v Káhire
Káhirou otriasla silná explózia: Dvaja policajti sú mŕtvi, traja bojujú o život