Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
9°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
01.09.2018, 03:00 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Náhly koniec Lexa Barkera († 54): Smrť priamo na rušnej ulici

60 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pegas64
1.9.2018 23:13 | |
+16 -2
Reagovať
Natocil vyse 50 filmov. Mayovky sa neodohravali len v Severnej Amerike (Vinnetou a Old Shatterhand), ale aj v Mexiku (dr. Karl Sternau vo filmoch Poklad Aztekov, Pyramida boha Slnka) a na Blizkom Vychode (Kara Ben Nemsi - Cez divoky Kurdistan, Zut, V risi strieborneho leva). Pre Mayovky neplatila "Zelezna opona", milovali ich mladi aj stari v socializme aj kapitalizme. CEST ICH PAMIATKE !
pegas64
1.9.2018 23:55 | |
+8 -3
Dodavam, ze tajomstvo uspechu Lex Barkera nebolo len v jeho "sexi postave". V kazdom filme vedel velmi presvedcivo zahrat spravodliveho hrdinu aj preto, ze on bol skutocny hrdina aj v civilnom zivote (vedel sa vzopriet rodine a peniazom pre svoje idealy, bojoval v 2.sv.vojne s tazkym zranenim a stal sa najmladsi major v americkej armade).
ivanmicudajecocot
1.9.2018 18:08 | |
+1 -26
Reagovať
Vám v tej redakcii už úplne j...be?!Ak sa narodil v roku 1919,tak zomrel ako 99-ročný...a nie 54-ročný ako píšete v článku.
ivanmicudajecocot
1.9.2018 18:10 | |
+2 -17
Sorry...nečítal som článok!✌🤢
justic-f-all
1.9.2018 18:10 | |
+19 -3
ty mas asi IQ asfaltu ked si necital sporozumenim ze zomrel na ulici v NY na infarkt v roku 1973
ivanmicudajecocot
1.9.2018 18:47 | |
+5 -35
To "justic-f-all"...Však píšem,že som nečítal článok,Ty mo-ngol rýpavý...A načo to sem ebú v 2018?!Ty déééébíííleeečeeek?!Aj si sa urobkal,že si si rypnúl z poza klávesnice?:-)
mirec5050
2.9.2018 05:22 | |
+7 -1
nie je ani tak podstatne,ze si ten clanok necital.keby si mal 15 tak sa necudujem ze toho herca nepoznas.ale v tvojom veku by malo patrit k vseobecnemu prehladu vediet ze uz je davno pod zemou.no co uz,tvoj nick o tebe kadeco vypoveda...
zinaida1
1.9.2018 17:50 | |
+27 -2
Reagovať
Na tej foto s Lexom Barkerom nie je Marie Versini,ale Daliah Lavi ako Paloma,Biela Holubica.
brit30
1.9.2018 14:28 | |
+62 -3
Reagovať
Toto bolo naše detstvo,,Luky z bambusu ,šípi z trstiny klinec hrot,vyrezané pušky z dosky vybíjané ,nože vsadené do jelenieho paroha,kohútie perá v čelenke,tieto winnetouky nás deti vtedy poznačili
jamur
1.9.2018 14:55 | |
+28 -5
Ano a my sme zas boli Ribany a Nso-ci a cakali sme na nasich osloboditelov, ktori nas oslobodia z pazurov zradnych bielych tvari a pricvalaju k nam na Ilci a Hatatitla :-)
django774
1.9.2018 14:16 | |
+67 -6
Reagovať
Este troska ,,zabudli,,napisat ze Lex Barker mal obrovske probelmy s alkoholom a i ten infarkt bol bohuzial nesledok nadmerneho pistia alkoholu...Avsak urcite cela tato indianska seria bola famozne natocena so skvelymi hercami vo fantastickych exterieroch....Novodoby pokus ktory bol natoceny pred par rokmi bola cista katastrofa nedalo sa to pozerat ale to je iba moj subjektivny nazor...
puskin82
1.9.2018 14:59 | |
+44 -3
Presne tak, originál je len jeden, klasike sa nič nevyrovná.
django774
1.9.2018 15:03 | |
+40 -4
Pravdu mas puskin tieto kvalitne filmy su velmi nadcasove a pre vsetky generacie ved do.kina kedysi na to chodili cele rodiny..
