Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.07.2018, 18:00 | Tip od Vás | Zahraničie

Diskusia: Takto si dovolenku v Bulharsku nepredstavovali: Vysolili 902 eur, v izbe mali nezvaných hostí a to nie je všetko!

196 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Darlene111
4.7.2018 12:43 | |
+14 -23
Reagovať
Za tie peniaze mohli ist autom do Talianska na palmovu rivieru,Lido Jesolo,Francuzsku Rivieru a apartment rezervovat na booking.com....
bobor3
4.7.2018 13:04 | |
+39 -13
a napr. si tam variť. uff...dovča ako vyšitá...
Darlene111
4.7.2018 15:21 | |
+31 -11
A preco nie?Aspon clovek vie co je.. nie kazdy berie dovolenku ako vylihovanie na rozpalenom slnku a prezierani sa z bufetovych stolov....su ludia ktori si uzivaju aktivny relax,spoznavaju krajinu svojim autom,ochutnaju rozne domace jedla,ked sa im nepaci uvaria si podla svojej chuti
bobor3
5.7.2018 09:00 | |
+16 -13
ubytovaná v hoteli fakt nemôžeš spoznávať - teda ak ťa to v 35 stupňoch baví... v rezortoch asi nevaria domáce jedlá, tam varia segedíny a halušky.. bože, bože..
poluciana
4.7.2018 12:01 | |
+16 -85
Reagovať
Ked niekto naškrabe iba 900e a chce luxus tak to radsej nech si odlozi a najde normalnu robotu. Nie za pasom alebo predavacka. A potom nech rieši
kolibaba
7.7.2018 21:54 | |
+23 -2
Nie všetci robia v štátnej správe aj s bočákmi ako ty...
hausbau
4.7.2018 10:29 | |
+22 -10
Reagovať
100O eur za dovolenku utratit,to neni tak moc,dnes vas osklbu na kazdom rohu,ked si nedate pozor a cestuj autom,byvaj v rodinnom dome--kup si v obchode--
hausbau
4.7.2018 10:26 | |
+41 -8
Reagovať
najlepsie ,nohy do lavoora a pivko chlazene-pohoda klidek tabacek---al inklusiv--
onlyNCforewer
4.7.2018 08:53 | |
+53 -6
Reagovať
to je smrtiaca kombinácia: 900 €-all inclusiv- Bulharsko. Ale za tie prachy, nekúp to.
sonulqa
4.7.2018 07:36 | |
+59 -18
Reagovať
Pani sa asi niekde zasekla, za 900 € na rodinu si predstavuje luxus a čaká že personál hotela bude skákať podľa toho ako ona sekíruje . Sťažuje sa na prvotiny. A my už cestovky ani neriešime cestujeme individuálne.
MatoRB
4.7.2018 10:09 | |
+20 -11
Dva bežné Slovenske platy za dovolenku v BG je na rodinu málo?Ja som bol v BG v klimatizovanom hotely s polpenziou a vlastným bazénom pár metrov od pláže a minul som tiež len 1000€.A to som mal raňajky a večere v hotely a obedy olovranty v reštauráciách
kendi00
4.7.2018 10:20 | |
+7 -10
Mato a kolkokrat si sa stazoval?
sonulqa
4.7.2018 10:37 | |
+17 -19
Nejde o to či málo alebo veľa ale o reálny pohľad na hodnotu peňazí a keď sa rozhodnem dať 900€ za dovolenku pre troch tak budem očakávať aj primerané služby a nie že niekto ma bude obskakovať ako kráľovnú a plniť moje želania .
MatoRB
4.7.2018 10:54 | |
+10 -14
Kendi ani raz.Ale nemal som na izbe rozbitý sprchač ani nezaizolované kable😉 Neverím že by si sa nerozčuloval,ak by si vysolil 900€ a dostal pajzé,kde by išlo o životntjho dieťaťa. Ja som zabudol dodať,že som nešiel vez cestovku a teda som nemusel živiť ďalší medzičlánok
bobor3
4.7.2018 11:15 | |
+12 -4
mato, pogugli napr. na travel.sk a zistíš, že Bulharsko dáš letecky i za 59 eur plus letištné a to ešte "živíš" medzičlánok..
bobor3
4.7.2018 13:18 | |
+8 -5
mato klimatizovaný hotel v BG a polpenzia je nejaký luxus??
123agent
8.7.2018 06:24 | |
+5 -0
Mato tymi nezaizolovanymi kablami myslis tie otvorene dvierka, ktore stacilo zatvorit a pani by to stalo menej energie ako bezat pre mobil aby si to mohla odfotit? alebo je dovod na staznost ten spak na zemi? mimochodom cistota bulharskych plazi sa nenormalne zlepsila
Makulienka222
4.7.2018 07:31 | |
+39 -58
Reagovať
Uz ked musite lietat s cestovkou, lebo nie ste schopni si spravit dovcu vo vlastnej rezii...Chodte cez nemecke cestovky a lette z Viedne, ci Mnichova. A verte, ze za tu istu cenu dostanete vacsi komfort!My uz lietame vo vlastnej rezii, byvame v peknych airbnb bytoch a prenajimame si auto aj s detmi☝️...Vidime skoro celu krajinu, program si robime sami. To je dobrodruzstvo a adrenalin a nase deti sa aj kupu v mori, aj vidia kus sveta - a najma vsetko dame za polovicne ceny, ako cez cestovky...Trochu rozumu a praktickosti, mila Slovac zaspata🤔!
sonulqa
4.7.2018 07:41 | |
+27 -15
Plne s tebou súhlasím a najlepší sú tí že ....v cestovke nám poradili....Cestovka potrebuje vypredať to čo má zazmluvnené.
