Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
11°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
25.07.2018, 17:00 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Z pohľadu na raňajky z letiska Luton vám príde zle: Za viac ako 6 eur dostanete takúto nechutnosť

75 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
poluciana
25.7.2018 18:22 | |
+5 -15
Reagovať
Ved su natrete maslom nie suche. A stálo to 5.70libry. Nabuduce natret ho.nom ked sa mu nepači
mediator137
25.7.2018 18:13 | |
+5 -8
Reagovať
Prečo mi to pripomína menu podávané vo vládnom špeciály, zabezpečené špeciálne prezidentskej delegácii Róbertami bradavičnatým a Ézauom?
StripeMUFC
25.7.2018 18:15 | |
+1 -0
asi uz mas stym svoje skusenosti podla vsetkeho :D
StripeMUFC
25.7.2018 17:52 | |
+19 -3
Reagovať
este jeden nazor by som pridal ... pochybujem ze taketo nieco by sa mohlo stat vsak by si sa pozrel dnu ako to vyzera a hned by si to reklamoval ... asi niekto zas potreboval zaplnit dieru v dnesnych mega news ...
StripeMUFC
25.7.2018 17:37 | |
+25 -4
Reagovať
kedze to bolo v Lutone tak ako to ze to boli 6 eurove???
fencyn
25.7.2018 18:01 | |
+6 -8
Co ti nesedí ? :D dá sa tam platiť aj eurami (predpokladám )
StripeMUFC
25.7.2018 18:05 | |
+20 -4
praveze to mi nesedi ze len predpokladas a nevies ... v UK ti nikde eura nezoberu ani na letisku
gigi5
25.7.2018 18:07 | |
+2 -4
ty nikdy neprepocitavas libry na eura???
fencyn
25.7.2018 18:09 | |
+5 -1
Tak potom je možné že to proste napísali schválne v eurach aby tu zas niekto nemal pripomienky že sme na Slovensku , mame euro , tak prečo su v článku libry ... ako keď nápisu anglicky vyraz to niektorým zdvihne tlak nad fyziologické hodnoty .... alebo mohol platiť kartou a z úctu mu strhli prote šest EUR ...
StripeMUFC
25.7.2018 18:14 | |
+3 -3
jo lebo Vam retardom treba vsetko napisat po vasom aby ste nemusely ani trocha rozmyslat a len pekne spapat vsetko z taniera naservirovane ...
StripeMUFC
25.7.2018 18:16 | |
+7 -2
a kedze bol BRITSKY cestovatel tak asi pravdepodobne mal aj britsky ucet tak tazsko by mu strhavaly eura ty MULA
fencyn
25.7.2018 18:24 | |
+5 -3
vazne? :D vazne ma tu budes urazat kvoli takej hluposti, ze je v clanku napisane 6 eur a snazim sa na to odpovedat, ze preco to tak asi teoreticky moze byt? :D ved o nic nejde, no tak som si neprecitala cely clanok, neuvedomila som si, ze sa jednalo o britskeho cestovatela a teda neviem inak vysvetlit, preco je v clanku napisane 6 eur :D
StripeMUFC
25.7.2018 18:28 | |
+3 -2
fencyn ludia povedia aj horsie veci jeden druhemu a otom je tato diskusia tu aby sme polemizovaly a kritizovaly takze ak som sa ta naozaj tak velmi dotkol tak sa ospravedlnujem :)
zvon
25.7.2018 18:36 | |
+3 -1
gratulujem vám k úspešnej diskusii
Dolgar
25.7.2018 17:34 | |
+16 -2
Reagovať
tak si mal dat gulas s piatimi knedlami :)
JurijJevgenij
25.7.2018 17:38 | |
+19 -0
..a v hociktorej krčme na Sk by mu to pripravili...za 3 eura, ešte by aj ušetril
jaguar77
25.7.2018 17:32 | |
+7 -20
Reagovať
Mne vari zena doma a stravujem sa kralovsky , som maximalne spokojny . len ma mrzi , ze pan Fico odpadol z peletonu .
fencyn
25.7.2018 17:35 | |
+26 -3
Raz za čas navar aj ty žene ;)
JurijJevgenij
25.7.2018 17:39 | |
+5 -1
:-DDDDDDD
krilo1
25.7.2018 18:07 | |
+6 -3
Že vraj pán Fico ... sa pos eriem !
gigi5
25.7.2018 18:09 | |
+3 -2
Jaguar77, a ake mas dene vreckove? Mas aspon 3eura??
