Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 14. 11.
Irma
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.07.2018, 14:10 | TOP Čas

Diskusia: Slovák to natrel všetkým supermatkám: 6 vecí, ktorými mu neskutočne dvíhajú tlak

216 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
CLAUSEN
13.8.2018 15:10 | |
+1 -21
Reagovať
to je ale somár
DANIELAMAR446
9.8.2018 23:46 | |
+16 -0
Reagovať
Tento slovak napisal to co si velmi vela ludi mysli,staci ist do vlaku alebo do elektricky,vidite to na celej ciare,ako sa dnes vychovavaju deti.Kupite si listok do prvej triedy/dnes biznis/ pride tam mamicka znevycvalanym spratkom a Vam po ceste do Prahy za 8 hodin narastu rohy.
rykman
8.8.2018 17:54 | |
+12 -1
Reagovať
na inom mieste sa pise ako vraj pracovnicka jedalne obarila dieta vriacou polievkou je to podane tak ako keby to urobila naschval ale co robilo dieta v danej chvili o tom nie je napisane ani makke f takze mutti by si mala precitat aj clanok autora ako vidia iny ich deti a ktore sa na verejnosti spravaju ako telce i ked rodicom sa to moze zdat mile!
Andrea196
7.8.2018 20:44 | |
+19 -0
Reagovať
Najviac milujem ked deti hovikde pobehuju a rodicia to nevidia ja som sa zhrozila ked deti pootvorili moju supaciu zeleznu branu a este stastie ze moj stekajuci pec nevystartoval po nich .rodicia sa rozpravali vedla nich a ani si ich nevsimali
Andrea196
7.8.2018 20:42 | |
+42 -3
Reagovať
Konecne niekto napisal uplne presne ako sa veci maju a urcite by sa naslo este dalsich aspon 100 bodov
zuzana_mordiova
7.8.2018 20:09 | |
+4 -40
Reagovať
Tvoj psychický vek je 1 hodina!!!
4446
26.7.2018 12:40 | |
+11 -75
Reagovať
Henten Slovak je kruté h0vad0. Asi nema cit pre deti. On si mysli, ze bol iny?! Mozno este vacsi mrňus. Lieci si svoje komplexy na matkách ! Sice on za to nemoze, ze bol pomalá spermia ...
KralovaJ
26.7.2018 22:27 | |
+78 -4
Pan ma pravdu a kto si mysli, že nema asi nema ani deti. V dnesnej dobe pobehuju po reštauraciach, po nakupnych strediskach a v dopravných prostriedkoch, mam taku skusenost a mam aj deti.
Winnstone
26.7.2018 12:24 | |
+71 -2
Reagovať
Raz som sa stretol s názorom: "Správanie malého dieťaťa ti povie o matke viac, než by sa zdalo. Žiadne dieťa sa len tak, samé od seba, nezmení na malého nevychovaného netvorčeka, a keď ním je, znamená to, že jeho matka asi nezvláda samú seba, keď si nevie poradiť ani s vlastným dieťaťom." Zdá sa vám to zaujaté, jednostranné a pritvrdé? Tak to pripadá aj mne. Ale povedala mi to matka dvoch dospelých detí, a vychovaných slušne. Keď som sa pýtal žien-matiek v mojom okolí, čo si o tomto pohľade myslia, všetky súhlasili, aj keď niektoré s váhaním.
magica19
26.7.2018 12:10 | |
+48 -4
Reagovať
suhlasim s clankom, vela deti je dnes nevychovaných a myslia si aj spolu s matkami ze su pupok sveta a vsteci sa mozu pototo... zial ta ich volnost a neurcene hranice ich dohana potom k tomu ze placu lebo ich deticky nemaju ziaden respekt, beru fet, piju.. a potom sa pytaju kde urobili chybu a placu uz nad rozliatym mliekom, ktore uz tazko vratia do pohara. dieta sa sprava iba tak ako to odpozoruje a mysli si ze je to OK ale zial opak je pravdou, kde to kedy clovek videl aby si matka isla zapalit nabalkon spolu so syncekom ktorý ma 15r
adam78912
26.7.2018 11:38 | |
+57 -1
Reagovať
Suhlasim. Aj mna uz se*rie tento prehnany kult dietata bez akejkolvek vychovy a discipliny. Ale hlavne ze potom ich uvaria v autach. Som zvedavy aka generacia vyrastie s tychto rozmaznancov.
Aktuality.sk Komunálne voľby 2018 Marián Kočner Správy Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy
Predseda Smeru-SD
Koniec straníckej jednoty. Smer sa postaví Lajčákovi chrbtom Aktuality.sk
Rýchle správy
pred 8 min
Migranti už piaty deň odmietajú vystúpiť z lode v líbyjskom prístave Aktuality.sk
Migranti tvrdia, že Líbya je pre nich príliš nebezpečná.
pred 28 min
Medzinárodné novinárske organizácie žiadajú zastaviť vypočúvanie organizátorov protestov Aktuality.sk
Európske centrum pre slobodu tlače a médií a Reportéri bez hraníc vyzvali v liste slovenské ministerstvo vnútra, Národnú kriminálnu agentúru a policajný zbor, aby prestali vypočúvať organizátorov a účastníkov protestov Za slušné Slovensko.
pred 38 min
Ako včas zistiť, že ste tehotná Aktuality.sk
Ženské telo prechádza v raných fázach tehotenstva niekoľkými zmenami. Chcete včas, aj bez tehotenského testu zistiť, či ste naozaj na začiatku tohto obdobia?
Silvia Kucherenko
Kucherenkovej nečakaný rozvod s manželom Sergejom: Je v tom nový chlap?
Tomáš Plekanec
To by bol hviezdny útok: Zahrajú si spolu Plekanec a Jágr v jednom tíme?
Zábery
Zábery z nakrúcania posledného filmu Mariána Geišberga († 64): Premiéry sa už nedožil
Zacovo telo našla
Mladíka († 28) našli ráno mŕtveho, naposledy volal s mamou: Srdcervúci telefonát pred smrťou
Claudio Ranieri.
Veľký návrat do Premier League: Podarí sa Ranierimu opäť šokovať celý svet?
Prezident Andrej
Prezident Kiska sa opäť rozhodol pomôcť: Komu rozdelil svoj plat?
Na internete
Vianoce sú tu už takmer o mesiac: Na toto si dajte pri kúpe v e-shope pozor
Andrej Danko
Andrej Danko na pôde českého parlamentu: Ukážme zvyšku Európy, akí sme jednotní
Tublatanka v roku
Foto
Kapela Tublatanka prispela k Nežnej revolúcii svojou troškou: Po rokoch prišla veľká česť
Petra Vlhová
Foto
Petra Vlhová si za polárnym kruhom užíva: Najskôr sob, potom tréning
Za dojčenie
Matku obviňujú z pedofílie a zo zneužívania detí: Svoju dcéru dojčila do jej deviatich rokov
Sestry Fialkové
Foto
Sestry Fialkové odmietajú zmluvu o reprezentácii: Čo všetko od zväzu žiadajú?