Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 16. 12.
Albína
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.07.2018, 18:00 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Slovenská koliba vyriešila príplatky za sviatky a víkendy po svojom: Aha, čo účtujú zákazníkom na bločku!

395 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
garmon
11.7.2018 21:48 | |
+15 -33
Reagovať
v zahraničí je bežné, že popri cene v jedálnom lístku na účtenke je zaúčtované navýšenie 10 % Service Fee ako samostatná položka.
fanynka74
11.7.2018 21:57 | |
+76 -12
V zahraničí je bežné,že rezeň so zemiakmi zjem aj oveľa lacnejšie a bez Service Fee.
abysal
12.7.2018 01:02 | |
+12 -1
Fanynka a kde?? Všade v zahraničí je to drahšie. Ale oni majü na to platy, my nie. Keby sme mali kvalitu potravín takú istú, ako v rakúsku, rakušáci chodia makupovať k nám. Veď nám ešte aj do obchodných reťazcov vozia odpad a nekvalitný tovar. A to nie len potraviny, ale aj drogériu. Kúp ten istý prášok na pranie v Lidli v Blave a kúp ho v Rakúsku, či nemecku, Belgicku.. Neskutočný rozdiel v kvalite, ale aj v cene! U nas za pár šušňov..
fanynka74
12.7.2018 11:11 | |
+2 -2
abysal-tak v krajinách V4 všade a v Nemecku tiež v pohode.A budeš sa čudovať,chodievame do Popradu vždy ,keď máme cestu práve na černohor s opek.zemiakmi za 4 eurá:)
joseph401
11.7.2018 21:42 | |
+74 -8
Reagovať
Asi by som tú kolibu u Starej Matere poslal aj s obsluhou do starej matere..
MP111
11.7.2018 22:57 | |
+39 -0
.....skôr do “psej mater”....🤮
partnerX
11.7.2018 20:54 | |
+29 -30
Reagovať
Tato ficosmer prirazka je vysledok rovnice co inde zoberes zas inde musis dat. To iste su zeleznice co jednym das zdarma iny im to musia zaplatit a vozit sa spolu s nimi rovnako kvalitne. Take rovnice platili v marxizme leninizme vsiorovno a tak rovno alebo takym smerom to islo do zemie kde zitra znamenalo jiz dnes.
duncozavracaj
11.7.2018 20:41 | |
+33 -7
Reagovať
je to choreee..
quixilver19
11.7.2018 20:37 | |
+54 -1
Reagovať
bol som tam jest raz na lyzovacke a veru nič moc. a dost draho veru.
kerka12
11.7.2018 20:27 | |
+53 -3
Reagovať
Ten príplatok sa rozdelí najmenej pre 4 zamestnancov, 2 v kuchyni a 2 čašníkov, služby budú čím dalej drahšie,zvykajme si ,cenu práce treba zaplatiť ....ked tam bude prázdno,cez víkendy zatvoria ...bežní ľudia sa stravujú doma ,šetria každé euro napr.aby mohli ísť na dovolenku raz do roka
fanynka74
11.7.2018 20:32 | |
+27 -1
Jóóój,pekne si to napísal.Na platoch čašníkov to vidieť najlepšie ako sa platí cena práce.
Naco
11.7.2018 23:11 | |
+14 -0
To je tak najivne...Ako si môžeš myslieť že to takto je?tá eufória opadne hneď po pozretí výplatnej pásky,kazdy zamestnavatel-cest výnimkám si to stiahne niekde inde,premie,odmeny a pod.A ako sa patrí využije túto nepríjemnú situáciu vo svoj prospech,a ospravedlní to týmto krokom štátu a bla bla bla.. Preto je on ten podnikateľ a zamestnanci sú zamestnanci.
Fantoomx
11.7.2018 20:26 | |
+19 -14
Reagovať
doporučujem vifonku za 0.15e budete spokojny)))
Fantoomx
11.7.2018 20:35 | |
+7 -12
a možno bude aj vsos baličku)))
zaneta.knizna
11.7.2018 22:30 | |
+12 -7
Ty kľudne choď denne do reštaurácie na raňajky, obed aj večeru plať aj hoci 100 eura za deň, ak sa ti to páči. Tváriš sa akoby si bol nejaký bohatý a 5 eura v peňaženke.