Creizi
1.9.2018 14:15 | |
+38 -3
Reagovať
Lex bol 5-krát ženatý a splodil 3 deti. Jeho manželstvá boli škandalózne a roznášané v bulvárnych médiách. Jedine 4-té manželstvo so švajčiarkou Irene Labhardt bolo pomerne harmonické. Bohužiaľ Irene si siahla na život ako 26-ročná, krátko potom, ako je zistili leukémiu. Lex ju považoval za svoju jedinú, životnú lásku. Prvý Mayov film v 60-tych rokoch bol Poklad na Striebornom Jazere. Barker nemal veľký záujem, avšak práve Irene ho prehovorila, aby to vzal. Bol to obrovský úspech, ostatné Mayovky vyvolali v Europe vlnu diváckej hystérie.
typex
1.9.2018 12:57 | |
+14 -7
Reagovať
To vsetci zostarneme?
chocodrink
1.9.2018 13:30 | |
+18 -6
Nie, neboj, všetci nestihnú zostarnúť. Osud je zrkadlový obraz charakteru a následok činov.
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
1.9.2018 12:30 | |
+59 -8
Reagovať
pre mna najlepsi film vsetkych cias!
chocodrink
1.9.2018 12:41 | |
+77 -6
Mal nezameniteľné čaro, krásnu hudbu, prírodu, dej aj herecké obsadenie.
minerva59
1.9.2018 12:49 | |
+3 -22
Ktory????
wales
1.9.2018 12:53 | |
+5 -7
Pardon, mínusku som ťukol omylom
chocodrink
1.9.2018 13:24 | |
+38 -5
Ja myslím, že PULL-UP mal na mysli Winnetua, ale aj Poklad na striebornom jazere bol krásny a vôbec skoro všetky Mayovky boli fajn.
minerva59
1.9.2018 16:16 | |
+8 -5
Ja mam najradsej Poklad na striebornom jazere. A este sa mi pacili knihy/filmy z Blizkeho vychodu s Hadzim Halefom Omarom ibn... :-) Ja osobne nemam rada ziadne nove filmove verzie (Dumasovky, Sabrina,...) nielen Vinetuovky.
minerva59
1.9.2018 12:18 | |
+44 -8
Reagovať
Cele meno Barkera je Alexander Crichlow " Lex " Barker Jr. Potomok ruskych pristahovalcov do Ameriky. V case jeho smrti nase noviny pisali, ze bol v tak zlom stave, ze ho nespoznali. Identifikovali ho podla vygravirovaneho mena na hodinkach. Vraj mu srdce nevydrzalo kvoli anabolikam, ktore bral. Len neviem na co by ich bral, ked netocil ziadne filmy....A na fotke nie je urcite Versini, ale Daliah Lavi (narodena ako Daliah Lewinbuk [alebo Levenbuch]). Fotka je z filmu Old Shaterhand, ona ako Paloma. Vyrastala som na Mayovkach, knizkach. Filmove podoby ma moc nebrali.
McBride
1.9.2018 12:20 | |
+23 -47
moze byt, rusi su najvacsi alkoholici na svete, a Lex ten alkoholizmus zdedil!
blow1
1.9.2018 18:11 | |
+9 -8
McBride kolko rusov si vo svojom zaprdenom zivote stretol?
forcefull
1.9.2018 12:02 | |
+102 -4
Reagovať
Filmy s Vinnetouom a Old Shatterhandom su nadcasove... Tieto filmy maju uz 50 a viac rokov a stale pritahuju vela divakov. Taketo nieco sa podari maloktoremu filmu, ze aj po tolkych rokov je on taky zaujem. Niesu v tychto filmoch ziadne efekty, ziadne pocitacove animacie, ale divaka vzdy chytia za srdce svojim dejom, do ktoreho sa mnohi z nas dokazu az vzit... Vyrastali na nich mnohe generacie a myslim, ze aj do buducna mnohym generaciam rozpovedia svoj pribeh tyto hrdinovia divokeho zapadu bojujuci za spravodlivost...
