Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 27. 6.
Ladislav, Ladislava
23°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
27.08.2018, 07:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Unikátny podnik, ktorý nemá konkurenciu: V dedinke na Gemeri vznikajú skutočné diela!

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
brit30
27.8.2018 10:18 | |
+17 -3
Reagovať
Vidíš ,tá pani 82 ročná má možno ukončenú školu 5 ľudových ,a dokáže vytvoriť dielo obrovskej hodnoty,ani vyštudovaní doby modernej s vysokými školami odevnými ju nepreskocčia mnohí,,
marin50
27.8.2018 12:20 | |
+8 -1
Súhlas. O nej však nikdy nebudeme počuť slovo "celebrita". Celebritami sú tie, čo majú nafúknuté kecky, kačacie zobáky, holé zadky v každom médiu a IQ ruskej zmrzliny.
arnouxr
27.8.2018 10:06 | |
+26 -1
Reagovať
Pani lektorke prajem,aby ich šila aspoň do stovky...všetkým držím palce!Doma máme celkom peknú zbierku krojov po prababičkách.Tu v Nemecku nosia bežne mladí dirndl na tancovačky,oslavy...pekný zvyk.
Takyjedenchlapec
27.8.2018 09:34 | |
+15 -2
Reagovať
Drzim palce, dobry napad a po kazdej stranke, spolocenskej kulturnej financnej , myslim ze to ma buducnost a myslim ze takto o rok uz budu musiet podnikanie rozsirovat , prajem vsetko dobre
vanns
27.8.2018 09:28 | |
+16 -2
Reagovať
Príde mi to ako dobrý nápad, nielen ako podpora podnikaniu, ale aj ako podpora kultúry a zachovania tradícií. Tak nech sa dielni a šikovným ženám darí.
koitopaalu
27.8.2018 08:10 | |
+15 -7
Reagovať
Unikátna dielňa nemá na Slovensku konkurenciu! V rázovitej obci Rejdová (okr. Rožňava) vláda podporila nový obecný podnik s príspevkom 140-tisíc €.........................Tomu sa hovori chranena dielna... nie skutocna konkurencia.
Aldis
27.8.2018 08:55 | |
+20 -4
...prepáč ale tvoj príspevok mi znie ,,na posmech" či ako závist,možno je to len môj pocit,ale netreba podporovat len developerov ale aj ,,domáce" projekty ak ú osožné národu,pre ktorý sa to robí a bude to aj pre dalšie generácie-hrdst k národu dnešným mladým totiž nič nehovorí,nechcela by som žit o 5O-6O rokov dnešný mladý zapredajú štátnost,národnost komukolvek za čokolvek
koitopaalu
27.8.2018 09:06 | |
+6 -12
Aldis... toto nie je cesta do buducnosti... ale minulosti. Je to moj nazor. Nema so zavistou ci nebodaj posmechom nic spolocne.
niolsk
27.8.2018 07:53 | |
+48 -2
Reagovať
Nech sa Vám darí . 👍
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Malí nezávislí obchodníci postupne zatvárajú. Drví ich konkurencia reťazcov Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Martin sa
Martin Šmahel šťastím bez seba: Priateľka je v druhom stave, už vedia aj pohlavie bábätka!
Foto
Žigmund Pálffy to povedal na rovinu: Asi by som na to nemal nervy!
Helena
Foto
Ďalšia česká legenda oslávila narodeniny: Vondráčková zvolila na párty netradičné priestory
Talian Fiorenzo
Špeciálny projekt
Známi šéfkuchári si skočili do vlasov! Čo ich rozhádalo?
Foto
Najnovší člen Siene slávy: Až keď som dokázal, že som lepší ako ostatní, začali si ma vážiť
Ľuboš (40)
Nešťastný otec o živote bez Nadeždy, ktorá zmizla pred 5 mesiacmi: Ľuboš zvažuje radikálny krok
Vzácny a zákonom
Zavítal k nám o mesiac skôr: Nedočkavý krásavec už poletuje pod Vihorlatom!
(ilustračné foto).
Pekelné horúčavy pokračujú: V týchto častiach Slovenska to bude drsné
Kim chce podporiť
KĽDR dvíha varovný prst: Odkaz Južnej Kórei
Pracovitosť
Legendárne sklárne v Katarínskej Hute žnú úspech: Špeciálne poháre dodávame austrálskym aerolinkám
Ruský prezident
Dva dni pred stretnutím Putina a Trumpa: Rusko začalo konať
Babišova vláda
Neodvolali ich: Babišova vláda prežila hlasovanie o vyslovení nedôvery