Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 3.
Beňadik
16°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
18.07.2018, 08:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herec Peter Kočiš prvýkrát po krachu manželstva: Trpké priznanie!

37 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
kosodrevina
19.7.2018 08:17 | |
+2 -1
Reagovať
AMíCKA MODA ovládla Slovač,ktorá nevie čo so sebou,hlavne že 90 percent sa hrdo hlásia,že sú veriaci.Čo vy nato reverndový darmožráči,vymývate mozgy ale asi slabo. Hamba Slovač,nemalal si nebudeš mat dobrý rozum.v 89 si zničila všetko ludské
poluciana
18.7.2018 23:03 | |
+5 -2
Reagovať
Je v ťažkom období ale mladšia mu už mastí krocana. Beťár je to
Chvostik
18.7.2018 16:06 | |
+20 -5
Reagovať
Petra mám rada ako dabléra je dobrý a mi to ľúto, človek sa musí niekedy tvrdo popasovať s osudom a niekoho položí aj maličkosť ale život je pes a my sme jeho granule!
teplejhnis
18.7.2018 15:11 | |
+22 -16
Reagovať
aspoň jeden z rodených bratislavčanov,nie ako hlísty kempka paklúčová a podobný odpad
Mudr.lantik
18.7.2018 12:00 | |
+48 -6
Reagovať
petra kočiša mi je ľúto....očividne nemal záujem sa rozvádzať....a má zlomené srdce....zdal sa byť vždy sympaťák, ale ktovie....
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
18.7.2018 11:51 | |
+34 -10
Reagovať
no nechapem tieto pary ako Heribanivci..Magalova..a pod...to ma aky uz sa rozvadzat tesne pre dochodkom???
drchnicka
18.7.2018 22:29 | |
+3 -0
si mladý tak nechápeš,len si predstav ako si lezú na nervy páry po 25-30 rokoch,možno jeden ešte lúbi a druhý sa už len otravuje,ale je lepšie sa rozviesť ako pozabíjať,alebo jesť prášky na nervy,
PULL-UP-KING-OF-SLOVAKIA
18.7.2018 11:49 | |
+15 -16
Reagovať
no to sa uz len trapi😆 v posteli mladej😆
DELLISSIMMO
18.7.2018 10:34 | |
+23 -2
Reagovať
Trpké
norja
18.7.2018 10:32 | |
+63 -11
Reagovať
Chýba zodpovednosť, rešpekt, úcta voči partnerovi, ludia neriešia, skôr zbabelo zdrhajú pri prvom sebemenšom probléme...
anavika
18.7.2018 10:17 | |
+80 -7
Reagovať
Keby som mala každú krizu riešiť rozvodom tak som skôr rozvedene ako vydatá
Aktuality.sk Správy Prezidentské voľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Marián Kočner
Kočner podal sťažnosť proti obvineniu z objednávky vraždy. Ujal sa ho známy advokát Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Nádherne
Foto
Fotogaléria ako z rozprávky: Ak ste ešte neboli na Lomnickom štíte, po Petrových záberoch to už viac nebudete odkladať!
Veľká Vodárenská
Banskú Štiavnicu ocenil uznávaný National Geographic: Tieto 4 miesta v meste a okolí určite navštívte!
Podnikateľ
Mladý sexi milionár ponúka prácu snov: Za toto môžete dostať 2700 eur mesačne!
Premiér Peter
Rozdelia ich prezidentské voľby? Premiér reaguje na podporu Mostu-Híd pre Čaputovú
Milan Škriniar
Milan Škriniar je na roztrhanie: Chce ho Real aj Barcelona!
Pohľad, ktorý
Foto
Matúš odfotil v Stupave divný úkaz: To, čo si za sebou vlieklo auto, ste len ťažko niekde videli!
Justin sa slávy
Smrť pri nakrúcaní videoklipu: Guľka trafila speváka († 35) do oka
Marián Kočner
Aktualizované
Kočner podal sťažnosť voči obvineniu z objednávky vraždy Kuciaka († 27)
Her best friend.
Ministerstvo pripravuje novinku: Do reštaurácií by sa mohlo chodiť aj s domácim zvieraťom
Slávnostné
Hanba pre Slovensko: Košice nezorganizujú olympijský festival mládeže
Bičanová a Bičan
Exmanželka Edita tvrdí, že Bičan na dcéry neposiela ani cent: Uchýlila sa k radikálnemu kroku!
Prvý kvalifikačný
Denis Vavro zvládol obrovský tlak: Dôstojná náhrada za Škrtela?