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
1.9.2018 12:31 | |
+46 -3
presne tak ..uz som videl tolko repriz a vzdy ma to bavi .
Jerdna
1.9.2018 12:35 | |
+6 -118
Kto má rád toho nového Winnettoua ,nech mi dá plusku, kto nie , mínusku !
minerva59
1.9.2018 16:21 | |
+13 -3
Su nadcasove pre nas. Aj to nie pre vsetkych. Ja na tu dobu mam sama doma malu zbierku "Vineuoviek", mala som toho viac nez v kniznici, detto Dumasa. Pritom moj muz Mayovky necital, filmy mu nic nehovoria. Kazdy mame nieco. Terajsie generacie ficia na inych veciach, hrat sa vonku na indianov by asi mali za trest. Je to skoda.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Tlačová
Komentár Daga Daniša: Fico provokuje. A skáče do Pellegriniho Aktuality.sk
Rýchle správy
04:10
Odplata Smeru kritickým umelcom? Z rozpočtu im dajú o milióny eur menej Aktuality.sk
Zástupcovia kultúrnej obce sa stali neoddeliteľnou súčasťou protestov Za slušné Slovensko, ktoré do ulíc pritiahli desaťtisíce ľudí. Zdá sa, že teraz prichádza od Smeru-SD odplata.
01:10
Šeliga: Pri byte mi celé dni postávali nejakí chlapi Aktuality.sk
Keby na nás Fico niečo mal, už dávno by to zverejnil, hovorí jeden z organizátorov protestov Za slušné Slovensko, Juraj Šeliga. Ďalší protest bude v piatok.
00:10
Týždne v nemocnici, ochrnutie aj bolestivé kŕče. Čo sa deje s nezaočkovanými deťmi Aktuality.sk
Ak rodič nedá zaočkovať svoje dieťa, hrozí mu pokuta. Ak by však dieťa po očkovaní malo ujmu, štát nad odškodňovaním nepremýšľa.
Melania Trump
Melania Trump verejne vyzvala na prepustenie poradkyne Bieleho domu: Nezaslúži si česť slúžiť tu
Nádherný diamant
Vydražili ružový diamant Pink Legacy: Z tejto rekordnej sumy sa vám zatočí hlava
Nemecká
Podľa Merkelovej je tolerancia dušou Európy: Tieto skúšky však musíme prekonať
Americký
Trump chystá ďalšiu vládnu zmenu: Chce sa zbaviť svojho personálneho šéfa
(ilustračné foto).
Nemecká polícia podozrieva poľského ošetrovateľa z vraždy niekoľkých ľudí: Podával im zbytočne inzulín?
Nájdené predmety
Archeológovia objavili bohaté antické mesto Tenea: Hrozivý nález v jednom z hrobov
Polovica Britov
Finálny text dohody o brexite vyvoláva viacero otáznikov: Padne Mayovej vláda?!
zlodej ktory sa
Polícia chytila najhľadanejšieho dvojníka Rossa z Priateľov: Špeciálne poďakovanie hercovi
Bývalý macedónsky
Macedónsky expremiér utiekol pred basou k našim susedom: Otvorené priznanie na facebooku
Manuel Akanji je
Takéto niečo tu ešte nebolo: Matematický génius medzi futbalistami!
Justičný palác je
Foto
Ostro sledovaný súd s mexickým narkobarónom Guzmánom: Jedna porotkyňa zo strachu odstúpila
Brexit money
Čierna predpoveď pre našich susedov: Brexit tvrdo zasiahne Česko, Poľsko a Maďarsko