Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 22. 9.
Móric
18°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.11.2016, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Veľké pátranie po bratovi muzikanta Igora Kmeťa: Nezvestný brat je mŕtvy!

36 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
protiblbcom111
30.5.2017 00:41 | |
+0 -0
Reagovať
Ahoj Marián. Bývala som na Jazere a poznám Ďuriho "Čarneho". Bol to veľmi dobrý a slušný človek, kamarát, vždy vysmiaty a pozitívny. Pre debilov zdôrazňujem, že pozitívny psychicky, aby nedodávali iné "pozitíva". Dozvedela som sa, že zomrel a bolo mi z toho smutno. Celý život pracoval, tak ho vychovali rodičia a mal milú manželku. Tak sklapnite a prajem všetkým blbcom tu, aby aj na nich sa spomínalo dakedy potom tak v dobrom, ako na Ďuriho. Bol to super človek a vy tu, čo sa priživujete kydaním, mu podľa vášho vyjadrovania nesiahate ani po.....smiešni ste tu všetci. Primitívi.
marian.kandalik
27.11.2016 20:17 | |
+3 -0
Reagovať
Mal som stastie a Duriho som poznal viac ako 20 rokov bol to velmi dobry kamarat a clovek s velkym srdcom akto ste ho nepoznali tak o nom nepiste lebo sa sami strapnujete.Duri cest tvojej pamiatke
manekineko
26.11.2016 08:16 | |
+2 -5
Reagovať
kto, prebocha, by chcel uniesť malé oné, to, marginalizované? Blb?
Teodor800
22.11.2016 22:07 | |
+24 -7
Reagovať
Riaditeľka detského domova nebola odkázaná na únos dieťaťa. Dali ho tam a súhlasili s adopciou, len to stará Kmeťovka zamlčala.
BriTTo
22.11.2016 18:30 | |
+17 -4
Reagovať
56 rokov ho hladli,,taky dzob by som bral,,kolky pri tom odisli do dochodku?keby ho neboli nasli,mohli sme mat nisiu nezamestnanost,,lebo som videl inzerat ze prijmu ludi za policajtov
protiblbcom111
30.5.2017 00:43 | |
+1 -0
Kde ty berieš tie súvislosti, magor....
HladnyVTatrach
22.11.2016 17:33 | |
+3 -16
Reagovať
Junaci! Ak hladate robotu, tak pod Tatrami je les, kde treba zalude zberat a odvazat do zberu. Plat za hodinu je 1,40 EUR, kone a zaprahy k dispozicii, kantina provizorna, ale krciasok mlieka a posucha zahreje, viac info v profile
notes98
23.11.2016 00:23 | |
+15 -2
Morovci! nezhaňajte robotuu ta do lesa kradnuť drevo či leto či zime na Gizelinom kočíku na ktorom vyvozila 17 kuskov strapatých, naložte ale nie veľa bo čeká 18 dcécko od včera bo bola poddpora a čo neskončilo v totých automatach to u karčmara....... http://nasturiec.sme.sk/c/5238650/rakovcan-vyraba-fujary-tento-nastroj-mu-ucaroval.html
HladnyVTatrach
22.11.2016 17:31 | |
+2 -12
Reagovať
Krasa, zadarmo ja vlacik mam! A nikam sa neponahlam. Pred budvu vlady chystam sa, kym z Videne auto slohnut druh moj odvazi sa! Kyblujem tam transparentom, hladny, ba aj skrehnuty chladom... Nik ma pred tym neukrati, veru, iba zobrakom som.
HladnyVTatrach
22.11.2016 17:24 | |
+8 -15
Reagovať
Pod tymi bajnymi slovenskymi stitmi som, hladny a otrhany ako v zime strom. Blesky ma mucia, hromy ma lomia! No, nedam sa skantrit! Do boja, valasi, druzina moja, sekery krv nech kalia a gajdy muziku stroja! Eeeej bistu, nedam sa bicovat a madarom kantrit! Nech ludia sucimi cepami sa zbroja! :-DDDDDDD
HladnyVTatrach
22.11.2016 17:03 | |
+16 -22
Reagovať
Nic krajsie nepoznam, nez ked si svoju davku kazdy mesiac na poste preberam. Gadzo nech robi od svitu do mrku, nech hra aj na harmoniku:-DD
HladnyVTatrach
22.11.2016 16:51 | |
+7 -19
Reagovať
Co tam po Ciganoch! Ja som hladny v Tatrach, nechcem uz odzemkovat ako mi piskaju. Chleba a sol mam cely zivot uz pokrk, iba co hrstka muky a krumplov by mi pomohla! Hrniec vam zadrotujem, ci vari budem stale hladny? V tej slovenskej zemi?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Prieskum: Pellegrini už nie je najdôveryhodnejším politikom Aktuality.sk
Yair Rodriguez.
Zápas ukončili po 15 sekundách: Fanúšikovia od hnevu zahádzali oktagon
Seismometer
Jadran zasiahlo zemetrasenie najsilnešie za 30 rokov: Zem sa chvela až tridsať sekúnd
Andrea je
Foto
Andrea podstúpila už 15 skrášľujúcich zákrokov: S obrími perami sa cíti najlepšie
Andrej Danko
SNS chce podporovať dostupné bývanie a pôrodnosť: Úlohou je aj zastaviť škodlivý neoliberalizmus
Národný pochod
Pochod za práva nenarodených detí: V Bratislave ho prišlo podporiť 50 000 ľudí
Pomajbo sa
Známe tváre priznali spoločnú závislosť: Po uši sú v tom nielen ženy, ale aj muži!
Na snímke radosť
Haraslín sa v Poľsku zaskvel gólovou parádičkou: Slovák to trafil dokonale
Thermometer Sun
Dopady klimatických zmien: Posledných 5 rokov bolo najhorúcejších, odkedy sa začali viesť záznamy
Foto
Priatelia oslavujú 25 rokov, tvorcovia seriálu vyšli teraz s pravdou von: Všetko malo byť inak!
Peter Sagan.
Na víťazstvo nemyslel: Sagan fantasticky pomohol svojmu tímovému kolegovi
Robert bol
Foto
Robert sa vybral do lesa v piatok trinásteho: Uvidíte, čo našiel, prežehnáte sa!
Nebudete veriť,
Nebudete veriť, že takéto zamestnanie existuje: Táto žena má neobyčajnú prácu