Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 20. 6.
Valéria
19°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.07.2018, 08:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herec Peter Kočiš prvýkrát po krachu manželstva: Trpké priznanie!

37 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kosodrevina
19.7.2018 08:17 | |
+2 -1
Reagovať
AMíCKA MODA ovládla Slovač,ktorá nevie čo so sebou,hlavne že 90 percent sa hrdo hlásia,že sú veriaci.Čo vy nato reverndový darmožráči,vymývate mozgy ale asi slabo. Hamba Slovač,nemalal si nebudeš mat dobrý rozum.v 89 si zničila všetko ludské
poluciana
18.7.2018 23:03 | |
+5 -2
Reagovať
Je v ťažkom období ale mladšia mu už mastí krocana. Beťár je to
Chvostik
18.7.2018 16:06 | |
+20 -5
Reagovať
Petra mám rada ako dabléra je dobrý a mi to ľúto, človek sa musí niekedy tvrdo popasovať s osudom a niekoho položí aj maličkosť ale život je pes a my sme jeho granule!
teplejhnis
18.7.2018 15:11 | |
+22 -16
Reagovať
aspoň jeden z rodených bratislavčanov,nie ako hlísty kempka paklúčová a podobný odpad
Mudr.lantik
18.7.2018 12:00 | |
+48 -6
Reagovať
petra kočiša mi je ľúto....očividne nemal záujem sa rozvádzať....a má zlomené srdce....zdal sa byť vždy sympaťák, ale ktovie....
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
18.7.2018 11:51 | |
+34 -10
Reagovať
no nechapem tieto pary ako Heribanivci..Magalova..a pod...to ma aky uz sa rozvadzat tesne pre dochodkom???
drchnicka
18.7.2018 22:29 | |
+3 -0
si mladý tak nechápeš,len si predstav ako si lezú na nervy páry po 25-30 rokoch,možno jeden ešte lúbi a druhý sa už len otravuje,ale je lepšie sa rozviesť ako pozabíjať,alebo jesť prášky na nervy,
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
18.7.2018 11:49 | |
+15 -16
Reagovať
no to sa uz len trapi😆 v posteli mladej😆
DELLISSIMMO
18.7.2018 10:34 | |
+23 -2
Reagovať
Trpké
norja
18.7.2018 10:32 | |
+63 -11
Reagovať
Chýba zodpovednosť, rešpekt, úcta voči partnerovi, ludia neriešia, skôr zbabelo zdrhajú pri prvom sebemenšom probléme...
anavika
18.7.2018 10:17 | |
+80 -7
Reagovať
Keby som mala každú krizu riešiť rozvodom tak som skôr rozvedene ako vydatá
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Výstavba v Senci
Slovák v Rakúsku odpadol v horúčavách na stavbe, zomrel v nemocnici Aktuality.sk
Študenti
Študenti základných škôl v Srbsku protestujú: Žiadajú demisiu ministra školstva
Nórsky ostrov
Obyvatelia ostrova, kde 69 dní nezapadá slnko: Chcú zrušiť čas, ako ho všetci poznáme
Trosky
Zo zostrelenia lietadla nad Donbasom obvinili troch Rusov a Ukrajinca: Ostrý protest Moskvy
Veľkonočné útoky
Slová ruského predstaviteľa o útočníkoch zo Srí Lanky desia: Hrozba pre štáty Európskej únie
Keith Raniere
Obete s ním museli spať, aby boli lepšími: Skončil sa ostro sledovaný proces s vodcom sexuálnej sekty
Neymar prežíva
Takúto esemesku poslal Neymar do Paríža: Chcem sa vrátiť domov!
Migranti
Po takmer troch týždňoch sa dočkali: Tunisko prijalo loď so 75 migrantmi
Vienna -
Vo viedenskom kostole začali horieť spovednice, duchaprítomný turista ich uhasil svätenou vodou
Natalie Schlater
Foto
Blondínka zverejnila fotku z Bali a pridala k nej naoko nevinnú vetu: Vzbura na internete!
Senior man on an
Rýchly zásah záchranárov: Pri zostupe z Chaty pod Chlebom skolaboval český turista (77)
S búrkami treba
Predpoveď počasia pre celé Slovensko: SHMÚ vydal výstrahu, platí celý štvrtok
Saudskoarabský
Správa OSN o vražde Chášukdžího priniesla závažné zistenia: Ostrá kritka Saudskej Arábie