Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 23. 9.
Zdenka
13°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.07.2018, 14:10 | TOP Čas

Diskusia: Slovák to natrel všetkým supermatkám: 6 vecí, ktorými mu neskutočne dvíhajú tlak

216 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
CLAUSEN
13.8.2018 15:10 | |
+1 -21
Reagovať
to je ale somár
DANIELAMAR446
9.8.2018 23:46 | |
+16 -0
Reagovať
Tento slovak napisal to co si velmi vela ludi mysli,staci ist do vlaku alebo do elektricky,vidite to na celej ciare,ako sa dnes vychovavaju deti.Kupite si listok do prvej triedy/dnes biznis/ pride tam mamicka znevycvalanym spratkom a Vam po ceste do Prahy za 8 hodin narastu rohy.
rykman
8.8.2018 17:54 | |
+12 -0
Reagovať
na inom mieste sa pise ako vraj pracovnicka jedalne obarila dieta vriacou polievkou je to podane tak ako keby to urobila naschval ale co robilo dieta v danej chvili o tom nie je napisane ani makke f takze mutti by si mala precitat aj clanok autora ako vidia iny ich deti a ktore sa na verejnosti spravaju ako telce i ked rodicom sa to moze zdat mile!
Andrea196
7.8.2018 20:44 | |
+19 -0
Reagovať
Najviac milujem ked deti hovikde pobehuju a rodicia to nevidia ja som sa zhrozila ked deti pootvorili moju supaciu zeleznu branu a este stastie ze moj stekajuci pec nevystartoval po nich .rodicia sa rozpravali vedla nich a ani si ich nevsimali
Andrea196
7.8.2018 20:42 | |
+42 -3
Reagovať
Konecne niekto napisal uplne presne ako sa veci maju a urcite by sa naslo este dalsich aspon 100 bodov
zuzana_mordiova
7.8.2018 20:09 | |
+4 -39
Reagovať
Tvoj psychický vek je 1 hodina!!!
4446
26.7.2018 12:40 | |
+11 -74
Reagovať
Henten Slovak je kruté h0vad0. Asi nema cit pre deti. On si mysli, ze bol iny?! Mozno este vacsi mrňus. Lieci si svoje komplexy na matkách ! Sice on za to nemoze, ze bol pomalá spermia ...
KralovaJ
26.7.2018 22:27 | |
+78 -4
Pan ma pravdu a kto si mysli, že nema asi nema ani deti. V dnesnej dobe pobehuju po reštauraciach, po nakupnych strediskach a v dopravných prostriedkoch, mam taku skusenost a mam aj deti.
Winnstone
26.7.2018 12:24 | |
+71 -2
Reagovať
Raz som sa stretol s názorom: "Správanie malého dieťaťa ti povie o matke viac, než by sa zdalo. Žiadne dieťa sa len tak, samé od seba, nezmení na malého nevychovaného netvorčeka, a keď ním je, znamená to, že jeho matka asi nezvláda samú seba, keď si nevie poradiť ani s vlastným dieťaťom." Zdá sa vám to zaujaté, jednostranné a pritvrdé? Tak to pripadá aj mne. Ale povedala mi to matka dvoch dospelých detí, a vychovaných slušne. Keď som sa pýtal žien-matiek v mojom okolí, čo si o tomto pohľade myslia, všetky súhlasili, aj keď niektoré s váhaním.
magica19
26.7.2018 12:10 | |
+48 -4
Reagovať
suhlasim s clankom, vela deti je dnes nevychovaných a myslia si aj spolu s matkami ze su pupok sveta a vsteci sa mozu pototo... zial ta ich volnost a neurcene hranice ich dohana potom k tomu ze placu lebo ich deticky nemaju ziaden respekt, beru fet, piju.. a potom sa pytaju kde urobili chybu a placu uz nad rozliatym mliekom, ktore uz tazko vratia do pohara. dieta sa sprava iba tak ako to odpozoruje a mysli si ze je to OK ale zial opak je pravdou, kde to kedy clovek videl aby si matka isla zapalit nabalkon spolu so syncekom ktorý ma 15r
adam78912
26.7.2018 11:38 | |
+57 -1
Reagovať
Suhlasim. Aj mna uz se*rie tento prehnany kult dietata bez akejkolvek vychovy a discipliny. Ale hlavne ze potom ich uvaria v autach. Som zvedavy aka generacia vyrastie s tychto rozmaznancov.
Aktuality.sk Správy Ekonomika Šport Komentáre TV program Počasie Horoskopy Fair Play M. Kovačiča
Nafarbený
Muž z Veľkej Mače spoznal kolegu na identikite k vražde Kuciaka Aktuality.sk
Rýchle správy
22.9. 19:40
Na východe havaroval autobus a dve autá Aktuality.sk
Hasiči a záchranári aktuálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a dvoch motorových vozidiel v Turni nad Bodvou v okrese Košice-okolie.
22.9. 17:44
V Rusku sa opäť konali protesty proti dôchodkovej refome Aktuality.sk
Rusi protestovali proti dôchodkovej reforme, ktorá sa dostala do druhého čítania.
22.9. 17:25
V Mníchove sa začal 185. ročník Oktoberfestu Aktuality.sk
Tradičné pivné slávnosti potrvajú do 7. októbra.
flood
V Mexiku zúria povodne: Tisíce ľudí skončili v úkrytoch
Aleksander Čavrič
Slovan si poradil so Sereďou: Žilina doma rozstrieľala Senicu
Gervinhov gól bol
Za niečo také by sa nehanbili ani Messi s Ronaldom: V talianskej lige padol famózny gól po sóle cez celé ihrisko
Kórejská vojna si
Prestrelka v Pakistane si vyžiadala 16 mŕtvych: Medzi obeťami bol aj vojenský kapitán
Prezident
Tvrdá kritika slovenských dresov od člena Národnej rady Slovenskej republiky: Hrozí odobratím dotácií pre SZĽH
Pri prevrátení
Počet obetí prevráteného trajektu stúpol na 209: Úrady zadržali kapitána
Tina si vraj už
Foto
Tina a jej priateľ už tri roky jedia iba ovocie: Neuveriteľné, čo s nimi takáto strava porobila
Taliansky
Salvini vyzýva na vytvorenie nového frontu: Politika v Európskej únii by mala ísť viac doprava
Mayweather chystá
Floyd Mayweather sa už pripravuje na boxerský megasúboj: Aha, čo dokázal za jeden týždeň
Silnejší vietor
Vietor nám môže v nasledujúcich dňoch spôsobiť škody: Jeho rýchlosť predstavuje nebezpečenstvo
Otto Kollmann
Otto Kollmann sa zviditeľnil v šou Elán je Elán: Po desiatich rokoch prezradil kuriozitu zo zákulisia
Presleyho starý
Foto
Dovolenka sa zmenila na hotové peklo: Tragická smrť malého chlapca († 4)