Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
18°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.07.2018, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Z pohľadu na raňajky z letiska Luton vám príde zle: Za viac ako 6 eur dostanete takúto nechutnosť

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poluciana
25.7.2018 18:22 | |
+5 -15
Reagovať
Ved su natrete maslom nie suche. A stálo to 5.70libry. Nabuduce natret ho.nom ked sa mu nepači
mediator137
25.7.2018 18:13 | |
+5 -8
Reagovať
Prečo mi to pripomína menu podávané vo vládnom špeciály, zabezpečené špeciálne prezidentskej delegácii Róbertami bradavičnatým a Ézauom?
StripeMUFC
25.7.2018 18:15 | |
+1 -0
asi uz mas stym svoje skusenosti podla vsetkeho :D
StripeMUFC
25.7.2018 17:52 | |
+19 -3
Reagovať
este jeden nazor by som pridal ... pochybujem ze taketo nieco by sa mohlo stat vsak by si sa pozrel dnu ako to vyzera a hned by si to reklamoval ... asi niekto zas potreboval zaplnit dieru v dnesnych mega news ...
StripeMUFC
25.7.2018 17:37 | |
+25 -4
Reagovať
kedze to bolo v Lutone tak ako to ze to boli 6 eurove???
fencyn
25.7.2018 18:01 | |
+6 -8
Co ti nesedí ? :D dá sa tam platiť aj eurami (predpokladám )
StripeMUFC
25.7.2018 18:05 | |
+20 -4
praveze to mi nesedi ze len predpokladas a nevies ... v UK ti nikde eura nezoberu ani na letisku
gigi5
25.7.2018 18:07 | |
+2 -4
ty nikdy neprepocitavas libry na eura???
fencyn
25.7.2018 18:09 | |
+5 -1
Tak potom je možné že to proste napísali schválne v eurach aby tu zas niekto nemal pripomienky že sme na Slovensku , mame euro , tak prečo su v článku libry ... ako keď nápisu anglicky vyraz to niektorým zdvihne tlak nad fyziologické hodnoty .... alebo mohol platiť kartou a z úctu mu strhli prote šest EUR ...
StripeMUFC
25.7.2018 18:14 | |
+3 -3
jo lebo Vam retardom treba vsetko napisat po vasom aby ste nemusely ani trocha rozmyslat a len pekne spapat vsetko z taniera naservirovane ...
StripeMUFC
25.7.2018 18:16 | |
+7 -2
a kedze bol BRITSKY cestovatel tak asi pravdepodobne mal aj britsky ucet tak tazsko by mu strhavaly eura ty MULA
fencyn
25.7.2018 18:24 | |
+5 -3
vazne? :D vazne ma tu budes urazat kvoli takej hluposti, ze je v clanku napisane 6 eur a snazim sa na to odpovedat, ze preco to tak asi teoreticky moze byt? :D ved o nic nejde, no tak som si neprecitala cely clanok, neuvedomila som si, ze sa jednalo o britskeho cestovatela a teda neviem inak vysvetlit, preco je v clanku napisane 6 eur :D
StripeMUFC
25.7.2018 18:28 | |
+3 -2
fencyn ludia povedia aj horsie veci jeden druhemu a otom je tato diskusia tu aby sme polemizovaly a kritizovaly takze ak som sa ta naozaj tak velmi dotkol tak sa ospravedlnujem :)
zvon
25.7.2018 18:36 | |
+3 -1
gratulujem vám k úspešnej diskusii
Dolgar
25.7.2018 17:34 | |
+16 -2
Reagovať
tak si mal dat gulas s piatimi knedlami :)
JurijJevgenij
25.7.2018 17:38 | |
+19 -0
..a v hociktorej krčme na Sk by mu to pripravili...za 3 eura, ešte by aj ušetril
jaguar77
25.7.2018 17:32 | |
+7 -20
Reagovať
Mne vari zena doma a stravujem sa kralovsky , som maximalne spokojny . len ma mrzi , ze pan Fico odpadol z peletonu .
fencyn
25.7.2018 17:35 | |
+26 -3
Raz za čas navar aj ty žene ;)
JurijJevgenij
25.7.2018 17:39 | |
+5 -1
:-DDDDDDD
krilo1
25.7.2018 18:07 | |
+6 -3
Že vraj pán Fico ... sa pos eriem !
gigi5
25.7.2018 18:09 | |
+3 -2
Jaguar77, a ake mas dene vreckove? Mas aspon 3eura??