Makulienka222
4.7.2018 08:58 | |
+19 -27
Sonulqa jasne...ale ovecky slovenske budu takto cestovat este 20 rokov🙏... Nevedia, ze inak sa da usetrit aj peniaz, aj nervy...Vonku uz takto rodiny cestuju minim.10 rokov.
bobor3
4.7.2018 11:24 | |
+55 -2
makulienka- ideš 800 km do mníchova, aby si odletela na dovču?? uff to už si mohla dôjsť aj na dovolenku.
tamb
4.7.2018 07:07 | |
+26 -6
Reagovať
CItatelka odfot aky mas byt :D
wendulka88
4.7.2018 06:44 | |
+17 -11
Reagovať
Tak nebudte pohodlni a porieste si dovolenku sami. vyjde vas to lacnejsie a nemusite sa potom stazovat kade tade, ze ste nieco chceli inak.
araf1
4.7.2018 08:11 | |
+19 -3
Skúšal som aj to - konkrétne hotel all inclusive v Tučepi ma súkromne so zľavou ma vyšiel asi o štvrtinu drahšie ako cez rakúsku CK. Ale samozrejme záleží aký hotel a kde
Bearfan1
4.7.2018 05:59 | |
+33 -7
Reagovať
zboznujem ked dakto zhodnoti celu krajinu podla tyzdna v hoteli. Toto prekvapilo aj mna : royal park elenite viktoria a cez SK cestovku 2r naspat. Turecko Antalya najspinavsie more co som zazil,Dubaj - vela pozlatka a humbuk za klietku,kde viac nemozes jak mozes :-) Egypt radost,s vyletmi, takze kazde vie mat svoje caro. Pas a CK na recepcii robi rozdiel,resp velkost CK a to MA dopad aj na izby,velke ryby dostanu naj,ostatok rozhadzu mensim CK a tie mozno niesu takou prioritou pre udrzbarov. Personal sa bude spravat k vam ako sa budete vy k nim. Tripadvisor brat s rezervou,ludom pomaly uz zacne vadit,ze slnko im vyslo velmi skoro a z vychodnej strany a pod :-)
madchen
8.7.2018 16:15 | |
+0 -3
Hej a co take v Dubaji nemozes? Ja som tam za posledne 2 roky bola 10krat na dovolenke aj 2 mesiace (ako viza dovolili), byvala v 50 najluxusnejsich hoteloch a vela Slovakov ani netusi, ze teraz v lete tam moze byvat v neskutocnom luxuse aj za 90 Eur za noc s ranajkami a dokonalymi sluzbami, ze potraviny aj voda v obchodoch je lacnesia ako na Slovensku, letiet sa da aj z BA, na letisku vzdy caka kopa taxikov a odvezu vas do hotela. SAE su najuzasnejsia volba na dovolenku. Kristalovo ciste more, kopa atrakcii a citite sa tam ako princezna, tak vas budu obskakovat a splnia snad vsetko, co si zazelate....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Bývalý šéf Tiposu Ján Barczi (vľavo) a jeho niekdajší poradca Milan Čuba.
Fantónomový poradca šéfa Tiposu: zarábal tisíce mesačne, v deň razie dal výpoveď Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Loď Sea-Watch 3 je v súčasnosti zadržiavaná v sicílskom prístave Licata.
Záchranná loď Sea-Watch 3 sa bude plaviť pod nemeckou vlajkou: Ostrá kritika Holandska
15-ročná sa vybrala na prespávačku s chlapcami: Otcova pomsta nemá obdoby, k jej strápňovaniu sa pridala celá rodina
15-ročná tínedžerka sa vybrala na prespávačku s chlapcami: Otcova pomsta nemá obdoby
Sierra bola odhodlaná pomáhať ostatným.
Foto
Mamičke zomrelo bábo len pár hodín po pôrode: Neskutočné, čo robila nasledujúcich 63 dní
Prezidentský palác
Vyhoveli pamiatkarom: Prezidentský palác bude mať novú svetelnú výzdobu aj vianočný stromček
Predseda NR SR Andrej Danko a minister zahraničných vecí Ruskej federácie Sergej Viktorovič Lavrov
Foto
Andrej Danko pred ruským ministrom vyhlásil vojnu fašistom: Verejná poprava Kotlebu!
Šoko Tabaček v relácii Inkognito
Šoko si pri hádaní tajného hosťa nedal pozor na jazyk: Trapas! Kolegovia rýchlo hasili prúser
This is me. Portrait of proud haughty handsome bearded young man in blue casual style shirt standing, looking away and
Kvíz
Spoznáte krajinu podľa jediného slova? Ukážte sa! Tento kvíz dá na jednotku len macher
Francúzske biatlonistky Julia Simonová a Justine Braisazová (vpravo)
Vo vytrvalostných pretekoch triumfovala Braisazová: Slovenkám sa bez zranenej Fialkovej vôbec nedarilo
Opozícia ostro vystúpila v parlamente proti zvýšeniu bankového odvodu (ilustračné foto).
Aktualizované
Ďalšie fiasko: V parlamente nebolo dosť poslancov, o návrate zlata z Británie sa nehlasovalo
Líder OĽaNO Igor Matovič
Aktualizované
Mal to dopredu premyslené?! Fico vedel, že ho obvinia, tvrdí Matovič a pridal šokujúce vysvetlenie
Pezinok ozdobil aj listnaté stromy.
Foto
Malé slovenské mestá sa doťahujú na metropoly: Pozrite sa, čo pred Vianocami v centre postavila Senica!
Mužskú volejbalovú reprezentáciu povedie Kardoš
Volejbalisti spoznali nového trénera: Slovákov povedie tento muž