Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 1.
Timotej
-2°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.07.2018, 14:10 | TOP Čas

Diskusia: Slovák to natrel všetkým supermatkám: 6 vecí, ktorými mu neskutočne dvíhajú tlak

216 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
CLAUSEN
13.8.2018 15:10 | |
+1 -22
Reagovať
to je ale somár
DANIELAMAR446
9.8.2018 23:46 | |
+18 -0
Reagovať
Tento slovak napisal to co si velmi vela ludi mysli,staci ist do vlaku alebo do elektricky,vidite to na celej ciare,ako sa dnes vychovavaju deti.Kupite si listok do prvej triedy/dnes biznis/ pride tam mamicka znevycvalanym spratkom a Vam po ceste do Prahy za 8 hodin narastu rohy.
rykman
8.8.2018 17:54 | |
+12 -1
Reagovať
na inom mieste sa pise ako vraj pracovnicka jedalne obarila dieta vriacou polievkou je to podane tak ako keby to urobila naschval ale co robilo dieta v danej chvili o tom nie je napisane ani makke f takze mutti by si mala precitat aj clanok autora ako vidia iny ich deti a ktore sa na verejnosti spravaju ako telce i ked rodicom sa to moze zdat mile!
Andrea196
7.8.2018 20:44 | |
+19 -0
Reagovať
Najviac milujem ked deti hovikde pobehuju a rodicia to nevidia ja som sa zhrozila ked deti pootvorili moju supaciu zeleznu branu a este stastie ze moj stekajuci pec nevystartoval po nich .rodicia sa rozpravali vedla nich a ani si ich nevsimali
Andrea196
7.8.2018 20:42 | |
+42 -3
Reagovať
Konecne niekto napisal uplne presne ako sa veci maju a urcite by sa naslo este dalsich aspon 100 bodov
zuzana_mordiova
7.8.2018 20:09 | |
+4 -40
Reagovať
Tvoj psychický vek je 1 hodina!!!
4446
26.7.2018 12:40 | |
+11 -76
Reagovať
Henten Slovak je kruté h0vad0. Asi nema cit pre deti. On si mysli, ze bol iny?! Mozno este vacsi mrňus. Lieci si svoje komplexy na matkách ! Sice on za to nemoze, ze bol pomalá spermia ...
KralovaJ
26.7.2018 22:27 | |
+79 -4
Pan ma pravdu a kto si mysli, že nema asi nema ani deti. V dnesnej dobe pobehuju po reštauraciach, po nakupnych strediskach a v dopravných prostriedkoch, mam taku skusenost a mam aj deti.
Winnstone
26.7.2018 12:24 | |
+71 -2
Reagovať
Raz som sa stretol s názorom: "Správanie malého dieťaťa ti povie o matke viac, než by sa zdalo. Žiadne dieťa sa len tak, samé od seba, nezmení na malého nevychovaného netvorčeka, a keď ním je, znamená to, že jeho matka asi nezvláda samú seba, keď si nevie poradiť ani s vlastným dieťaťom." Zdá sa vám to zaujaté, jednostranné a pritvrdé? Tak to pripadá aj mne. Ale povedala mi to matka dvoch dospelých detí, a vychovaných slušne. Keď som sa pýtal žien-matiek v mojom okolí, čo si o tomto pohľade myslia, všetky súhlasili, aj keď niektoré s váhaním.
magica19
26.7.2018 12:10 | |
+48 -4
Reagovať
suhlasim s clankom, vela deti je dnes nevychovaných a myslia si aj spolu s matkami ze su pupok sveta a vsteci sa mozu pototo... zial ta ich volnost a neurcene hranice ich dohana potom k tomu ze placu lebo ich deticky nemaju ziaden respekt, beru fet, piju.. a potom sa pytaju kde urobili chybu a placu uz nad rozliatym mliekom, ktore uz tazko vratia do pohara. dieta sa sprava iba tak ako to odpozoruje a mysli si ze je to OK ale zial opak je pravdou, kde to kedy clovek videl aby si matka isla zapalit nabalkon spolu so syncekom ktorý ma 15r
adam78912
26.7.2018 11:38 | |
+58 -1
Reagovať
Suhlasim. Aj mna uz se*rie tento prehnany kult dietata bez akejkolvek vychovy a discipliny. Ale hlavne ze potom ich uvaria v autach. Som zvedavy aka generacia vyrastie s tychto rozmaznancov.
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Kandidát na post
Ficove vyhrážky poslancom. Čaká nás ústavná kríza? (podcast) Aktuality.sk
Rýchle správy
00:10
Miloval Rusko aj Putina. Američana teraz obvinili zo špionáže Aktuality.sk
Nejasností v prípade Američana zatknutého v Rusku je viacero. Miloval prezidenta Putina a fandil Spartaku Moskva.
23.1. 22:10
Kto môže kandidovať na prezidenta? Aktuality.sk
O post hlavy štátu sa môže uchádzať bezúhonný občan Slovenskej republiky, ktorý dovŕšil v deň volieb minimálne 40 rokov. Kandidát musí získať buď podporu 15 poslancov NR SR alebo 15-tisíc podpisov od občanov.
23.1. 22:00
Lotyšský parlament schválil novú vládu Aktuality.sk
Dvom predchádzajúcim premiérskym nominantom sa nepodarilo zostaviť vládu.
Americký
Zakladateľ WikiLeaks podal námietku voči Trumpovej administratíve: Toto chcú teraz odpečatiť
Odvážna bielizeň
Foto
Playboy predstavil svoju prvú kolekciu spodnej bielizne: Pri tej cene vám padne sánka
Pápež František
Pápež pricestoval do Panamy na Svetové dni mládeže: Navštívi ju v čase politickej krízy vo Venezuele
Otcovi súd zakázal styk s deťmi: Partnerku mal prirovnávať k hovädu, nazval ju dieťaťom Satana
Americký
Pelosiová to Trumpovi poriadne natrela: Kým sa nestane toto, žiadny prejav nebude
Muž zabil v banke
Foto
Vo floridskej banke zabil strelec päť ľudí: Políciu zavolal sám
Českí komunisti navrhli zákon proti przneniu češtiny: Prečo sa odvolávali aj na Slovensko?
Spevák Oliver
Zomrel afrojazzový hudobník Oliver Mtukudzi († 66): Známy bol však aj pre niečo iné
Spevák Chris Brown
Chris Brown, ktorého modelka obvinila zo znásilnenia, vracia úder: Oko za oko, zub za zub!
Prívrženci hnutia
Šofér, matka v domácnosti či riaditeľ: Členovia hnutia tzv. žltých viest smerujú do politiky
Venezuelský
Foto
USA vyzývajú Madura na odstúpenie: Ak to neurobíš, uvidíš, čoho sme schopní
Recep Tayyip
Stoja na opačných stranách konfliktu v Sýrii: Erdogan a Putin sa dohodli na spolupráci