Bilirubin
25.7.2018 17:31 | |
+11 -4
Reagovať
Starosta ind a cele vedenie scotland yardu samy ind az na vynimku noveho sefa anglicanku.
xstn
25.7.2018 17:31 | |
+10 -9
Reagovať
🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒­🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒
1959okuliare
25.7.2018 17:56 | |
+11 -5
Ty ťažky psychiatricky narušený cccct, ........TVOJA DIAGNÓZA SA DÁ AJ LIEČIŤ !
bravo-2
25.7.2018 17:27 | |
+8 -3
Reagovať
to si robite kozy či čo, ved take anglicko a také niečo, ste sa pomitli v redakcii ?!!
bobmboma
25.7.2018 17:23 | |
+39 -6
Reagovať
čo čakal, Luton je ultra low cost letisko a vstupná brána do Anglicka pre cigánov z Michaloviec
JurijJevgenij
25.7.2018 17:24 | |
+5 -4
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
fencyn
25.7.2018 17:30 | |
+29 -0
Prepáč ale aj v hosteli za 3 eura na noc sme mali lepšie raňajky ako toto ... nie každý letí prvou triedou do päť hviezdickovyxh destinácii ale to neznamená , že mame očakávať takýto odpad v krabici ...
Blanche
25.7.2018 17:46 | |
+4 -11
Presne! Lietavam s Ryanairom dlhšie ale jedine na Stansted a v živote by som nešla na Luton,je to taka bašta moslimov a našich Ciganov čo lietaju z Košic .. a Ryanair urobili dobre že to prenechali Wiz Air, hociktore ine letisko v LDN len nie Luton! A čo sa tyka Stansted ak mam hlad vždy si objedbam niečo pri pulte v bare, da sa tam celkom lacno a dobre najest,vratane kolačika lebo ja v lietadle zasadne nejedavam ich jedla a počas letu poriadne vyhladnem 😃
fencyn
25.7.2018 18:08 | |
+7 -1
Ja z vás odpadnem :D ako sa tu všetci hráte na “pánov” :D pritom len letíte inou ale stále len nízkonákladovou leteckou spoločnosťou :D človek na letisku strávi niekedy len niekoľko desiatok minút , takze je podľa mna úplne jedno co je to Luton alebo Stansted ale proste uznajte , že ten toast na fotke vyzerá nechutne !! Ani keby bol zadarmo by som na take čosi nemala chuť ...
GlobalRadar
25.7.2018 18:21 | |
+5 -1
Blanche :D :D :D :D "lebo ja v lietadle zasadne nejedavam ich jedla a počas letu poriadne vyhladnem" - pri lete zo Standstetu na Slovensko su taki zasadovi ako ty vsetci......ma najma jeden hlavny dovod..pocas dvojhodinoveho letu so spolocnostou Ryanair sa v lietadle ziadne jedlo nepodava....ake je lahke nieco "zasadne" nerobit, ked sa to robit neda vsal? :D :D :D to, ze niekto dokaze pocas tohto casu vyhladnut je tiez zaujimave......to nie je hlad - to je ta ista zvlastna potreba, ktora nuti niektorych ludi hned po nastupe do vlaku, alebo autobusu vytiahnut lepenaky so sunkou alebo reznom a zacat sa napchavat - s hladom to nema absolutne nic spolocne :D
fencyn
25.7.2018 18:26 | |
+0 -1
GlobalRadar, jedlo sa sice nepodava automaticky, ale je moznost jedlo si objednat, mozno to myslela tak, ze neje to jedlo, ktore maju na palube v ponuke :)
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Teenage Girl
Škodí im smútok aj radosť. Tetánia ničí životy najmä mladým Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Henrik Lundqvist
Švédi majú 13 istých posíl z NHL: S útokom na zlatý hetrik to myslia vážne
Katka zasadila
Foto
Katka si zo Škótska priniesla semienko, zasadila ho v záhrade: O 5 rokov sa nestačila diviť, na čo sa pozerá!
Herečka sa v júni
Foto
Pauhofovej kontroverzná čierna stavba rastie ako z vody: Robotníci potiahli už druhé poschodie
Zdevastovaný
Aktualizované
K bombovým útokom na Srí Lanke sa prihlásili militanti: Potvrdili sa najhoršie obavy
Požiar Notre-Dame
Ďalší štedrý príspevok: Srbsko prisľúbilo milión eur na obnovu Notre-Dame
(ilustračné foto).
Prehral boj s chorobou: Exprezident Le Duc Anh zomrel vo veku 99 rokov
Stephane Da Costa
Francúzi na šampionáte bez najväčšej opory: Prednosť dal oddychu
Sadaf Chádemová
Foto
Boxerka Sadaf Chádemová sa nemôže vrátiť do vlasti: Prepísala históriu, Irán na ňu vydal zatykač!
Princ Philip
Princ Philip po škandále s autonehodou provokuje britský ľud opäť: Na zákony kašle!
Hrajte o 200
Strihajte kupóny z Nového Času a zažite najväčšie hokejové hviezdy naživo: V hre je 200 lístkov na MS!
Išlo o jednu
Úradom došla trpezlivosť: Mexickí policajti zadržali stovky migrantov
Panagiotis
Brankár dostal svoj tím na kolená: Po hrubej chybe favorit doma prehral