Bilirubin
25.7.2018 17:31 | |
+11 -4
Reagovať
Starosta ind a cele vedenie scotland yardu samy ind az na vynimku noveho sefa anglicanku.
xstn
25.7.2018 17:31 | |
+10 -9
Reagovať
🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒
1959okuliare
25.7.2018 17:56 | |
+11 -5
Ty ťažky psychiatricky narušený cccct, ........TVOJA DIAGNÓZA SA DÁ AJ LIEČIŤ !
bravo-2
25.7.2018 17:27 | |
+8 -3
Reagovať
to si robite kozy či čo, ved take anglicko a také niečo, ste sa pomitli v redakcii ?!!
bobmboma
25.7.2018 17:23 | |
+39 -6
Reagovať
čo čakal, Luton je ultra low cost letisko a vstupná brána do Anglicka pre cigánov z Michaloviec
JurijJevgenij
25.7.2018 17:24 | |
+5 -4
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
fencyn
25.7.2018 17:30 | |
+29 -0
Prepáč ale aj v hosteli za 3 eura na noc sme mali lepšie raňajky ako toto ... nie každý letí prvou triedou do päť hviezdickovyxh destinácii ale to neznamená , že mame očakávať takýto odpad v krabici ...
Blanche
25.7.2018 17:46 | |
+4 -11
Presne! Lietavam s Ryanairom dlhšie ale jedine na Stansted a v živote by som nešla na Luton,je to taka bašta moslimov a našich Ciganov čo lietaju z Košic .. a Ryanair urobili dobre že to prenechali Wiz Air, hociktore ine letisko v LDN len nie Luton! A čo sa tyka Stansted ak mam hlad vždy si objedbam niečo pri pulte v bare, da sa tam celkom lacno a dobre najest,vratane kolačika lebo ja v lietadle zasadne nejedavam ich jedla a počas letu poriadne vyhladnem 😃
fencyn
25.7.2018 18:08 | |
+7 -1
Ja z vás odpadnem :D ako sa tu všetci hráte na “pánov” :D pritom len letíte inou ale stále len nízkonákladovou leteckou spoločnosťou :D človek na letisku strávi niekedy len niekoľko desiatok minút , takze je podľa mna úplne jedno co je to Luton alebo Stansted ale proste uznajte , že ten toast na fotke vyzerá nechutne !! Ani keby bol zadarmo by som na take čosi nemala chuť ...
GlobalRadar
25.7.2018 18:21 | |
+5 -1
Blanche :D :D :D :D "lebo ja v lietadle zasadne nejedavam ich jedla a počas letu poriadne vyhladnem" - pri lete zo Standstetu na Slovensko su taki zasadovi ako ty vsetci......ma najma jeden hlavny dovod..pocas dvojhodinoveho letu so spolocnostou Ryanair sa v lietadle ziadne jedlo nepodava....ake je lahke nieco "zasadne" nerobit, ked sa to robit neda vsal? :D :D :D to, ze niekto dokaze pocas tohto casu vyhladnut je tiez zaujimave......to nie je hlad - to je ta ista zvlastna potreba, ktora nuti niektorych ludi hned po nastupe do vlaku, alebo autobusu vytiahnut lepenaky so sunkou alebo reznom a zacat sa napchavat - s hladom to nema absolutne nic spolocne :D
fencyn
25.7.2018 18:26 | |
+0 -1
GlobalRadar, jedlo sa sice nepodava automaticky, ale je moznost jedlo si objednat, mozno to myslela tak, ze neje to jedlo, ktore maju na palube v ponuke :)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Jaroslav Haščák
Komentár Daga Daniša: Z čoho má Fico strach Aktuality.sk
Dvaja poslanci
Českí poslanci odsúdili tureckú inváziu aj brutálnu vraždu kurdskej političky: Obzvlášť ohavné!
Lekári bez hraníc
Lekári bez hraníc zastavili humanitárne operácie na severovýchode Sýrie
Robert si zobral
Foto
Natalie zažíva muky, ktoré by nepriala nikomu: S manželom nemôže mať sex viac ako raz za rok
Hasiči pátrajú
Aktualizované Foto
V Brazílii spadol obytný dom: Záchranári vytiahli dvoch mŕtvych, pod troskami uviazli ľudia
Britský princ
Foto
Princ William úplne zatienil svoju manželku Kate: Takto oblečeného ste ho ešte nevideli
Kráľovnú
Foto
Mala tam svadbu aj korunováciu: Kráľovná si pripomenula 750. výročie Westminsterského opátstva
Hurikán
V Japonsku vyčíňal tajfún: Ako obstáli olympijské športoviská?
Americká herečka
Foto
Jennifer Aniston je konečne na Instagrame: Jej prvá fotka spôsobila rozruch
Herečka Jiřina
Dominika Gottová nemôže Bohdalovej zabudnúť, čo povedala na pohrebe: Ostrá reakcia herečky!
Fínsky
Prvý gól Kappa Kakka vyvolal vo Fínsku eufóriu: Komentátor takmer prišiel o hlas
Turecké
Pridalo sa k ďalším štátom: Švédsko zastavilo vývoz vojenského vybavenia do Turecka
Na snímke z 19
Mal sedieť 20 rokov: V Bulharsku predčasne prepustia Austrálčana, ktorý dobodal na smrť študenta