abysal
12.7.2018 01:13 | |
+15 -3
Čo tu čítam, z toho vidím, akí my slováci sme úbohí, v tom zmysle,že stiahneme chvost!!! Nie som bohatá,v zmysle nemám BMW,ale ak idem kdesi na výlet v rámci Svk, tak mi dobre padne neniesť so sebou fľašu fazule, ale ísť sa niekam najesť! Aj to som odžila,že som na celodenné výlety chystala stravu pre všetkých, len aby sme ušetrili. Aj slovák má nárok žiť ako rakušák, ci nemec!! Nie sú oni vyššia kasta, ako my!! Netrba živiť čiernych príživníkov , aby pracujúci slovák mal na slušný život a nemusel riešiť každý cent! To je celé!!
fanynka74
12.7.2018 11:32 | |
+11 -0
abysal-máš pravdu.My zájdeme aj do koliby,ale určite nie ,kde majiteľ je zdierač.Ja moje poctivo zarobené peniaze dám tam,kde aspoň očividne nezdierajú.Ja nemám problém pozrieť jedálny lístok a otočiť sa na päte.Po pár kilometroch sa najeme traja o 15 -20 eur lacnejšie.
amerikajezlo
11.7.2018 20:23 | |
+27 -14
Reagovať
Kiska upozornil, že samotná debata o vyšších výdavkoch na obranu nestačí, ak obyvatelia nebudú mať pocit bezpečia. Upozornil, že pobaltské krajiny sa oprávnene pýtajú, či ich NATO skutočne ubráni, ak sa Rusko rozhodne pre kroky ako na Ukrajine či v Gruzínsku. "Zdôraznil som, že Aliancia musí jasne ukázať, že dokáže rýchlo a operatívne reagovať premiestňovaním vojsk, ak to dokáže Rusko," uviedol Kiska.....kyška zasa perlil....kedy kde koho nato branilo...
fanynka74
11.7.2018 20:17 | |
+112 -6
Reagovať
Dať za Černohorský rezeň s opek.zemiakmi a šalátom 11,20 eur????? V Nemeckej???? Ja,že v Nemecku,ale aj tam je rezeň lacnejší.0,45 za deci kofoly???To tam aj niekto chodí??? Ľudia nebláznite.A ešte príplatok za víkend???
Ficovkrajan
11.7.2018 19:51 | |
+52 -22
Reagovať
Jedna z dalsich ootin Smeru tak ako 8% dan z poistenia nemovitosti a inych .Volici Smeru uzite si vlaky zadarmo
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Batthyányová venovala príprave diel celý rok.
Foto
Exmanželka herca Petra Batthyányho v slzách: Zničili moje vzácne umelecké diela!
Súkromná základná umelecká škola Miškovecká je pod paľbou kritiky košického hlavného kontrolóra.
Foto
Zarážajúce výsledky kontroly v Košiciach: Riaditeľka si k platu 41 000 € pripísala štedré odmeny
Štrbské pleso Messnerovi učarovalo svojou atmosférou.
Foto
Naše veľhory navštívil známy horolezec: Messner zdolal po 14 najvyšších horách aj Tatry! Čo na ne povedal?
Mareka zmietla lavína v Školskom žľabe.
Foto
Mareka († 23) z Hýb zmietla v Tatrách lavína: Slová jeho priateľky sa čítajú ťažko
V nasledujúcich dňoch sa teploty vyšplhajú aj na 15 °C.
Na biele Vianoce zabudnite: Teploty budú každým dňom stúpať, v stredu to prepukne
Sašku gesto dojalo.
Foto
Simonu z Ružomberka chytil za srdce príbeh dievčatka s rakovinou: To, čo sa rozhodla darovať Saške, dojme každého
Beatrice so svojím vyvoleným Edoardom sa nevedia dočkať svadby,
Foto
Dcéra princa Andrewa sa bude vydávať: Kráľovská svadba v tieni škandálu!
Francúzi bojujú so zlým počasím.
Zlé počasie vo Francúzsku si vyžiadalo tretiu obeť: Muža našli v potopenom aute
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan
Erdogan pohrozil USA: Uzavrie dve americké vojenské základne?
Muslim rebel
V Maroku zadržali islamistu: Mal sa chystať samovražedný atentát
V Libanone protestovali tisíce ľudí.
Libanonskí demonštranti protestujú ďalej: Nezastrašil ich ani brutálny zákrok
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.
V Istanbule sa konala tajná schôdzka Erdogana so Sarrádžom: Pred pár dňami podpísali dohodu